חפש מאמרים:
שלום אורח
22.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אירועים עסקיים לשיווק העסק

מאת: לירן יוסףהפקות אירועים26/05/2014921 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בעלי עסקים רבים בישראל יודעים כי שיווק עסק בארץ הוא לא עניין של מה בכך ובטח כאשר אין תמיכה ממשית של משרדי הממשלה בחיזוק עסקים קטנים ובינוניים וכי ההוצאות לקיומו של כל עסק הן גבוהות והתחרות עזה ביותר.

עסקים רבים מחפשים כל העת כיצד למקסם את פעילותם העיסקית, להביא לקוחות חדשים לעסק, לחזק את המותג העסקי או המיתוג של המוצרים\השירות וכיצד להפוך לחזקים יותר בענף בו הם פעילים בקרב ספקים ולקוחות כאחד.

אחת הדרכים היותר יעילות "לבלוט בשטח" היא זו של אירועים עסקיים.

מהם אירועים עסקיים?

אירוע עסקי הינו אירוע הפונה לקהל הרחב סביב נושא ספציפי הקשור לבית העסק או אירוע המיועד אך ורק למי שקשורים מקצועית לענף עליו מדובר. אירועים עסקיים יכולים להיות בדמות כנס מקצועי, תערוכה פתוחה או סגורה או אירוע שיוזמת חברה העובדת מול העסק שלך והינך מוזמן אליו.

כיצד משווקים את העסק באירועים עסקיים?

שיווק עסק באירועים עסקיים תלוי כמובן בסוג האירוע:

כנס מקצועי – יש לדאוג ששמך כולל שם העסק ואף הלוגו אם אפשרי יהיו על חלקה העליון של החולצה של ךעל מנת שיוכלו לפנות אליך עמיתים למקצוע שמכירים אותך מהאינטרנט או הטלפון וטרם הכרתם אישית. אם אפשרי לתת חסות לכנס ולהפיץ את שם העסק או לחזק כך את המיתוג שלו בתעשיה – הדבר מומלץ, כמובן ביחס לעלות הנידרשת לשם כך.

תערוכה סגורה – באם משתתפים בתערוכה סגורה המיועדת לאנשי מקצוע יש להכין ביתן מקצועי אליו יוכלו להגיע לקוחות או שותפים עיסקיים פוטנציאלים. חשוב לאפשר נקודות ישיבה או שיחה נוחים, כדאי לאפשר מים קרים ואם ניתן קפה או תה למי שמתעכבים על היכרות עימכם ועם העסק שלכם. מעבר לכך חשוב להכין מראש כל חומר שיווקי עסקי שיכול לעזור לכם ולדאוג כמובן להחליף כרטיסי ביקור עם כל מי שרלוונטי עבוכם.

תערוכה פתוחה – כמו תערוכה סגורה אך לקהל הרחב עם דגש רב יותר על שטח להגעת מבקרים שונים שרוצים להציץ במוצרים וכדאי להציע תחרות כלשהי עם פרסים למי שנירשמים במתעניינים במוצר או השירות שלכם כמו גם הפעלת דיילות שיסתובבו בשטח התערוכה וימשכו לקוחות אפשריים לדוכן שלכם על חשובן המתחרים.

כל אלו הם התורה על רגל אחת וכדי להתכונן נכון לאירועים עסקיים שיכולים לתרום ממשית לעסק שלכם, כדאי לשכור שירותי חברות העוסקות בתחומים הללו ולהגביר את הנוכחות בשטח על מנת לחזק את העסק ולגדול גם כאשר הדבר לא פשוט ולא קל.

 תגיות המאמר: אירועים עסקיים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לירן יוסף

מאת: לירן יוסףאילוף בעלי חיים23/07/144504 צפיות
הכלב שלכם מציג אגרסיביות או אפילו תוקפנות כלפי אנשים? יכולות להיות לכך כמה סיבות, ביניהן מאפיין של טריטוריאליות וסיבה שנייה היא מטענים רגשיים והתנהגותיים שהכלב רכש לעצמו במהלך הזמן.

מאת: לירן יוסףאבטחת הבית22/07/141024 צפיות
מרכז הארץ סובל מכמות גבוה שלפריצות בשנים האחרונות תודות לשבטי בדואים רבים שרואים בכך פרנסה לגיטימית. על כן רבים מהבתים והדירות בערי הצפון עוברים מיגונים רציניים בפני פריצה. אבל מה קורה כשהבית סגור בפנינו ואין לנו דרך להיכנס או לצאת ממנו?

מאת: לירן יוסףניקיון22/07/141197 צפיות
סביבת עבודה נקייה היא חשובה על מנת ליצור סדר במקום העבודה ובמקביל גם ליצור מקום שנעים להגיע אליו ולעבוד בו. הנה כמה דרכים שאיתן אפשר לשמור על סביבת עבודה נוחה ונקייה.

מאת: לירן יוסףהורות17/07/141114 צפיות
הורות היא העבודה הכי קשה, ואין ספק בכך. ועדיין, יש גילאים מאתגרים יותר מאחרים. היום, אפשר לראות כי ייעוץ משפחתי נפוץ בעיקר בקרב הורים ובני נוער בגלל יצר המרדנות.

מאת: לירן יוסףדיני ירושה16/07/144082 צפיות
בעזרתו של עורך דין צוואות כל אדם רשאי ויכול להכין צוואה מבעוד מועד שבעזרתה ניתן לטפל באופן שבו ההון יחולק לקרובי משפחה או לאנשים שאינם מוטבים על פי חוק.

מאת: לירן יוסףטיולים משפחתיים16/07/143471 צפיות
צפון הארץ הוא אחד האזורים היותר יפים בה. יש מי שמכנים בחורף את הגליל העליון ורמת הגולן כשוויץ של ישראל ואכן אין כמו סיור בצפון בליווי של מדריך טיולים בצפון המתמחה באזור על מסלוליו השונים והנקודות החשובות בו.

מאת: לירן יוסףאבטחת הבית22/06/141276 צפיות
ישנם יצרנים רבים העוסקים במצלמות אבטחה אלחוטיות המתאימות לבית, למשרד, למחסנים, לבתי עסק ועוד. אם אתם מעוניינים בבקרה על המתרחש בביתכם או בכל מקום אחר שבבעלותכם תוכלו להזמין חברה המתעסקת במצלמות אבטחה שתתקין עבורכם במקום נסתר או גלוי לבקשתכם מצלמת אבטחה אלחוטית.

מאמרים נוספים בנושא הפקות אירועים

מאת: אלעד אוחנההפקות אירועים23/11/196049 צפיות
לא כל אירוע חייב להיערך באולם אירועים; לעתים אנו מבקשים לערוך אירוע קטן ואינטימי יותר בחצר הבית, בגן הציבורי הקרוב או בשכיית חמדה כלשהי בחיק הטבע. לעתים לאירוע שלנו אין דרישות רבות ומורכבות ואנו עשויים להזדקק רק לציוד משלים שיסייע לנו בארגון האירוע החביב שלנו. במקרים כמו זה, תוכלו לפנות לחברה העוסקת בהשכרת ציוד לאירועים.

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים13/01/193039 צפיות
הרשימה הבאה תעשה לכם סדר בכל מה שאתם צריכים לארגן לימי השבעה, מסוכות אבלים להשכרה ועד פתרונות חימום וקירור.

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים22/07/182312 צפיות
אוהלים להשכרה | מסוככים עליכם בכל תנאי אוהלים יכולים לשמש למטרות שונות, לפניכם מספר מדדים שיוכלו לסייע לכם לבחור את האוהל הטוב והמתאים ביותר עבורכם. אין ספק שמשפחת האוהלים עברה תמורות במהלך ההיסטוריה, האוהלים הקדמונים ששימשו למגורים הפכו למבנים ארעיים לאנשים הנודדים בדרכים ונראה כי עד השנים האחרונות אנשים הכירו בעולם המערבי רק את אוהלי הקמפינג, אבל היום זה נראה אחרת אוהלים של היום הינם מבנים שיכולים לשמש כמבני קבע בגני אירועים או במסעדות, אנשים נהנים מאוהלים להשכרה לעריכת אירועים או למטרה של מפ

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים17/06/181506 צפיות
אוהלי אבלים הם מוצר נפוץ בקרב היושבים שבעה, כבר הורגלנו לראות את האוהלים כאשר אנו הולכים לנחם מכרים, מחיר אוהלי אבלים הם טווח רחב וחשוב להתמצא.

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים03/06/181608 צפיות
הסוכה שאתם שוכרים תשמש אתכם ותענה על הצרכים שלכם. כדי שכך יקרה ואתם תהיו מרוצים עליכם לזכור מספר נקודות חשובות. כאשר עומדים לשכור סוכות אבלים להשכרה יש לזכור מספר נקודות חשובות. וזאת כדי שתוכלו להפיק תועלת מקסימלית מהשירות ותהיו מרוצים מהמוצר שקבלתם. קראו להלן על הנקודות המשמעותיות שיעזרו לכם לכוון את עצמכם לחברה המומלצת, ולקבלת השירות ההולם והרצוי לכם.

מאת: tiloniהפקות אירועים08/04/181626 צפיות
הפקת לוויות זהו תהליך הדורש הקפדה על פרטים טכניים מרובים. לפני הכל, יש להעביר את גופת המת אל בית הלוויות, תוך תיאום ההלוויה עם חברה קדישא. בנוסף, צריך לתקשר עם הגורמים הרלוונטיים ולסדר עניינים של רישיון קבורה, פרסום מודעות אבל ועוד

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים13/02/181755 צפיות
חשבם לשכור סוכות אבלים להשכרה? עליכם לברר על החברה לפני שאתם סוגרים עסקה. כדי שתקבלו מענה מתאים לצורך שלכם ותהיו מרוצים. כאשר שוכרים מוצר, חשוב מאוד להיות בטוחים שאתם מתנהלים מול משכיר אמין והוגן. כך שאתם תקבלו את המוצר הרצוי לכם, ותהיו מרוצים משירות מתאים שעונה על הצורך שלכם. קראו להלן על הפרטים שצריך לברר אודותיהם לפני שפונים לשכור מוצר מחברה. כך תדעו כיצד להתנהל ולהשיג את התוצאה המקסימלית והמתאימה לכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica