חפש מאמרים:
שלום אורח
22.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מענה אנושי לעסקים – כל היתרונות

מאת: shiritעסקים - כללי15/02/20151099 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מענה אנושי לעסקים מספק עבורכם את כל היתרונות לעסק: הוא נעשה יעיל יותר, ואתם יכולים לעבוד בתחום העיסוק שלכם, כאשר הטלפוניה, השיווק והמנהלה מוטלת על חברה מקצועית לתחום מענה אנושי לעסקים. מהם השירותים שהחברה תבצע עבורכם כבתי עסק פעילים? האם מדובר רק בשירותי מזכירות או שמא ישנן עבודות של ממש לעזרת הלקוח? מיד תדעו מה מענה אנושי לעסקים יכול להבטיח לכם ולפעילות שלכם.

שירות הודעות מקצועי מן המעלה הראשונה

שירות הודעות אשר ניתן לאפיין כפי שתבקשו. או שעובדי המענה יזדהו ככאלה, או שהם יזדהו כעובדים שלכם, תוך שימוש בשם של חברתכם. במקרה השני, מובטחת ייצוגיות שלא תותיר מקום לספק שהפונה הגיע לחברה. הדבר נובע מכך שהשיחות מנוטרות לנציגים על פי רמת הידע שלהם בתחומים השונים, וגם בשל ניסיונם בתפעול שיחות שכאלה.

קביעה וזימון תורים – ניסיון עם מזכירויות רפואיות

לעובדים העוסקים בתחום חשוב זה ניסיון עם כל מערך המזכירויות של קופות החולים וגם עם מזכירויות המועסקות על ידי מרפאות פרטיות ישירות. העובדים יעודכנו ויפעלו לפי סילבוסים משתנים, ויהוו צלע משנית לקביעת התורים במרפאות שלכם, ממש כשם שליד המזכירה הקבועה שלכם יושבות עוד 20+ מהן לפחות.

ביצוע עבודות פרגמטיות ללקוח

מילוי תעודות משלוח לחברות השליחויות, הפעלת שירות חילוץ תקועים ממעלית תוך התקשרות עם כונני חברות המעליות שלכם, וביצוע עבודות שיווקיות כולל מכירות ממשיות בשם הלקוח. כל זאת,  מענה אנושי לעסקים עושה בנקל עבור לקוחות רבים, ותוך ייצוגם באופן מיטבי. ההצלחה הזו יכולה להיות גם שלכם. במידה ואין לכם חברת שליחויות וגם לא חברת מעליות, עדיין תצטרכו למכור את המוצרים או השירותים שלכם, ולחברת מענה אנושי לעסקים צריך להיות מערך טלמרקטינג שיסייע לכם תוך הפגנת ידע תאורתי על תחומכם וכמובן – כושר מכירה כביר.

מוקד הזמנות סביב השעון

מוקד אשר ידאג לבצע הזמנות עבורכם גם בשעות מאוחרות, ואתם תוכלו לקום בבוקר לעבודה ולגלות שעוד הזמנה נלקחה מפונה, ועוד מכירה בדרך אליכם. היתרון הוא שהמוקד מבצע זאת כל עת, כל העת, מה שמותיר לכם לעבוד פחות, ועדיין ליהנות מהפירות של המוצרים והשירותים שלכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת shirit

מאת: shiritרכב16/01/191471 צפיות
בחירת מוסך מורשה בשרון והסביבה צריכה להתבצע בהתאם לכמה אמות מידה. ראשית כל, כשמוסך הוא מורשה, הוא מורשה בהתאם לפירמת רככים מסוימת.

מאת: shiritצרכנות12/11/182626 צפיות
מעוניינים ליצוק בעסק שלכם הרגשה ביתית שתגרום לעובדים ולאורחים שלכם לאהוב כל יום בעבודה? אתם זקוקים למכונת קפה לעסק!

מאת: shiritקוסמטיקה29/10/187340 צפיות
לפני כל ניתוח פלסטי, יש לבחור את הרופא המתאים אשר מתמחה בניתוח הספציפי אותו אתם מעוניינים לבצע.

מאת: shiritריהוט 02/09/181658 צפיות
אם החלטתם להחליף את הארונות שלכם, תשאלו כל כמה שנים מומלץ להחליף ארון אתם בוודאי מתלבטים האם זה הזמן הנכון ואיך להתחיל את התהליך.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/181811 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: shiritצרכנות26/08/181970 צפיות
כשאתם בוחרים מקלחונים, מאד חשוב לשים דגש על העיצוב.

מאת: shiritרהיטים26/08/181793 צפיות
אם אתם זקוקים לארונות הזזה מעוצבים באופן חסר תקדים,

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: ישראל רף עסקים - כללי16/07/231823 צפיות
מתנות לראש השנה, עציצים ממותגים, שיבטיחו לך הצלחה עסקית כל השנה. המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה שתשלב את הרצון לשמח את העובדים והלקוחות שתקדם את העסק עם תוצאות מעולות לטווח ארוך, וזאת בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציץ ממותג עם הלוגו והמסר שלכם, משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק, זו דרך מצוינת להעניק תשומת לב – לעובדים וללקוחות כאחד. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי13/12/222725 צפיות
סרטון מתנות ממותגות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג מתנות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג, מתנה שמרחיבה את הלב ומעלה חיוך תיצור אווירה נפלאה לשמירה על הקשר עם הלקוחות, צוות העובדים, הספקים, ונותני השירות. מתנה שתשדרג את היחסים שלכם עם הלקוחות והעובדים לאורך כל השנה יש דרך לעזור לכם להשיג את המטרה הזו! נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי12/10/221857 צפיות
1. מהו תכנון? בכל מקום בו אנו נמצאים, אנו משתמשים במרחב בדרכים שונות. על מנת להבטיח ניצול יעיל של המרחב, יש צורך לתאם בין מגוון השימושים המתקיימים בו, ולדאוג לתשתיות כמו תחבורה, מים, חשמל ועוד. לשם כך מתקיים הליך התכנון ברמות שונות, מתכנון נקודתי ועד תכנון כלל ארצי. הליך זה קובע כיצד ישתלבו השימושים השונים, הלכה למעשה, ונותן מענה לשאלות כגון היכן וכמה ניתן לבנות במרחב נתון, מה נחוץ לשם אישור הבנייה וכיצד ניתן לספק את הצרכים של המשתמשים. בסופו של הליך התכנון מתקבלת תכנית, המורכבת בעיקרה מתשריט (מפה המבטאת באופן גרפי את הוראות התכנית הנוגעת למרחב גאוגרפי נתון), תקנון (הוראות בכתב הקובעות מה מותר ומה אסור לבנות על הקרקע שבתכנית, כיצד לבנות ולאיזה מטרות) ומסמכים נוספים בהתאם לצורך.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי30/05/221920 צפיות
הריני להעלות בפניכם נוהל עבודה, לדיון בהתנגדויות בפני הוועדה המקומית לבקשות להיתרי בניה ולתכניות בנין עיר. נוהל העבודה יועלה לאתר האינטרנט ההנדסי של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. הנכם מתבקשים לפעול מעתה ואילך בהתאם להנחיות המפורטות בנוהל העבודה. הנוהל נערך בהיוועצות עם היועץ המשפטי ומושתת על ההוראות הקבועות בחוק התכנון והבניה התשכ״ה 1965( כהגדרתו בנוהל – חוק התכנון והבניה( ועל הקבוע בתקנות התכנון והבנייה )רישוי בנייה(, תשע״ו 2016( כהגדרתן בנוהל – תקנות רישוי בניה(.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי26/05/222073 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. לצד עטים, מחברות ומוצרים שאנו רגילים לקבל מתנות בכנסים, יש את בעלי העסקים שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים אותן… עציצים ממותגים עם מסר אישי נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי01/05/221940 צפיות
נטוורקינג הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם הפרסום ובאירועים עסקיים. מהו המוצר הפרסומי היעיל ביותר עבורך שיבדל אותך משאר המשתתפים ויקנה לך יתרון משמעותי לטווח ארוך. מסר אישי או עסקי ממותג בעציץ – המוצר הפרסומי הטוב ביותר לאירועים עסקיים לקבלת תוצאה עסקית מעולה. אשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אופירעסקים - כללי28/02/221547 צפיות
נושא הסמכת iso מאז ומתמיד היה נושא רגיש לבעלי עסקים ומותגים שגורר לאחרי כן כאב ראש, לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא כי לא כולם באמת יודעים מה צריך על מנת להגיע להסמכה המושלמת, ואין כאן מורכבות כבדה מדי, בעיקר כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica