חפש מאמרים:
שלום אורח
07.12.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הקושי שקיים בהפצת ספרים

מאת: ליאורספרות28/10/20132288 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם יגעתם והצלחתם לכתוב ספר, עדיין עומדת בפניכם המשימה הלא קלה של הפצת ספרים.

הפצת ספרים דרך חנויות הספרים השונות היא משימה קשה, כי חנויות הספרים בדרך כלל עובדות בעיקר עם הוצאות הספרים המסחריות.

אך הסיכוי שלכם לחתום על חוזה של פרסום ושל הפצת ספרים עם הוצאת ספרים מסחרית הוא נמוך מאוד.

הנימוק לכך הוא שהוצאת ספרים מסחרית מעוניינת להיות רווחית, לכן היא מעדיפה להתקשר בחוזים עם הסופרים והסופרות המפורסמים שיש להם קהל קוראים גדול ונאמן שיקנה את ספרם החדש.


הוצאה לאור שהיא עצמית

במידה ונדחתם על ידי הוצאות הספרים המסחריות, עומדת בפניכם האפשרות לבצע את פרסום ספרכם החדש דרך הוצאת ספרים שהיא עצמית.

כלומר, אתם משלמים כסף להוצאת ספרים בשביל שהיא תוציא לאור את הספר אשר כתבתם.

החסרונות העיקריים כאן הם: תשלום יחסית גבוה להוצאת הספרים, הפצת ספרים שהיא יחסית מוגבלת כי חנויות הספרים מעדיפות לעבוד עם הוצאות ספרים מסחריות שיש להן ספרים שנכתבו על ידי סופרים וסופרות מפורסמים, שמאפשרים בדרך כלל מכירות גבוהות.

הפצת ספרים מוגבלת מקטינה את סיכויי ההצלחה של ספרכם בגלל החשיפה הנמוכה שלה הוא יזכה.


רעיון רענן

עתה יש רעיון רענן של רשת הספרים הגדולה והמובילה בישראל שפתחה הוצאת ספרים שמאפשרת הוצאה עצמית במחיר נמוך יותר מן המקובל בשוק ההוצאות העצמיות.

הפצת ספרים מתבצעת כאן דרך כ- 140 חנויות הספרים של הרשת, לכן יש כאן הצלחה בהתמודדות עם הקושי של הפצת ספרים שנכתבו על ידי סופרות וסופרים אלמונים ובלתי מפורסמים.

החוזה מאפשר לסופרת או לסופר שחיבר את הספר, להיות זכאי ל- 50% מן התמלוגים על המכירות של ספריו ברשת חנויות הספרים של ההוצאה.

ישנה בפניכם גם האפשרות להוציא לאור את הספר כספר שהוא ספר אלקטרוני שיימכר דרך רשת אורנג'.

הספר שלכם, יכול לקבל גם אירוע השקה באחת מחנויות הספרים של הרשת.

אתם מקבלים אשת יחסי ציבור שתפקידה הוא לקדם את הספר החדש שהוא פרי עטכם.

כאשר זכויות היוצרים על הספר שכתבתם נשארות בידיכם.

הדבר הזה מאפשר לסופר לקבל את התמלוגים אשר מתקבלים ממכירות הספר גם בישראל וגם בחו"ל.

יש לדעת שזכויות יוצרים על ספר נשמרות לתקופה ארוכה, של שבעים שנה מיום מות המחבר.

לכן אם מדובר על ספר שנמכר בהצלחה, הסופר וגם היורשים שלו, יכולים להיות זכאים לסכומי כסף גבוהים של תמלוגים.

במקרים שבהם הספר תורגם לשפות זרות הצלחתו בחו"ל יכולה לזכות את בעלי זכויות היוצרים עליו, בסכומי כסף גבוהים, בגלל שישנם הרבה יותר דוברי ספרדית, סינית, אנגלית, צרפתית, יפנית, גרמנית  ועוד שפות, בהשוואה למספרם של דוברי העברית, שהוא נמוך בהשוואה לשאר העולם.

הוצאת הספרים החדשה, מאפשרת לקבל מחיר אטרקטיבי להוצאה עצמית וגם הפצת ספרים שמאפשרת לכם חשיפה מאוד גבוהה בכ- 140 חנויות הספרים של הרשת, לכן כדאי לכם לשקול להוציא דרכה ספר חדש שטרחתם על כתיבתו.

 תגיות המאמר: הפצת ספרים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ליאור

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ליאור

מאת: ליאורבריאות השן04/10/181271 צפיות
יישור שיניים בעזרת מומחה בעל ניסיון, יכול להתקיים בכל גיל. יישור של השיניים, מבוצע בגילאים שונים (מבוגרים, נוער, וילדים). יישור השיניים, משפר את הדימוי העצמי, של המטופלים. יישור השיניים, מבוצע בעזרת מכשירי יישור שונים.

מאת: ליאורבתי מלון02/10/181546 צפיות
מלון ברמת גן שממליצים עליו, יכול להיות יעד מוצלח לחופשה באזור המרכז. מלונות ברמת גן, יכולים להיות באזורים שונים בעיר. מלון בעיר רמת גן, יכול להיות מלון בוטיק יוקרתי, שמעניק יחס אישי לאורחיו.

מאת: ליאורמוסדות לימוד13/09/181990 צפיות
הנדסאי מכונות עם ניסיון, מסוגל להשתלב היטב, בשוק העבודה הישראלי. הנדסאים לומדים בבתי ספר להנדסאים, שמפוזרים ברחבי הארץ.

מאת: ליאורמוסדות לימוד19/08/182118 צפיות
הנדסאי בניין במרכז, יכול לעבוד בתחום ההנדסה האזרחית. במרכז הארץ, מתקיימים כל העת, פרויקטים של בנייה ותשתיות. הנדסאי הבניין, לומד במכללה טכנולוגית. ישנן מכללות טכנולוגיות ללימודי הנדסאים, בכל מיני ערים ברחבי מדינת ישראל.

מאת: ליאורבריאות השן13/08/181360 צפיות
יישור שיניים בעזרת מכשירים שונים, מתבצע כל העת. מכשירים ליישור השיניים, יכולים להיות למשל: סמכים פנימיים, גשר שקוף, פלטה רגילה, פלטה שקופה, רסן, גשר רגיל ועוד. יישור השיניים מבוצע על ידי מומחים ליישור שיניים, שעברו הכשרה מתאימה.

מאת: ליאורתעשייה07/08/181244 צפיות
מכונות שרינק למפעלים שונים, מבצעות אריזה מהירה. מכונות השרינק, עוטפות את המוצר ביריעת ניילון. אחר כך, הן מלחימות את הניילון, ומקררות את פס ההלחמה.

מאת: ליאורמוסדות לימוד23/07/182227 צפיות
הנדסאי תעשייה וניהול, משתלב בתעשייה הישראלית. הוא לומד, במכללה טכנולוגית ללימודי הנדסאים. מומלץ ללמוד במכללה טכנולוגית, ללימודי הנדסאים, אשר קבלתם עליה המלצות.

מאמרים נוספים בנושא ספרות

מאת: אדיר בנימיניספרות18/08/182776 צפיות
האמירה הברורה בנוגע לחוסר האפקטיביות של מדיניות ענישה מחמירה, בשני ספרים קלאסיים: "מכתבים פרסיים" ו"אוטופיה".

מאת: ירון כהןספרות01/06/171576 צפיות
מי שאמר שבעידן האינטרנט אנשים יקראו פחות כנראה לא לקח בחשבון את העבודה שאנחנו קוראים בו כל היום, מאתרי חדשות ועד מדיה חברתית, וכבר רגילים למצוא מידע שמעניין אותנו מאוד בדרך זו. זה גם מה שמעורר בנו יותר את הצורך להיחשף מדי פעם לספרות יפה, ספרות מעניינת ומאתגרת את החשיבה שלנו ואת הידע על העולם.

מאת: nisim ohanaספרות02/04/171211 צפיות
כתבתם ספר פנטזיה מרתק, ואתם מעוניינים גם לפנות לקוראים באירופה? הוצאתם ספר ילדים צבעוני ואתם מעוניינים שגם הילדים בצרפת יקראו אותו? כדי לעשות זאת, יש כמה דברים שכדאי להביא בחשבון.

מאת: גיא ביסמוטספרות29/10/161854 צפיות
סדנת כתיבה יוצרת ברוח הביבליותרפיה היא סדנה עבור אנשים שמכירים בכוחה של הכתיבה האישית האותנטית ככלי להבנה וגילוי עצמו כמו גם ליצירת חיבורים עמוקים של הזדהות בין המשתתפים בקבוצה. במאמר זה אתאר בקצרה את השתלשלות העניינים בסדנאות הכתיבה היוצרת שלי.

מאת: ריקי שחםספרות27/01/162555 צפיות
מתוך אלבר קאמי ה"שיבה לטיפזה”

מאת: שרון צרפתיספרות25/01/162108 צפיות
במספרות החלו לספק את הדרישה עבור תוספות אלה שרק הלכה וגדלה עם הזמן, כאשר נוצרו כל מיני שיטות עבור ההוספה של תוספות אלה אל השיער הטבעי ברמה כה גבוהה שנראה כי המראה הוא אחיד וטבעי לגמרי

מאת: אבי בכרספרות22/01/162989 צפיות
חיים נחמן ביאליק הוא גדול המשוררים העברים בזמן המודרני, על כך נדמה כי אין עוררין, חיים נחמן ביאליק השפיע רבות על התרבות היהודית ועל ההוויה היהודית המודרנית, הקריירה הספרותית של חיים נחמן ביאליק היותה נקודת מפנה בספרות העברית המודרנית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica