חפש מאמרים:
שלום אורח
21.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם אנו צריכים להעביר את מיקום העסק שלנו

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי19/02/2014447 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פותחים עסק?

יש לכם עסק קיים?

אז היכן ממקמים את העסק, באיזה אזור, אולי האזור הקיים כבר לא מתאים?

כפי שאנו נוהגים להגיד LOCATION-LOCATION-LOCATION לאט לאט אנו מבינים כי גם ה-LOCATIN שהיה טוב עד עכשיו הוא כבר לא טוב עכשיו.

יוצא לנו בשנים האחרונות להסתובב ברחובות או אזורים שהיו אזורי מסחר וחנויות עד לא מזמן ושלטי "להשכרה" נראים לנו על כול צעד ושעל. כן זאת האמת לאמיתה של  שטחי הקמעונאיות היום בישראל, אזורים שלמים ננטשים והפעילות הולכת לכוון הקניון מרכז הקניות הסופרים הגדולים וכול ההתרחשות העסקית מתנהלת שם.

כ יועץ עסקי אני מסתובב ומסרב שברחובות שפעם לא היה ניתן למצוא שכירות פנויה היום כמות המקומות הפנויים פשוט לא משאירה מחשבה אחרת מעבר לאזור שהולך ונהפך להיות אנדרטה עומדת, ראו את רחוב ביאליק ברמת גן, סוקולוב ברמת השרון, חנקין בחולון, דיזינגוף בתל אביב שלא לדבר על רחוב בן יהודה בתל אביב את רחוב הנמל בחיפה או בר יהודה במפרץ, ועוד עשרות רחובות ואזורים אשר הפכו להיות לשממה אחת גדולה.

כ יועץ עסקי אני שואל, טוב מה זה אומר?

האם צריך להגיע דחפור ולהרוס את כול המקומות האלה.

אבל למעשה לא בזה עסקינן המאמר הזה, מה שכן הוא הנושא של מעבר העסקים למקומות הומים יותר על מנת להגדיל את כוח המכירה של עסקים אלה.

אז שלא, רוב העסקים אם אין להם מספיק כסף, לא עוברים, נשארים ודועכים עם העסק, מנסים לפרסם בכול דרך אפשרית על מנת שיגיעו לקוחות למקום השומם בו הם נמצאים. אך לשווא. כן חברים יקרים זה לא יעזור בכדי למכור חייבים להיות נגיש ללקוח, ואין נגישות טובה יותר מזה שבקניון...לא...לא אמרתי שתעברו לקניון בהחלט אמרתי שתועלו למצוא מקום אלטרנטיבי יותר טוב מהמקום בו אתם נמצאים וכמובן פחות טוב ממרכז הקניות או הקניון.

כ יועץ עסקי אני מציע לכם במידה והחלטתם לעבור אז ראשית על תתחייבו לחוזה ארוך, השאירו את האופציות לבחירה עם זה יהיה לזמן ארוך או לא בידיים שלכם, תתווכחו על שכר הדירה (שכר דירה היום שהוא לא בקניון או בסביבתו יכול להיות מאד אטרקטיבי זה הכול עניין של מסע ומתן)  קבלו (גרייס) (דחייה) לשיפוצים, נסו להשיט על השוכר את דמי השיפוץ עם זה בוויתור על שכר דירה מספר חודשים ואם זה בהשתתפות או במימונו של השוכר שאת הנכס שלו אתם משביחים.

נסו להוציא חוזה "לא תוקע" בדקו עד כמה יהיה נוח ללקוחות שלכם וללקוחות שתצרו להגיע אליכם, בכול מקרה הפעילות שירות משלוחים חינם! יש בזה חידוש יש בזה נוחות והגיון, היו כמה שיותר יצירתיים מפעולות שיווק עכשוויים, כן במקום החדש הקרוב יותר ללקוחות שלכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דורון עמית יועץ שיווק..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דורון עמית

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית08/06/14756 צפיות
האם אפשר לפתוח עסק בלי כסף? אולי? מה שבטוח שעסק הנפתח ללא הון עצמי של היזם או הבעלים לא יכול להחזיק לאורך זמן, עסקים לא שורדים בגלל שלא מתכננים אותם נכון והרצון לפתוח את העסק גובר על ההגיון לעשות את העסק בבטחון המקסימלי שלו.

מאת: דורון עמיתהלוואות20/05/14680 צפיות
הבנקים בישראל שינו מגמה, היום הם תומכים ב לתת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, האמת שההחלטה והמדיניות נכונה, הסיכון בפיזור אשראי לעסקים קטנים ובינוניים הוא נמוך שלא כמו בתאגידים הגדולים, היכן נכנסת הסוכנות היהודית לכול הסיפור הזה

מאת: דורון עמיתשיווק20/04/142763 צפיות
איך צריך לעשות שיווק לעסקים קטנים, האם שיווק בעסקים קטנים ובינוניים דומים לשיווק בעסקים וחברות גדולות

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית14/04/14632 צפיות
עולם העבודה משנה כוון, הרבה מאד שכירים חייבים לקחת מגמה זאת ברצינות ולא להשען על התאוריה של שכיר, קבוע, בטוח וכ"ד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי11/04/14682 צפיות
חשיבות העובד בעסק או בארגון אין לה אח ורע, השאלה כיצד אנו מקשרים בין הצורך והיכולת האנושית לבין הטרדות המרובות הפוקדות כול עובד ועובד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/04/14606 צפיות
אם כמנהלים או בעלי עסקים נצליח לדעת להתמודד מול גחמות העובדים אזי נוכל ליצור סביבת עבודה נכונה אשר לשמה הוקמה החברה או העסק.

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/04/14688 צפיות
למעשה, לא צריך לפתוח עסק, להשקיע, לעבור את כול התלאות היום יומיות, מספיק להיות עובד ציבור או לעבוד בחברה ציבורית

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20199 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191030 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18364 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18463 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

מאת: מאירייעוץ עסקי08/01/18529 צפיות
תחום המשא ומתן הינו תחום יותר מורכב ממה שבעלי עסקים נוטים לחשוב. כאשר ישנו הידע כיצד להתכונן, לנהל ולבצע משא ומתן יעיל, הסיכוי להגדלת התוצאות העסקיות גדל באופן משמעותי. נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם יעדים ספציפיים ומאתגרים השיגו תוצאות טובות יותר לעומת נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם רמות אחרות של יעדים או ללא יעדים מוגדרים. להלן מספר נקודות להתייחסות כשמתחילים במשא ומתן:

מאת: ליאורייעוץ עסקי07/11/17769 צפיות
מכונות שרינק מעולות במיוחד, מסייעות לשפר תוצאות של עסקים שונים. מכונת שרינק, היא סוג של מכונת אריזה. כדאי לרכוש מכונת שרינק, מחברה בעלת מוניטין בתחום מכונות האריזה.

מאת: מאירייעוץ עסקי29/09/17578 צפיות
חוכמת ההמונים – על מנת לפתור בעיה באופן המדויק ביותר נשתמש בממוצע של אוסף הדעות של ההמון, אשר יניב את הפתרון המלא, המקיף והמדויק ביותר ביחס לקבוצה של מומחים. מיקור המונים - עקרון של ביצוע שירותים, העלאת רעיונות או כתיבת תוכן על ידי קבוצה גדולה של אנשים (ההמון) בעלי מוטיבציה כלשהי וזאת במקום שהיחיד יבצע את אותה המשימה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica