חפש מאמרים:
שלום אורח
05.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פאות קאסטם – המתכון למראה קסום

מאת: studio-vipשיער29/04/2014762 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עוד משכבר הימים העולם היה חובש פאות נוכריות. כולנו מכירים את הפאות המנופחות שהיו בעבר בקרב האצולה, או אצל גבירות מתקופות שונות, העולם קפץ מדרגה קדימה והביא עימו טרנד חדש ומושג בעולם הפאנות פאות הקאסטם – כתרגומו ייצור בהתאמה אישית.

כיצד בוחרים שיער מתאים לפאה?

ראשית עלינו לבחון מס’ קריטריונים חשובים בהשגת פאת קאסטם איכותית ומרהיבה.
ישנם ספקי שיער רבים בעולם אך חשיבות טיב השיער ואיכותו הינה מרכיב חיוני וחשוב ביותר בייצור פאת הקאסטם. חשוב לבדוק שהשיער המיובא לרוב מאיזורי סין וסביבתה עליך להיוועץ בפאנית מקצועית ומיומנת שתבחר את סוג השיער המתאים ביותר ללא עיבוד וצביעה על מנתליצור מגוון אפשרויות הן מבחינת העיצוב והן מבחינת תהליכים כימיים בשיער לאחר בניית פאת הקאסטם.

תהליכי הכנת פאת קאסטם

לאחר בחירת השיער המתאים ביותר השלב הבא הוא ניקוי השיער מפסולת שיער, השוואת אורכים והכנה לטרסים. חלק מהשיער עובר להכנת הסקין (החלק העליון של פאת הקאסטם) ככל שהסקין רחב יותר מראה הפאה טבעי וקסום יותר. הסקין מיוצר ממשי ויוצר אפקט של קרקפת טבעית. קיימות 2סוגי רשתות: קפפת רשת ורשת רגילה. הרשת הנפוצה והטובה ביותר היא קפפת רשתהמונעת כניסת שיער לתוך פאת הקאסטם דברשמעניק נוחות לחובשת הפאה כשמה כן היא תחושת חבישת קפפה. הסוג הנוסף הואהרשת הרגילה הפחות מומלצת בשל רווחים גדולים בין הטרסים שגורמים עם הזמןלהתרחבות יתרה של הרשת דבר שיסב לחובשת הפאה אי נוחות ויגרום לנזקים בחיי פאת הקאסטם.
השלב הבא הינו מדידת היקף הראש של הלקוחה על מנת להגיע לדיוק מושלם בהתאמת גודל הפאה לצורכי הלקוחה ולשביעות רצונה.

איך מאריכים את חיי פאת הקאסטם?

ראשית, עליכן לבחור בקפידה רק בפאנית מקצועית בעלת ניסיון בסירוק ובעיצוב פאות דבר שיעשיר ויאריך את חיי הפאה שלך. בשימוש יום-יומי בפאה מומלץ לחפוף את הפאה אחת לחודש אצל פאנית מקצועית ולתת דגש על ייבוש הרשת בכדי למנוע התרחבות יתר של הרשת בשלהרטיבות. לאחר שפאת הקאסטם שלך השאירה את הסובבים פעורי פה תודות לעיצובהמקצועי והמראה הקסום שנוצר מורחים על הפאה טיפות סיליקון המשמרות את הפאה ומעניקות לה ברק ומונעות חשמל סטטי.

לסיכום:
כל אחד יכול לקנות פאה נוכרית אבל על ייצור פאות קאסטם איכותי הולכים רק על מראה קסום!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

studio v

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת studio-vip

מאת: studio-vipפרסום10/08/142382 צפיות
כיום קיימים מגוון רב של לוחות שנה כגון: לוח שנה מגנטי, לוח שנה שולחני, לוח קיר, לוח תורני למוסדות ואם אתם ממש רוצים להפתיע מישהו קרוב אליכם תשלחו לו לוח שנה בעיצוב אישי עם תמונות מרהיבות בכל חודש אין ספק שמישהו יסרב לקבל מתנה שכזו.

מאת: studio-vipמיתוג03/07/141593 צפיות
כל בעל עסק רוצה למנף את העסק שלו ולהגיע להצלחות מסחררות ומרחיקות לכת. ובאמת התשובה לכך היא השקעה בפרסום על כל גווניו. אבל אם נתבונן לעומק נבין שבעצם התשובה מונחת לנו בקצה האף הרכב הפרטי שלנו או רכב החברה התשובה – פרסום בתנועה!

מאת: studio-vipמיתוג23/12/13755 צפיות
פעמים רבות שאלנו את עצמנו האם העסק שלנו משווק מספיק? או האם אני השיווק שלנו משאירים מספיק דרכי תקשורת אלינו? התשובה הראויה ביותר לכך היא – הדפסת כרטיס ביקור איכותי, מקצועי שיהווה כרטיס ביקור עם כניסה חינם לעסק שלכם!

מאת: studio-vipעיצוב גרפי08/12/137747 צפיות
כדי ליצור חשיפה מקסימלית בתחום הדפוס עבור העסק שלך התשובה בהמתאימה לכך ביותר היא הדפסת פליירים עם תוכן וגרפיקה איכותית.

מאת: studio-vipעיצוב גרפי05/12/137300 צפיות
בעולם מתפתח כמו שלנו שהזמן כל כך יקר עבורינו ואנחנו רוצים לקבל מוצר זמין איכותי ומהיר במחיר אטרקטיבי ביותר תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים, איכות וטיב ללא פשרות! התשובה לכך היא עולם הדפוס הדיגיטלי.

מאת: studio-vipמיתוג05/12/13850 צפיות
עולם הדפוס החל כבר בתקופת המאה ה- 15 והמצאתו שייכת ליוהאן גוטנברג. דפוס הינה טכנולוגית עתיקת יומין שמטרתה לייצר כמות עותקים זהים של חומר ויזואלי היוצאים מאותו מקור. בעבר היו מס' שיטות שונות של דפוס ביניהם דפוס הבלט, שיטת הדפסי העץ ולימים התפתח ענף הדפוס והגיע שליטת הדפסת האופסט, הדיגיטלי המשי ועוד.

מאמרים נוספים בנושא שיער

מאת: עידן שלומןשיער08/04/192442 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאת: שרון צרפתישיער11/11/171213 צפיות
יש לא מעט שיטות אשר מתיימרות להחזיר את הצמיחה של השיער האבוד ו/או למנוע את הנשירה של שיער נוסף שעדיין נמצא על הקרקפת, אבל ישנן שיטות אשר גם מאפשרות לסגור את הפערים שנותרו לאחר נשירת שיער אצל נשים ללא קשר בגיל שבו הן נמצאות.

מאת: שרון צרפתישיער11/11/171186 צפיות
יש לא מעט שיטות אשר מתיימרות להחזיר את הצמיחה של השיער האבוד ו/או למנוע את הנשירה של שיער נוסף שעדיין נמצא על הקרקפת, אבל ישנן שיטות אשר גם מאפשרות לסגור את הפערים שנותרו לאחר נשירת שיער אצל נשים ללא קשר בגיל שבו הן נמצאות.

מאת: רוני הכהןשיער28/12/162466 צפיות
תוספות שיער אשר אותן אפשר להוסיף בצורה מתוחכמת אל השיער האמיתי, כלל לא מבחינים שזו תוספת וכלל לא יודעים כי טרם לכם היה מצב של שיער דליל. בשל כך תוספת שיער למכירה נעשתה מצרך מבוקש, ומה שנותר הוא רק לשלם את המחיר עבורה.

מאת: רוני הכהןשיער28/11/161086 צפיות
נשים טורחות המון על מנת לרכוש את הבגדים הנכונים, להדגיש את תווי הפנים עם איפור ולטפל בשיער על ידי מפגשים קבועים עם הספר, אז למה לא לחשוב על שדרוג המראה בצורה שהיא לא עוד תספורת וצבע בצורה שדי חוזרת על עצמה? כמעט בכל מספרה יש תוספות שיער נהדרות שאיתן אפשר לשדרג את המראה ליפה בדיוק כפי שנשים רבות רוצות, וזה הזמן להכיר את העניין מקרוב.

מאת: מגניב שיער19/09/16999 צפיות
התקרחות גברית היא בעיה שכיחה ונפוצה מאוד בארצנו, אך בעוד שישנם גברים רבים אשר משלימים עם התופעה, אחרים רואים בה כבעיה. אם אתם נמנים על אותם הגברים אשר מתקשים לקבל את תופעת ההתקרחות, חשוב שתהיו מודעים לעובדה כי ישנם צעדים בהם תוכלו לנקוט על מנת לטפל בנושא ההתקרחות. בין הפתרונות אותם כל גבר אשר מתקרח צריך להכיר, ניתן לציין את התכשירים המיועדים לריסוס או מריחה מקומית, כדורים, תרופות סבתא למיניהן וטיפולי השתלות השיער.

מאת: ניב אבןשיער28/06/161223 צפיות
אם אתם מבצעים סקר שווקים ראשוני בתחום תוכלו לראות כי עבור תוספות שיער מחירים מגוונים למדי ודבר זה נובע מכמה סיבות עיקריות. קראו הלאה על מנת להכירן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica