חפש מאמרים:
שלום אורח
24.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תסמינים של מיומות ברחם,מה זה מיומות?

מאת: ג.ט קראוןבריאות נשים03/01/20147869 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תסמינים של מיומות ברחם,מה זה מיומות?

זיהוי הסימפטומים של מחלה הוא הצעד הראשון לקראת אבחנה נכונה ובזמן ריפוי. לכן, הבנה של סימנים ותסמינים הבסיסיים של מיומות ברחם, יכול ללכת דרך ארוכה בקבלת עזרה בזמן ובכך עוצר את הצמיחה והתפתחות של מיומות נוספות. בדרך כלל, הנוכחות של מיומות קטנות אחד או שניים ברחם היא כמעט ולא מורגשת. זה כאשר מיומות גדולים מתחילים להתפתח, או המיומות לגדול במספר בתוך הרחם, כי זה הופך להיות מאוד לא נוח ובעייתי. זה כאשר הגוף שלך מתחיל להציג תסמיני מיומות ברחם מסוימים שאתה חייב להיות מסוגל לזהות.

תסמיני מיומות ברחם נוטים להיות כואב ומצערת. חלק מהתופעות הללו הם:

. דימום זה הסימן הברור ביותר כדי להראות הנוכחות של מיומות ברחם שלך. מיומות בולטים ברחם נוטים לגרום לגודש ברחם. זה מוביל לחסימה של זרימת וסת רגילה, אשר בתורו גורמת לדם לזרום בכבדות כאשר שוחרר. מיומות יכולות גם לגרום לדימום ממושך, דימום בין מחזורי וסת, כבד קרישה ותצפית. הדימום יכול גם להיות מאוד כואב. אם דימום מוגזם וממושך נשאר לא מסומן, זה יכול לגרום לאנמיה.

. כאב אחד מכל שלוש נשים שנפגעו עם מיומות טוען להרגיש כאב הקשור למצבם. מאז מיומות זרים לגוף שלך, הרחם לעתים קרובות מנסה לגרש אותם מבפנים. זה גורם לכאבים מייסרים. שוב, אם מיומות קורה מתנוונות משום שהוא לא יכול לקבל מספיק דם, הרחם מגיב לכאב את התאים המתים. הרבה פעמים, גבעול כמו צמיחה, שבה מיומות מצרף עצמו אל הרחם, עלולות לעקם, תוך גרימת כאבים עזים וברחבי אזור האגן. מיומות אף  עלולות לגרום לכאב בזמן קיום יחסי מין. במקרים מסוימים, את המיומות הם כל כך גדולות שהן מתחילות ללחוץ על שרירי גב התחתון כאב באזור גורם בגב וברגליים.

. לחץ כמיומות לגדול בגודל, הם נוטים להפעיל לחץ על הרחם והבטן. מיומות גדולים גם להפעיל לחץ על שלפוחית השתן, כתוצאה מאחד שמרגישה צורך להשתין בתדירות גבוהה. זהו סימפטום מיומות ברחם מטריד מאוד. כדי להחמיר את המצב, הרבה פעמים, יש אפשרות של המיומות ברחם דחופים כנגד עצמות האגן. זה מוביל לירידה דרסטית בזרימת שתן ובהמשך גורם לבעיות בכליות חמורות.

. פוריות והריון קשור בעיות, כמו מיומות לגדול בגודל ובגידול במספר, הם מתחילים לחסום את הזרע מלהגיע הביצה על ידי דחיסת החצוצרה. במקרה שבו עושה הפריה מצליחה להתרחש, הדלקת ברחם היא כל כך קיצונית, שהביצית המופרית אינה יכולה לשתול את עצמו בשלום. בשל עלייה ברמות האסטרוגן והפרוגסטרון בגוף במהלך הריון, יש סיכוי גבוה של המיומות בפיתוח נוסף וגורם לאי נוחות וכאבים עזים.

. תהפוכות-מאוד רגשיות לעתים קרובות, הסימפטומים הרגשיים או נפשיים הם התעלמו לחלוטין בעוד רק בסימפטומים הפיסיים או גופניים הם שילם את תשומת לב אליו. את חוסר איזון הורמונאלי, את התכווצויות הכואבות והתקופות הממושכות של וסת לעתים קרובות לגרום ללחץ, דיכאון ושינויים במצב רוח "". אם אתה מרגיש תהפוכות רגשיות תכופות, לא לזלזל בהם כפי שהם יכולים להיות טובים מאוד מסמנים את הנוכחות של מיומות.

אם אתם עומדים בפני כל אחד מתסמיני מיומות ברחם הגדולים אלה, עליך להתייעץ עם רופא הנשים שלך, או כל בעל מקצוע רפואי אחר באופן מיידי. אמנם יש מגוון רחב של טיפולים לבחירה, עדיף לגשת לבעיה באופן הוליסטי. טיפולים הוליסטיים הם בטוחים, והוא יכול להיחשב בהחלט כאופציה. לדוגמה, טיפול בעשבי מרפא משלים עם תזונה נכונה ומדיטציה טיפולית מסייע להתמודדות עם גורמים למיומות כמו חוסר איזון הורמונלי, הוריד את החסינות ואת הלחץ.

טיפולים הוליסטיים לקחת בחשבון את כל הגורמים התורמים של מיומות ברחם ועוזר לא רק כדי להסיר את המיומות הקיימים, אלא גם מונעים ההתפתחות של מיומות בעתיד באופן קבוע. עם טיפולים הוליסטיים, הגוף שלך יהיה מסוגל לשקם את עצמו מבפנים ולהחזיר את עצמו למצב של בריאות ורווחה.

מאמר זה מבוסס על הספר, "מיומות נס" על ידי אמנדה לטו. אמנדה היא יועצת מחברת, חוקר, תזונאית בריאות שהקדישה את חייה ליצירת הפתרון האולטימטיבי למיומות להבטיח  באופן קבוע כדי להפוך את השורש של מיומות ברחם, לשפר את הפוריות שלך באופן טבעי ולשפר באופן דרמטי את האיכות הכוללת של החיים שלך, ללא שימוש בתרופות מרשם וללא כל הליכים כירורגיים. למידע נוסף :

http://shriranimbarechem.tumblr.com

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ג.ט קראון

בריאות וכושר הם המתכון לאושר

וכל השאר עוד יגיע...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ג.ט קראון

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי22/02/171150 צפיות
Before I opened up The Gout Code™ on my e-book reader, I had to ask myself a question: Is this really going to be something that actually teaches REALISTIC gout relief at home? I mean, I'm not a superhuman. I have (or rather, had) gout. I needed a guide that recognized that and empathized with my less than ideal habits which all people outside of the movies have.

מאת: ג.ט קראוןרפואה06/07/161324 צפיות
הורדת לחץ דם ללא תרופות הורדת לחץ דם וריפוי שאר מחלות ללא תרופות, מה שחברות התרופות לא ירצו שתקראו. שנו את אורח חייכם,נשמע מורכב לא? איך מתחילים בשינוי? במאמר זה אני אתן מספר נקודות חשובות שישומן כבר יתנו שינוי והורדת לחץ הדם, מומלץ לקרא כמה שיותר ללמוד ולישם ,יש ספרים ואתרים מעולים שילמדו אתכם איך להפחית את לחץ הדם וגם איך לחיות בלי תרופות מרשם בכלל..כן זה אפשרי..

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/06/151222 צפיות
איך לרזות מהר בלי כדורים או תרגילים? אני מייד התחלתי לחפש בגוגל והצלחתי למצוא את אתר האינטרנט של דיאט 3 שבוע הרשמי. שם, ראיתי את וידאו על ידי תזונאי מקצועי שחשף צעד-אחר-צעד מה שנדרש כדי לרדת במשקל במהירות. הייתי בהלם, כי אף אחד לא היה אי פעם אמר לי את המידע הזה לפני! ביקרתי מאמנים אישיים, דיאטניות, ורופאים, ובכל השנים האלה, אף אחד לא הייתה אי פעם אמר לי סודות דיאטה אלה!

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי10/05/151212 צפיות
למה סוכרת היא המגיפה הבאה? יש לך סוכרת? האם ניתן לרפא סוכרת ? לפי מאמר שקראתי, בשנת 2025 יהיו 300 מליון חולים בעולם!! לעומת 135 מליון חולים בשנת 1995 , יותר מהכפלה תוך שלושים שנה...מפחיד.

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/02/151196 צפיות
איך הורדתי את השומן בדיאטת 3 השבועות? האם אתה מחפש לרדת במשקל במהירות? נמאס לך כל הונאות בחוץ כמו גלולות דיאטה ומוצרי infomercial שמבטיחים את העולם, אבל לא מספקים? אז יש לי הפתרון בשבילך! כולם אומר כי ירידה במשקל היא משימה קשה מאוד שלוקחת חודשים ולפעמים שנים, ושיש לך לאכול מזונות משעממים נורא לראות את כל תוצאות. אני יודע בודאות שזה לא נכון, כי אני איבדתי מעל 20 ק"ג ב 21 ימים בלבד באמצעות דיאטה סודית שמצאתי באינטרנט.

מאת: ג.ט קראוןבריאות גברים13/08/142938 צפיות
האם אתה לא מרוצה מהגובה שלך? האם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך?, הוספת גובה,הגבהה,רוצה עוד ס"מ? ,נמוך מדי? ,להגביה את עצמי.. כיצד ניתן לשנות את זה אם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך, מאמר זה מכיל כמה עצות מועילות על איך להגדיל את הגובה. האפשרויות שלך לגרום לך להגביה את עצמך ,עשוי להשתנות בהתאם לגיל שלך, אבל יש שיטות המשותפות לכולם שיכולות לגרום לך להיראות גבוה יותר ולהרגיש טוב יותר

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה23/06/141880 צפיות
ביקורת וסקירה ונוס פקטור-הדיאטה אם אתם מחפשים מידע על פקטור ונוס הרשמי.... לכמה שאלות נפוצות איפה רוכשים את ונוס פקטור? (רק באינטרנט..) האם ונוס פקטור רכישה מאובטחת? (כן!) האם אצליח?

מאמרים נוספים בנושא בריאות נשים

מאת: shlomy בריאות נשים13/03/19923 צפיות
יובש נרתיקי הינו מצב בו אין רטיבות בנרתיק, ומדובר במצב שכיח מאוד אצל נשים בגיל המעבר, אך ניתן לראות זאת גם פעמים רבות אצל נשים בגילאים צעירים.

מאת: shlomy בריאות נשים24/02/19930 צפיות
המושג היסטרוסקופיה אבחנתית אולי נשמע לכם כמו שם מפוצץ וקצת מלחיץ, אך בפועל זה ממש לא ככה. היסטרוסקופיה אבחנתית הינה בדיקה אשר מבוצעת בנשים לצורך איתור בעיות בתוך חלל הרחם. מדובר בבדיקה פשוטה יחסית אשר מבוצעת במקרים רבים של בעיות בחלל הרחם, או חשש לבעיות כאלו ואחרות.

מאת: אוריבריאות נשים04/11/161084 צפיות
בין אם זהו ההיריון הראשון שלך או שכבר הבאת ילדים לעולם, חשוב שתדעי על כלי פשוט ויעיל שנמצא ברשת האינטרנט. מדובר במחשבון שמאפשר לך לדעת מייד מהו גיל ההיריון שלך,...

מאת: אוריבריאות נשים02/11/16925 צפיות
עד לפני מספר שנים, מידע מקצועי על הריון ולידה ניתן היה להשיג רק מרופאי הנשים. כמו כן, כל אישה השיגה מידע מחברות ובנות משפחה, שאמנם לא היה תמיד בחזית הקדמה הרפואית אך בכל זאת הועיל. ואולם, כיום ישנה עוד דרך חשובה לאיתור המידע הרלוונטי דרך אתרי בריאות שונים שפועלים ברשת האינטרנט.

מאת: אוריבריאות נשים14/09/16994 צפיות
במאמר זה אסביר על כל שבועות ההריון בכלליות. נשים אשר נכנסות להריון, נתונות למעקבים בכל שלבי ההריון אצל רופא הנשים שלהן. מה צריך לבדוק? מנתי ניגשים לרופא? אילו דברים יכולים לצוץ בדרך? כל זה ועוד במאמר הבא על הריון, לידה, ביוץ ועוד'.

מאת: אבי דוידיבריאות נשים10/01/161231 צפיות
האם כדאי לבצע הפלה בבית חולים פרטי או בבית חולים ציבורי.

מאת: מור קליניקבריאות נשים27/04/151857 צפיות
פצעים וכתמים בישבן נשים רבות סובלות מפצעים וכתמים בישבן, אך אינן מטפלות בבעיה היות ומוצאת עצמן מתביישות לפנות לרופא בנוגע אליה. ואכן חשיפת האיברים הפרטיים בפני אנשים לא מוכרים היא מביכה ביותר ובפני אנשים מוכרים היא מביכה אף עוד יותר, במיוחד כסובלים מפצעים וכתמים בישבן. אולם יחד עם זאת, חשוב לטפל בפצעים וכתמים המופיעים באזור זה היות ולא פעם, התופעה אינה נוטה לחלוף מעצמה ואף מתגברת בתזמונים מסוימים ופחות נעימים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica