חפש מאמרים:
שלום אורח
04.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה זה משרד פרסום

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/08/2013451 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מסודות הפרסום

אני יוצא מתוך נקודת הנחה כי רבים מהעסקים בישראל הפנימו כי הפרסום העסקי היום שונה בתכלית השינוי מהפרסום שהיה נהוג במשך שנים במגזר העסקי.כ מי שנותן ייעוץ עסקי אני יכול לעכל את התובנה כי כול מה שהכרנו בתחום הפרסום ו ה ייעוץ העסקי לפרסום כבר אינו קיים ואת מקומו תפסו טרנדים אחרים לגמרי אשר צריכים לקלוט את עיני הלקוח ולגרום לו חד משמעית להתעכב על הפרסום או יותר נכון ה"מסר" אותו רוצה להעביר המפרסם. הלקוח הפוטנציאלי הוא זה שיחליט אם המסר מעניין אותו או לא. אנו חייבים לזכור שלא כמו פעם רוב הפרסומים חדשו וריגשו במוצרים שלהם את הלקוחות ולכן היה כוח רב לפרסום ההמוני, היום קשה מאד לרגש, להפתיע ולחדש ללקוח הפוטנציאלי ומפה מגיע השעמום של הלקוח מפרסום רגיל, בנאלי, בבמות מוכרות, (עיתונות, רדיו, טלוויזיה, שלטי חוצות) כמי שנותן ייעוץ עסקי אנו לפעמים עובדים קשה מאד מבחינה גרפית כיצד להביא את המסר המשכנע ללקוח, פעם אמרנו בעולם הפרסום כי תמונה שווה פי הרבה מהמילה הכתובה, אבל היום אנחנו יודעים כי המילה הכתובה, המסר הפרסומי "לא הסלוגן המתחמק" אלא המסר החד משמעי הוא זה שצריך להניע את הלקוח לפעולת מכירה וכמו שנאמר " אולי הם ישכחו מה אמרתה אבל לעולם לא ישכחו איך גרמת להם להרגיש) (קארל ו ביכנר) וזו האמת, כולנו יודעים שלמילה יש כוח עצום להניע לפעולה ולכן כול עולם השיווק והמכירות העכשווי נוטה להשתמש יותר במילים ופחות בדימויים. אם כן מה העצה שהייתי נותן לכם קוראי היקרים בכדי שתצליחו להעביר את המסר השיווקי שלכם לקהל הלקוחות הפוטנציאלי והלקוחות שלכם כמובן. כ יועץ אסטרטגי אשר עוסק הרבה מאד בתחום השיווק והפרסום העכשווי לא הייתי מציע לכם לוותר על מנועי החיפוש, אלה ששולטים כרגע בעולם האינטרנט, ולא דווקא ההשקעות בטיפוס האורגני אשר יוכל להביא אתכם למקומות ראשוניים אבל הזמן וחוסר הביטחון שאכן זה יקרה לא שווה את ההשקעה שלו. משפט מוחץ בתוצאות החיפוש הממומנות יכול להביא לכם הרבה מאד לקוחות ומתעניינים במוצר או בשירותים שלכם, ומאחורי המודעה הממומנת PPC הייתי ממליץ לכם לפרסם "דף נחיתה" כן דף נחיתה ולא ישר את האתר שלכם. למה? כי ראשית עלות הפעימה תעלה לכם פחות, שנית תצליחו להעביר את המסר אותו תרצו להעביר על מנת שהלקוח הפוטנציאלי יתעניין בהצעה הייחודית שלכם (וחשוב שההצעה תהיה ייחודית) זכרו! 92% מחפשים את המוצרים או השירותים שלהם דרך מנועי החיפוש, אומנם 62% מקליקים על התוצאות האורגניות ורק 38% על התוצאות הממומנות, אבל זה עדיין אחוז גבוה של מקליקים על התוצאות הממומנות, קל וחומר שתצליחו להעביר מסר חזק ומרגש המחדש ללקוח וגורם לו להקליק על המודעה ומשם לחיבור הקניה. אין בהמלצה זאת לזנוח את שאר אפיקי הפרסום, אך יש בה בהחלט לתת דחיפה אדירה לעסקכם, וכמו בכול דבר חייב שיהי מעורב בפעילות שלכם מי שמבין בשיווק, במסר, בפרסום, ביכולת לעניין את הלקוח ולגרום לו להקליק על המודעה דווקא שלכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דורון עמית יועץ שיווק..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דורון עמית

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית08/06/14777 צפיות
האם אפשר לפתוח עסק בלי כסף? אולי? מה שבטוח שעסק הנפתח ללא הון עצמי של היזם או הבעלים לא יכול להחזיק לאורך זמן, עסקים לא שורדים בגלל שלא מתכננים אותם נכון והרצון לפתוח את העסק גובר על ההגיון לעשות את העסק בבטחון המקסימלי שלו.

מאת: דורון עמיתהלוואות20/05/14695 צפיות
הבנקים בישראל שינו מגמה, היום הם תומכים ב לתת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, האמת שההחלטה והמדיניות נכונה, הסיכון בפיזור אשראי לעסקים קטנים ובינוניים הוא נמוך שלא כמו בתאגידים הגדולים, היכן נכנסת הסוכנות היהודית לכול הסיפור הזה

מאת: דורון עמיתשיווק20/04/142780 צפיות
איך צריך לעשות שיווק לעסקים קטנים, האם שיווק בעסקים קטנים ובינוניים דומים לשיווק בעסקים וחברות גדולות

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית14/04/14648 צפיות
עולם העבודה משנה כוון, הרבה מאד שכירים חייבים לקחת מגמה זאת ברצינות ולא להשען על התאוריה של שכיר, קבוע, בטוח וכ"ד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי11/04/14702 צפיות
חשיבות העובד בעסק או בארגון אין לה אח ורע, השאלה כיצד אנו מקשרים בין הצורך והיכולת האנושית לבין הטרדות המרובות הפוקדות כול עובד ועובד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/04/14625 צפיות
אם כמנהלים או בעלי עסקים נצליח לדעת להתמודד מול גחמות העובדים אזי נוכל ליצור סביבת עבודה נכונה אשר לשמה הוקמה החברה או העסק.

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/04/14706 צפיות
למעשה, לא צריך לפתוח עסק, להשקיע, לעבור את כול התלאות היום יומיות, מספיק להיות עובד ציבור או לעבוד בחברה ציבורית

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי02/04/2032 צפיות
קיימים סוגים שונים של מוקד טלפוני. לכל אחד מהמוקדים מאפיינים שונים מבחינות רבות. דיון על 2 מהמגוון הרחב שלהנושאים והתחומים שמגדירים את המוקד, ומסייעים בהשגת המטרה שלשמה נוצר.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20362 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191059 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18388 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18486 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

מאת: מאירייעוץ עסקי08/01/18555 צפיות
תחום המשא ומתן הינו תחום יותר מורכב ממה שבעלי עסקים נוטים לחשוב. כאשר ישנו הידע כיצד להתכונן, לנהל ולבצע משא ומתן יעיל, הסיכוי להגדלת התוצאות העסקיות גדל באופן משמעותי. נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם יעדים ספציפיים ומאתגרים השיגו תוצאות טובות יותר לעומת נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם רמות אחרות של יעדים או ללא יעדים מוגדרים. להלן מספר נקודות להתייחסות כשמתחילים במשא ומתן:

מאת: ליאורייעוץ עסקי07/11/17793 צפיות
מכונות שרינק מעולות במיוחד, מסייעות לשפר תוצאות של עסקים שונים. מכונת שרינק, היא סוג של מכונת אריזה. כדאי לרכוש מכונת שרינק, מחברה בעלת מוניטין בתחום מכונות האריזה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica