חפש מאמרים:
שלום אורח
27.02.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חרדות, פחדים, איך להתמודד עם חרדה? איך להתמודד עם פחד? קונפליקט פנימי, פחד נטישה, חרדת נטישה, לצאת מחרדה, פחד להישאר לבד, פחד מבדידות, טיפול בחרדה, טי

חרדות, פחדים,איך להתמודד עם חרדה? איך להתמודד עם פחד? קונפליקט פנימי, פחד נטישה, חרדת נטישה,לצאת מחרדה, פחד להישאר לבד, פחד מבדידות, טיפול בחרדה, טיפול בפחד, הפרעותחרדה

ש: טוב אניהייתי רוצה לשאול על נושא חדש שלעולם לא שאלתי עליו "חרדה".

אליעד: איזהעולם קטן.

ש: הייתי, טובאתה יודע את המצב שלי איפה שהייתי עם החרדות והייתה תקופה שהרגשתי הרבה יותר טובועכשיו עוד פעם זה חוזר ממש, זאת אומרת זה מתבטא בחוסר שקט כל הזמן אני לא יודעתאיך להתמודד עם זה.

אליעד: חרדהבמה נגיד באופן כללי?

ש: זה התחילמאיזשהו קשר שהיה לי שלא צלח.

אליעד: מה זהלהתמודד עם חרדות, למה? בואי נחשוב בהיגיון.

ש: חרדת נטישהאני יודעת.

אליעד: כיבעצם הקשר עורר בך את הרצונות, אתם הבנתם לכאורה בן אדם בלי חרדות פתאום מכיר מישהיבעבודה ופתאום נכנס לחרדות, איך זה יכול להיות כזה דבר אבל הכל היה בסדר לפני כן,בחורה בלי חרדות באופן יחסי פתאום הולכת ברחוב מכירה מישהו הוא מחייך אליה ואזפתאום מתחילות החרדות איך יכול להיות, מה התשובה?

ש: זה אמיתיהדברים האלה?

אליעד: הנהסיפורים, מה הפשר מה זה חרדה? חרדה זה "אני רוצה ואני מבין שאולי זה לא יקרה",עכשיו אם נגיד לדוגמא את שוכחת שאת רוצה דברים אז את לא מפחדת שהם לא יקרו אבל אםאת מכירה בחור ואז את פתאום נזכרת שאת רוצה אהבה ואת נזכרת שאת רוצה שיעריכו אותך,ואת נזכרת שאת רוצה אז המילה "רוצה" מביאה איתה ביחד את המילה "חרדה" זה בא באותהחבילה קודם כל זאת האמת.

ש: אוקי רקשאני לא מבינה איפה כל העבודה שלי, כן כל מה שכאילו, אני די מבינה את זה.

אליעד: אז מההאמת? אז אני אגיד לך מה האמת, היא אומרת "כן אבל מה עם כל מה שלמדתי קודם" נכון?אז תראי אם לדוגמא בן אדם לומד אנגלית והוא דובר אנגלית ואחר כך הוא עוזב את המדינהוהולך למדינה שהיא לא דוברת אנגלית, ואז אחרי כמה שנים הוא פתאום חוזר למדינהשדוברת אנגלית איך תהיה האנגלית שלו?

ש: לאמשהו.

אליעד: לאמשהו אבל הוא מהר מאוד יכנס לזה נכון, עכשיו ולעומת זאת בן אדם שאף פעם לא היה שםעכשיו צריך ללמוד הכל מחדש, את מבינה את ההבדל זאת אומרת מה שלמדת בימים הקודמים אםתנסי ללמוד את זה מחדש זה יבוא לך הרבה יותר מהר כי את כאילו רק נזכרת בזה.

ש: אבל אני לאמרגישה שהפסקתי למרות שזה בעצם לא מדויק להגיד כי בימים הטובים אז אני.

אליעד: מה זאתאומרת "לא מרגישה שהפסקתי" מה הכוונה?

ש: כאילושהפסקתי ללמוד כי אני כל הזמן רואה הרצאות ואני כל הזמן יושבת עם עצמי.

אליעד: אבלאיפה מתבטא היישום שלהן, איפה היישום של ההרצאות?

ש: יותרבראש.

אליעד: תסתכליבסופו של דבר את יכולה לשמוע הרבה הרצאות על הרבה מאוד דברים אבל היישום הממשי אולראות שזה באמת ככה זה כשזה קורה לך בשטח. את נגיד יכולה לשמוע מאה הרצאות "למה לאאכפת לי מה חושבים עלי" אבל את שומעת את זה כשאת במדבר ופתאום את פוגשת בני אדם "אהמה הוא חושב עלי?" מה חושבים עלייך, היישום מתבטא בפועל כשאת בפועל מגיעה לסיטואציהואת אומרת "רגע מה למדתי? עכשיו בא נראה איך זה בפועל".

ש: אני מנסהלעשות את זה וזה לא עובד.

אליעד: ברורשזה לא עובד שמת לב מה אמרת? "אני מנסה לעשות את זה וזה לא עובד" במוחלטות וזה ישר,אין במוחלטות בטוטליות, שמת לב לצורת דיבור? של "הישר לא עובד" כאילו במחויב. מה אתמנסה לעשות ולא עובד?

ש: אני מנסהכשאני נתקלת בסיטואציה שמעוררת בי חרדה לנסות להבין מה האמת בזמן אמת ואני נתקעתבמקום, זאת אומרת החרדה היא חזקה יותר, זאת אומרת יש כל מיני.

אליעד: רגע רקלנסות להבין מה האמת או שאלה יותר ממוקדת, קודם כל לזהות מה את רוצה "אני בחרדה"קודם כל לזהות למה את בחרדה, דוגמא תראי אם נגיד תיקחי את עצמך שנה אחורה שנתייםאחורה ואת בחרדה אין לך מושג מאיפה להתחיל בכלל "מאיפה אני ניגשת לזה בכלל", נגידהיום שאת בחרדה "אוקי קודם כל אם אני בחרדה אני יודעת שזה אומר שיש איזה רצוןשמתנגש פה עם המציאות, קודם כל בוא נזהה את הרצון שיוצר את החרדה אז אני בחרדה מכךשאני רוצה משהו" קודם כל כבר את מזהה את הרצון את יודעת מאיפה לגשת לזה, "עכשיו אנירוצה משהו, עכשיו האם מחויב שאני ארצה את זה?" זאת השאלה הבאה.

ש: זהו זאתהשאלה הכי קשה.

אליעד: אוקי"אז מה אני מעדיפה לסבול או להגיד את האמת שזה לא מחויב?".

ש: לא זאתאומרת השאלה הזאת נשאלת.

אליעד: רגעאני בא להגיד דוגמא, אני נותן דוגמא בפרספקטיבה אם נגיד לפני שנתיים נניח הייתהתוקפת אותך חרדה אין לך מושג מאיפה להתחיל ומאיפה כאילו אין לך מושג על זה כלום,היום את כבר יש לך ידע על הדבר את יודעת "אוקי חרדה נובעת מרצון מול מציאות" כלהדברים האלה. שלב ראשון בחרדה לזהות את הרצון לדוגמא "אני לא רוצה שיקרה ככה וככה",שלב שני "האם זה מחויב?" עכשיו ואם התשובה תהיה "לא" אין חרדה, אם התשובה תהיה "כן"גם אין חרדה.

ש: ואם התשובההיא לא וזה כן זה הרבה פעמים קורה לי, "לא אוקי".

אליעד: אתמתכוונת שהתשובה "פה" היא לא והתשובה "פה" היא כן.

ש: כן.

אליעד: יפה אזמישהו משקר או "זה" משקר או "זה" משקר את נותנת שתי תשובות הפוכות.

ש: אז איךפותרים את הקונפליקט הזה?

אליעד: אתםהבנתם את הקטע? היא אומרת "פה היא מבינה שזה לא מחויב" אבל פה היא אומרת "זהמחויב".

ש: זה איךשהוא מבין.

אליעד: מביןמבין, פה את מבינה "בסדר נו מה זה משנה מה יקרה" אבל פה "אני לא רוצה שזה יקרה".אוקי אז מה הפיתרון? לוקחים לזירה את שני הזה ואומרים "עכשיו אתם תריבו עד שאחד מכםיחסל את השני" אין מה לעשות צריך פעם אחת להחליט מי מנצח.

ש: איך עושיםאת זה?

אליעד: קודםכל תביני יש בתוכך שני אנשים שרבים אחד אומר "זה מחויב" אחד אומר "זה חשוב", שניהםרבים בתוכך עכשיו בגלל שהם רבים בתוכך מי חוטף את כל הבומים? את, עכשיו אם את אומרת"נמאס לי שהם רבים בתוכי אני רוצה שאחד מהם יחסל כבר את השני ושיהיה שקט" אז אתצריכה להגיד להם "תקשיבו" כל פעם שהם באים לנוח "אין אתם לא נחים אתם עכשיו ממשיכיםלריב עד שתגיעו להסכמה או שתגיעו להסכמה שזה מחויב או שתגיעו להסכמה שזה לא מחויב,או שתגיעו להסכמה מחויב שיאהבו אותי או שתגיעו למסכנה מחויב שלא יאהבו אותי רקתחליטו כבר", אם את אומרת "לא אין לי כוח שיריבו בתוכי תנוחו" אז הם רבים אחר כךעוד פעם ועוד פעם וזה לא נגמר אבל אם את אומרת "זהו אתם לא תמשיכו לריב פה יותר,עכשיו או שאתם מחסלים או שאתם עושים הסכם שלום לא יודעת מה רק כאילו אל תשגעואותי".

תדמייני שאתזה כאילו מגרש כזה ובתוכך יש זירה של שני אנשים שרבים ואת כל פעם שמישהו דוחף מישהולזירה את כאילו חוטפת את המכה כמו בהריון נגיד בדיוק את חוטפת את הבומים שלהם,עכשיו ואז את אומרת "אני חייבת לעשות לזה סוף", איך לעשות לזה סוף? על ידי שכשהםפצועים "אין עשרה סיבובים זה לא עד עשרה סיבובים, זה לא ניצחון בין נקודות אין פהניצחון בנקודות ואחר כך קרב חוזה ותביא קרב זה, אין דבר כזה עכשיו אתם ממשיכיםלהילחם עד שאחד מכם מת, אתה צריך לחתוך את הראש ולהחזיק את הראש ככה לשרוף את הגופהולוודא שהוא לא יחזור לפה עוד פעם" זהו.

ש: אבל איךבאמת עושים את זה איך?

אליעד: רגעואם לא אז הם רבו עכשיו זה ניצח אוקי הוא פצוע מחלים, מתאושש ואז הוא אומר "אה אתהניצחת אותי עכשיו סיבוב חוזר" ואז הוא מנצח וזה ממשיך ככה, המריבה ממשיכה וממשיכהלא נגמרת.

ש: עד הסוף זהיכול להיות ככה.

אליעד: כן אזמה הפתרון? צריך להחליט אחת ולתמיד.

ש: אבל זה לאתמיד מספיק בהחלטה, אוקי החלטתי אז.

אליעד: עכשיותחליטי ממה בא לך לסבול יותר מזה שאין לך כוח שהם יריבו, עכשיו למה את לא מחליטה אתזה באמת? כי את אומרת "אבל אין לי עכשיו כוח שהם יריבו בתוכי עוד יותר" אבל מהלעשות אם לא תתני להם פעם אחת לריב עד הסוף אז אף פעם זה לא יגמר.

ש: אבל מי אמרשהם יריבו עד הסוף.

אליעד: מה זאתאומרת מי אמר?

ש: איך תגרוםלהם לריב עד הסוף?

אליעד: כל פעםשהם מנסים לנוח אתה שופך עוד נפט למדורה, אני אסביר לכם פרקטית, אוקי ממה את בחרדהנגיד?

ש: נגיד ענייןשל הבחור שזה לא ילך אני כבר בפנטזיות.

אליעד: אתאומרת "מאיפה בא לי הפחד הזה הרי מה אכפת לי מלפני יומיים לא רציתי אותו בכלל פתאוםאני מפחדת שהוא לא ירצה אותי".

ש: כן שלאובססיה כבר.

אליעד: אוקיאת שואלת את עצמך "האם זה מחויב שאני ארצה שהוא יאהב אותי?" נגיד ואז השכל אומר"לא" והרגש אומר "כן".

ש: נכון זה מהשקורה.

אליעד: אוקיעכשיו.

ש: עכשיו איךאתה יוצא מהסיפור הזה.

אליעד: זה היאבחרה את הסיפור לא אני, אוקי עכשיו תקשיבי עכשיו תראי, אם את בן אדם פשרן שלא הולךעד הסוף אז תמשיכי לסבול כזה, אם את אומרת "אני לא מוכנה יותר לפשרות, אני רוצהלדעת מה האמת, האם הוא צודק שלא חייב שיאהב אותי או שזה צודק שאין מצב שאני מוותרתזה חייב שיאהב אותי", עכשיו הקטע שיש תחושה של ספק והשאלה מה את עושה כשיש לך ספקהאם את אומרת "טוב לא משנה", "לא אין דבר כזה אני עכשיו רוצה לפצח את העניין הזהוזה יותר חשוב לי אם הוא יאהב אותי" כאילו את אומרת "יותר חשוב לי אם הוא יאהב אותיאו לא חשוב לי להבין אם זה חשוב לי או לא חשוב לי". יש "חשוב לי אם הוא יאהב אותי","לא, לא חשוב לי שהוא יאהב אותי. לא, חשוב לי שהוא יאהב אותי. לא, לא חשוב לי שהואיאהב אותי" והפחד משחק לפי "חשוב לי ולא חשוב לי" ויש "יותר ממה שחשוב לי אם הואיאהב אותי או לא יאהב אותי חשוב לי פעם אחת להבין האם באמת זה חשוב לי" כי אם נגידלמסקנה שזה "לא חשוב לי" אז נגמר בא לציון גואל, אם נגיע למסקנה "שחשוב לי" אוקי אזזה מה יש זה החיים ונגזר דיני לסבול וזהו, הלך עלי וזהו ולא מתלוננת יותר.

ש: לכן הםרבים אם זה חשוב או לא חשוב.

אליעד: לא אניאומר בתעדוף מה יותר חשוב לך מאשר, אתה צריך להגיד "יותר חשוב לי זה לפתור אתהקונפליקט הזה פעם אחת".

ש: אני הבנתיאז "הזה והזה" יתחילו לריב במקום על הבחור האם זה חשוב או לא חשוב.

אליעד:סבבה.

ש: זה הרבהיותר קשה דרך אגב.

אליעד: נכוןאבל לפחות אולי יש לזה סוף מתישהו.

ש: כן אבלמלכתחילה זה חשוב כי אם זה לא היה חשוב לא היה נכנס לי לתודעה.

אליעד:מלכתחילה זה לא חשוב כי אם זה היה רק חשוב אז גם כן לא הייתה בעיה פשוט היית סובלתבשקט וזהו, אם זה היה רק חשוב לך שהוא יאהב אותך נגיד שזה היה רק חשוב אז הייתאומרת "זה גזירת הגורל" וזהו כאילו מה לעשות חייבת לסבול כאילו לא תהיה לך אפשרותלברוח מזה אז לא היית מצפה שלא תהיה לך חרדה. עוד פעם תתרכזו טוב, בן אדם יש לוחרדה בגלל שהוא חושב שלא בטוח שתהיה לו חרדה, יש לבן אדם חרדה בגלל שהוא חושב שלאבטוח שתהיה לו, זאת אומרת אם הוא היה אומר "אוקי הבנתי שאין מה לעשות" אז הוא אומר"הלך עלי" וזהו כאילו כמו אמרו לך נולדת עם חמש לא שש בסדר זה מה יש אתה לא יכוללעבור דרך קירות טוב זה מה יש, אם היית בטוח "אני חייב להיות בחרדה הזאת" בסדר אזזה חלק מהחיים אבל אתה אומר "לא מה אני חייב להיות בחרדה אולי אני לא חייב להיותבחרדה", אז אל תהיה בחרדה "לא אבל אני כן חייב להיות בחרדה" תחליט מה אתהמשוגע.

ש: זההספק?

אליעד: כי אתהלא סגור על עצמך מה האמת "זה מחויב שאני ארצה אותו או לא מחויב שאני ארצה אותו". אםאת רוצה לדעת אם שניהם יריבו מי ינצח, נו אם שניהם יריבו מי ינצח, אם עכשיו היאתעשה מלחמה בראש שלה בין השכל שאומר "אני לא חייבת שהבחור יאהב אותי" לבין הרגששאומר "אני חייבת שהבחור יאהב אותי" מי ינצח?

ש: איך אפשרלדעת את זה?

אליעד: אף פעםלא קראת את הספר?

ש: לא מחויבכלום מה.

אליעד: לאמחויב שגם לא מחויב כלום, אם לא מחויב כלום אז גם לא מחויב שלא מחויב כלום יכוללהיות שיש גם משהו כן מחויב. טוב מי ינצח בסוף? בסוף מי שינצח זה לא אף אחד מהם,בסוף ינצח מי שיופיע בזירה ויגיד להם "תקשיבו אם אתם כל כך רבים בואו אני אגיד לכםאת האמת, האמת היא שזה לא משנה אם את רוצה שיאהב אותך או לא, אין הבדל ביניהם בכלל"שזה משהו שלישי זה כאילו מוציא אותך בכלל מהלופ הזה, כאילו יש משהו שלישי בכלל שאתכאילו מבחינתך את אומרת "טוב כבר לא אכפת לי אם אני בחרדה או לא בחרדה, כבר לא אכפתלי אם לא אכפת לי שהוא יעזוב אותי ואז אני לא בחרדה או אני לא רוצה שהוא יעזוב אותיואני כן בחרדה", כלומר, את כבר מגיעה למצב שזה כבר לא משנה לך בכלל אם את בחרדה אולא בחרדה.

זה לא שבסוףתהיה הכרעה "לא משנה את לא צריכה שהוא יאהב אותך" או "את כן צריכה שהוא יאהב אותך"לא, בסוף תהיה הכרעה מעבר לזה כבר לא משנה אם את חושבת שאת צריכה או את לא חושבתשאת צריכה. את חושבת שאת צריכה תסבלי, את חושבת שאת לא צריכה אל תסבלי זה הכל מה זהמשנה אם את חושבת שאת צריכה שהוא יאהב אותך ואת בחרדה או את לא חושבת שאת צריכהשהוא יאהב אותך ואת לא בחרדה, מה זה משנה בכלל. את הבנת את הפרספקטיבה הזאת?

ש: אני מנסהלהבין זאת אומרת אבל אחר כך בעצם גם כשמגיעים.

אליעד: מההבנת?

ש: שיש מקוםשלישי שבמקום הזה זה לא ממש משנה לא לכאן ולא לכאן זה לא באמת משנה אבל משם.

אליעד: רגע מהאומר השלישי הזה תסבירי אותו לא בכללי, תסבירי אותו.

ש: שהוא אומרשזה לא.

אליעד: יש אתהצד האחד שאומר "אני חייבת שהוא יאהב אותי ואני בחרדה", יש צד אחר אומר "אני לאחייבת שיאהב אותי ולא בחרדה" ומה הצד השלישי אומר?

ש: שזה לאמשנה.

אליעד: "זה לאמשנה באיזה צד אני", זה צד הרבה יותר טוב.

ש: נכון אבלאין לי מושג איך להגיע לשם.

אליעד: אוקיאז או שתסמכי עלי שזה מה שתגלי בסוף או שתתני להם לריב עד שתגיעי לזה בסוף.

ש: אבל גםכשמגיעים למקום הזה למקום השלישי כשכאילו חוזרים ממנו ולקחת את הבחירה של המחויב,אתה הלכת למחויב גם יש סבל שם בעצם.

אליעד: נכוןאבל אז זה כבר לא מחויב שזה רע, זאת אומרת את אומרת "בסדר אז מה" את כבר לאאובססיבית להגיד "אני לא רוצה לסבול". את הבנת?

ש: כן.

אליעד: מההבנת?

ש: זה משהויותר תחושתי שזה פרספקטיבה אחרת.

אליעד: שמה אתחושבת שהבנת שיש בה?

ש: שיש בהחוויה אחרת.

אליעד: לא אבלמה?

ש: מה זאתאומרת מה?

אליעד: תנסילתאר במילים.

ש: שכל התנסותהיא כאילו זאת אומרת הכל גם המחויב הוא לא הכי מחויב זה לא.

אליעד: נכוןוגם מצד שני גם כשאת אומרת "לא אכפת לי שהוא לא יאהב אותי" בתוך תוכך את יודעת שאתכן רוצה שהוא יאהב אותך אבל את כאילו חיה בשלום עם הקונפליקט...

המאמר מאת מאמן אימון אישי/ עסקי / ייעוץ / אליעד כהן - www.EIP.co.il

הכנס לאתרותהנה מעוד מנטורינג, קואצינג, אימוןעיסקי, ...עם פחד, איך להתמודד עם פחד..., פחד להישאר לבד, להתמודד עם חרדת...,חרדות איך להתמודד, קונפליקט פנימי, איך להתמודד עם... ועוד ...

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאת: אליעד כהן - היחיד בעולם שמתחייב - 100% אושר אמיתי בשלמות מוחלטת בכל תחומי החיים - נסו ותראו! 

הכנס עכשיו לאתר EIP.co.il ותהנה מאלפי מאמרים + הרצאות וידאו על כל נושאי החיים בכלל, ועל האושר שלך בפרט ...

מאמן אישי / אימון אישי / חרדה / פחד / הפרעת חרדה / טיפול בחרדה / פחדים / דיכאון - EIP.co.il ועוד...

ידע - להצליח

תכנסו ותהנו ...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מאמן אישי אליעד כהן אימון אישי Eip.co.il

איך לחנך ילדים, איך לשכנע אנשים, איך לגרום למישהו לחשוב כמוך, איך לגרום למישהו להסכים איתך, כושר שכנוע, איך להסביר משהו, טיפול הוליסטי, מאמן אישי: עכשיו העניין הוא כזה למה לפעמים בן אדם רוצה להסביר משהו למישהו והוא לא מצליח להסביר לו, אתה רוצה להסביר משהו למישהו ואתה לא מצליח להסביר לו. עכשיו יש תיאוריה שאומרת אם אתה רוצה לדעת אם הבנת לך תסביר למישהו ואנחנו נשדרג את זה ותבקש ממנו גם להסביר מה הוא הבין ותראה שהוא באמת הבין ואפילו תסביר למישהו מפגר וככל שהוא יותר מפגר והצלחת להסביר ...

הכשרת עובדים, ניהול מנהלים בארגון, איך להכשיר עובדים, איך לנהל מנהלים, איך לנהל עובדים, פיתוח עובדים, קואצ'ר מומלץ, טיפול נפשי: עכשיו הנושא הוא כזה אחת הטעויות שעושים מנהלים, יש בעיקרון בארגון שני סוגי עובדים יש עובדים שיש להם מטרה מאוד מוגדרת וספציפית שהם בעצם התחליף הכי זול לרובוט כאילו זאת אומרת יש איזה עבודה מסוימת שהם צריכים לעשות עושים אותה רק פשוט במקום להביא רובוט כי אין רובוט שיעשה את זה אז הם עושים את זה, עכשיו זה עובדים שאין צורך שיהיה להם שכל אפילו יש צורך שלא יהיה ...

הערכה עצמית רעה, עודף ערך עצמי, דימוי עצמי גבוה מידי, חוסר ביטחון עצמי, הסרט הסוד, מפחד להתחיל עם בחורה, אימון אישי לחיים, אימון אישי מומלץ: עכשיו הנושא הוא כזה לפעמים דימוי עצמי גבוהה וערך עצמי גבוהה דופק את הבן אדם, עכשיו מראש בא נגיד שאם היה לו לבן אדם דימוי עצמי באמת גבוהה זה לא היה דופק אותו בסדר אבל בא נדבר על דימוי עצמי כאילו גבוהה, גבוהה אבל דופק את הבן אדם. מה לדוגמא נגיד בן אדם בוא ניתן דוגמא קלאסית נגיד בן אדם מפחד להתחיל עם בחורה כי יש לו דימוי עצמי מאוד גבוהה שהוא ...

אימון אישי, ממי ללמוד, איך לבחור מטפל, איך לבחור מאמן, איך לבחור יועץ, אימון עסקי, מורה רוחני, מאמן אישי לחיים: אז עשו כדלקמן יש את הנושא שאומר שיש בן אדם שיביא לך דגים ויש בן אדם שילמד אותך לדוג, מכירים את הנושא אם מישהו רוצה לשלוט בך הוא יעדיף לתת לך דגים ככה אתה צריך לחזור מחר לקחת עוד דגים, אם הוא רוצה להיפטר ממך כי נמאס לו לראות אותך אז הוא לא ייתן לך לא דגים ולא ילמד אותך לדוג כדי שתמות ברעב והוא לא יראה אותך יותר. אבל אם הוא יודע שזה בלתי אפשרי, סתם פשוט ניסיתי להפוך כאילו ...

לא רוצה לפחד מהמוות, ניסיונות התאבדות, מחשבות אובדניות, התגרות במוות, חרדה מהמוות, מחשבה טורדנית, מטפל רגשי, יועץ טיפולי: עכשיו השאלה היא כזאת יש מישהי נגיד לצורך העניין, מישהי מישהו לצורך העניין זאת מישהי שהתופעה המתוארת היא כדלקמן נניח היא ראתה בטלוויזיה משהו בחדשות "מישהי התאבדה, התאבדה עם צעיף", אוקי היא עכשיו נכנסה למחשבה טורדנית היא צריכה לבדוק אם אפשר להתאבד עם צעיף או לא היא הולכת נגיד עכשיו לא היה לה צעיף אז נגיד היה לה בבית כבל של טלפון סלולרי, היא לקחה את הכבל קשרה ...

הססנות, מה זה fomo, חשש מהחמצה, תחושת החמצה בחיים, התמודדות עם תחושת החמצה, fear of missing out, אימון אישי לחיים, מטפל אישי: עכשיו יש תופעה שנקראת FOMO. ש: מה זה FOMO? אליעד: FOMO זה ראשי תיבות fear of missing out אתה מפחד להחמיץ דברים. ש: פחד מלהחמיץ דברים. אליעד: כן. ש: מוכר לי. אליעד: אתה אומר לבן אדם "אולי תצא עם זאתי, לא אני מפחד להחמיץ את האחרות, אולי תעשה ככה למה שלא תהנה בסרט, אני מפחד להחמיץ סרט אחר". ש: אוקי החמצה כלשהי. אליעד: נכון, מה עושים עם זה אתה בא לעשות תרגיל ...

שיפור הישגים, פתרון בעיות, התפתחות אישית, כמה לתרגל, תרגול מיומנות, פיתוח מיומנות, מטפל רוחני, הכוונה אישית: מה אתה אומר? ש: אוקי הבנתי אז בסופו של דבר מתי באמת התרגול עובד? אליעד: התרגול עובד כשהבעיה מלכתחילה הייתה פונקציה של חוסר תרגול זאת התשובה, אם מלכתחילה הבעיה המקורית נבעה מכך שאתה לא מתרגל מספיק אז אם תתרגל זה יעבוד ואם הבעיה לא נבעה מזה זה לא יעבוד. ש: אז אם כך אז נשאלת השאלה אז מה הייתה הבעיה מלכתחילה זה מובן מאליו. אליעד: לא מובן מאליו יש אנשים שחושבים שתרגול יפתור ...

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי - כללי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי - כללי13/08/201030 צפיות
קנסות מינהליים עיריית תל אביב-יפו מפעילה צעדי אכיפה מינהליים ומשפטיים כנגד עבירות על חוק התכנון והבנייה ובכלל זה עבודה אסורה או שימוש אסור בנכס. ב-20 בדצמבר 2018 נכנסו לתקפן תקנות העבירות המינהליות [קנס מינהלי - תכנון ובנייה] תשע"ח 2018. על פי תקנות אלו, ניתן יהיה להטיל קנסות מינהליים על עבודה אסורה, שימוש אסור ועל אי קיום צווים מינהליים להפסקת עבודות או להפסקת שימוש.

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/191736 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי26/03/192721 צפיות
כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/172317 צפיות
אחת החברות המעניינות ביותר בישראל בעיני היא חברת שבט זבולון, החברה בבעלות יעקוב שאול עוסקת באחד התחומים המעניינים ביותר בעולם הנדל"ן. כלומר מה שהיא עושה, זה לספק ציוד חסר עבור אתרי בנייה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/172292 צפיות
אנחנו נתחיל עם רונית מרום, שהנה אדריכלית מובילה בכל הקשור לדירות יוקרה באשדוד בעיקר, אך גם ברחבי ישראל השונים. רונית נחשבת לחברה באותוו חוג של מעצבי פנים מובילים, שיכולים לקבוע בון טון בעולם הנדל"ן של דירות יוקרה.

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי30/11/161769 צפיות
אחד הנושאים המרתקים ביותר בעבודה עם אנשים, ילדים ובכלל בכל מערכת יחסים, זה הנושא של הרגש האנושי, ויותר מכך - הידיעה שלכל אחד מאיתנו יש את היכולת להפוך למאסטר ברגשות, שזה אומר לדעת להתחבר לכל אדם, לשדרג את כל מערכות היחסים שלנו ושל האנשים שאנחנו מקדמים, ולהרגיש באופן אמיתי הרגשה של שמחה ואהבה.

מאת: ברסלב מאיראימון אישי - כללי28/10/161454 צפיות
בראשית ברא אלוקים את השמים ואת הארץ... והוא חובה על כל אדם ונברא להתחדש בכל בוקר שזוכה לקום משינתו, כי לא כולם קמים ואם קמים קמים עם העצבות של האתמול במקום השמחה והתקווה של המחר !

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica