חפש מאמרים:
שלום אורח
22.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מרכז גמילה – על בחירה וחשיבותה

מאת: נדב יעקוביהתמכרויות29/10/20138732 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם אדם שאתם אוהבים מתגלה כמכור לסמים והדבר משתלט על חייו האישיים, הוא מחייב מבדק ואף התערבות מקצועית בהתאם. יש לא מעט מכוני גמילה מקצועיים אשר יוכלו לסייע לכם ולהעניק את הכלים הנכונים להתמודדות ארוכת טווח. התמכרות? לא כאשר אתם בוחרים מכוני גמילה ומעניקים להם את החשיבות הראויה.
כך מתרחש הליך הגמילה- טיפים

1.    בשלב הראשוני מדברים על מיגור ההתנהגות שהובילה לעיקר הבעיות. האדם המכור מפתח תלות פיזית ורגשית נוכח ההתמכרות ומכאן שהמצב רק הולך ומחריף. על מנת שכל חייו לא יחוגו סביב ההתמכרות והסביבה הטבעית שלו לא תפגע, מגיעים מכוני הגמילה ומעניקים את ערך המוסף.
2.    הצלחת הגמילה באה לידי ביטוי ברצונו ותודעתו של המכור בפועל. חשוב לציין כי החשיבות העליונה מתחילה ונגמרת בבחירת מרכז גמילה ראוי. הרצון להגיע למכון והיכולת לאתר מכון גמילה איכותי חוברים יחד ויכולים למגר את תופעת ההתמכרות לאלתר.
3.    השלב הראשוני של הטיפול יעסוק באשפוז. כאן למעשה מחייבים בהתערבות רפואית פיזית- זהו למעשה  שלב הניקוי דהיינו השלב המנטאלי של הטיפול. ניקוי הגוף מתרחש ללא תופעות לוואי ורק בסיומו ניתן לגשת לעיקר הבעיה- הפן הנפשי.

מה שלא ידעתם על מרכזים לגמילה
לא מעט אנשים מגלים כי נפלו לא פעם ולא פעמיים לידיו של הסם המוחץ. הם ניסו כבר הכול ומאידך חזרו ושבו ליטול את הסם ואף להתדרדר למרחקים רחוקים יותר. מכורים זקוקים לעזרה וזאת עובדה. האשפוז במכוני הגמילה מסייע וסייע להם למגר את הבעיה ולתקוף אותה בהיבט הפיזי, הנפשי והמנטאלי כאחד. תוצאות של איכות חיים, יכולות להגיע במידה ומבינים את משמעות עשייתו ופועלו של מכון הגמילה. כך גם חשיבות ותרומתו להצלחת ההליך.

בסיכום דבר, חשוב לציין כי מכוני הגמילה מתמקדים בהשלכות הנפשיות של ההתמכרות וממגרות את תופעת ההתמכרות נוכח העובדה כי הן שמות לב למניעים, סימפטומי התמכרות ויכולת של איבוד שליטה. מכוני הגמילה מביאים את ההצלחה נוכח לקיחת האחריות, הניסיון והיכולת להציב את המטרה אל נגד עיניהם- קוראים לזה שיפור איכות חייו של המכור והקניית כלים מתאימים בדרך להתמודדות אל מול הסמים או האלכוהול.

 תגיות המאמר: מרכז גמילה, מכון גמילה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

נקסט מדיה, בנייה וקידום אתרים לעסקים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נדב יעקובי

מאת: נדב יעקובימחשבים ניידים13/04/141089 צפיות
מחשבים יכולים להפוך איטיים ואפילו מאוד איטיים , במאמר הבא נעבור על הסיבות שיכולות לגרום למחשב להיות איטי הבעיה הנפוצה ביותר היא - חדירת וירוס אל המחשב ברגע שהוירוס חודר אל המחשב הוא גורם לכל מני בעיות שונות ומשונות ולרוב גם לאיטיות נוראית ברגע שהוירוס השתלט על המחשב יהיה עלינו לבצע ניקוי וירוסים בכדי להחזיר את המחשב למצב תקין

מאת: נדב יעקובידיני משפחה11/11/131068 צפיות
אתם עומדים בפני החלטה לא קלה, להתגרש, לפרק את החבילה. ההחלטה להתגרש היא קשה וכרוכה בהליך כואב. אם יש ילדים זהו תהליך קשה שבעתיים. עבודה עם עורך דין מקצוען לגירושין יכולה להקל על המתגרשים. הגירושין הם הליך כואב, אך אפשר למזער את הכאב עם רצון הדדי. עורך דין לגירושין יעזור לכם לנהל הליך גירושין בצורה הטובה ביותר. להלן כמה נקודת למחשבה.

מאת: נדב יעקוביחיות מחמד07/11/137103 צפיות
כל אדם דורש לשירותיו של וטרינר פעם בחייו. ההזדקקות הזו באה לידי ביטוי במהלך השבוע, חופשה או אפילו שעות לילה. כאשר החיה האהובה איננה חשה בטוב, ראוי להתייחס לכך בדיוק כפי שהייתם מתייחסים לשירותיו של רופא משפחה. עצם האהבה הגדולה שיש לכם לחיית המחמד, הופכת אמיתית כאשר אתם נוטים לבחור את המטפל הטוב ביותר עבורה- קוראים לזה וטרינר. מה עושים בשעות מצוקה? האם ניתן להגיע אל וטרינר המטפל שלכם בכל שעה? לשם כך תוכלו לפנות אל וטרינר תורן.

מאת: נדב יעקוביטיולים בחו"ל06/11/13954 צפיות
כיצד תדעו גם אתם כי אתם הולכים להגשים חלום מושלם של חוויה בלתי נשכחת? בחירת טיולים ובפרט טיולים לדרום אמריקה קשורים בכל מיני נקודות שתצטרכו לקחת בחשבון לרבות עלויות ואפילו הקדשת זמן ראויה מסלולי טיולים לדרום אמריקה

מאת: נדב יעקובידיאטה ותזונה06/11/13985 צפיות
אנשים אשר בוחרים לעלות על המשקל ולראות כי הספרות מתמעטות, הן לרוב אנשים אשר מייחלים לשינוי הדרך שצריך לעשות על מנת להסיר את המשקל ולראות את הגוף משתנה נוכח ההישג, הינה דרך שווה ביצוע אשר יביא ברבות הימים להערכה הרצויה.

מאת: נדב יעקובישיפוצים06/11/131017 צפיות
כאשר מדברים על סורגים מעוצבים, מדברים על בחירה נכונה. הכול מתחיל ונגמר בחומר הגלם ממנו עשוי הסורג, בעמידותו מפני חלודה ובעיקר באחריות המוצר שתקבלו מנותן השירות.

מאת: נדב יעקובישיפוצים31/10/13911 צפיות
כיצד תוכלו להפוך סביבה חשופה לסביבה נטולת ספקות? יש לא מעט דילמות כאשר מגיע הרגע בו אתם זקוקים למשהו שיגונן על המרחב הפתוח בו אתם שרויים. להלן טיפים שימושיים לרכישה שתספק לכם את מירב הביטחון.

מאמרים נוספים בנושא התמכרויות

מאת: orya peryהתמכרויות13/06/172043 צפיות
כפי שאנו עדים בשנים האחרונות כאשר סיגריות אלקטרוניות כבשו את השוק הישראלי בסערה, במיוחד לאור המודעות נגד עישון סיגריות רגילות. עצם העובדה שניתן לעשן בסיגריות אלקטרוניות גם במקומות ציבוריים, היא זו שמראה לנו כי אין בה עישון פאסיבי בדומה לסיגריה הרגילה.

מאת: עוז דוידיהתמכרויות06/04/148350 צפיות
מהי התמכרות להימורים? כיצד היא נגרמת? מהם דרכי הטיפול?

מאת: נדב יעקוביהתמכרויות29/10/138850 צפיות
מתי ראוי להביט ולהבחין בגודל הבעיה? התמכרות לסמים מתחילה מגיל צעיר ומכאן שחשוב לתת את הדעת ולעצור את הדברים לפני שיביאו השלכות מרחיקות לכת. כאשר מגלים ההורים ערנות מבעוד מועד, משתנים כללי המשחק. התמכרות לסמים מתחילה מגיל צעיר ביותר. חוסר הידע לעיתים מונע מההורים לתת ולהכיר בבעיה. מה נדרש על מנת שיהיה ניתן להותיר את הבעיה הרבה מאחור? כאן מגיע הרגע להגיד כי אבחון הבעיה וטיפול מוקדם, יכול לסייע ולהשאיר את ההידרדרות הרבה מאחור.

מאת: bonjorהתמכרויות05/11/128886 צפיות
A true story about getting clean from drugs and staying clean. The recovery of an addict.

מאת: דניאל seoהתמכרויות17/04/119202 צפיות
הדרך הנכונה ליזום טיפול בחרדות היא דרך טראפיה רפואית. הרעיון הוא לתת לגוף להיות משוחרר לחלוטין ונינוח לגמרי.

מאת: משה רוימיהתמכרויות12/04/119098 צפיות
מאז שהחל להיחקר העישון בשנות ה- 50 והשלכותיו הבריאותיות נמצא כי העישון גורם נזק לא רק לנשים מעשנות כשהן בהריון כי אם גם לעובר שהן נושאות בבטנן. למעשה העישון פוגע עוד הרבה קודם להיריון. מחקרים מראים שהעישון פוגע בפוריות הן אצל הגבר והן אצל האישה כך שבכל מצב הפסקת עישון בהיריון היא דבר נכון ומומלץ.

מאת: משה רוימיהתמכרויות12/04/119904 צפיות
מה גורם לאנשים לצרוך סמים? מדוע נחשבים סמים ברוב מדינות העולם המערבי לבלתי חוקיים ומה באמת הנזק של סמים לחברה?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica