חפש מאמרים:
שלום אורח
03.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סדנת צחוק - למה אני צריך את זה?

מאת: ורד אלהאימון לאיכות חיים08/09/2013767 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בשגרת היום יום שלנו, אנחנו עמוסים למדי - העבודה לוחצת, עלינו לאסוף את הילדים מבית הספר, הכביסה לא נגמרת וערמות הכלים המלוכלכים נערמות.. גם אם אנחנו מתירים לעצמנו רגעי הנאה, הם מעטים מדי ואינם מספקים. כשסוף סוף פורץ מאיתנו צחוק, הוא במהרה נחלש ומחליפות אותו מחשבות טורדניות. יש גבול למשך הזמן שנפש האדם יכולה להמשיך באופן זה - השגרה שוחקת, הן את הגוף והן את הנשמה. בדיוק לשם כך מגיעה אלינו סדנת צחוק - שמזכירה לנו כמה קל להנות, לצחוק ולהשתחרר, ולו לרגע, מחיי היום יום. כשנשוב אל השגרה - כבר נרגיש הקלה משמעותית, לאחר שמילאנו את מצבורי האנרגיה.

לא רק לשם כך נועדה סדנת צחוק - סדנת צחוק גם מזכירה לנו כמה פשוט לצחוק גם כשקשה, וכך בעצם סדנת צחוק מעניקה לנו כלי חשוב לחיים. ישנם רגעים רבים במהלך חיינו בהם הכל נראה אפור ונדמה כי אין אור בקצה המנהרה - ודווקא באותם רגעים עלינו לזכור להשתמש בחוש ההומור שלנו, שיכול להפוך את מצב רוחנו ולשפר גם את היום המתסכל ביותר.

בנוסף, העובדה שסדנת צחוק נעשית במסגרת קבוצתית, מועילה מאוד. גם אם יש לכם חברים, לפחות עם חלקם אינכם מרגישים נינוחים לחלוטין – תמיד קיימת תחושה כי עלינו להרשים ולא להודות בבעיותינו, ורבים מאיתנו אינם מרשים לעצמם פשוט להשתטות ולהנות.

סדנת צחוק מאפשרת לנו להשתולל ולהתיילד ללא גבולות – ומשום שכולם נוהגים כמונו בקבוצה, תחושת הקרבה גוברת. הנינוחות שנוצרת בין חברי הקבוצה גורמת להרגשה טובה, וכל משתתף מרגיש שהוא חלק מקבוצה – ואין תחושה טובה מכך לנפש האדם.

אין ספק – סדנת צחוק תועיל לכל אחד – עליכם רק לתת לכך הזדמנות.

**הכותבת היא ורד אלה, מדריכה רוחנית להעצמה אישית, קוראת בקלפי טארוט ומעבירה סדנאות צחוק.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
ורד אלה - רוח צחוק מדריכה רוחנית להעצמה אישית
קריאה בקלפי טארוט, סדנאות צחוק ועוד...
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ורד אלה

מאת: ורד אלהקלפי טארות23/12/137902 צפיות
קלפי טארוט יכולים לעזור לנו במגוון תחומים בחיינו. הם אמנם לא מנבאים את העתיד כפי שטועים לחשוב - אך הם מסייעים לנו לקבל את כל האמיתות לגבי חיינו, להתחבר לעצמנו ולראות את כל ההזדמנויות הנקרות בפנינו. פתיחה בקלפי טארוט היא הזדמנות נהדרת לכל אחד לגלות דברים חדשים על עצמו, ובמיוחד למי שמעוניין לעשות שינוי בחייו. פעמים רבות אנו חושבים ששקללנו היטב את כל הגורמים ובחרנו בהחלטה הנכונה ביותר - ולאחר זמן מה מגלים כי היא הייתה שגויה מיסודה. קלפי טארוט יכולים למנוע את המצבים הללו.

מאת: ורד אלהקלפי טארות23/12/137670 צפיות
קלפי טארוט יכולים לעזור לנו במגוון תחומים בחיינו. הם אמנם לא מנבאים את העתיד כפי שטועים לחשוב - אך הם מסייעים לנו לקבל את כל האמיתות לגבי חיינו, להתחבר לעצמנו ולראות את כל ההזדמנויות הנקרות בפנינו. פתיחה בקלפי טארוט היא הזדמנות נהדרת לכל אחד לגלות דברים חדשים על עצמו, ובמיוחד למי שמעוניין לעשות שינוי בחייו. פעמים רבות אנו חושבים ששקללנו היטב את כל הגורמים ובחרנו בהחלטה הנכונה ביותר - ולאחר זמן מה מגלים כי היא הייתה שגויה מיסודה. קלפי טארוט יכולים למנוע את המצבים הללו.

מאת: ורד אלהאימון אישי - כללי02/12/13694 צפיות
סדנת צחוק, ובמיוחד סדנת יוגה צחוק, היא אחד מהדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות לגוף שלכם - וזאת מסיבה פשוטה: במהלך סדנת צחוק אנו צוחקים - והרבה. צחוק ידוע כתרופה רב תכליתית - מלבד היותו משפר את מצב הרוח, הצחוק מפעיל את כל השרירים, מסייע לחיזוק המערכת החיסונית, משחרר לחצים ומתחים ומפיג דיכאונות וחרדות. כמו כן, הוא משכלל מיומנויות של תקשורת בין אישית ומעלה את הביטחון העצמי. אבל איך גורמים לנו לצחוק עד כדי כך בסדנת יוגה צחוק, כדי שאכן נוכל להשיג את כל היתרונות הללו?

מאת: ורד אלהאימון אישי - כללי26/10/13703 צפיות
בהישמע המילה "מדיטציה", מיד נדמיין לעצמנו נזיר בודהיסטי סגפן, היושב בסיכול רגליים, עוצם עיניו ושותק במשך שעות ואף ימים - וזאת בכדי להתחבר לרוחניות ולהתנתק מהעולם הפיזי. למרות החיזיון השכיח הזה, מדיטציה לא חייבת להיראות כך. ישנן שיטות רבות ומגוונות לבצע מדיטציה - כאלו שלא רק שאינן מתבצעות בישיבה מזרחית, אלא מדיטציות דינמיות ותנועתיות - כמו ריקוד בלתי פוסק במוזיקת "טראנס" או סדנאות צחוק - יוגה, שבהן מתגלגלים מצחוק זמן רב.

מאת: ורד אלהקלפי טארות15/10/131251 צפיות
לא מעט אנשים נתקלים ברגע במהלך חייהם שבו הם מכריזים - "זהו הזמן לשינוי". לעיתים הדבר נובע מתסכול בעבודה, מבעיות בזוגיות, או מתחושת חוסר סיפוק ואי הגשמה עצמית. לא תמיד משנה הסיבה שמובילה לרצון לשינוי - אלא הדרך שבה מחליטים ללכת כדי ליישם את החלטותינו. פעמים רבות, מוותרים על ההחלטה לשינוי בשל קשיים שמתגלים במהלך הדרך - לא תמיד ברור כיצד עלינו לפעול, לאן לפנות ואת מה לשנות ואיך. לעיתים, לא ברורה לנו מקור הבעיה שמצריכה את השינוי בחיינו - וכשלא ברור במה עלינו להתמקד, קשה מאוד להצליח.

מאת: ורד אלהמשפחה וזוגיות - כללי27/09/13876 צפיות
זמן איכות משפחתי הוא כבר לא מה שהיה פעם - היום, כשאנחנו מוקפים במכשירים אלקטרוניים מכל סוג וסוג והטלוויזיה לא מפסיקה לחדש, מעטים הרגעים שבהם ההורים והילדים יושבים יחדיו ופשוט נהנים מבלי להיעזר בטכנולוגיות למיניהן. מדובר בחיסרון לשתי הדורות - מצד אחד, ההורים יכולים להפיק המון מהנאה עם ילדיהם - לחזור לצחוק הילדותי של פעם, לגלות את הדמיון עם צאצאינו ולהשתטות מעט. מצד שני, הילדים זוכים לזמן שלא יסולא בפז עם הוריהם.

מאת: ורד אלהקלפי טארות13/09/131563 צפיות
יום הכיפורים, מעבר לצום ולאיחולי "גמר חתימה טובה", הוא בעיקר הזדמנות לחשבון נפש. רבים מאיתנו בורחים מאותו חשבון נפש - התייחדות עם נפשנו, הבנתה לעומק והתעמקות בכדי למצוא את התשובות שלנו להמשך הדרך. כמעט בלתי נמנע שלא לקשר בין יום הכיפורים לבין קלפי טארוט - ובמיוחד לקלף הנזיר. קלפי הטארוט, שמסייעים לנו לענות על שאלות בחיינו ומרמזים לנו על תובנות חדשות, יכולים להפוך לעזר של ממש ביום של חשבון נפש.

מאמרים נוספים בנושא אימון לאיכות חיים

מאת: דרור אטריאימון לאיכות חיים23/01/192104 צפיות
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

מאת: דרור אטריאימון לאיכות חיים16/02/172594 צפיות
אחת הקושיות הגדולות בתורה ובדת היהודית היא שצריך להודות לשם, על כל דבר שקורה לך בין אם זה טוב או רע. כלומר הכול מגיע לאדם מהקדוש ברוך הוא וצריך להודות על זה בכל מקרה. אז המצב הזה הוא משהו שצריך להוסיף עליו שאם יש דברים מטופשים שאתה הכנסת את עצמך אליהם, אז אף אחד לא אשם לך אלא רק אתה אשם ואף אחד לא גרם לך.

מאת: shmolikאימון לאיכות חיים27/04/161706 צפיות
המאמר ילמד כיצד לנצל את הזמן לטובה ולשפר את ההישגים בצורה הטובה ביותר בהתחשב בזמן.

מאת: shmolikאימון לאיכות חיים27/04/161657 צפיות
המאמר ילמד כיצד לנצל את הזמן לטובה ולשפר את ההישגים בצורה הטובה ביותר בהתחשב בזמן.

מאת: ברסלב מאיראימון לאיכות חיים16/02/162621 צפיות
אמרו חכמינו (שם) כל שהקב"ה חפץ בו, מדכאו ביסורין ! נשמע הזוי ? אם אוהבים אותי למה מכאיבים ומייסרים אותי ? פה צריך אמונה שכל זה להמתיק מעלי דינים ולהבין שזה כדי שאני יחפש דרכים חדשות ויפשפש במעשי וכדי שאני ישתנה לטובה, וכדי שאני יבוא נקי מעוון לחיי עולם הבא - הרי שילמתי עליהם כפרת עוונות בייסורים שסבלתי פה בעולם הזה תמשיכו לקרוא תראו מאמרי חז"ל נפלאים ומחזקים לקבל את הייסורים באהבה לחחים טובים ומאושרים).

קשה להצליח, קל להצליח, להצליח להיכשל, מה רע בלהצליח, להצליח בקושי, מה טוב בלא להצליח, מאמן אישי, קואצינג מומלץ: עכשיו אני רוצה לשאול את השאלה הבאה מה רע יכול לצאת לבן אדם מזה שהוא מצליח במשהו אז אני או מציג איזו מטרה, אז אני מניח שהתשובה הקלאסית תהיה שאם זה עושה לו טוב אז הוא תלוי בזה נכון? ש: יש גם את זה. אליעד: יפה אז איזה עוד היבט נגיד יש? ש: שהוא איבד את העניין. אליעד: איבד את העניין ואיזה עוד היבט יש? אז אני רוצה לתת היבט ספציפי אוקי, כשבן אדם מצליח במשהו או נגיד שיש משהו ...

איך למכור ללקוחות, דימויים של הלקוח, באיזה מילים למכור, איך לשכנע לקוחות, שיקוף של הלקוח, טעויות של אנשי מכירות, ייעוץ אישי, קואצ'ר מומלץ: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר על עוד היבט בנושא של מכירות ללקוחות ושכנוע אנשים וההיבט הוא שימוש במילים של הלקוח, בתהליך המכירה כאשר באים למכור ללקוח את המוצר את השירות את מה שלא רוצים בעצם להשתמש במילים של הלקוח ואני אסביר גם למה זה טוב וגם למה זה לא טוב ומתי לא להשתמש דווקא במילים של הלקוח. אז קודם כל בגדול צריך לזכור שתהליך של מכירה בעצם ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica