חפש מאמרים:
שלום אורח
25.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קונטיינרים

מאת: daronetיבוא ויצוא29/10/20137665 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מהם קונטיינרים

קונטיינרים הם למעשה מכולות. מכולות הן תיבות גדולות, אשר לרוב יהיו עשויות מחומרים קשיחים כמו מתכת, בתוכן מכניסים סחורה רבה, מכשירים גדולים ועוד. את הקונטיינרים מעמיסים על כלי תחבורה שונים בינהם נמצא משאיות, אוניות משא, רכבות ועוד. המכולות בנויות כך שהן נוחות לשינוע בכל אחת מהדרכים הנ"ל וקל מאוד לפרוק אותן ולהגיע לתוך הציוד המצוי בתוכן. כמו כן צורתם של הקונטיינרים מאפשרת לאנשים הפורקים או מעמיסים אותם, לערום אותם בערמות לפי הצורך ובכך לחסוך במקום ובזמן הפריקה. מכולות וקונטיינרים ידועים גם כתיבות לאיחסון מוצרים או רכוש בזמן שאין מקום אחר לאחסן אותו. כך לדוגמא אדם שרוצה לאחסן את תכולת ביתו בשעה שהוא טס לנסיעה ארוכה יכול להשכיר קונטיינר מחברה המתמחה בכך לצורך איחסון של תכולת ביתו לתקופה מסוימת. תפקידם של הקונטיינרים הוא לשמור על שלמות הסחורה המצויה בתוכם וזאת למרות שהם לרוב נמצאים בתנועה.

הובלת קונטיינרים

הובלת קונטיינרים היא למעשה הדרך להוביל סחורות ולשנע אותם בתוך המדינה ומחוצה לה. למעשה כל תחום היבוא והיצוא מבוסס על קונטיינרים שמגיעים באמצעות אוניות, רכבות או משאיות ממקום למקום. העמסת הציוד והסחורה מתחילה אצל היצרן שמעמיס אותה לתוך קונטיינרים בצורה מסודרת, אותם מעבירים לנמלי התעופה או נמלים ומשנעים אותם למקום יעדם. במקום זה פורקים את המכולות בנמל ומעבירים אותם דרך המכס המקומי את המפיצים או היבואנים השונים. בסופו של דבר פורקים את הסחורה מהמכולות והן מועברות למיון וסידור במחסני החברה. כדי לשנע את הקונטיינרים ולנהל את ההובלה, יש צורך בחברת הובלות קונטיינרים מקצועית, שמתמחה בתכנון הלוגיסטי המורכב שדורש התהליך. לשם ביצוע תהליך זה מומלץ לבחור חברה בעלת ניסיון, ותק ומקצועיות מספקת כדי לדאוג שהסחורה שלנו תגיע שלמה ותקינה ליעדה.

היתרונות של קונטיינרים לצורך שינוע של סחורה

להובלה של סחורה באמצעות קונטיינרים ישנה חשיבות עצומה. ראשית את הקונטיינרים ניתן להוביל בדרכים רבות כגון יבשה ים ואויר. יתרון נוסף לאיחסון של ציוד וסחורה בתוך קונטיינרים, הוא שניתן להשאיר בתוכם את הציוד לתקופה ממושכת, כך שלמעשה הסחורה והציוד מוגנים מפגיעות ומנזקים של מזג אויר. בזכות יתרון זה ניתן לחסוך בעלויות של איחסון זמני וזאת במידה וישנו פרק זמן בין מועד הגעת המכולות ועד מועד הפריקה וההובלה שלהן ליעד הסופי שלהן. יתרון נוסף וחשוב לא פחות הוא היכולת לשלב מספר סוגי סחורות בקונטיינר אחד וזאת על ידי יכולת אירגון של תכולת הקונטיינר באופן נגיש ונוח. יתרון זה הוא משמעותי שכן הוא מאפשר ליבואן לחסוך בעלויות ההובלה על ידי שילוב מספר סוגי סחורות בקונטיינר אחד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דרונט חברת בניית אתרים מאז 1999 כאשר בתקופה זו הקימה אתרים רבים עבור לקוחות בגדלים שונים החל מחברות קטנות ועד לחברות בינלאומיות, כולל מוסדות וארגונים מובילים בישראל.

בנוסף לשרותי בניית אתרים, מציעה החברה שרותי קידום אתרים במנועי חיפוש מובילים בעולם.

ניסיון עשיר בתחום ומתודולוגיה שנבחנה לאורך שנים, עושה את ההבדל ומשפרת מעמדיהם של אתרים בתוצאות חיפוש.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת daronet

מאת: daronetייעוץ משפטי26/05/144200 צפיות
זכויות רפואיות הוא מונח שאנו נוטים לשמוע פעמים רבות, אולם לא תמיד ולא כולם באמת מבינים במה מדובר. רבים מניחים כי מדובר במצב שבו רק אנשים החולים בסוג מסוים של מחלות יכולים ליהנות מתנאים כאלה ואחרים המגיעים להם על פי חוק, אולם לא כך הוא הדבר, אלא מדובר בפיצוי כספי חד פעמי ביחד עם פיצויים ארוכי טווח וקבועים שמגיעים למי שנפצעים, נפגעים או חולים במסגרות חייהם השונות.

מאת: daronetאופניים25/02/148067 צפיות
כל מי שהתנסה פעם ברכיבה על אופני הרים מקצועיות יודע כי ההבדל בינן לבין אופניים רגילות הוא הבדל של שמיים וארץ. נכון שלפדל על הכביש זה לגמרי לא רע, אבל אין כמו רכיבת שטח מלאת אדרנלין בטבע.

מאת: daronetניקיון20/02/14779 צפיות
אנו רגילים כי הזרמת מים בברז, הדחת המים בניאגרה או כל פעולה אחרת של זרימת מים לצנרת הביוב מסתיימת בהעברתם החופשית אל מערכת הביוב הראשית והרחק מהמבנה. משאבות ביוב נכנסות לתמונה כאשר אין כך הדבר וקיים החשש הגדול, אשר לעיתים מתממש, של הצפה.

מאת: daronetבניין ואחזקה - כללי31/12/13886 צפיות
למרות שרובנו סבורים כי קבלת טופס 4 מהווה את הפרוצדורה האחרונה בטרם אכלוס המבנה, הרי שע"פ ההנחיות מדובר בתהליך "מתגלגל" אשר אליו יש להתכונן בהתאם ובאופן מסודר לאורך כל שלבי הבנייה. להלן השלבים השונים שיש לעבור בטרם מקבלים טופס 4 חתום ומאושר.

מאת: daronetהורות27/11/13902 צפיות
כל הורה מכיר את תחושת החוסר אונים אשר אנו חשים בכל הקשור לתינוק הקטן שלנו. התינוק שלנו יתחיל לדבר ולחוות דעה רק בעוד שנים אחדות וכרגע אין לנו שום דרך לדעת באופן חד משמעי מה הוא צריך באמת.

מאת: daronetניקיון24/11/13847 צפיות
פינוי אשפה בידי חברות המתמחות בכך ניתן לביצוע גם עבור מבני מגורים (אשפה ביתית) כגיבוי לשירותי העיריות, כנ"ל לגבי אירועים המופקים מתחת לכיפת השמיים ולמעשה, בכל מצב בו נוצרת פסולת גדולה ונפחית.

מאת: daronetבניין ואחזקה - כללי14/11/13849 צפיות
אחד הדברים השימושיים ביותר בעבודת הגינון הוא המפוח. מפוחים משמשים גננים, עיריות ומתחזקים של גנים בוטניים בתור מכשיר אולטימטיבי אשר עוזר לפנות פסולת גזם ועלים נושרים מהדרכים ו/או לשאוב את הפסולת ולצמצם את נפחה בצורה משמעותית

מאמרים נוספים בנושא יבוא ויצוא

מאת: SEONET קידום אתריםיבוא ויצוא02/12/181293 צפיות
אתם זקוקים למבנה נייד לעסק או לבית זמני? רגע לפני שאתם בוחרים מבנה נייד להשכרה או לקניה הכנו עבורכם מדריך קצר להשכרת מבנה נייד

מאת: yoni romיבוא ויצוא15/07/18454 צפיות
המפעלים של היום הם לא המפעלים של פעם, היום המפעלים נראים יותר טוב, עובדים בשיטות יותר מתקדמות,  איכות העובדים גבוהה יותר וכפועל יוצא מכך גם המכונות שאנו משתמשים בהן צריכות להיות חזקות ועוצמתיות יותר.

מאת: עדי מילריבוא ויצוא12/01/17871 צפיות
ראש השנה הסיני הוא החג החשוב והארוך ביותר בלוח השנה הסיני- ידוע גם בשמו "פסטיבל האביב"

מאת: ליאוריבוא ויצוא20/06/161044 צפיות
לוקליזציה פירושה, להתאים מוצר כלשהו, לאוכלוסייה שהיא שונה, מן האוכלוסייה המקורית, שאליה המוצר נועד. לוקליזציה כוללת, התאמה לחוקים המקומיים. לוקליזציה כוללת, התאמה למנהגים מקומיים.

מאת: אירה סימנסיבוא ויצוא21/04/161178 צפיות
יבוא מסין של תבניות להזרקת פלסטיק הוא תהליך מורכב מאוד שצריך להתבצע בצורה חכמה ובליווי אנשי מקצוע המתמחים ספציפית בתחום זה. מדובר על תבנית שיכולה לשקול מאות קילוגרמים, ואותה יש לייצר על פי מפרט מדוייק וברמת דיוק גבוהה מאוד. מרגע שהתבנית יוצרה ונשלחה ארצה, הכדאיות להחזרתה לסין לצורך תיקונים ושיפורים, צוללת פלאים ונעלמת, ולכן חשוב שתהליך העבודה וההתקשרות מול היצרן בסין, יתבצע בצורה חכמה עם נציג של הלקוח הנמצא בסין ובוחן את הדברים לעומק לפני שהתבנית יוצאת למשלוח.

מאת: עדי מילריבוא ויצוא20/03/161106 צפיות
במאמר זה אנסה לרכז את כל הקשור בנושא איתור מפעלים בסין, כיצד מתחילים ואיך מגישים הצעות מחיר. נעבור על שאלות חשובות לבחינת רמת המקצועיות ורמת האיכות של מפעל בסין. קריאה מהנה

מאת: קטי דריבוא ויצוא22/10/151645 צפיות
כדי לייצר מוצרי פלסטיק משתמשים בתבניות מיוחדות אשר לתוכן מוזרק או יצוק הפלסטיק לייצור מוצרי פלסטיק שונים ורבים. כמעט כול מוצר פלסטיק שאתם מכירים נוצר על ידי תבנית פלדה כזאת שלתוכה יוצקים או מזריקים את החומר הפלסטי בעודו נוזלי ומאפשרים לו להתמצק עד שנוצר מוצר פלסטיק מושלם. גם חלקי משנה של מוצרי פלסטיק כך יוצרים בעזרת תבניות פלדה מיוחדות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica