חפש מאמרים:
שלום אורח
25.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אנו חייבים להגדיל מכירות

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי19/11/2013466 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

למה רובנו לא אוהבים לעשות מכירות

מדוע אנו נרתעים שאנו צריכים להרים טלפון ולעשות מכירות

לקבוע פגישות, לשכנע, לדאוג שהלקוח יקשיב לנו (כן, להשפיל את עצמנו קצת) "ותלוי מה זה השפלה"

לא, שלא תבינו אותי לא נכון, זה לא כולנו, יש אנשים, אנשי מכירות אמיתיים שאין להם כול בעייה להרים טלפונים וגם שיסגרו להם את הטלפון בפנים הם כבר יימצאו דרך לחזור אל הלקוח בדרך אחרת.

ראו! אנו נמצאים בתקופה עסקית גרועה, אנו מחויבים אבל מחויבים לבצע מכירות עם לא בכול מחיר אז כן בכול מחיר. כול כסף שנכנס לעסק רק מאזן את שובר השיוויון והאיזון בין ההוצאות הקבועות להכנסות, ולכן עלינו לבגל לעצמנו מנהגים שעד היום לא נהגנו בהם.

כ יועץ עסקי או יועץ שיווק בואו ננסה רגע ללכת על פי דימיון מודרך.

בואו נחשוב, בלילה כולנו הולכים לישון במיטה.

כול יום יש לו סוף יום.

שאנו מתכוונים לעשות משהו שלא בדיוק תפור עלינו אבל אנו מחויבים לעשות אותם, תמיד נזכור שבסוף יום הולכים הביתה, אוכלים משחקים עם הילדים רואים טלויזיה עושים מה שעושים והולכים לישון-מחר יום חדש! זה ברמת ה"מיקרו" ברמת המיקרו בואו רגע נחשוב! שאנחנו מרימים טלפון, או שיחת מכירה ללקוח שאנו מכירים או אנו לא מכירים, יכולים להיות מספר תגובות, הראשונה יגיד לכם הלקוח אין לי זמן כרגע תתקשר יותר מאוחר, או שהוא יגיד אני אתקשר אליך, או שיגיד "נו מהר מה יש לך לאמר" או שיהיה מספיק נחמד עבורכם ויסכים לשמוע אתכם. מצוין! כבר יש לנו ציפור ביד ושניים על העץ, מבחינתי זה הישג יפה.

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי, איש מכירות מקצועי מה היה עושה? מתלבש על הלקוח הנחמד, ונלחם להשיג פגישה עם שני הלקוחות שנפנפו כלאחר יד את הפגישה. אותו דבר צריך לעשות בעל העסק או זה שחייב בעסק או בחברה לעשות את המכירות וזאת מתוך אותה גישה! אני עושה את עבודתי, הלקוח יחשוב מה שיחשוב אבל אני את מה שיש לי למכור לו או להגיד לטו אני יעשה! כי במקסימום הוא יכול לטרוק לי את הטלפון, ולא קרה דבר, (למה הדבר דומה מי שביקר בחנויות בארצות הברית יודע כי המוכר מקבל אותך בשמחה, אתה מסתובב בחנות, לא קונה דבר, ואז המוכר אומר לך שלום בחיוך גדול.

כ יועץ עסקי אני לא משתחצן כאן כי אני יודע למכור או מבין איך מוכרים ואילו אתם מנותקים! לא ולא! אני חוזר ומדגיש שכול בעל עסק חייב שתהיה לו גישה תעוזה והעזה למכירות.

אני תקווה כי כול אחד או רובינו נפנים שבראש ובראשונה אנו צריכים להיות אנשי מכירות טובים, ועוד פעם אחזור לאמריקה שם אפילו ההומלסים פונים לעוברי האורח בגישה מכירתית למכור את הבקשה כי ישלשלו כמה סנטים לכיסם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דורון עמית יועץ שיווק..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דורון עמית

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית08/06/14759 צפיות
האם אפשר לפתוח עסק בלי כסף? אולי? מה שבטוח שעסק הנפתח ללא הון עצמי של היזם או הבעלים לא יכול להחזיק לאורך זמן, עסקים לא שורדים בגלל שלא מתכננים אותם נכון והרצון לפתוח את העסק גובר על ההגיון לעשות את העסק בבטחון המקסימלי שלו.

מאת: דורון עמיתהלוואות20/05/14681 צפיות
הבנקים בישראל שינו מגמה, היום הם תומכים ב לתת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, האמת שההחלטה והמדיניות נכונה, הסיכון בפיזור אשראי לעסקים קטנים ובינוניים הוא נמוך שלא כמו בתאגידים הגדולים, היכן נכנסת הסוכנות היהודית לכול הסיפור הזה

מאת: דורון עמיתשיווק20/04/142766 צפיות
איך צריך לעשות שיווק לעסקים קטנים, האם שיווק בעסקים קטנים ובינוניים דומים לשיווק בעסקים וחברות גדולות

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית14/04/14633 צפיות
עולם העבודה משנה כוון, הרבה מאד שכירים חייבים לקחת מגמה זאת ברצינות ולא להשען על התאוריה של שכיר, קבוע, בטוח וכ"ד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי11/04/14686 צפיות
חשיבות העובד בעסק או בארגון אין לה אח ורע, השאלה כיצד אנו מקשרים בין הצורך והיכולת האנושית לבין הטרדות המרובות הפוקדות כול עובד ועובד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/04/14608 צפיות
אם כמנהלים או בעלי עסקים נצליח לדעת להתמודד מול גחמות העובדים אזי נוכל ליצור סביבת עבודה נכונה אשר לשמה הוקמה החברה או העסק.

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/04/14690 צפיות
למעשה, לא צריך לפתוח עסק, להשקיע, לעבור את כול התלאות היום יומיות, מספיק להיות עובד ציבור או לעבוד בחברה ציבורית

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20215 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191036 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18366 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18466 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

מאת: מאירייעוץ עסקי08/01/18532 צפיות
תחום המשא ומתן הינו תחום יותר מורכב ממה שבעלי עסקים נוטים לחשוב. כאשר ישנו הידע כיצד להתכונן, לנהל ולבצע משא ומתן יעיל, הסיכוי להגדלת התוצאות העסקיות גדל באופן משמעותי. נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם יעדים ספציפיים ומאתגרים השיגו תוצאות טובות יותר לעומת נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם רמות אחרות של יעדים או ללא יעדים מוגדרים. להלן מספר נקודות להתייחסות כשמתחילים במשא ומתן:

מאת: ליאורייעוץ עסקי07/11/17772 צפיות
מכונות שרינק מעולות במיוחד, מסייעות לשפר תוצאות של עסקים שונים. מכונת שרינק, היא סוג של מכונת אריזה. כדאי לרכוש מכונת שרינק, מחברה בעלת מוניטין בתחום מכונות האריזה.

מאת: מאירייעוץ עסקי29/09/17580 צפיות
חוכמת ההמונים – על מנת לפתור בעיה באופן המדויק ביותר נשתמש בממוצע של אוסף הדעות של ההמון, אשר יניב את הפתרון המלא, המקיף והמדויק ביותר ביחס לקבוצה של מומחים. מיקור המונים - עקרון של ביצוע שירותים, העלאת רעיונות או כתיבת תוכן על ידי קבוצה גדולה של אנשים (ההמון) בעלי מוטיבציה כלשהי וזאת במקום שהיחיד יבצע את אותה המשימה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica