חפש מאמרים:
שלום אורח
01.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה עושים שהבנק הפסיק לתת אשראי

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי07/06/2013399 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ניהול עסק, ניהול עסקים, ניהול עסקי

אשראי, אשראי בנקאי, אשראי חוץ בנקאי, קרנות בערבות מדינה! מה שמסתמן במגזר העסקי הפרטי, עסקים, חברות קטנות וגדולות! הדרישה לאשראי רק עולה וגוברת! ובגלל שעסקים מיצו כמעט לגמרי את המסגרות הבנקאיות שלהם בחשבונות העובר ושב, בהלוואות לזמן קצר ולזמן ארוך, במסגרות האשראי בכרטיסי האשראי, פורצות הבקשות לאשראי אל עבר האשראי החוץ בנקאי, האשראי הניתן בערבות המדינה, ולצערי הרב גם האשראי הניתן ע"י גורמים פרטיים, וכול זה רק לצורך מחזור הלוואות, כיסוי תזרים מזומנים, ותשלום ממסרים ועמידה בהתחייבויות של העסק/החברה מול ספקיה.כ-יועץ עסקי אני מגלה כי רק בחודש אפריל 2013 עלה הביקוש לאשראי מכוון העסקים הקטנים, הבינוניים והגדולים ב: קרוב ל-8%, וזה קורה א. בגלל הקטנת האשראי הניתן ע"י בנקים (אשר יודעים בדיוק את המצוקה במשק עקב ירידה במכירות, קושי במכירות בגלל תחרות הולכת ושוחקת, חוסר איזון בין הוצאות להכנסות של העסק, ניהול לא תקין של עסק המשאיר שכבת שומן ולא מתאים את עצמו למצב המשק או למדד המכירות האמתיות בעסק, פזרנות בלתי נשלטת, המשך קיום העסק לפי פרמטרים קודמים ולא לפי המצב העכשווי של העסק או החברה!) כמי שנותן ייעוץ אסטרטגי ישנם בעלי עסקים אשר מאמינים כי הבנק שהעניק אשראי במשך שנים בגלל שיש יחס טוב עם פקיד/פקידה בבנק או מנהל או סגן מנהל בבנק ימשיכו להעמיד אשראי נוסף לעסק (ועל זה הם בונים) טועים טעות מרה ובבוא היום הם עומדים בפני שוקת שבורה המותירה אותם ללא מזומנים.הבעיה שגם במקרים אלה ממשיכים בעלי העסקים והחברות להמשיך ולחפש את המזור בחוץ בדמות הלוואות חוץ בנקאיות, מיצוי כרטיסי האשראי עד תום, הלוואה בתחום השוק האפור ויש עסקים שמגדילים לעשות ומתחילים לדחות תשלומים למוסדות, לקרנות הפנסיה לעובדים, וכול דרך אפשרית על מנת לעמוד בהתחייבויות השוטפות של העסק והחברה, וזה מסוכן! מסוכן עד מאד. בפרט שעסקים ממשיכים להתנהל בדיוק כפי שהתנהגו במצב שהמכירות היו יותר טובות. הודעה לבעלי עסקים וחברות! על תחשבו כי הבנקים "מטומטמים" על תחשבו כי בקרנות הסיוע לעסקים קטנים יושבים אנשים שלא "חושבים" כול המערכת הבנקאית מלבד המערכת האפורה יודעת כי הכספים הנדרשים לעסקים הם עבור קשיי מזומנים ותזרים מזומנים שלילי. חיוך למנהל הבנק או לפקידיו לא יקדם מהלך של הלוואה רצינית או עוד חמצן לחודשיים שלושה. תתחילו להבין כי הכול זה עניין של ניהול! ניהול נכון ותקין הוא המפתח להישרדות והצלחת העסקים שאתם מנהלים. וכמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני קובע עובדה אחת ויחידה. זה אפשר! אפשר להחליף הלוואות במכירות, אפשר לנתב כספים בעסק למקומות אחרים, ניתן לנהל נכון עסקים גם בקשיים, גם שהם במצוקה תזרימית לשם זה נועדו יועצים עסקיים, יועצי שיווק, ויועצים בעת משבר לעסקים! להפסיד עסק זה מכה הרבה יותר קשה מלהמשיך את העסק או החברה! תחשבו על זה!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דורון עמית יועץ שיווק..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דורון עמית

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית08/06/14800 צפיות
האם אפשר לפתוח עסק בלי כסף? אולי? מה שבטוח שעסק הנפתח ללא הון עצמי של היזם או הבעלים לא יכול להחזיק לאורך זמן, עסקים לא שורדים בגלל שלא מתכננים אותם נכון והרצון לפתוח את העסק גובר על ההגיון לעשות את העסק בבטחון המקסימלי שלו.

מאת: דורון עמיתהלוואות20/05/14718 צפיות
הבנקים בישראל שינו מגמה, היום הם תומכים ב לתת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, האמת שההחלטה והמדיניות נכונה, הסיכון בפיזור אשראי לעסקים קטנים ובינוניים הוא נמוך שלא כמו בתאגידים הגדולים, היכן נכנסת הסוכנות היהודית לכול הסיפור הזה

מאת: דורון עמיתשיווק20/04/142801 צפיות
איך צריך לעשות שיווק לעסקים קטנים, האם שיווק בעסקים קטנים ובינוניים דומים לשיווק בעסקים וחברות גדולות

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית14/04/14670 צפיות
עולם העבודה משנה כוון, הרבה מאד שכירים חייבים לקחת מגמה זאת ברצינות ולא להשען על התאוריה של שכיר, קבוע, בטוח וכ"ד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי11/04/14721 צפיות
חשיבות העובד בעסק או בארגון אין לה אח ורע, השאלה כיצד אנו מקשרים בין הצורך והיכולת האנושית לבין הטרדות המרובות הפוקדות כול עובד ועובד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/04/14645 צפיות
אם כמנהלים או בעלי עסקים נצליח לדעת להתמודד מול גחמות העובדים אזי נוכל ליצור סביבת עבודה נכונה אשר לשמה הוקמה החברה או העסק.

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/04/14730 צפיות
למעשה, לא צריך לפתוח עסק, להשקיע, לעבור את כול התלאות היום יומיות, מספיק להיות עובד ציבור או לעבוד בחברה ציבורית

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי10/05/2092 צפיות
קריסת עסק מעבר לנזק הכלכלי היא קריסת חלום למייסדים.הנזק הנגרם בתהליך הפירוק הוא רב וכולל במקרים רבים הפסדים ונזק ללקוחות לספקים וכמובן לבעלי העסק.הנזקים במקרים רבים הם לא רק כלכליים הם מלווים בנזקים בריאותיים, משפחתיים, ומשפיעים על הגורמים הרלבנטיים שנים רבות. גם המדינה מפסידה מקריסת עסק: מיסים, משלמת דמי אבטלה לעובדים שפוטרו, לעיתים נדרשים טיפולים של רשויות הרווחה ועוד. .

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי03/05/2072 צפיות
לעיתים אנחנו נוטים דווקא להשקיע בפתרונות לבעיות המעצבנות, אך הפחות חשובות, כי הן מרגיזות ויחסית קלות לטיפול, אבל דוחים את הטיפול בבעיות החשובות והקריטיות כי הן מצריכות מאתנו יותר תשומת לב חשיבה, היוועצות, "טרטור", הוצאת כסף ועוד.

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי02/04/20148 צפיות
קיימים סוגים שונים של מוקד טלפוני. לכל אחד מהמוקדים מאפיינים שונים מבחינות רבות. דיון על 2 מהמגוון הרחב שלהנושאים והתחומים שמגדירים את המוקד, ומסייעים בהשגת המטרה שלשמה נוצר.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20418 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191101 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18420 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18517 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica