חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה עדיף עצמאי או שכיר, לאן נוטה כף הזכות היום?

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי06/08/2013618 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מתי נראה אור בקצה המנהרה? מתי עסקים ינשמו לרווחה?

מתי נוכל להגיד 75% מבעלי העסקים בישראל, הנה הגענו אל המנוחה והנחלה.

מתי בעלי עסקים בישראל יוכלו לנשום עמוק וליהנות גם הם מחיים יותר מניבים וטובים.

מה רצו בעלי עסקים! להיות עצמאים, לנהל עסקים, לתת מקום תעסוקה לעובדים, ובגלל לקיחת האחריות על פרנסתם של אחרים ליהנות מרמת חיים קצת יותר גבוהה.

מצבם של 75% מהעסקים והחברות בישראל הוא לא טוב.

כתוצאה מחוסר ה"טוב" של עסקים אלה הרי שלבעלי העסקים בכלל לא טוב.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אפשר להגיד כי מצב השכירים בישראל בפרט אלא מהמגזר הממשלתי, מהחברות הממשלתיות, מהתעשיות הממשלתיות הרבה יותר טוב מכול בחינה אפשרית ממצבם של בעלי העסקים בישראל.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני יכול להכריז על כי מצב העסקים ובעלי העסקים הולך ומתדרדר, המכירות קטנו כתוצאה מפתיחת שוק האינטרנט וקניית מוצרים רבים באתרים מחו"ל, ראו את התוצאות העסקיות של EBAY ו- ודומיה, ראו איך התחרות מהמזרח אוכלת כול חלקת אדמה טובה הן בתחום הריהוט, הבינוי, הטקסטיל וכול קטגוריה אחרת מדלתות ועד חלונות ועד ריהוט שלם של בתי מלון שנפתחים עם ציוד שמיובא כולו מסין או מהמזרח, ראו את כול הגלובליזציה הזאת ואז נבין עד כמה עסקים בישראל סובלים מכול המגזרים.

כ יועץ עסקי הייתי מאד נהנה לראות אותנו מצליחים למכור לשכנינו את מוצרינו על מנת שגם לנו תהיה את האופציה להגדיל את מעגל הלקוחות שלנו אבל מצב כזה אני עדיין לא רואה באופק הנראה לעיין ההפך, אני רואה את השוק המקומי הולך וקטן עם פתיחת השמיים הפתוחים שכול קנייה תעשה בשדות התעופה כאשר הישראלים  המטיילים יביאו את התצרוכת שלהם (מעבר למוצרי המכולת) כאן לארץ מבלי לעבור את חנויות הארץ.

נכון, יבואו ויגידו השכירים או אלה שירגישו שאני מתבכיין על חשבונם של העסקים המקומיים שכמו שאנו נוסעים לחול יש גם תיירים שיגיעו, אבל האם זה עומד אחד לאחד, בואו ראו את החנויות בצפת, בנצרת, טבריה, עומדים ומגרשים את הזבובים ברוב עונות השנה.

ובכול זאת מה עושים?

ובכול זאת כיצד מתקיימים,

ובכול זאת איך ממשיכים.

תשובה נוקבת אין לי לתת לכם לצערי, כול עסק צריך להבחן באופן נפרד, ישנם רעיונות, יש אפשרויות, האמת שניתן לעשות הרבה דברים ולא משהו גורף אחיד לכול מגזר העסקים, לכול עסק יש את הפתרון היצירתי שניתן לתפור עבורו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דורון עמית יועץ שיווק..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דורון עמית

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית08/06/14777 צפיות
האם אפשר לפתוח עסק בלי כסף? אולי? מה שבטוח שעסק הנפתח ללא הון עצמי של היזם או הבעלים לא יכול להחזיק לאורך זמן, עסקים לא שורדים בגלל שלא מתכננים אותם נכון והרצון לפתוח את העסק גובר על ההגיון לעשות את העסק בבטחון המקסימלי שלו.

מאת: דורון עמיתהלוואות20/05/14694 צפיות
הבנקים בישראל שינו מגמה, היום הם תומכים ב לתת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, האמת שההחלטה והמדיניות נכונה, הסיכון בפיזור אשראי לעסקים קטנים ובינוניים הוא נמוך שלא כמו בתאגידים הגדולים, היכן נכנסת הסוכנות היהודית לכול הסיפור הזה

מאת: דורון עמיתשיווק20/04/142780 צפיות
איך צריך לעשות שיווק לעסקים קטנים, האם שיווק בעסקים קטנים ובינוניים דומים לשיווק בעסקים וחברות גדולות

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית14/04/14647 צפיות
עולם העבודה משנה כוון, הרבה מאד שכירים חייבים לקחת מגמה זאת ברצינות ולא להשען על התאוריה של שכיר, קבוע, בטוח וכ"ד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי11/04/14700 צפיות
חשיבות העובד בעסק או בארגון אין לה אח ורע, השאלה כיצד אנו מקשרים בין הצורך והיכולת האנושית לבין הטרדות המרובות הפוקדות כול עובד ועובד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/04/14622 צפיות
אם כמנהלים או בעלי עסקים נצליח לדעת להתמודד מול גחמות העובדים אזי נוכל ליצור סביבת עבודה נכונה אשר לשמה הוקמה החברה או העסק.

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/04/14706 צפיות
למעשה, לא צריך לפתוח עסק, להשקיע, לעבור את כול התלאות היום יומיות, מספיק להיות עובד ציבור או לעבוד בחברה ציבורית

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20351 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191054 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18386 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18483 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

מאת: מאירייעוץ עסקי08/01/18551 צפיות
תחום המשא ומתן הינו תחום יותר מורכב ממה שבעלי עסקים נוטים לחשוב. כאשר ישנו הידע כיצד להתכונן, לנהל ולבצע משא ומתן יעיל, הסיכוי להגדלת התוצאות העסקיות גדל באופן משמעותי. נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם יעדים ספציפיים ומאתגרים השיגו תוצאות טובות יותר לעומת נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם רמות אחרות של יעדים או ללא יעדים מוגדרים. להלן מספר נקודות להתייחסות כשמתחילים במשא ומתן:

מאת: ליאורייעוץ עסקי07/11/17790 צפיות
מכונות שרינק מעולות במיוחד, מסייעות לשפר תוצאות של עסקים שונים. מכונת שרינק, היא סוג של מכונת אריזה. כדאי לרכוש מכונת שרינק, מחברה בעלת מוניטין בתחום מכונות האריזה.

מאת: מאירייעוץ עסקי29/09/17598 צפיות
חוכמת ההמונים – על מנת לפתור בעיה באופן המדויק ביותר נשתמש בממוצע של אוסף הדעות של ההמון, אשר יניב את הפתרון המלא, המקיף והמדויק ביותר ביחס לקבוצה של מומחים. מיקור המונים - עקרון של ביצוע שירותים, העלאת רעיונות או כתיבת תוכן על ידי קבוצה גדולה של אנשים (ההמון) בעלי מוטיבציה כלשהי וזאת במקום שהיחיד יבצע את אותה המשימה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica