חפש מאמרים:
שלום אורח
08.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם אתה חייב שותף

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי30/07/2013426 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

האם המיזם או העסק שאני רוצה להקים אני חייב שותף או שותפים. האם כדאי לי להכניס עכשיו שותף לעסק שיכניס כסף כמשקיע או יעזור לי בניהול העסק, מה עדיף: להישאר לבד לשכור מנהל להביא מלווה עסקי, אני מבולבל, לא יודע מה להחליט. כמי שנותן ייעוץ עסקי בוא ננסה לפרוט את האפשרויות העומדות ליזמים לעסקים חדשים או לבעלי עסקים או חברות המתנהלות כבר בשוק החופשי. שותף זה לא קללה, ההפך, לשותף יש ערך מוסף מאד גבוהה הן אם זה ביידע המקצועי שבו מתעסק העסק או החברה, ואם לא ביידע המקצועי, אז אולי ניסיונו בניהול או בשיווק כאשר התרומה שלו לעסק יכולה להיות גבוהה: האחד בצד הטכני והשני בצד הניהול, השיווק, המכירות, מה שכן, לעולם לא תיקחו שותפים אשר כול תפקידם להשקיע ורצונם לשבת בחברה או בעסק. שותף כזה צריך להשקיע, לקבל דיווח חודשי או רבעוני, ולקבל את המגיע לו במידה ויש רווחים בעסק. זכרו! מה שעובד לשני הצדדים הווה אומר שותפות המשלימה אחת את השנייה מונעת ויכוחים, כעסים, התפרקויות, ומכות!האפשרות השנייה העומדת לזכותנו ואני כמי שנותן ייעוץ אסטרטגי מזכיר אותה חדשות לבקרים, אדם שרוצה להקים עסק או חברה או מיזם ויש לו את הכוח המקצועי הפיזי והנפשי להתמודד עם העסק ניהולו שיווקו וביצוע המכירות שלו וכמו כן את ההשקעה הדרושה לפתיחת העסק עדיף שיעסיק בתחילת דרכו דמות של יועץ עסקי או יקבל ייעוץ עסקי או שימצא לו בנרות את המחט בערמת השחת לעובד או מנהל טוב ואמין מוכח שיעזור לו בניהול העסק (אני לא מדבר על עובדים מהשורה שהעסק או החברה צריכה, זה בכול מקרה היה נרכש) אני מתכוון לעובד בגובה העיניים שיוכל לקבל על עצמו תפקיד ניהולי אחראי ורציני.מהניסיון העסקי הרב שלי במשך השנים ברור לי כי שותף הוא ברירת מחדל, השאיפה היא, הבריאה ביותר להתנהל לבד. באקלים העסקי של ימנו ניתן לרכוש שירותים במיקור חוץ, שירותים אשר האינטרס היחידי של זה שנותן את השירותים הוא המשך העסקתו ע"י העסק או החברה ולכן חובת ההוכחה לאמינות יושרה ומקצועיות תלויה בו כי אם היא לא תהיה טובה או כדאית בעל העסק או החברה פשוט יעשה NEXT. קראתי מספר כתבות הנושאות בתוחם המלצות בעד ונגד שותפים, האם זה טוב, האם זה מועיל, וכול מיני פרמטרים כאלה ואחרים לגבי הכן והלא של שותפים. מניסיוני רב השנים אני לא מכיר הרבה שותפויות שנגמרו בטוב, אם נעשה סיבוב באולמות בתי המשפט בישראל או נהפך לתולעת שתנבור בין תיקי בתי המשפט בישראל נקבל חום אמתי על כמות הסכסוכים לה נדרש בית המשפט להכריע בין שותפים, שותפויות, נשים של שותפים בעלים של שותפות. למדתי ששותפויות מתחילות בתרועה גדולה ונגמרות באנחה עוד יותר גדולה, לעומת זאת אני יכול לספר לכם מהניסיון שיש גם שותפויות טובות, פוריות, מפרות אחת את השנייה, אבל כאלה מאד קשה למצוא. אנו חיים בעולם אחר, עולם שהכסף הוא השולט, עולם שהחברות והחבר נגמר, עולם שהאחד לשני זאב, וכאשר מעורב עוד כסף בכול הנושא, כול השותפות הופכת להיות לאנדרלמוסיה מוחלטת.. אם שותפות אתם רוצים לעשות עשו זאת עם רעייתכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דורון עמית יועץ שיווק..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דורון עמית

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית08/06/14778 צפיות
האם אפשר לפתוח עסק בלי כסף? אולי? מה שבטוח שעסק הנפתח ללא הון עצמי של היזם או הבעלים לא יכול להחזיק לאורך זמן, עסקים לא שורדים בגלל שלא מתכננים אותם נכון והרצון לפתוח את העסק גובר על ההגיון לעשות את העסק בבטחון המקסימלי שלו.

מאת: דורון עמיתהלוואות20/05/14696 צפיות
הבנקים בישראל שינו מגמה, היום הם תומכים ב לתת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, האמת שההחלטה והמדיניות נכונה, הסיכון בפיזור אשראי לעסקים קטנים ובינוניים הוא נמוך שלא כמו בתאגידים הגדולים, היכן נכנסת הסוכנות היהודית לכול הסיפור הזה

מאת: דורון עמיתשיווק20/04/142784 צפיות
איך צריך לעשות שיווק לעסקים קטנים, האם שיווק בעסקים קטנים ובינוניים דומים לשיווק בעסקים וחברות גדולות

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית14/04/14649 צפיות
עולם העבודה משנה כוון, הרבה מאד שכירים חייבים לקחת מגמה זאת ברצינות ולא להשען על התאוריה של שכיר, קבוע, בטוח וכ"ד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי11/04/14703 צפיות
חשיבות העובד בעסק או בארגון אין לה אח ורע, השאלה כיצד אנו מקשרים בין הצורך והיכולת האנושית לבין הטרדות המרובות הפוקדות כול עובד ועובד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/04/14626 צפיות
אם כמנהלים או בעלי עסקים נצליח לדעת להתמודד מול גחמות העובדים אזי נוכל ליצור סביבת עבודה נכונה אשר לשמה הוקמה החברה או העסק.

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/04/14709 צפיות
למעשה, לא צריך לפתוח עסק, להשקיע, לעבור את כול התלאות היום יומיות, מספיק להיות עובד ציבור או לעבוד בחברה ציבורית

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי02/04/2050 צפיות
קיימים סוגים שונים של מוקד טלפוני. לכל אחד מהמוקדים מאפיינים שונים מבחינות רבות. דיון על 2 מהמגוון הרחב שלהנושאים והתחומים שמגדירים את המוקד, ומסייעים בהשגת המטרה שלשמה נוצר.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20375 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191066 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18391 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18488 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

מאת: מאירייעוץ עסקי08/01/18556 צפיות
תחום המשא ומתן הינו תחום יותר מורכב ממה שבעלי עסקים נוטים לחשוב. כאשר ישנו הידע כיצד להתכונן, לנהל ולבצע משא ומתן יעיל, הסיכוי להגדלת התוצאות העסקיות גדל באופן משמעותי. נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם יעדים ספציפיים ומאתגרים השיגו תוצאות טובות יותר לעומת נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם רמות אחרות של יעדים או ללא יעדים מוגדרים. להלן מספר נקודות להתייחסות כשמתחילים במשא ומתן:

מאת: ליאורייעוץ עסקי07/11/17794 צפיות
מכונות שרינק מעולות במיוחד, מסייעות לשפר תוצאות של עסקים שונים. מכונת שרינק, היא סוג של מכונת אריזה. כדאי לרכוש מכונת שרינק, מחברה בעלת מוניטין בתחום מכונות האריזה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica