חפש מאמרים:
שלום אורח
06.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יוטרייד- בולט מעל לבתי השקעות הרגילים

מאת: דניאל seoתוכנה06/03/2014950 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

יוטרייד בית השקעות ועוד אחרים

אם בעבר יכול היה האזרח הישראלי לנהל את השקעותיו באמצעות הבנקים המסחריים בלבד, הרי שהיום יש לו אפשרות לבחור בין למעלה ממאה בתי השקעות בישראל שנפתחו ופועלים במדינה, ברשות ובאישור של בנק ישראל' ישנם הרבה בתי השקעות אשר דומים אחד לשני, אך בודדים מצליחים לבלוט מעל האדר.

המלצה על יוטרייד בית השקעות:

כאשר חיפשתי לעשות כתבה על בתי השקעות בבלוג, היה לי ברור כמו לכולם שיש הרבה מאוד. אבל כרגיל, כאשר יש הרבה מאוד משהו, מנסים למצוא את אלו שעומדים יוצאי דופן ומציעים לשוק משהו שונה במקצת ולא עוד מאותו דבר בדיוק. כזה הוא יוטרייד בית השקעות.

מה מציע יוטרייד?

כנראה שביטרייד מבינים את מה שמבינים כל הלקוחות אך ככל הנראה מתקשים להבין הבכירים בשוק ההון: אנחנו הלקוחות לא מאמינים ביכולתו של אדם, מוכשר ככל שיהיה להביס לבדו את שוק המט"ח, סחורות או מה שזה לא יהיה. לכן מציע הבית השקעות, ניהול ממוחשב של כספי הלקוחות.

השיטה נקראת אלגוטריידינג והעיקרון שלה הוא שמחשב מנהל את המסחר עבור הלקוחות וכך המסחר הוא נקי מטעויות אנושיות. יותר הלקוחות לא צריכים לחשוש שמנהל השקעות מגיע מצוורח בבוקר וזה ישפיע על העבודה שלו. מקבלים ניהול השקעות איכותי ומנוטרל מרגש.

הרכיב הנוסף שמאוד אהבתי אצל יוטרייד זה העובדה שהם לא גובים דמי ניהול מלקוחות, אם הלקוחות הפסידו כסף בתקופה המדוברת. לכאורה, יש כאן בית השקעות שבאמת חושב אחרת מכל השאר.

מהם בתי השקעות  האחרים?

בתי השקעות בישראל, כמו עמיתיהם ברחבי העולם כולו, הם גופים אשר מציעים שירות של ניהול כספים עבור אנשים שיש בידם כסף פנוי, אשר אינם מתכוונים להשתמש בו בעתיד הקרוב, והם רוצים להשקיע אותו בינתיים בשוק ההון. יחד עם זאת, הם לא רוצים לעסוק בניהול ההשקעה באופן אישי מפאת חוסר זמן או חוסר של ידע בתחום.
בתי ההשקעות מציעים לכל לקוח מספר אפיקים של השקעה לכספו, כאשר לכל אפיק כזה יש יתרונות וחסרונות, ובחירת אותו אפיק השקעה נבחר על ידי הלקוח ונציג בית ההשקעה בפגישה אישית. אפשר כמובן להחליט על יותר ממסלול השקעה אחד בו זמנית. אפיקי השקעה הם: קרן פנסיה, קרן השתלמות, קופת גמל, קרן נאמנות, תעודות סל ועוד.

בחירת בתי השקעות בישראל

בישראל יש מספר גדול של בתי השקעות, חלקם גדולים ושמותיהם מוכרים וידועים, מפרסומות באמצעי התקשורת, או מידיעות עיתונאיות אלה ואחרות. בתי השקעה אחרים הינם קטנים, ולא ידועים לציבור הרחב. ברור שאם יש מספר גדול של בתי השקעות, קשה ביותר לבחור בית השקעות אחד, לעבודה לאורך זמן.


יש מספר קריטריונים אותם צריך לקחת בחשבון כאשר בוחרים בין כל אותם בתי השקעות בישראל. בכל מקרה חשוב לבחור בבית השקעות שעוסק במספר תחומים, ויכול להציע מספר כלים פיננסיים שונים להשקעות. בנוסף, חשוב שבית השקעות ועובדיו הם מקצועיים, אמינים, ובעל מוניטין חיובי ושם טוב.


בית השקעה גדול הוא בעל היקפי מסחר גדולים וגב כלכלי רחב, מה שמאפשר שקט נפשי גדול יותר, מבית השקעות קטן וחסר עורף כלכלי איתן. מצד שני בבית השקעות קטן יכול הלקוח הפרטי לקבל יחס אישי, וקשר קבוע עם עובד מסוים שיכיר אותו.
לסיום, כדאי לבדוק את גובה העמלות שגובה כל אחד מבתי ההשקעות, בכדי לבחור בית השקעות, כי גם חצי אחוז יכול להסתכם בהרבה כסף.

 תגיות המאמר: יוטרייד


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/19817 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19466 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: דניאל seoצילום16/11/16848 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161225 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/161131 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/161222 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/161200 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאמרים נוספים בנושא תוכנה

מאת: ליאורתוכנה05/10/161788 צפיות
לימודיו של הנדסאי תוכנה, מאפשרים לעבוד בתחום התוכנה, ומתקיימים בבית ספר להנדסאים. בית ספר להנדסאים, שנמצא בתל אביב יפו, מספק הזדמנות לתושבי תל אביב והסביבה, ללמוד בו. תכנית הלימודים מתעדכנת, בהתאם לשינויים שחלים במקומות העבודה העתידיים.

מאת: אריה הרשקותוכנה19/07/151517 צפיות
"אני יודע מה מצב העסק שלי" זהו אחד מהמשפטים שכל בעל עסק אמור לדעת להגיד ואני שומע זאת לא מעט. ואז אני שואל, "ואיך אתה יודע מה המצב"? הבנת התשובה לשאלה זו תעזור להבין מה משמעות התאמת תוכנה לניהול עסק.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151094 צפיות
חברות רבות ברחבי העולם וכמובן גם בישראל עוסקות במלאכה המעניינת אך גם המאתגרת של פיתוח מוצרים אשר יש בהם אלמנטים טכנולוגיים. חלקן שייכות לצוות המו"פ של חברות אשר עוסקות גם בייצור בפועל של המוצרים, בעוד שחלקן נותנות את שירותי הפיתוח והתכנון לחברות יצרניות שונות ומגוונות.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151023 צפיות
מדענים כגון ניוטון, מקסוול ואחרים העניקו לנו את המודלים המתמטיים, "חוקי המדע" שהופכים לאפשרי את החיזוי המדויק של התפתחות מערכות ועצמים פיזיקליים בחלל ובזמן בהינתן תנאי שפה מסוימים ותנאי התחלה. מתמטיקאים יישומיים המציאו שיטות נומריות המסוגלות לייצר מספרים ושרטוטים המסייעים לתאר במדויק כיצד מערכות ועצמים יתפתחו בחלל ובזמן. הדבר מאפשר לנו לבצע סימולציות, להתאים פרמטרים, ובסופו של דבר לבצע תכנון טוב יותר, אם לא הטוב ביותר.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151003 צפיות
בארבע כתבות הספקנו להכיר את שיטת התכנון והייצור בעזרת מחשב, למדנו מי עושה בה שימוש ואילו שימושים נרחבים קיימים בעזרתה. בכתבה האחרונה בסדרה נבין מהי הטכנולוגיה העומדת מאחורי השיטה.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151018 צפיות
בשלושת הכתבות הקודמות למדנו מהי טכנולוגיית תכנון וייצור בעזרת מחשב, סקרנו את המשתמשים בשיטה ומהם השימושים הרבים שנעשים בה ברחבי העולם. בכתבה רביעית זו נצלול יותר פנימה ונציג את סוגי ה- CAD הקיימים ומי עשוי למצוא שימוש בכל אחד מהם.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/15958 צפיות
בשתי הכתבות הקודמות הכרנו את תחום התיב"ם – תכנון וייצור בעזרת מחשב, ולמדנו מהי חשיבותו הגדולה בעולם תכנון המוצרים בענפי ההנדסה, הפיזיקה והמדע. נגענו גם במשתמשים העיקריים בטכנולוגיה זו, ובכתבה זו נרחיב אודות השימושים ב CAD ומי מנצל זאת לטובתו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica