חפש מאמרים:
שלום אורח
22.09.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם למחיר יש השפעה על הקנייה

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי18/03/2014498 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במאמר הזה אני רוצה להתרכז בנושא של מחיר מול איכות

מחיר מול ערך. איך מתמודדים עם הבעיה הזאת של מחיר "זול"

סיפור! שימו לב ברחוב המסגר בתל אביב עושה את הקופות הכי טובות שלו ביום חמישי או שישי לאחר שהבליינים יוצאים מהמועדונים! כמובן!!! מוכרי האוכל!!! בשעות הבוקר המוקדמות לא משנה מה הם ימכרו ובאיזה מחיר הם ימכרו...בשעה הזאת יש צורך של קהל שנותן לו ערך...וזה מזון לאחר לילה של שתייה ואי אכילה! ברוב המועדונים רוקדים לא אוכלים, שותים זה כן. ולכן המכירה הזאת אין לה מחיר יש לה ערך עצום שהמחיר הוא זניח.

כ יועץ עסקי אני בהחלט יכול להצהיר כי מחיר הוא דבר חשוב. מחיר במצב שבו אנו נמצאים מבחינה כלכלית שהמעמדות התאחדו ולכולם אין כסף "מחיר" אכן קובע. בואו ונתייחס למרכולים הגדולים, זה הרי מעניין כול אחד מאתנו, האמת שאין הבדל כזה גדול במחירים בין המרכולים, המחירים די זהים, כאן המוצר הזה ב-6 שקלים יותר על מוצר אחד ובמוצר אחר זול ב-3 שקלים ממוצר דומה במרכול אחר. אבל, היכן נוגעת הנקודה של הערך! או כאן זה מתחיל לעניין. מי זוכר את הכתבה על איכות הירקות במרכולים! זה קרה באחת מהתוכניות האחרונות מרץ 2014 בערוץ השני, שם קיבלו 2 רשתות ציון טוב בנושא איכות הירקות שלהם והשאר ציונים גרועים...."זה ערך" זה ערך שמוביל צרכנים לרכוש ברשתות האלה, אלה שאיכות הירקות והפירות שלהם טובה, ללא חיידקים, כמעט אורגניים, זה ערך ששווה המון לבעלי המרכולים, לא בכדי הם מקימים מעבדות בדיקה של עצמן על מנת לפרסם את ה"ערך" הזה ששווה מיליונים של שקלים.

כ יועץ שיווק כבר הבנו שלאחר כתבה כזאת מדיית הפרסום גועשת ומרימה מעלה מעלה את הממצאים כי ממחיר הפכנו למכור ערך, וזה חשוב. זה בזז, זה מגביר רווח ואין כאן בעיה של מחיר! עד הסיפור הבא.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני מלווה מספר חברות המוכרות בין השאר מוצרים יקרים, אני טוען כי כאשר מגיע לקוח לרכוש מוצר שהוא מוצר יקר, הלקוח הרי יודע זאת, אבל הוא חייב לנסות ולהתמקח על המחיר ולהצהיר כי במקום אחר קיבל מחיר הרבה יותר טוב! ואני שואל אתכם: אז מדוע הוא הגיע לרכוש דווקא אצל הלקוח שלי במחיר יקר! התשובה פשוטה! הוא מכיר בערך, הוא יודע שכאן הוא רוכש ערך ולא מחיר. האמת שבאופן כללי לקוחות נרתעים ממחיר יותר מידי זול, מבחינתם זה מחיר או מוצר שאין בו ערך. ומי רוצה לרכוש מוצר חבר ערך...כן אנשים רוצים לרכוש מוצר ערכי אבל במחיר סביר.

זו התובנה שכול אחד צריך להגיע אליה בנושא של הורדת מחיר

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דורון עמית יועץ שיווק..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דורון עמית

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית08/06/14663 צפיות
האם אפשר לפתוח עסק בלי כסף? אולי? מה שבטוח שעסק הנפתח ללא הון עצמי של היזם או הבעלים לא יכול להחזיק לאורך זמן, עסקים לא שורדים בגלל שלא מתכננים אותם נכון והרצון לפתוח את העסק גובר על ההגיון לעשות את העסק בבטחון המקסימלי שלו.

מאת: דורון עמיתהלוואות20/05/14634 צפיות
הבנקים בישראל שינו מגמה, היום הם תומכים ב לתת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, האמת שההחלטה והמדיניות נכונה, הסיכון בפיזור אשראי לעסקים קטנים ובינוניים הוא נמוך שלא כמו בתאגידים הגדולים, היכן נכנסת הסוכנות היהודית לכול הסיפור הזה

מאת: דורון עמיתשיווק20/04/142706 צפיות
איך צריך לעשות שיווק לעסקים קטנים, האם שיווק בעסקים קטנים ובינוניים דומים לשיווק בעסקים וחברות גדולות

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית14/04/14581 צפיות
עולם העבודה משנה כוון, הרבה מאד שכירים חייבים לקחת מגמה זאת ברצינות ולא להשען על התאוריה של שכיר, קבוע, בטוח וכ"ד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי11/04/14630 צפיות
חשיבות העובד בעסק או בארגון אין לה אח ורע, השאלה כיצד אנו מקשרים בין הצורך והיכולת האנושית לבין הטרדות המרובות הפוקדות כול עובד ועובד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/04/14564 צפיות
אם כמנהלים או בעלי עסקים נצליח לדעת להתמודד מול גחמות העובדים אזי נוכל ליצור סביבת עבודה נכונה אשר לשמה הוקמה החברה או העסק.

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/04/14638 צפיות
למעשה, לא צריך לפתוח עסק, להשקיע, לעבור את כול התלאות היום יומיות, מספיק להיות עובד ציבור או לעבוד בחברה ציבורית

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/19708 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18290 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18385 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

מאת: מאירייעוץ עסקי08/01/18457 צפיות
תחום המשא ומתן הינו תחום יותר מורכב ממה שבעלי עסקים נוטים לחשוב. כאשר ישנו הידע כיצד להתכונן, לנהל ולבצע משא ומתן יעיל, הסיכוי להגדלת התוצאות העסקיות גדל באופן משמעותי. נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם יעדים ספציפיים ומאתגרים השיגו תוצאות טובות יותר לעומת נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם רמות אחרות של יעדים או ללא יעדים מוגדרים. להלן מספר נקודות להתייחסות כשמתחילים במשא ומתן:

מאת: ליאורייעוץ עסקי07/11/17682 צפיות
מכונות שרינק מעולות במיוחד, מסייעות לשפר תוצאות של עסקים שונים. מכונת שרינק, היא סוג של מכונת אריזה. כדאי לרכוש מכונת שרינק, מחברה בעלת מוניטין בתחום מכונות האריזה.

מאת: מאירייעוץ עסקי29/09/17500 צפיות
חוכמת ההמונים – על מנת לפתור בעיה באופן המדויק ביותר נשתמש בממוצע של אוסף הדעות של ההמון, אשר יניב את הפתרון המלא, המקיף והמדויק ביותר ביחס לקבוצה של מומחים. מיקור המונים - עקרון של ביצוע שירותים, העלאת רעיונות או כתיבת תוכן על ידי קבוצה גדולה של אנשים (ההמון) בעלי מוטיבציה כלשהי וזאת במקום שהיחיד יבצע את אותה המשימה.

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי20/08/171041 צפיות
אוגוסט, חם, כולם בחופש. זמן מצוין להשתעשע בחידון "בחן את עצמך", בנושא חווית לקוח.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica