חפש מאמרים:
שלום אורח
15.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם למחיר יש השפעה על הקנייה

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי18/03/2014652 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במאמר הזה אני רוצה להתרכז בנושא של מחיר מול איכות

מחיר מול ערך. איך מתמודדים עם הבעיה הזאת של מחיר "זול"

סיפור! שימו לב ברחוב המסגר בתל אביב עושה את הקופות הכי טובות שלו ביום חמישי או שישי לאחר שהבליינים יוצאים מהמועדונים! כמובן!!! מוכרי האוכל!!! בשעות הבוקר המוקדמות לא משנה מה הם ימכרו ובאיזה מחיר הם ימכרו...בשעה הזאת יש צורך של קהל שנותן לו ערך...וזה מזון לאחר לילה של שתייה ואי אכילה! ברוב המועדונים רוקדים לא אוכלים, שותים זה כן. ולכן המכירה הזאת אין לה מחיר יש לה ערך עצום שהמחיר הוא זניח.

כ יועץ עסקי אני בהחלט יכול להצהיר כי מחיר הוא דבר חשוב. מחיר במצב שבו אנו נמצאים מבחינה כלכלית שהמעמדות התאחדו ולכולם אין כסף "מחיר" אכן קובע. בואו ונתייחס למרכולים הגדולים, זה הרי מעניין כול אחד מאתנו, האמת שאין הבדל כזה גדול במחירים בין המרכולים, המחירים די זהים, כאן המוצר הזה ב-6 שקלים יותר על מוצר אחד ובמוצר אחר זול ב-3 שקלים ממוצר דומה במרכול אחר. אבל, היכן נוגעת הנקודה של הערך! או כאן זה מתחיל לעניין. מי זוכר את הכתבה על איכות הירקות במרכולים! זה קרה באחת מהתוכניות האחרונות מרץ 2014 בערוץ השני, שם קיבלו 2 רשתות ציון טוב בנושא איכות הירקות שלהם והשאר ציונים גרועים...."זה ערך" זה ערך שמוביל צרכנים לרכוש ברשתות האלה, אלה שאיכות הירקות והפירות שלהם טובה, ללא חיידקים, כמעט אורגניים, זה ערך ששווה המון לבעלי המרכולים, לא בכדי הם מקימים מעבדות בדיקה של עצמן על מנת לפרסם את ה"ערך" הזה ששווה מיליונים של שקלים.

כ יועץ שיווק כבר הבנו שלאחר כתבה כזאת מדיית הפרסום גועשת ומרימה מעלה מעלה את הממצאים כי ממחיר הפכנו למכור ערך, וזה חשוב. זה בזז, זה מגביר רווח ואין כאן בעיה של מחיר! עד הסיפור הבא.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני מלווה מספר חברות המוכרות בין השאר מוצרים יקרים, אני טוען כי כאשר מגיע לקוח לרכוש מוצר שהוא מוצר יקר, הלקוח הרי יודע זאת, אבל הוא חייב לנסות ולהתמקח על המחיר ולהצהיר כי במקום אחר קיבל מחיר הרבה יותר טוב! ואני שואל אתכם: אז מדוע הוא הגיע לרכוש דווקא אצל הלקוח שלי במחיר יקר! התשובה פשוטה! הוא מכיר בערך, הוא יודע שכאן הוא רוכש ערך ולא מחיר. האמת שבאופן כללי לקוחות נרתעים ממחיר יותר מידי זול, מבחינתם זה מחיר או מוצר שאין בו ערך. ומי רוצה לרכוש מוצר חבר ערך...כן אנשים רוצים לרכוש מוצר ערכי אבל במחיר סביר.

זו התובנה שכול אחד צריך להגיע אליה בנושא של הורדת מחיר

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דורון עמית יועץ שיווק..

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דורון עמית

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית08/06/14912 צפיות
האם אפשר לפתוח עסק בלי כסף? אולי? מה שבטוח שעסק הנפתח ללא הון עצמי של היזם או הבעלים לא יכול להחזיק לאורך זמן, עסקים לא שורדים בגלל שלא מתכננים אותם נכון והרצון לפתוח את העסק גובר על ההגיון לעשות את העסק בבטחון המקסימלי שלו.

מאת: דורון עמיתהלוואות20/05/14807 צפיות
הבנקים בישראל שינו מגמה, היום הם תומכים ב לתת אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, האמת שההחלטה והמדיניות נכונה, הסיכון בפיזור אשראי לעסקים קטנים ובינוניים הוא נמוך שלא כמו בתאגידים הגדולים, היכן נכנסת הסוכנות היהודית לכול הסיפור הזה

מאת: דורון עמיתשיווק20/04/142893 צפיות
איך צריך לעשות שיווק לעסקים קטנים, האם שיווק בעסקים קטנים ובינוניים דומים לשיווק בעסקים וחברות גדולות

מאת: דורון עמיתיזמות עסקית14/04/14760 צפיות
עולם העבודה משנה כוון, הרבה מאד שכירים חייבים לקחת מגמה זאת ברצינות ולא להשען על התאוריה של שכיר, קבוע, בטוח וכ"ד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי11/04/14807 צפיות
חשיבות העובד בעסק או בארגון אין לה אח ורע, השאלה כיצד אנו מקשרים בין הצורך והיכולת האנושית לבין הטרדות המרובות הפוקדות כול עובד ועובד

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי04/04/14734 צפיות
אם כמנהלים או בעלי עסקים נצליח לדעת להתמודד מול גחמות העובדים אזי נוכל ליצור סביבת עבודה נכונה אשר לשמה הוקמה החברה או העסק.

מאת: דורון עמיתייעוץ עסקי03/04/14817 צפיות
למעשה, לא צריך לפתוח עסק, להשקיע, לעבור את כול התלאות היום יומיות, מספיק להיות עובד ציבור או לעבוד בחברה ציבורית

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: מיכה קורייעוץ עסקי15/02/21211 צפיות
כולם מכירים את האמרה "ידע הוא כח" וכל בעל עסק ניצב בפני שאלה מה נכון יותר לעשות למכור ידע או לחלק אותו בחינם.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי30/12/20407 צפיות
לאחרונה, במספר מקרים, בתיקים פליליים הנוגעים לעבירות בניה, בתי המשפט (בית המשפט לעניינים מקומיים ובית המשפט המחוזי) קבעו סטנדרט מחמיר ביותר לקבלת ההגנה היחידה שהיתה לאדריכלים ולמהנדסים. בשורה של פסקי דין, נקבע על ידי בתי המשפט, שהאדריכל והמהנדס הינם "אחד מסוכניו החשובים של החוק לתכנון ובנייה" שאם הם יודעים על עבירת בנייה הם צריכים לדווח על כך לפיקוח העירוני וכי גם פיקוח עליון צריך להתבצע באופן הרבה יותר צמוד מאשר היה מקובל. בתי המשפט קבעו שביקור באתר הבנייה על בסיס "קריאה" או על בסיס של פעם ב –

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי10/05/20566 צפיות
קריסת עסק מעבר לנזק הכלכלי היא קריסת חלום למייסדים.הנזק הנגרם בתהליך הפירוק הוא רב וכולל במקרים רבים הפסדים ונזק ללקוחות לספקים וכמובן לבעלי העסק.הנזקים במקרים רבים הם לא רק כלכליים הם מלווים בנזקים בריאותיים, משפחתיים, ומשפיעים על הגורמים הרלבנטיים שנים רבות. גם המדינה מפסידה מקריסת עסק: מיסים, משלמת דמי אבטלה לעובדים שפוטרו, לעיתים נדרשים טיפולים של רשויות הרווחה ועוד. .

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי03/05/20294 צפיות
לעיתים אנחנו נוטים דווקא להשקיע בפתרונות לבעיות המעצבנות, אך הפחות חשובות, כי הן מרגיזות ויחסית קלות לטיפול, אבל דוחים את הטיפול בבעיות החשובות והקריטיות כי הן מצריכות מאתנו יותר תשומת לב חשיבה, היוועצות, "טרטור", הוצאת כסף ועוד.

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי02/04/20347 צפיות
קיימים סוגים שונים של מוקד טלפוני. לכל אחד מהמוקדים מאפיינים שונים מבחינות רבות. דיון על 2 מהמגוון הרחב שלהנושאים והתחומים שמגדירים את המוקד, ומסייעים בהשגת המטרה שלשמה נוצר.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20619 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191324 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica