חפש מאמרים:
שלום אורח
28.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

7 מפתחות להצלחה אישית ועסקית

מאת: דיאנה בן צביאימון עסקי30/09/2014795 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

האם אתם מכירים את העיקרון שאומר - מספיק שישנו אדם אחד שעושה את מה שאתם רוצים לעשות ומגיע לתוצאה שאליה אתם שואפים להגיע זה אומר שגם אתם יכולים . עיקרון זה מזוהה במילה מודלינג . אומרים שהצלחה משאירה סימנים. אם אנחנו רוצים ליצור הצלחה אישית ועסקית בתחום שמעניין אותנו וזהו תחום התשוקה שלנו עלינו למצוא אדם אחד לפחות שהגיע לתוצאות זהות למה שאנחנו שואפים להגיע.

אם תסתכלו על החיים של כל האנשים המצליחים, אנשים שמגשימים את עצמם, מקימים עסקים גדולים, מובילים חיי תשוקה, מימוש, עושים את מה שהם אוהבים ומנהלים חיים שלהם כאשר הם אחראיים עליהם, ניתן לזהות 7 מפתחות שהם קיימים אצל כל אחד ואחד מהם. אם אתם רוצים להגיע לתוצאות זהות ולייצר הצלחה מבחינה אישית ועסקית אז קחו 7 מפתחות אלו ותהפכו אתם לחלק בלתי נפרד מהחיים שלכם. הנה הם:

מפתח מספר 1 – התלהבות

התלהבות זו אחת התכונות הבולטות והמובילות על מנת להגיע למטרות שלנו, על מנת להמשיך הלאה, להתמלא במוטיבציה כל פעם מחדש עד שמגיעים לתוצאה הרצויה. כאשר אני מדברת על התלהבות אני מדברת על התלהבות שבאה מבפנים, עמוק מהלב, דבר שגורם לכם להתרגש, לעשות את הפעולות בכיף. אם אתם רוצים לעשות משהו ואתם לא עושים אותו, דוחים אותו, זה אומר שאינכם מתלהבים מדבר זה או שעדיין לא הגדרתם באופן מדויק מה אתם רוצים ומה תהיה המשמעות של הדבר הזה עבורכם בחיים כאשר תשיגו אותו. התלהבות זאת האש שבתוכנו, היא זו שמבעירה אותנו כל הזמן, דוחפת אותנו קדימה, עוזרת לנו להסתכל על האתגרים ועל הקשיים בחיים כאתגרים שבקלות ניתן להתגבר עליהם. התלהבות זאת האנרגיה שממלאה אתכם בכוח לנוע קדימה, להיות יצירתיים, לפעול, לצעוד קדימה, להתסכל על התמונה הרחבה.

התלהבות זה האור, זאת התשוקה שיש בלב. אם אתם מרגישים שאתם עושים משהו בלי תשוקה, בלי התלהבות, אז אתם נמצאים במקום הלא נכון. קודם תמצאו את הדבר שנותן לכם את אותה ההתלהבות, שמעלה לכם אנרגיה, מרגש אתכם. אם תסתכלו על כל האנשים המצליחים, כל אלו שעשו דברים גדולים, התגברו על קשיים בדרך, המשיכו הלאה, לא ויתרו, מה שהניע אותם הייתה ההתלהבות. אבל התלהבות בלבד זה לא מספיק. האם אם רק נתלהב נוכל להגיע למטרות האישיות והעסקיות שלנו? נוכל להתמודד מול אתגרים וקשיים שנפגוש בדרך להצלחה עסקית ואישית? לא.

מפתח מספר 2 – אמונות מגבילות

מפתח מספר 2 – אמונה ומערכת האמונות –אמונה זאת וודאות של 100% שיש לי בנוגע לדבר מסוים, אמונה זה כמו שולחן שעומד יציב עם 4 רגליים. כדי להצליח מבחינה אישית ועסקית עלינו לזהות מהן האמונות שלנו ועד כמה הן מצמיחות ומקדמות אותנו. האמונה החושבה כאן זאת  אמונה שלמה וחזקה שיש לאדם בעצמו, בדרך שלו, ביכולות שלו. החיבור בין ההתלהבות והאמונה הזו מייצרת כוח עצום, אנרגיה מדהימה. כאשר יש לנו אמונה חזקה במה שאנחנו רוצים להשיג וביכולת שלנו ואנחנו מוסיפים לכך התלהבות זה יוצר מתקון מצוין להצלחה ולהגעה לתוצאות. הפוך יהיה המצב אם יש לי המון התלהבות אבל מערכת האמונות שלאינה תורמת למעשה ולהתקדמות שלנו, היא רק מעכבת אותנו ובאיזשהו שלב היא גם תשפיע על ההתלהבות. לכן מפתח מספר 2 – האמונה שלכם ומערכת אמונות תומכת ומקדמת היא קריטית. אנחנו מקבלים בחיים רק מה שאנחנו מאמינים שמגיע לנו לקבל ואנחנו יכולים לקבל.

ישנם לא מעט מקרים של הישגיות יוצאת מן הכלל בזכות האמונה החזקה שאכן אפשרי להגיע לתוצאה. תחשבו על דבר הכי גדול שהצלחתם לעשות בחיים שלכם – עשיתם אותו למרות שהיה מאתגר, היה גדול כי האמנתם שאתם יכולים והתלהבות רק הציטה והוסיפה לאמונה זו. אבל האם התלהבות ואמונה בלבד מספיקים? לא. בואו נדבר על המפתח השלישי שבעיניי הוא סופר קריטי - אסטרגיה

מפתח מספר 3 – אסטרטגיה

האם אתם מכירים אנשים שמוצאים דבר שמאוד מלהיב אותם, הם אוהבים ורוצים לעשות אותו או להשיג אותו, יש להם גם אמונה בכך שישיגו את הדבר ואז הם רצים מיד לביצוע, עושים פעולות ועושים, עד שמגיעים לנקודה שהם עוצרים ואומרים – לא מבין למה לא השגתי בסופו של דבר כלום מזה, לא יצא כלום, אולי אף מרגישים יותר מבולבלים, אבודים, ייתכן שאפילו רוצים לוותר, ההתלהבות יורדת או לגמרי נעלמת... מה קרה כאן? אותם אנשים כל כך מתלהבים מהרעיון או מהמטרה שהם שוכחים לעשות דבר אחד מאוד חשוב – לבנות אסטרטגיה מאוד ברורה ומוגדרת.

מהי אסטרטגיה למעשה? זו תכנית פעולה אבל לא רק, היא מעבר לזה. אסטרטגיה למעשה היא הראיה שלי לטווח ארוך במה שקשור לאותה המטרה – לא רק פעולות שאני עושה ורוצה לעשות עכשיו אלא מהי התוצאה שאני רוצה להשיג מתוך כל הפעלות האלו, איזה פעולות עלי לבצע כל יום, איזה אנשים אני צריך ליצור קשר שיעזרו אולי להוציא את הפרויקט לפועל, האם אני הולך להיות לבד בביצוע הפעולות או יהיו עוד אנשים, במה עוד זה כרוך, האם יש הוצאות בכך, האם אני צריך סכום כסף מסוים, איזה החלטות עלי לקבל על מנת שגם הפעולות בסופו של דבר יצאו לפועל, מה עלי לפתח ולעבוד אצלי באישיות שלי על מנת שהפעולות יהיו יותר אפקטיביות, אולי אתם צריכים לעבוד על הערכים שלכם, אולי תצטרכו לקחת מנטור בדרך כדי שהוא ידע לכוון ולתמול לאורך הדרך, אולי תצטרכו לזהות אם יש מחסום פנימי או פחד מסוים שעלול לעצור אתכם ולחסום אתכם,  האם יש תכנית למדידת הפעולות והתוצאות כתוצאה מהפעולות ועוד ועוד

הייתי אומרת שאם אתם רוצים להצליח בחיים ולהגיע לכל מטרה,לא משנה באיזה תחום זה יהיה, מה תרצו להשיג, לקבל או להיות, הדבר החשוב ביותר לפני שאתם יוצאים לפעולה זה האסטרטגיה שלכם – כיצד למעשה תגיעו למטרה הזו כיצד תקבלו אל התוצאה. התלהבות לפעמים מובילה לכך שאנחנו שוכחים דברים אחרים שהם מאוד חשובים, לכן התלהבות זה טוב אבל כאשר אתם מאזנים אותה ויוצרים תכנית אסטרטגית ברורה ומדויקת, עובדים על המערכת האומונות שלכם, זה יוצר שילוב מעולה. אבל בתוך האסטרטגיה שלכם שמתי גם נקודה חשובה – עבודה על הערכים שלכם וזה מוביל אותנו למפתח מספר 4 – ערכים שעליהם נדבר במאמר המשך שעוד יבוא.

בינתיים אם אהבתם את המאמר, מוזמנים להגיב, לשתף, לעשות לייק.

דיאנה בן צבי

מנטורית להצלחה והגשמה אישית

להרשמה לסדנה הקרובה שלי – סוד ההגשמה האישית יש ללחוץ כאן:

http://www.dianabenzvi.com/secret-evening-round-2

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151046 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151043 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151385 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151107 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151065 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141308 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142289 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון עסקי

מאת: ניר שגבאימון עסקי24/11/191137 צפיות
ייעוץ אסטרטגי הוא חובה לכל בעל עסק או דורש עבודה. בצורה הזו ניתן להגיע לתוצאות מיטביות ולהשגת יעדים ביעילות.

מאת: ירון שוראימון עסקי14/08/172892 צפיות
מי שאחראי על התוצאות העסקיות שלנו זה אנחנו. יש לנו 100% אחריות על התוצאות שלנו.

מאת: ירון שוראימון עסקי07/08/172924 צפיות
ה-well-being שלנו כולל תזונה, שינה, פעילות גופנית, בריאות, יחסים ופנאי. הוא משפיע בצורה ניכרת על העבודה שלנו.

מאת: ירון שוראימון עסקי28/06/173232 צפיות
איך למקסם את ההצלחה שלכם במכירות בעזרת 2 כלים חשובים: הקשבה יוצאת דופן ובחירת הוויות.

מאת: ירון שוראימון עסקי11/12/161800 צפיות
גם אתם מרגישים פער בין המקצועיות שלכם לבין מה שאתם מרוויחים? כל הזמן חיים במתח שלא תצליחו? שלא תקודמו בעבודה? מפחדים להיכשל? לא מרגישים בטוחים בעצמכם? הגיע הזמן לשחרר את מה שמעכב אתכם. התחילו לצמוח.

מאת: מגניב אימון עסקי10/08/162120 צפיות
אם אתם מאלו שמחפשים ללמוד משהו בשביל להפוך אותו למקצוע יש לכם לא מעט אופציות. אתם יכולים ללמוד לתואר ראשון ויכולים לעשות קורס קצר, ומגוון הקורסים הינו עצום. קורס מכירות הוא אחד מאותם קורסים, קורס שבסופו יש מקצוע ביד ובעיקר לא מעט עבודה. קורס מכירות הוא קורס המשלב המון יידע ושיטות עבודה וגם לא מעט פסיכולוגיה של הלקוח. יש לא מעט מכללות שמאפשרות ללמוד קורס כזה ואתם צריכים בסופו של דבר ללכת אל זו שהבוגרים שלה הצליחו למצוא עבודה טובה ובעיקר מרוויחים טוב מהתחום.

מאת: אילה פינקוייסאימון עסקי20/04/161704 צפיות
חג האביב מביא עמו תחושות של התחדשות והתרעננות במישור האישי. במאמר הקודם הצגנו בפניכם מה קורה במוחנו במהלך תהליך היצירתיות ואת הרשתות המוחיות שמופעלות בעת עיסוק בפתרון בעיות יצירתי. במאמר זה, כפי שהבטחנו, נציג בפניכם מדריך פשוט, הכולל 6 הנחיות פשוטות להגברת יצירתיות ועידוד החדשנות בארגונכם

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica