חפש מאמרים:
שלום אורח
06.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בעלי עסקים הזהרו מנוכלים

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/08/2013449 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עסקים, נוכלים, שרלטנים וכאלה שיודעים לנצל מצבים.

עולם האינטרנט פתח בפנינו אפשרויות בלתי נלאות "לעשות כסף" עד הכניסה לעולם האינטרנט היו המודעות בעיתון, מודעות הפרסום בלוח, כמודעות פיתיון ל: "איך מתעשרים מהר" "איך עושים כסף מהר" "בואו לימדו X  וכבר אחרי הקורס תהיו המיליונרים הבאים" ועוד מודעות והזמנות של כאלה שרצו לעשות כסף מחולשתו של השני או מהרצון של השני לצאת ממעגל השכיר ולנסות את מזלו בעצמאות עסקית ורווחה כלכלית. כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי הרי שהיום הכול התהפך ונהיה הרבה יותר קל לכול מיני שרלטנים, או כוכבים ליום אחד, או כאלה שיודעים למשוך קהל שיוציא את כרטיס האשראי וישלם עבור החלום הניתן להגשמה כפי שמבטיח השרלטן. כמי שעוסק ב ייעוץ אסטרטגי לא רק אני צופה בתוכניות כלבו טק, פנים עם אמנון לוי ואחרים ורואה כמה אנשים מתנהגים בכסילות, גם אנשי עסקים ובעלים של עסקים שמתפתים לעסקאות שמראש משדרות נוכלות והזיות מתעתעות. ועכשיו שעולם האינטרנט פתוח בפני כולנו, או זו חגיגה לשרלטנים ומאחזי עיניים המבטיחים ומתחייבים לעשיית כסף מהירה, לגילוי סודות שרק הם "שרלטני האינטרנט" יודעים וכתוצאה מהידע הרחב שלהם הם יכולים לגרום לכול מי שרק יירשם לקורס, להזמין את סדרת הקלטות, לקבל את קבצי ה-PDF או לבוא ולהשתתף בסדנה מהירה על מנת לעשות כסף כאן ועכשיו ומיד. כ יועץ עסקי אני נפעם מהחולשה אותה מגלים אנשים כאשר הם נסחפים לתוך המערבולת הזאת המתחילה במשלוח "ניוזלטר" שאם רק תלחץ או תקליק או תאשר את המייל תקבל את הטיפ של החיים שלך איך להצליח בעסקים ולהרוויח מיליונים עם ה-6 עצות או שני הסדנאות או סרטון הווידאו או הספר שמציעים לך, או המילים הסוחפות, בא ולמד איך תעשה כסף תוך שעה, בוא תלמד איך תקדם את אתר האינטרנט שלך ותוך חודש תהיה ראשון במנוע החיפוש של גוגל, או כול מיני הבטחות והתחייבויות שבינם ובין המציאות המרק הוא כמרחק הגלות. מה קורה אם אנשים בארץ ישראל, איך זה שאנשים תמימים מצליחים באמת להאמין כי עסקים עושים ברגע, מקום ראשון בגוגל בקידום האורגני ניתן להגיע תוך חודש, שיש קורסים לשיווק, ניהול, מכירות בשיטת אינסטנט ובכלל הכול כול כך קל שזה רק לבוא ולקטוף. צר לי להיות איש בשורות רעות, לעשות עסקים לא מצליחים ביום, מיליונרים לא נעשים ביומיים, מקום ראשון בגוגל לוקח שנים עד שמגיעים, ומי שבאמת עושה כסף קל זה אותם שרלטנים המתחייבים ומבטיחים קיצורי דרך. ולסיום! כאשר אנשים יוצאים ממופע, מסרט טוב, או ממופע קסמים הם יוצאים המומים, מלא התרשמות, ומלאי אנרגיה להיות כמו אלה שראו על הבמה. אם היו חושבים רגע היו מבינים שהצגה זאת הצגה, שסרט הוא רק סרט, ומופע קסמים הוא עבודה על החושים של בן האדם. שום דבר ממה שאמרתי לא מציאותי, הדבר היחידי המציאותי בכול הסיפורים האלה זה כיס מרוקן של המאמינים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דורון עמית יועץ שיווק..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דורון עמית

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית08/06/14821 צפיות
האם אפשר לפתוח עסק בלי כסף? אולי? מה שבטוח שעסק הנפתח ללא הון עצמי של היזם או הבעלים לא יכול להחזיק לאורך זמן, עסקים לא שורדים בגלל שלא מתכננים אותם נכון והרצון לפתוח את העסק גובר על ההגיון לעשות את העסק בבטחון המקסימלי שלו.

מאת: דורון עמיתהלוואות20/05/14738 צפיות
הבנקים בישראל שינו מגמה, היום הם תומכים ב לתת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, האמת שההחלטה והמדיניות נכונה, הסיכון בפיזור אשראי לעסקים קטנים ובינוניים הוא נמוך שלא כמו בתאגידים הגדולים, היכן נכנסת הסוכנות היהודית לכול הסיפור הזה

מאת: דורון עמיתשיווק20/04/142821 צפיות
איך צריך לעשות שיווק לעסקים קטנים, האם שיווק בעסקים קטנים ובינוניים דומים לשיווק בעסקים וחברות גדולות

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית14/04/14694 צפיות
עולם העבודה משנה כוון, הרבה מאד שכירים חייבים לקחת מגמה זאת ברצינות ולא להשען על התאוריה של שכיר, קבוע, בטוח וכ"ד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי11/04/14738 צפיות
חשיבות העובד בעסק או בארגון אין לה אח ורע, השאלה כיצד אנו מקשרים בין הצורך והיכולת האנושית לבין הטרדות המרובות הפוקדות כול עובד ועובד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/04/14666 צפיות
אם כמנהלים או בעלי עסקים נצליח לדעת להתמודד מול גחמות העובדים אזי נוכל ליצור סביבת עבודה נכונה אשר לשמה הוקמה החברה או העסק.

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/04/14749 צפיות
למעשה, לא צריך לפתוח עסק, להשקיע, לעבור את כול התלאות היום יומיות, מספיק להיות עובד ציבור או לעבוד בחברה ציבורית

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי10/05/20261 צפיות
קריסת עסק מעבר לנזק הכלכלי היא קריסת חלום למייסדים.הנזק הנגרם בתהליך הפירוק הוא רב וכולל במקרים רבים הפסדים ונזק ללקוחות לספקים וכמובן לבעלי העסק.הנזקים במקרים רבים הם לא רק כלכליים הם מלווים בנזקים בריאותיים, משפחתיים, ומשפיעים על הגורמים הרלבנטיים שנים רבות. גם המדינה מפסידה מקריסת עסק: מיסים, משלמת דמי אבטלה לעובדים שפוטרו, לעיתים נדרשים טיפולים של רשויות הרווחה ועוד. .

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי03/05/20118 צפיות
לעיתים אנחנו נוטים דווקא להשקיע בפתרונות לבעיות המעצבנות, אך הפחות חשובות, כי הן מרגיזות ויחסית קלות לטיפול, אבל דוחים את הטיפול בבעיות החשובות והקריטיות כי הן מצריכות מאתנו יותר תשומת לב חשיבה, היוועצות, "טרטור", הוצאת כסף ועוד.

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי02/04/20198 צפיות
קיימים סוגים שונים של מוקד טלפוני. לכל אחד מהמוקדים מאפיינים שונים מבחינות רבות. דיון על 2 מהמגוון הרחב שלהנושאים והתחומים שמגדירים את המוקד, ומסייעים בהשגת המטרה שלשמה נוצר.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20465 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191144 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18466 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18564 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica