חפש מאמרים:
שלום אורח
04.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קרן סיוע לעסקים – יתרון לכל עסק

מאת: ערןייעוץ עסקי23/12/2013547 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קרן סיוע לעסקים המוכרת גם בשמות שונים אחרים כגון קרן תבור, קרן BDI וקרן בערבות המדינה, היא יוזמה של מדינת ישראל ומשרד האוצר באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מטרתה להעניק הלוואות לעסקים בערבות של המדינה ובכך להקל עליהם בשלבים שונים של העסק, צמיחה או בקשיים תזרימים. המסלולים העיקריים בקרן הם: מסלול הון חוזר ומסלול השקעה.

הקרן לסיוע לעסקים מאפשרת קבלת הלוואה עד לסכום של 500 אלף ש"ח. חשוב לציין שעל מנת לפנות לקרן יש לעבור בדיקת זכאות, המוכיחה שיש הצדקה כלכלית לפעילותו או להקמתו של העסק. בדיקה זו מתבצעת ע"י ועדת האשראי וגוף המתאם מטעם המדינה. על מנת להגיש בקשה זו נדרש למלא שאלון שהוא תכנית עסקית המתארת את פעילות העסק, התחזיות והכנסות עתידיות שיעידו על היכולת להחזיר את ההלוואה.

ניתן לפנות לחברת ייעוץ עסקי המתמחה באפיקי קרנות סיוע לעסקים, כמו חברת "מנועי צמיחה" אשר מבצעת בדיקה מקדימה ללא תשלום.יתרונות הקרן:

  • משך ההלוואה – ההלוואה מקרן הסיוע לעסקים ניתנת לתקופה של עד 5 שנים כאשר ניתן לבחור לקבל עד חצי שנה גרייס על תשלום הקרן.

  • בטחונות – קרן הסיוע לעסקים דורשת בטחונות של 10% עד 25% בלבד (תלוי אם מדובר בעסק וותיק או בהקמה).

  • ערבות – הממשלה מעמידה ערבות בשיעור של 70% עד 85% מגובה ההלוואה. בנוסף נדרשת ערבות אישית של הבעלים.

  • ריבית – שיעור הריבית יהיה כמקובל במערכת הבנקאית להלוואות מסוג זה ויאושר ע"י וועדת הקרן.

  • הלוואה בנקאית – ההלוואות מועמדות באמצעות הבנקים הבאים: מזרחי, פועלים, מרכנתיל ואוצר החייל.


הלוואות מדינה – משתלם:

בשנת 2013, מתחילת ינואר עד לספטמבר, אושרו 1395 הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים, בהיקף של כ- 565 מיליון ₪, מתוכן אושרו 430 הלוואות המשך לעסקים שכבר קיבלו בעבר הלוואה מהקרן.

עד עתה אושרו במסגרת הקרן הלוואות בהיקף של יותר משלוש מיליארד שקלים.

כאשר בחודש אוגוסט 2013 בלבד אושרו 185 הלוואות, בהיקף של יותר משבעים מיליון ש"ח.

     

אין בכלל ספק שסיוע וליווי של אנשי מקצוע מנוסים מגדילים את סיכויי קבלת ההלוואה. ולכן כדאי לכם ליצור איתנו קשר על מנת לבצע בדיקת זכאות להלוואה וכן בחינת סיכויי קבלת הבקשה. כמו כן, נייעץ ונתאים לכם את מסלול ההלוואה והקרן לצורכי ולסוג העסק ונוביל אתכם בדרך הבטוחה לקבלת ההלוואה.

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ערן רגב - כלכלן ראשי מוסמך במימון (MBA) , מנהל חברת ייעוץ עסקי - מנועי צמיחה פתרונות מימון ופיתוח עסקי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ערן

מאת: ערןייעוץ עסקי02/03/14521 צפיות
לקיחת עזרה מגורמים מומחים בתחום הכלכלה והפיננסיים, הינו גורם משמעותי להצלחה העתידית של העסק. ליווי שוטף וצמוד של יועץ כלכלי בעל ניסיון יכול למנוע טעויות רבות בניהול העסק.

מאת: ערןעסקים קטנים ובינוניים03/02/14725 צפיות
כיזמים תתקלו בדילמה, מה האפשרות הטובה ביותר לעסק שלכם? לפתוח את העסק בתור עוסק מורשה או בתור חברה בע"מ?

מאת: ערןהלוואות24/12/13646 צפיות
עסקים קטנים ובינוניים מתקשים לקבל הלוואה בנקאית מאחר שמיצו את הבטחונות שלהם וכבר לא יכולים להגדיל את מסגרת האשראי. ולכן, במקרים מסוימים על מנת לאפשר את המשך קיום העסק, יש צורך בחיפוש פתרון מימוני חוץ בנקאי.

מאת: ערןיזמות עסקית23/12/13598 צפיות
רכישת זיכיון הפכה בשנים האחרונות לשיטת הקמת עסק פופולרית מאוד. אבל מה זה זכיינות?

מאת: ערןעסקים קטנים ובינוניים23/12/13662 צפיות
במיגה ואתם מעוניינים בהלוואה לעסק יש לנו שתי מילים בשבילכם - קרן תבור

מאת: ערןיזמות עסקית10/12/13545 צפיות
יזם מתחיל? חושב לפתוח עסק משלך, אך לא יודע מאיפה להתחיל? להלן כמה טיפים טובים שיכוונו אותך לדרך הנכונה להצלחה.

מאת: ערןניהול08/12/13490 צפיות
ניהול עסק קטן הוא אתגר עצום. ניהול נבון של עסק מצריך התפתחות ורכישת ניסיון לאורך זמן, וברוב המקרים מצריך גם קבלת עזרה מגורמים מומחים בתחומי הניהול השונים.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי10/05/20257 צפיות
קריסת עסק מעבר לנזק הכלכלי היא קריסת חלום למייסדים.הנזק הנגרם בתהליך הפירוק הוא רב וכולל במקרים רבים הפסדים ונזק ללקוחות לספקים וכמובן לבעלי העסק.הנזקים במקרים רבים הם לא רק כלכליים הם מלווים בנזקים בריאותיים, משפחתיים, ומשפיעים על הגורמים הרלבנטיים שנים רבות. גם המדינה מפסידה מקריסת עסק: מיסים, משלמת דמי אבטלה לעובדים שפוטרו, לעיתים נדרשים טיפולים של רשויות הרווחה ועוד. .

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי03/05/20116 צפיות
לעיתים אנחנו נוטים דווקא להשקיע בפתרונות לבעיות המעצבנות, אך הפחות חשובות, כי הן מרגיזות ויחסית קלות לטיפול, אבל דוחים את הטיפול בבעיות החשובות והקריטיות כי הן מצריכות מאתנו יותר תשומת לב חשיבה, היוועצות, "טרטור", הוצאת כסף ועוד.

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי02/04/20198 צפיות
קיימים סוגים שונים של מוקד טלפוני. לכל אחד מהמוקדים מאפיינים שונים מבחינות רבות. דיון על 2 מהמגוון הרחב שלהנושאים והתחומים שמגדירים את המוקד, ומסייעים בהשגת המטרה שלשמה נוצר.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20463 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191142 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18465 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18564 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica