חפש מאמרים:
שלום אורח
18.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ייעוץ סביבתי – מה זה?

מאת: נדבאדריכלות22/09/2014687 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כמו שלא נקנה לבד מכונית מבלי להתייעץ אם מומחה או כמו שלא נבנה את המטבח בבית שלנו מבלי להתייעץ עם מעצב פנים, כך באופן דומה, אנחנו גם לא יכולים לבנות את הבית שלנו או כל מבנה אחר מבלי להתייעץ עם מהנדס מומחה. מהנדס מומחה יוכל לעזור לנו לדעת איפה כדאי לנו לבנות את המבנה שלנו. המהנדס ידע לומר לנו מהי איכות הקרקע עליה בחרנו לבנות את הבניין שלנו או את הפרויקט שלנו. הליך ייעוץ זה נקרא גם ייעוץ סביבתי. ייעוץ סביבתי יכול להיות יעיל מאוד והוא יכול לאפשר לנו להיות בטוחים שהקרקע עליה בחרנו לבנות היא קרקע איכותית מאוד ובטוחה מבחינה בריאותית. למה אנחנו צריכים שירותים של ייעוץ סביבתי?

למה בעצם אנחנו צריכים שירותים של ייעוץ סביבתי? ישראל היא מדינת חוק. כאשר אנחנו בונים מבנה כל שהוא בישראל המבנה שלנו צריך לעמוד בתקנים לאומיים ובין לאומיים. תקנים אלו נוגעים לרמת הזיהום שהמבנה שלנו גורם למים, לקרקע ולאוויר שנמצאים באזור שלו. אם לא נעמוד בתקנים אלו לא נוכל להמשיך לקיים את המבנה שלנו ובמקרים חמורים מאוד הוא אף ייהרס על פי החלטת משרדי ממשלה או החלטה של בתי משפט. ייעוץ סביבתי נועד ללמד אותנו אם המבנה שלנו מזהם את הסביבה ואיך אנחנו יכולים להפסיק זאת. הייעוץ יוכל לעזור לנו גם לקבל את האישורים הנדרשים ולהפעיל את המבנה שלנו בצורה חוקית.

ייעוץ סביבתי – יתרונות

לחברת ייעוץ סביבתי יש הרבה מאוד יתרונות. היתרון המרכזי של חברת ייעוץ סביבתי הוא שהיא יכולה לחסוך לנו הרבה מאוד מאמץ, זמן וכסף. חברת הייעוץ תוכל לטפל בשבילנו בכל האישורים הדרושים ולהבטיח שאכן נקבל אותם. חברת ייעוץ זאת כוללת בתוכה צוות מומחים של מהנדסים. המומחיות של המהנדסים תוכל לאפשר לישון בשקט בלילה ולהיות בטוחים שאיכות המבנה שלנו תהיה מושלמת ככל הניתן. ייעוץ זה יכול להיות איכותי מאוד וממוקד. ייעוץ ממוקד זה יכול להיות תהליך שיחסוך לנו הרבה מאוד טרחה בעתיד.

ייעוץ סביבתי יכול להתאים במיוחד למפעלים ולחברות. כל מפעל וכל חברה צריכים לעמוד בתקנים מחמירים מאוד של המשרד לאיכות הסביבה. חברת ייעוץ שמתמחה בייעוץ סביבתי יכולה לאפשר לעמוד בתקנים אלו בזמן. הייעוץ של החברה תאפשר לנו ללמוד על אחוז הזיהום בקרקע עליה המפעל שלנו יושב ולדעת איך אנחנו יכולים לתקן זאת במהירות הנדרשת והאפשרית.

 תגיות המאמר: ייעוץ סביבתי


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קו לחינוך - פורטל החינוך של ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נדב

מאת: נדבנדל"ן04/11/151168 צפיות
מעוניינים שהבניין בו אתם מתגוררים יכנס לפרוייקט חיזוק מבנים? חשוב להעזר בשירותיו של שמאי המתמחה בליווי לתמ"א 38, קיראו מדוע.

מאת: נדבבריאות הנפש22/09/14754 צפיות
ניתן לומר, שעלינו כקהילה וכחברה לקבל את נפגעי הנפש לחיקנו. קבלה זו יכולה להיות לפעמים משימה מאתגרת ולא פשוטה, אך השכר שלה הוא רב. כאשר אנחנו מקבלים נפגעי נפש לקהילה שלנו אנחנו מקבלים גם את החלקים החלשים יותר שלנו עצמנו – החלקים שלא נעים לנו להתמודד איתם.

מאת: נדבקורסים וסדנאות10/09/14727 צפיות
ניתן לומר, שהרצאות על חינוך יכולות לסייע לנו במלאכה של חינוך ילדים. הרצאות אלו יאפשרו לנו לגשת לילדים לנו בצורה נעימה יותר. ההרצאות יאפשרו לנו להתקרב לילדים שלנו ולהיות מחנכים והורים חכמים וטובים יותר. הרצאות אלו יסייעו לנו להגיע לכדי תובנות חשובות אודות הקשר שלנו עם הילדים שלנו, תובנות שישמשו אותנו במהלך הקשר המשמעותי שלנו עם הילדים.

מאת: נדברהיטים02/08/141742 צפיות
אז יש לנו עסק. הקמנו אותו במו ידינו ועכשיו לאחר מספר שנים קשות הוא נמצא בתנופה. העסק שלנו מצליח מאוד ואנחנו רוצים להרחיב את היקף הפעילות שלו, לכן החלטנו להעביר אותו למשרדים גדולים יותר במיקום קרוב יותר למרכז הארץ. הובלה של בתי עסק מצריכה דיוק רב ורצינות.

מאת: נדבביטוח - כללי02/08/141274 צפיות
בסופו של דבר החיים שלנו יכולים להיות מעניינים מאוד ומלאי כל טוב, אבל החיים של כולנו גם מגיעים לסופם. בסוף, כולנו מתים ואנחנו צריכים לדאוג למשפחה שלנו ביום שאחרי אנחנו כבר לא נהיה. ביטוח חיים יכול לאפשר לנו לדאוג לבני המשפחה שלנו גם לאחר שאנחנו כבר לא נהיה בין החיים.

מאת: נדבמדעי הטבע - כללי29/06/144269 צפיות
מהי חשיבות הבניה הירוקה בעולם המודרני? כיצד עומדים בתקנות השונות של הבנייה הירוקה? ומהם העקרונות של הבנייה הירוקה?

מאת: נדבעבודה וקריירה - כללי29/06/142824 צפיות
העברות משרדים הינם מספר ימים של סיוט למשרד כולו ולהנהלה. כיצד עוברים את הימים האלה ללא תקלות? איך עושים את הימים האלה פשוטים ומלאי שלווה?

מאמרים נוספים בנושא אדריכלות

מאת: בנימין קלינגראדריכלות11/08/20633 צפיות
צו מנהלי להפסקת עבודה, צו ארעי להפסקת עבודה, וצו להריסת תוספת בנייה לאחר הפרת צו מנהלי להפסקת עבודה 1. מטרה מיקוד האכיפה של חוק התכנון והבניה בשלב המנהלי והסדרת ההליכים הבאים: 1.1. הליך מתן צו מנהלי להפסקת עבודה בהתאם להוראות סעיף 216 לחוק התכנון והבניה התשכ"ה – 1965 (להלן "החוק"), לרבות מתן הנחיות והגדרת סדר פעולות ותבניות אחידות. 1.2. הליך מתן צו ארעי להפסקת עבודה בהתאם להוראות סעיף 216(ג) לחוק, לרבות מתן הנחיות והגדרת סדר פעולות ותבניות אחידות. 1.3. הליך מתן צו להריסת תוספת בנייה לאחר שהופר צו מנהלי להפסקת עבודה בהתאם להוראות סעיף 217 לחוק, לרבות מתן הנחיות והגדרת סדר פעולות ותבניות אחידות.

מאת: בנימין קלינגראדריכלות14/04/20979 צפיות
מהו היתר בנייה? היתר בניה הינו רישיון לבניה שניתן על ידי וועדה מקומית לתכנון ולבניה או על ידי רשות הרישוי. נדרש להוציא היתר בבניית בית/בניין חדש או בשינויים המבוצעים בבית/בבניין קיים. היתרי בניה מגישים כיום בצורה מקוונת דרך המערכות הממוחשבות. שימוש חורג בנכס גם דורש היתר.

מאת: אבי דוידיאדריכלות14/08/191782 צפיות
בקצרה על ציפוי רצפות כפתרון ריצוף עמיד ומרשים למשרד המודרני.

מאת: עידן שלומןאדריכלות22/12/182413 צפיות
קבלנים, יזמים ואדריכלים רבים לא ידמיינו את עצמם מתחילים פרויקט בניה רציני ללא הדמיות אדריכליות מבעוד מועד. הדמיות שכאלו יכולות למנוע הוצאות כספיות גבוהות בהמשך הדרך בשלבי הבנייה או לאחר הבנייה כולה וזו הדרך הטובה ביותר "לדמיין" כיצד הפרויקט ייראה בסופו בדיוק של 99 עד 100 אחוזים.

מאת: בנימין קלינגראדריכלות16/05/181150 צפיות
אנו נמצאים בפתחו של הקיץ. קייץ חם מהרגיל,חודשי הקיץ החמים והחופש הגדול הם זמן מצוין להינות בבריכה. מנוי לבריכה עירונית, קאנטרי או פארקים למיניהם עלולים לעלות למשפחה מאות ואף אלפי שקלים בשנה וההתארגנות לאירועים שכאלו לעיתים כרוכה בטרחה רבה. לאחרונה ניכר כי רבים מעדיפים להציב בריכה ביתית, שמהווה פתרון מעולה לבעיות שתוארו לעיל- היא זולה יחסית, נוחה, נגישה ולא מצריכה התארגנות מיוחדת. בין אם אתם מתקינים בריכה בחצר או במרפסת בבנין משותף ישנם מספר דברים חשובים שכדאי לכם לבדוק !

מאת: ירון כהןאדריכלות15/02/181286 צפיות
לדלתות האוטומטיות יש יתרונות רבים מעבר ליוקרה והחדשנות שהן משדרות, סיוע למוגבלויות, תחושה ואווירה נעימים יותר ובטיחות.

מאת: רוןאדריכלות05/03/172744 צפיות
לבחירת שרות אמין לעבודות זכוכית יש חשיבות מכיוון שלהכנה ולהתקנה של עבודות הזכוכית יש צורך באיש מקצוע שמכיר היטב את סוגי הזכוכית ואת אופן החיתוך וההתקנה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica