חפש מאמרים:
שלום אורח
06.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ההבדלים בין לימודי תיאוריה ברכב פרטי לבין לימודי תיאוריה על משאית

סוגי הרישיונות למשאית- רישיון C1: רישיון למשאית במשקל של עד 12 אלף טונות, שמתאים גם למי שמבקש לנהוג בגרר או רכב מחלץ. בעל רישיון בדרגה C1 רשאי לנהוג בכלי רכב שפורטו בדרגה B ובנוסף ברכב מנועי מסחרי וברכב עבודה שמשקלו הכולל המותר מעל 3,500 ק"ג ועד 12,000 ק"ג. הוא רשאי לגרור גרור שמשקלו עד 3,500 ק"ג. כן רשאי הוא לנהוג ברכב חילוץ וגרירה וברכב ביטחון שמשקלו עד 12,000 ק"ג, במכונה ניידת אופנית עד 15,000 ק"ג ובמלגזה - לאחר הדרכה ובהיתר משרד הרישוי. רישיון C: הרישיון המאפשר נהיגה על משאית ללא הגבלת משקל, כולל סמיטריילר ונגררים בכל משקל שהוא. רישיון נהיגה דרגה C מאפשר לנהוג ברכב מסחרי וברכב עבודה מעל 12,000 ק"ג. בעל רישיון דרגה C רשאי לנהוג בכלי רכב שפורטו בדרגות B ו-C1 ובמכונה ניידת אופנית. השוני בהתהליך לקבלת רישיון נהיגה על משאית מהתהליך לקבלת רישיון נהיגה על רכב פרטי יפורט כאן היטב. אלו התנאים הנדרשים מלומד נהיגה המבקש לקבל רישיון C1: גיל מינימלי להתחיל ללמוד: 17. גיל מינימלי לגשת למבחן תאוריה: 17.5 גיל מינימלי לטסט: 17.5. גיל מינימלי לקבלת רישיון: 18. מינימום שיעורים: 32. משך הטסט: כ-40 דקות. המקבל רישיון נהיגה בדרגה C1 שלא החזיק קודם ברישיון מדרגה B וטרם מלאו לו 24 שנים - חייב בתכנית ליווי תלמיד נהיגה לדרגה C1 יכול לבצע את חובת הליווי על רכב פרטי או על רכב משא - לפי בחירתו. אדם שמחזיק ברישיון נהיגה פרטי B – יצטרך לעבור רק 20 שיעורי נהיגה על משאית (במקום 32). אלו התנאים הנדרשים מלומד נהיגה המבקש לרכוש לעצמו רישיון C: גיל מינימלי להתחלת לימודים: 18 גיל מינימלי למבחן העיוני: 19 גיל מינימלי לקבלת רישיון: 19. ותק של שנה לפחות בדרגה C1 אישור מהמכון הרפואי לבטיחות בדרכים, בדיקות ראייה ובדיקות רופא המשפחה קורס נהגי רכב כבד, בקורס לנהגי רכב כבד נדרשים התלמידים ללמוד במשך 174 שעות (לא כולל בחינות). בסיום הקורס יש לעמוד בבחינות גמר עיוניות. בטסט למשאית ישים הבוחן דגש ברוב המקרים על ניווט נכון של הרכב הכבד בכבישים ובמקומות צרים, שליטה מקסימלית בו ובנוסף – התמצאות בחוקיםב המיוחדים ובהגבלות השונות הנוגעות למשאיות באופן ספציפי.מעבר לשאלות הרגילות, יכלול מבחן תאוריה למשאית גם שאלות ספציפיות, כמו מידות משאית, כללים מיוחדים למשאית לגבי הנסיעה בדרך, כללים לגבי מספר הנוסעים שמותר להסיע וכו`.... . אדם שמעוניין לקבל רישיון למשאית חייב כמובן לעבור את מבחן תיאוריה, אלא אם כן ברשותו רישיון לרכב פרטי
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת טובה שטייג

מאת: טובה שטייג תחבורה ורכב - כללי01/07/141021 צפיות
במאמר זה נסביר מהי אסטרטגיית למידה, כיצד שימוש נכון באסטרטגיית למידה מסייע להצלחה בלימודים. ניתן דוגמאות, נסביר מהי חשיבותה של אסטרטגיית למידה בלימודים בכלל ובלימודי תאוריה בפרט. נראה כיצד השימוש בכלי למידה יעיל מסייע לעבור מבחן תאוריה בקלות

מאת: טובה שטייג תחבורה ורכב - כללי29/05/141074 צפיות
במאמר זה נלמד איך לענות על שאלות מבחן תאוריה שאינכם יודעים מה התשובה הנכונה עליהן. ניתן גם טיפים חשובים ללימוד תאוריה שיסייעו לכם להתמודד עם שאלות שאינכם בטוחים כיצד לענות עליהן

מאת: טובה שטייג רכב19/05/142753 צפיות
במאמר זה נבהיר מי הם הזכאים למבחני תאוריה בעל פה. איך משיגים אישורי למבחני תאוריה בעל פה: ונענה על השאלה האם באמת קל יותר ליבחן במבחני תאוריה בעל פה.

מאת: טובה שטייג תחבורה ורכב - כללי13/05/14791 צפיות
טופס של מבחן תאוריה נלקח ממאגר של 1800 שאלות ותשובות - האפשרי בכלל להתמודד עם 1800 שאלות??? לכאורה ניתן לחשוב שמבחנים רבים יכול לשפר את הזיכרון וכך נזכור כמה שיותר שאלות של מבחן תאוריה, אבל למעשה דרך השינון אינה טובה, היא מייגעת ובמידה רבה אף אינה מביאה לתוצאה הרצויה!

מאת: טובה שטייג רכב18/03/14572 צפיות
במאמר זה נסביר מדוע גם לנו שאיננו מוגדרים כסובלים מליקויי קשב וריכוז חשים קושי בלהתרכז בלימוד תאוריה? לפני כן ננסה להבין מה קשיי קשב וריכוז כוללים כך שכל אחד מאיתנו יוכל להצביע על המקומות בהם הוא מתקשה להתמקד.

מאת: טובה שטייג תחבורה ורכב - כללי17/03/14818 צפיות
כל שצריך לדעת על רשיון נהיגה ועל לימוד תיאוריה תוכלו תמצאו במאמר זה: איפה ניתן להוציא טופס ירוק? - אילו בדיקות רפואיות צריך נהג לעבור? - איפה עושים מבחן תיאוריה? איך משיגים אישור למבחן תיאוריה בעל פה? - מה צריך לדעת בטסט? - מהו רישיון נהיגה בהיתר ולמי הוא מיועד? עד מתי יקראו לכם "נהג חדש"? - מתי תקבלו רישיון קבע ולכמה זמן? - מאמר חובה לכל מי שרוצה רישיון נהיגה בהקדם - אסור להחמיץ ! המאמר מופיע גם באתר לילך תאוריה

מאמרים נוספים בנושא תחבורה ורכב - כללי

מאת: עידן שלומןתחבורה ורכב - כללי24/05/20168 צפיות
במידה ואתם תושבי קרית מלאכי ואתם מעוניינים להתנייד בקלות אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות מונית ספישל שניתן להזמין 24 שעות ביממה.

מאת: SEONET קידום אתריםתחבורה ורכב - כללי07/03/191707 צפיות
רכישת רכב יד 2 היא הוצאה גדולה שרובנו חוסכים כסף לקנית הרכב. כיום סוכנות הרכב אוטוקאר מאפשרים לכם לבחור בין צבחר של דגמי רכבים וכל זאת במימון מלא של הקניה. לא תבואו?

מאת: רוני הכהןתחבורה ורכב - כללי18/11/18599 צפיות
רכבים שמגיעים כמו קיה הקוריאנית עם מחיר בהישג יד, כאשר מעבר לכך מדובר ברכב שקורא נכון את השוק ומביא את הפתרון בכל שנה מחדש.

מאת: עופר שלותחבורה ורכב - כללי28/09/18646 צפיות
חלפים לרכב

מאת: עופר שלותחבורה ורכב - כללי27/08/18722 צפיות
חלפים לרכב לא בכל מקום

מאת: orya peryתחבורה ורכב - כללי06/08/18766 צפיות
קשה לחוות את הסיטואציה שבה אתם נמצאים מחוץ לדלת המשרד או הבית, או שאתם נעולים ואינכם יכולים לפתוח את הדלת בשל צילינדר תקוע. במקרים אלה, כדאי לא להיכנס ללחץ ולהזמין את מי שמתמחה עם פריצת מנעולים. יש למצוא מנעולן זמין ומקצועי, שיש לו שם ומוניטין וכזה שידוע שהוא אמין. כולנו מעוניינים לחזור לשגרת סדר היום שלנו מהר ככל שניתן ולכן, מנעולן שיפגין זמינות גבוהה ומקצוענות, הוא זה שיוכל לספק לנו שירות יעיל.

מאת: נטלי הרוש תחבורה ורכב - כללי31/07/18755 צפיות
מתי תצטרכו להיעזר בשירותם של מגרשי הפירוק השונים? האם כל אחד יכול לפנות אליהם? בואו ננסה להבין קצת מתי האדם הפרטי יוכל להיעזר בשירותים מסוג זה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica