חפש מאמרים:
שלום אורח
06.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה זה בידול איך מתקשר למותג

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי10/08/2013483 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בידול, ייחודיות, למה למעשה שאנשים ירכשו מאתנו!

מה מבדל אותנו, מה גורם לעסק שלנו להיות שונה על מנת שלקוחות יעדיפו דווקא אותנו.

למעשה, היום, זה החלק הכי חשוב בפתיחה של עסקים ברחבי הארץ.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני קורא לכול בעל עסק הן אם הוא מתחיל והן עם הוא עסק קיים, לעשות שיעורי ביית מקיפים ולהבין למי העסק שהקמתי נותן פתרון. ראו לצורך דוגמא או השוואה פיצוציה שיושבת מאה מטר מהפיצוצייה השנייה אמורה לשרת קהל לקוחות באותו אזור עם אותם מוצרים, מה שאומר שפיצוציות לא נהנות מבידול מיוחד אלא מעצם מיקומם שהרי כול אחד צורך את השירותים שלהם. אך עם פיצוציה אחה הייתה מרימה להגבהה מוצר נוסף שירות נוסף אזי כבר הייתה יוצרת בידול מהפיצוצייה השנייה הנמצאת במרחק מה ממנה.

כמי שנותן ייעוץ אסטרטגי חובה על עסק לצקת תכנים ייחודיים רק לו בתמהיל השיווק שבו. לדוגמא: בעולם הישראלי צצו להם עשרות עם לא מאות של מכונים לפדיקור, מניקור, איפור, מקומות אלא תפסו תאוצה והיום על כול פינה ושעל תוכל למצוא קומפלקס כזה. לעומתם המספרות אשר היו נותנים את השירותים האלה אך בקטן, לא בגרנדיוזיות כמו שמעניקים המרכזים האלה היו מחלקים את עסקם חצי מספרה וחצי פינה ייעודית, ממותגת, לתחום הזה אזי המספרות היו מקפיצות את ההכנסות שלהם פי עשרות מונים! למעשה בראייה שיווקית שלי המספרות והסלונים אשר לקחו קטגוריה חשובה והסתירו אותה בתוך בית עסקם הם אלה שאפשרו לפתוח קטגוריה חדשה אשר לה סינרגיה מלאה עם הפעילות הנעשית במספרות וסלונים בישראל. (קצת דמיון, קצת מחשבה, קצת ראייה רחוקה והמספרות בישראל היו חוגגות"

כ יועץ עסקי אשר מקבל עסק חדש לידיו או כאשר הוא נקרא לטפל בעסקים הבדיקה הראשונה שאני עושה זה כיצד אוכל למתג את העסק ו"להקפיץ" אותו למעלה בתחום מעל כולם, ולכך יש שיטות חשיבה רבות.

אחת מהם היא לחשוב מה בדיוק העסק שלכם נותן ולמי הוא מכוון, שהרי אם העסק שלכם לא נותן ללקוח את כול הקטגוריה אליו הוא שייך אזי אין כול מקום שווה לתחרות, אבל אם העסק שלכם מקנה ללקוחות את כול מה שנותן עסק דומה אחר מכאן ניתן לעלות ולמצוא את המבדל. ראו הוזהרתם, בידול זה מבדל אחד זה לא שניים ויותר בידולם, בידול אחד גדול או קטן כפי שיהיה מספיק ליצור לעסק את הבידול שממנו הוא יתרומם ויתפרנס. ובידול כזה נמצא בכול עסק חי ונושם

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דורון עמית יועץ שיווק..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דורון עמית

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית08/06/14777 צפיות
האם אפשר לפתוח עסק בלי כסף? אולי? מה שבטוח שעסק הנפתח ללא הון עצמי של היזם או הבעלים לא יכול להחזיק לאורך זמן, עסקים לא שורדים בגלל שלא מתכננים אותם נכון והרצון לפתוח את העסק גובר על ההגיון לעשות את העסק בבטחון המקסימלי שלו.

מאת: דורון עמיתהלוואות20/05/14695 צפיות
הבנקים בישראל שינו מגמה, היום הם תומכים ב לתת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, האמת שההחלטה והמדיניות נכונה, הסיכון בפיזור אשראי לעסקים קטנים ובינוניים הוא נמוך שלא כמו בתאגידים הגדולים, היכן נכנסת הסוכנות היהודית לכול הסיפור הזה

מאת: דורון עמיתשיווק20/04/142782 צפיות
איך צריך לעשות שיווק לעסקים קטנים, האם שיווק בעסקים קטנים ובינוניים דומים לשיווק בעסקים וחברות גדולות

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית14/04/14648 צפיות
עולם העבודה משנה כוון, הרבה מאד שכירים חייבים לקחת מגמה זאת ברצינות ולא להשען על התאוריה של שכיר, קבוע, בטוח וכ"ד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי11/04/14702 צפיות
חשיבות העובד בעסק או בארגון אין לה אח ורע, השאלה כיצד אנו מקשרים בין הצורך והיכולת האנושית לבין הטרדות המרובות הפוקדות כול עובד ועובד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/04/14625 צפיות
אם כמנהלים או בעלי עסקים נצליח לדעת להתמודד מול גחמות העובדים אזי נוכל ליצור סביבת עבודה נכונה אשר לשמה הוקמה החברה או העסק.

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/04/14707 צפיות
למעשה, לא צריך לפתוח עסק, להשקיע, לעבור את כול התלאות היום יומיות, מספיק להיות עובד ציבור או לעבוד בחברה ציבורית

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי02/04/2042 צפיות
קיימים סוגים שונים של מוקד טלפוני. לכל אחד מהמוקדים מאפיינים שונים מבחינות רבות. דיון על 2 מהמגוון הרחב שלהנושאים והתחומים שמגדירים את המוקד, ומסייעים בהשגת המטרה שלשמה נוצר.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20373 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191065 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18390 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18487 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

מאת: מאירייעוץ עסקי08/01/18555 צפיות
תחום המשא ומתן הינו תחום יותר מורכב ממה שבעלי עסקים נוטים לחשוב. כאשר ישנו הידע כיצד להתכונן, לנהל ולבצע משא ומתן יעיל, הסיכוי להגדלת התוצאות העסקיות גדל באופן משמעותי. נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם יעדים ספציפיים ומאתגרים השיגו תוצאות טובות יותר לעומת נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם רמות אחרות של יעדים או ללא יעדים מוגדרים. להלן מספר נקודות להתייחסות כשמתחילים במשא ומתן:

מאת: ליאורייעוץ עסקי07/11/17793 צפיות
מכונות שרינק מעולות במיוחד, מסייעות לשפר תוצאות של עסקים שונים. מכונת שרינק, היא סוג של מכונת אריזה. כדאי לרכוש מכונת שרינק, מחברה בעלת מוניטין בתחום מכונות האריזה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica