חפש מאמרים:
שלום אורח
09.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אמא תמיד יודעת ! אז אל תכעסו על הילד, העניקו לו את העזרה הדרושה

מאת: אתי קסנרהפרעות קשב וריכוז30/09/20131317 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במקום להיתפס לסטיגמות, לכעוס על הילד, להעניש אותו ולחשוב שהוא טיפש, מופרע, חסר יכולות, חסר מוטיבציה ובעייתי, תוכלו לנסות להבין את הילד שלכם ואת תנאי הלימוד בכיתה. לאחר שתבינו שבעיות רבות נובעות מחוסר היכולת של מערכת החינוך להתמודד (מכיוון שילדים רבים – כשני שליש ממרבית בתי הספר בארץ סובלים מלקויות למידה ובעיות התנהגות) תוכלו להבין את הרקע. כמו כן, חשוב שתבינו מהי הבעיה של הילד שלכם ומה גורם לו להתנהג באותו האופן.

הורים רבים עלולים לבזבז זמן וכספים על אבחונים שונים, אך במקרים רבים האבחונים אינם נכונים והתוצאות אינן משקפות את יכולותיו וקשייו של הילד. אם תקשיבו לאינסטינקטים שלכם, סביר להניח שתגלו מהי הבעיה של הילד, הרי אתם - ההורים, מכירים אותו יותר טוב מכל מאבחן ומכל מורה. אם תבינו שהמשפט- "אמא תמיד יודעת ! :" הוא נכון, תוכלו לקבל את הבחירה הנכונה ביותר וללכת למקום אשר יטפל בבעיה המרכזית של הילד.

אמא תמיד יודעת ! טיפול נכון ויעיל אשר מתמקד בשורש הבעיה

אם אתם מעוניינים לקחת אתת הילד שלכם אל מרכז מסודר ובעל ניסיון אשר קיים כבר שבע שנים, תוכלו לקחת אותו אל המרכז לקשיי למידה והתנהגות. ייחודו של המרכז הוא שהוא משלב בין הגישה ההתפתחותית ובין הגישה הקוגניטיבית. בצורה זו ניתן להעניק לצרכיו של הילד מענה מלא.  נוסף על כך, יוכלו  היועצים אשר עובדים במרכז להנחות אתכם (ההורים) ולהסביר לכם כיצד לסייע לילד שלכם. המרכז מטפל במגוון בעיות : הפרעות קשב וריכוז, לקויות למידה, היפראקטיביות והילד יוכל לקבל סיוע באמצעות הוראה מתקנת, למידה ייחודית מותאמת למתקשים במבחנים, ריטלין ועוד.

במרכז, הילד יקבל טיפול אשר יסייע לו להתאזן. התהליך יכלול שלושה חלקים : איזון דינאמי, איזון סטטי ואיזון כוחות הדרך. בשלב האיזון הדינאמי, תפורק הבעיה לגורמים והילד יבצע תרגילים פשוטים. בשלב השני, הילד ילמד כיצד להשתמש באסטרטגיות ומיומנויות ללמידה (המיומנויות השונות יותאמו עבורו באופן אישי). בשלב השלישי, יקבלו ההורים והמורים הדרכה. באמצעות ההדרכה, הם יוכלו להפחית את קשייו של הילד.

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי המרכז שלנו – צוות היועצים, המורים והמאבחנים, שיטות הלימוד שלנו, תהליך האיזון, טיפול בריטלין או במידה ויש לכם שאלות נוספות, תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם המרכז יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה על כל השאלות שלכם בהרחבה ונימוס. זכרו – אמא תמיד יודעת ! ואם תקשיבו לעצמכם, תוכלו לעזור לילד לגדול ולהיות אדם בוגר, עצמאי, בעל יכולת למידה ובעל ביטחון עצמי

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גלגל הצלה

נוצר ע"י אתי קסטנר מומחית לטיפול בהפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה בקרב ילדים ומבוגרים

בראשון לציון.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אתי קסנר

מאת: אתי קסנרהפרעות קשב וריכוז30/09/131227 צפיות
הפרעות קשב וריכוז – אפשר להצליח בלימודים גם עם הפרעת קשב

מאת: אתי קסנרהפרעות קשב וריכוז19/08/132044 צפיות
הוראה מתקנת – מתאימים לך שיטה טובה ללמידה

מאת: אתי קסנרהפרעות קשב וריכוז10/07/13913 צפיות
הוראה מתקנת – לכל אחד יש את הדרך שלו

מאת: אתי קסנרהפרעות קשב וריכוז11/06/131564 צפיות
הוראה מתקנת - לכוון אל המטרה

מאת: אתי קסנרהפרעות קשב וריכוז11/06/131371 צפיות
הוראה מתקנת - לכוון אל המטרה

מאת: אתי קסנרהפרעות קשב וריכוז16/05/131028 צפיות
מחקרים מציגים כי הפרעות קשב וריכוז נפוצות יותר בקרב בנים.

מאת: אתי קסנרהפרעות קשב וריכוז16/01/138492 צפיות
לקויות למידה- הורים מודאגים, הכירו את הבעיה של ילדכם הורים רבים נוטים לכעוס על ילדיהם כאשר אין הם מצליחים בלימודים.

מאמרים נוספים בנושא הפרעות קשב וריכוז

מאת: vodplaceהפרעות קשב וריכוז17/08/161602 צפיות
סיפור אישי של רועי ועל איך אבחון דידקטי עזר לו להתבר על ליקויי הלמידה שלו ולהצליח בלימודים ובחיים.

מאת: vodplaceהפרעות קשב וריכוז06/07/161289 צפיות
אבחון דידקטי מאפשר לזהות הפרעות קשב או בעיות לימודיות בסיסיות לימודיות. כשמדובר בצעירים האבחון מקבל חשיבות עליונה

מאת: sharondan80הפרעות קשב וריכוז21/07/152141 צפיות
הפרעות קשב וריכוז הן ללא ספק בעיה מוכרת מאוד, אשר הפכה לאחת הבעיות השכיחות יותר בתחום הנוירולוגיה אצל ילדים וכיום, בשל המודעות הרבה לתחום, והמודעות להשלכות של ההפרעה על הילדים, הרבה מהם זוכים לאבחון מוקדם וטיפול מקצועי שלא היה קיים בעבר.

מאת: נאוה סלורהפרעות קשב וריכוז19/07/151569 צפיות
הדיון בעולמו של ילד בעל הפרעת קשב וריכוז לרוב מתמצה בהתייחסות לתפקוד האקדמי שלו בכיתה או להתנהגות שלו בבית, תוך התעלמות מוחלטת ממה שעובר על נבכי נפשו. בתור הורים, כדי להבין לעומק מה עובר על ילד שיש לו הפרעת קשב וריכוז, עלינו להתמקד לא פחות מכך בעולמו הרגשי.

מאת: נאוה סלורהפרעות קשב וריכוז04/06/151495 צפיות
אחת הדילמות המרכזיות עימן מתמודדים הורים לילדים עם הפרעות קשב היא האם לדבר עם הילד על הבעייה או לא, ואם כן, איך בדיוק לעשות את זה. אולי אם לא נזכיר לו שהוא סובל מהפרעות קשב, הבעיה תהפוך מינורית, והוא לא יתפוס את עצמו כ"בעל הפרעה"? ומצד שני, שיחה כזו עם הילד דווקא יכולה לעזור לו להתמודד טוב יותר עם הקשיים? מה עושים? המומחים של מרכז אמירים עם כמה עצות להורים המבולבלים.

מאת: נאוה סלורהפרעות קשב וריכוז05/05/151561 צפיות
בשנים האחרונות הולכים ומתרבים המקטרגים על הריטלין. בעידן ניו אייג'י, שבו המודעות לחסרונותיהן של התרופות הכימיות נמצאת בשיאה, הורים רבים נרתעים מהמחשבה לטפל בילדיהם הסובלים מבעיות קשב וריכוז באמצעות ריטלין. היות שהריטלין נתפס בציבור כפתרון המרכזי והיחיד להפרעות קשב וריכוז, הורים שהם מתנגדי ריטלין נמנעים מלהעניק לילדיהם טיפול הולם, ולעיתים אף מסרבים לשלוח אותם לאבחון, ובלבד שהילד לא יצטרך לקחת את התרופה. כדי לסבר את האוזן ולטובת הילדים, חשוב לנו לספר לכם, שיש פתרונות נוספים, שאינם כרוכים בנטילת ריטלין:

מאת: מגניב הפרעות קשב וריכוז03/03/151779 צפיות
ילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז מתקשים להשתלב בחברה ולדבר זה יכולות להיות השלכות קשות מאוד להם ולחברה שמסביבם. הפרעת קשב נובעת מפגיעה במערכת העצבים המרכזית, ובמערכת ההפעלה הרשתית, והסימפטומים לכך הם קשיים בהקשבה בריכוז, יכולות למידה וזיכרון מוגבלות, קושי במיון ועיבוד מידע של גירויים חיצוניים ופנימיים ועוד. כל ההפרעה הזאת גורמת ללחץ רב ולעומס נפשי על כל מי שסובל ממנה, בקושי בלמידה ובצבירת חוויות ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica