חפש מאמרים:
שלום אורח
09.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מנעולן להבטחת הבית

מאת: לירן יוסףאבטחת הבית22/07/2014835 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
ביתנו הוא מיבצרנו כמאמר האימרה המפורסמת. במרכז הארץ יש מי שיחלקו על האימרה שכן גל הפריצות בשנים האחרונות עובר כבר את הרף הניסבל ולמשטרה אין מעה יעיל כנגד הפזורות הבדואיות שבאזור שמפעילות כנופיות פורצים מקצועיות במרבית יישובי המרכז, מנעולן בכפר סבא יוכל לעזור לכם למגן את הבית שלכם ולעלות את תחושת הביטחון.

הדבר גרם לכך שרבים משקיעים לא מעט ממון במיגון מסיבי של ביתם בחלונות ובדלתות הבית על מנת שתימנע כניסה של לא רצויים למבצרם כשהם מחוץ לבית ובטח כשהם בתוכו.

הבעיה היא שלעתים אוטמים את הבית כל כך טוב שכאשר לא מוצאין את מפתחות הבית לצאת ממנו או כאשר יוצאים מהבית ומאבדים את המפתח או שמא הוא מתעקם בניסיון פתיחת הדלת אנו ניתקעים בבעיה.

הפתרון הוא בדמות פורץ דלתות במרכז.

מהו מנעולן? פורץ דלתות הינו מנעולן שהוסמך לבצע פריצות של דלתות למי שניתקלו בבעיות כפ]י שתיארנו. עליו להיות מורשה פריצה על ידי המשטרה ועם תועדות של הסמכה מקצועית כמנעולן ופורץ דלתות.

כיצד פורצים דלת?

פריצה של דלת תלויה גם בסוג הבעיה וגם בסוג הדלת המדוברת. אם מדובר במפתח שאבד לעתים יש אפשרות שכפול או יצירה של מפתח חדש במהרה ואז הבעיה נפתרת. במיקרה שמנגנון הנעילה התקלקל או מפתח נישבר בתוכו לעתים ניתן לתקן את המנעול עצמו והבעיה תיפטר. כאשר הדלת נעולה מכל סיבה אחרת או אם אין אפשרות אחרת לעתים יש להזיז או לעקור את הדלת מהציר שלה לגמרי ורק אז לפתוח אותה. הדבר יות רמורכב ומסובך וגם יקר אבל לעתים זו הברירה האחרונה והיחידה.

איך בוחרים מנעולן? אם אתם ניתקלים בבעיה שתוארה אז הזמנה של פורץ דלתות במרכז היא המענה היחיד עבורכם. יש מי ששומרים פלייארים או מגנטים של מנעולנים שכאלו בבית או ברכב שלהם ויש מי שמאתרים על בסיס האינטנרט דרך הסלולארי היכן שהם תקועים.

חשוב לבדוק אם הוא זמין ויכול להגיע במהרה. להסביר לו את הבעיה ולוודא שהוא בעל פתרון לה וכמובן לשאול כמה עולה טיפול שמתאים לבעיה שכזאת. מעבר לכך יש לברר אם יש לו אישורים מהמשטרה והאם הוא מנעולן המוסמך לכך.

 

 

 תגיות המאמר: מנעולן בכפר סבא


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לירן יוסף

מאת: לירן יוסףאילוף בעלי חיים23/07/144089 צפיות
הכלב שלכם מציג אגרסיביות או אפילו תוקפנות כלפי אנשים? יכולות להיות לכך כמה סיבות, ביניהן מאפיין של טריטוריאליות וסיבה שנייה היא מטענים רגשיים והתנהגותיים שהכלב רכש לעצמו במהלך הזמן.

מאת: לירן יוסףניקיון22/07/14999 צפיות
סביבת עבודה נקייה היא חשובה על מנת ליצור סדר במקום העבודה ובמקביל גם ליצור מקום שנעים להגיע אליו ולעבוד בו. הנה כמה דרכים שאיתן אפשר לשמור על סביבת עבודה נוחה ונקייה.

מאת: לירן יוסףהורות17/07/14920 צפיות
הורות היא העבודה הכי קשה, ואין ספק בכך. ועדיין, יש גילאים מאתגרים יותר מאחרים. היום, אפשר לראות כי ייעוץ משפחתי נפוץ בעיקר בקרב הורים ובני נוער בגלל יצר המרדנות.

מאת: לירן יוסףדיני ירושה16/07/143763 צפיות
בעזרתו של עורך דין צוואות כל אדם רשאי ויכול להכין צוואה מבעוד מועד שבעזרתה ניתן לטפל באופן שבו ההון יחולק לקרובי משפחה או לאנשים שאינם מוטבים על פי חוק.

מאת: לירן יוסףטיולים משפחתיים16/07/143275 צפיות
צפון הארץ הוא אחד האזורים היותר יפים בה. יש מי שמכנים בחורף את הגליל העליון ורמת הגולן כשוויץ של ישראל ואכן אין כמו סיור בצפון בליווי של מדריך טיולים בצפון המתמחה באזור על מסלוליו השונים והנקודות החשובות בו.

מאת: לירן יוסףאבטחת הבית22/06/14951 צפיות
ישנם יצרנים רבים העוסקים במצלמות אבטחה אלחוטיות המתאימות לבית, למשרד, למחסנים, לבתי עסק ועוד. אם אתם מעוניינים בבקרה על המתרחש בביתכם או בכל מקום אחר שבבעלותכם תוכלו להזמין חברה המתעסקת במצלמות אבטחה שתתקין עבורכם במקום נסתר או גלוי לבקשתכם מצלמת אבטחה אלחוטית.

מאת: לירן יוסףתחבורה ורכב - כללי18/06/14994 צפיות
מפתחות לרכב הם מצרך קרוב לליבנו, תרתי משמע. אנחנו מחזיקים אותם איתנו לאורך כל היום והם אמורים להיות תמיד תקינים ולאפשר לנו כניסה ויציאה חלקה מהמכונית

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: בנימין קלינגראבטחת הבית15/11/201160 צפיות
5. בטיחות, ביטחון ושעת חירום 5.1 בטיחות 5.1-52 סידורי בטיחות במבני מוסדות החינוך מבוא תמצית ההנחיות בחוזר זה נועדו לאדריכלים, למהנדסים, לאנשי בטיחות, לאנשי חינוך ולכל מי שמטפלים בבטיחות בתכנון מוסדות חינוך, בתי ספר וגני ילדים. הן באות להוסיף על החוקים, על התקנות ועל התקנים, ומפרטות את הוראות המשרד המחייבות בנוגע לתנאים הפיזיים של מבני חינוך. התוקף: החל מ-1 בפברואר 2013. התחולה: כלל מערכת החינוך. הסטטוס: החלפה. חוזרים קודמים באותו נושא** - סעיף 131 בחוזר מה/4, "שמירה על אצבעו

מאת: nirאבטחת הבית13/10/20867 צפיות
תמיד רצית לדעת למה מצלמה אחת יותר יקרה מהשנייה? מה זה TVL ומה זה WDR, כנסו לכתבה הבאה והעשירו את הידע שלכם.

מאת: רוניאבטחת הבית07/10/20775 צפיות
מנעולים על סוגיהם השונים הינם חלק בלתי נפרד מחיינו, ורובנו ניתקל בשלב כזה או אחר במנעול שלא נוכל לפתוח. במקרים אלו, שירותיהם של פורצים מקצועיים יכולים להיות יעילים ביותר עבורנו. אחד המקרים בהם שירותי פריצה מקצועיים יכול להיות חשוב ביותר הינו מקרה של פריצת כספות.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/191125 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/191501 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/181397 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/181016 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica