חפש מאמרים:
שלום אורח
02.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מחפשים מידע בתחום דיני עבודה?

מאת: מיכאל רומנסקידיני עבודה21/07/20133682 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מה קורה אם אתם חשים כי נגרם לכם עוול בעבודה, או אולי אתם חשים שההליכים שם אינם עומדים בקנה אחד עם החוק? מה קורה אם אתם עומדים להתחיל בתפקיד בכיר ולא מבינים את כל הסעיפים ומשמעותם בחוזה העבודה שהוגש לכם לחתימה? האם אתם מכירים את כל הזכויות שלכם על שאלות אלו ורבות אחרות, תוכלו לקבל מענה אצל עורכי דין במתמחים בזכויות עובדים ובדיני עבודה.

שומרים על הזכויות

דיני עבודה הוא תחום מורכב ומסועף. קיימים בו סעיפים ותקנות רבים, אשר נדרשת היכרות מעמיקה עימם. עורך דין לדיני עבודה הוא איש מקצוע הבקיא בחוקים, כללים וכל הניואנסים מהם מורכב תחום רחב זה וביכולתו לשפוך אור על סוגיות רבות ולא ברורות שאתם יכולים להתקל בהם, בין אם אתם מעסיקים ובין אם אתם עובדים. כשמדובר בסכסוכי עבודה או תחומים בעבודה בהם עולה הרושם כי אינם תקינים או אינם חוקיים, מלווה עורך הדין את התהליך גם בייצוג משפטי בבית הדין לענייני עבודה.

תחום דיני עבודה מטפל, בין היתר, בבדיקת חוזי והסכמי עבודה, הפרת הסכמי עבודה, ייצוג עובדים, הן במשא ומתן והן בתביעות בבית משפט, טיפול בזכויות נשים בכלל ונשים בהריון בפרט, אפליה בעבודה מסיבות שונות, זכויות עובדים, שכר מינימום, הלנת שכר ועוד תחומים רבים וחשובים.

עובדים רבים לא מכירים את כל הזכויות שלהם ואינם מודעים בכלל שיכול להיות שנגרם להם עוול או שהמעסיק שלהם, שאולי גם הוא אינו בקיא בכל הדינים, לא מספק להם את כל המגיע להם. יכול להיות שמגיעות לכם זכויות, גם בביטוח הלאומי או זכויות לרווחתכם בעבודה, כמו למשל גובה דמי ההבראה שלכם, השתתפות בהוצאות הנסיעה שלכם או תשלום בגין ימי חג או מחלה. אם מתעורר בכם ספק ותם רוצים ליישר את ההדורים, חשוב להתייעץ עם גורם מומחה ומוסמך, המכיר את החוק, את הדינים ואת הזכויות המגיעות לעובדים. עורך דין מקצועי יגן על הזכויות ועל האינטרסים שלכם, ויספק יעוץ וליווי מקצועי, כולל המלצה אם יש מקום לתביעה או שמא ניתן לפתור את הסוגיה מחוץ לכתלי בית משפט.

דיני עבודה הם חלק אחד משורת התמחויות בענף המשפטים. תחום חשוב נוסף הוא דיני נזיקין.

תובעים את המגיע לכם

דיני נזיקין, כשמם, עוסקים בכל תחום בו נגרם נזק, ישיר או עקיף, רגשי, גופני או כלכלי לאדם. דינים אלו עוסקים בלשון הרע, כמו למשל פרסום כוזב על אדם או גוף מסוים, אשר פגע במוניטין שלו וגרם לעוגמת נפש רבה, נזקי גוף ורכוש, כמו למשל תאונות, בעבודה, או במקומות אחרים, נזקים לרכוש, הנגרמים במהלך טיול, עבודה או בבית, רשלנות רפואית, כמו במקרים בהם נגרם נזק בעקבות טיפול לוקה בחסר, ניתוח שלא צלח וכדומה. טיפול מקצועי בדיני נזיקין כולל גם ייצוג בפני רשויות ציבוריות, ביניהן חברת הביטוח. נדרש ידע מקיף ומעמיק של הגורם המקצועי, עורך דין לדיני נזיקין, שיכיר את המערכת המורכבת של הביטוח הלאומי, על כל חוקיה, כלליה וההתנהלות שלה. עורך דין מומחה המכיר את הסעיפים והניואנסים הרבים בדיני נזיקין, יוכל לספק מענה הולם, יעוץ וליווי ולסייע לכם לתבוע את המגיע לכם במקרים בהם נגרם לכם נזק, מכל סוג.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכאל רומנסקי

מאת: מיכאל רומנסקירכב30/06/144352 צפיות
אחת למספר שנים, זה קורה. דגם משמעותי של אחת מיצרניות הרכב המובילות בעולם יוצא לשוק, ומציע שורה ארוכה של חודשים שמאפשרים לו להתבלט בו. כזה בדיוק הוא המקרה של דגם אאוטלנדר phev, מבית מיצובישי, אשר נכנס לקטגורייה של כלי הרכב החשמליים ההיברידיים הנטענים. כפי שתראו מיד, מדובר ברכב יעיל, חסכוני, בטיחותי ומאובזר לעילא ולעילא.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144373 צפיות
קבלו את מיצובישי אאוטלנדר phev החדשנית. המכונית, שמגיעה אלינו ומצטרפת אל מכוניות הדור החדש שקשה להתעלם מהן, היא מכונית מיוחדת במינה. מיצובישי זו, שנחשבת למכונית פורצת דרך, מציעה לנו עיצוב מיוחד במינו וגם לא מעט פינוקים, הלוקחים בה חלק.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח רכב29/06/146931 צפיות
לצד לא מעט ביטוחים, המוצעים בשוק הביטוחים כיום, אפשר גם למצוא שלל של פוליסות ביטוח המיועדות לבעלי הרכבים. אילו סוגים של ביטוחי רכב עומדים לרשותנו ומה כולל, במסגרתו, כל אחד מהם? התשובה, לפניכם.

מאת: מיכאל רומנסקיהלוואות29/06/144376 צפיות
בנק ירושלים הוא אחד הותיקים בישראל, שעה שהוא פועל החל מ-1963. במהלך השנים, הוא עבר לא מעט תמורות: ב-1998, הפך ברישיונו של בנק ישראל לבנק מסחרי, אשר בין תחומי ההתמחות שלו ניתן למנות נדל''ן, שוק ההון ובנקאות בין לאומית. כעת, משיק הבנק שירות חדש, שמתאים כמו כפפה ליד למאפיינים של העת הנוכחית. המדובר הוא בשירות המאפשר ללקוחות כל הבנקים לקבל דרך בנק ירושלים הלוואות, בסכומים גבוהים, בהליך פשוט המבוצע דרך האינטרנט.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144281 צפיות
יצרנית הרכב יונדאי, המוכרת היטב לצרכני הרכב בישראל, מספקת מזה שנים ארוכות מבחר כלי רכב חסכוניים ויעילים. לאחר לא מעט שנים שבהן התרחק הנהג הישראלי מכלי רכב קטנים וקומפקטיים, הרי שכיום המצב שונה למדי.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144414 צפיות
חברות הרכבים מעמידות לרשותנו כיום שלל של דגמים, המספקים מענה לצרכים שונים. אפשר למצוא רכבי שטח איכותיים, מכוניות משפחתיות טובות וגם מכוניות מיני נפלאות, הנחשבות לפופולאריות. בחברת יונדאי, אחת החברות המובילות בשוק כיום, מוצעות לכם שתי מכוניות טובות, מכוניות מיני משוכללות, המשלבות במסגרתן את כל מה שצריך להיות במכוניות. בין אם זו יונדאי i10 או אולי יונדאי i20, מדובר במענה מצוין לצרכים שונים. מה מאפיין כל אחת ממכוניות אלו? על כך, לפניכם.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח דירה27/06/147842 צפיות
מבין שלל הביטוחים, שאותם מציעות לנו חברות הביטוח, ישנו ביטוח דירה. ביטוח זה, הכולל במסגרתו, שני ביטוחים שונים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה, מוצע בטווח רחב של מחירים, הנקבעים בהתאם לפרמטרים שונים. אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח דירה, הנה, לפניכם, פרטים חשובים ומידע שיעזור לכם בבחירה.

מאמרים נוספים בנושא דיני עבודה

מאת: רונית בילרדיני עבודה14/03/18497 צפיות
חוק פיצויי פיטורים קובע, כי עובד אשר פוטר ממקום עבודתו לאחר שנת עבודה זכאי לפיצויי פיטורים מהמעביד. כמו כן, קובע החוק, כי בנסיבות מסוימות זכאי עובד לתשלום פיצויי פיטורים אף לאחר התפטרותו מעבודה. (הרעת תנאים, התפטרות לצורך טיפול בילד, מעבר מגורים לצורך עבודתו של בן הזוג ועוד).

מאת: tiloniדיני עבודה07/09/17851 צפיות
לעיתים, כמו בכל משפחה, יכולים להתגלע ויכוחים וחילוקי דעות, אולי אפילו להיאמר מילים קשות אך במקום העבודה, בניגוד למקרים דומים בתוך המשפחה הקרובה או לחברים הקרובים, עלול הצד השני לראות בדברים אלו כהוצאת לשון הרע בעבודה ולתבוע את אומרם בבית המשפט תחת חוק ""איסור לשון הרע התשכ"ה- 1965"

מאת: שירה אלהדיני עבודה20/12/16782 צפיות
במסגרת עבודתו, זכאי העובד לזכויות שונות, כגון חופשה שנתית, דמי הבראה, גמול שעות נוספות ועוד.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה01/08/161760 צפיות
אישור מרופא תעסוקתי המורה כי אין העובד מסוגל לחזור לעבודתו הקודמת, או מצב הזהה לה, וזאת בשל תפקוד לקוי של אחד מאברי הגוף. עובד הסובל מבעיות בריאותיות ומציג מסמכים מרופא מומחה, המציין את הלקות בכושר עבודתו ומגבלותיו הרפואיות בעבודתו. עובד הסובל ממגבלה בריאותית ומבצע עבודה אשר אינה מתאימה ליכולותיו הרפואיות עקב מצב בריאותי לקוי.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה02/06/162371 צפיות
החובה לשלם שכר בחגים לעובדים, עולה מתוקף צו ההרחבה להסכם המסגרת במגזר העסקי. בהתאם לכך, עובד חודשי ועובד שכר (בתנאים הרשומים להלן) זכאים לשכר רגיל, אף בימים אשר לא עבדו בהם בשל היותם ימי מנוחה בחגים.

מאת: אבי דוידידיני עבודה23/05/162477 צפיות
בקצרה על הרעת תנאים בעבודה לאלו המחליטים להתפטר ולאלו המחליטים להישאר במקום העבודה.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה22/05/162552 צפיות
חוק עבודת נשים, התשי"ד-1954 (להלן יקרא: "החוק"), קובע את הזכאויות העומדות לנשים כזכויות קוגנטיות (ר' מאמרי: חוקים קוגנטיים, חוקים דיספוזיטיביים – ד"ר איתמר כוכבי). מטרת החוק וייעודו הינו הבטחת הזכויות וההגנה על הנשים בעבודה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica