חפש מאמרים:
שלום אורח
31.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך מנצחים אתגרים?

לכולנו יש רעיונות שברצוננו להוציא לפועל אבל, עצם עשיית הפעולה מקפיאה אותנו, מפחידה אותנו.

פעולות שאנחנו רק חושבים עליהם אנחנו ישר חשים פחד ועושים כל דבר אפשרי העיקר לא ללכת ראש בראש מול אותו אתגר. אנחנו נלך בהיקפים ונדחה בכל תירוץ אפשרי את ביצוע הפעולה.

אבל דבר אחד ברור: לא נוכל להתעלם ולהעלים את החשש והפחד שלנו ויותר מזה אלו פעולות שבתוך תוכנו אנחנו יודעים תקדם אותנו, אנחנו יודעים שאם לא נסתכל לאתגר בעיניים ונפעל- נישאר במקום. המחיר של הישארות במקום כל הזמן צף לנו בראש ובכל זאת- לא מבצעים את הפעולה.

אנחנו נשארים עם המחשבות של "שוב פספסתי את ההזדמנות" והקול הקטן שבראש שלנו מתחיל להיות יותר חזק מרגע לרגע: "פחדן\ית תעשה\י את זה!" וככל שהקול הקטן משתלט אנחנו מקבלים יותר ויותר הוכחות ותירוצים למה לא לבצע את זה. אנחנו (שוב) קופאים במקום למרות שאנחנו מודעים לכך, שביצוע הפעולה תוביל להתקדמות משמעותית בחיים שלנו ובתחושת ה"אני יכול!" שלנו אנחנו (שוב) דוחים את האתגר, (שוב) מוותרים על הרעיון בגלל חשש- פחד.

אז מה ניתן לעשות בכדי להתגבר על האתגר- על אותו חשש שמשתק אותנו?

לשרוף את הספינות בלי אפשרות לסגת לאחור:

לפני שנים רבות פיקד מצביא דגול על צבא לא גדול בשיאה של מלחמה קשה ועקובה מדם. צבאו הפליג לקרב בשטחה של מדינת האויב בכדי להביסו. זו הייתה משימת התאבדות! מכיוון, שלצבא האויב הייתה מצבת לוחמים הגדולה בכמעט פי 3 משל המפקד שלנו.

שניות ספורות לאחר שהגיעו לחוף הוריד המצביא פקודה:"שרפו את כל הספינות" ולאחר מכן צעק בקול:"אתם רואים- הספינות שלנו עולות באש, אין לנו לאן לחזור. זה משאיר לנו רק ברירה אחת-ננצח בקרב או שנמות".

ברגע ששרפו הלוחמים את ספינותיהם לא היה להם לאן לחזור- הם לא יכלו לסגת. אף לוחם לא ברח! הם עמדו איתנים לנוכח האתגר- הם ידעו שאין אופציה אחרת מלבד ניצחון למרות צבאם הקטן. ונחשו מה? הם ניצחו בקרב! בגדול!

ברגע שאתם מתקשים בהוצאה של רעיון לפועל-חוששים לעמוד פנים אל פנים אל מול אותו פחד שמשתק אתכם ומונע מכם התקדמות, תעשו בדיוק מה שהמפקד הדגול עשה: שרף כל אופציה של הישארות במקום,השאיר לצבאו רק אופציה אחת: התקדמות! הוא שרף את ספינותיו ויחד איתן נשרפו כל האופציות לא הייתה אפשרות אחרת- הוא הסתער בשדה הקרב וניצח!

לכולנו יש אתגרים בתחומים דומים או שונים למשל: קריירה, כסף, זוגיות, משפחה, חברתי ועוד.

לכולנו יש בחיים תחום שבו אנחנו מרגישים "תקועים" למרות שעלו מספר רעיונות כיצד לפתור זאת, לא נקטנו פעולה- חששנו וזה דבר טבעי לחלוטין.

לא משנה באיזה לנוכח איזה אתגר ובאיזה תחום.ברגע שעולה לכם הרעיון שאתם מרגישים ש"זה זה!" בתוככם- זה הדבר הנכון זה מה שאתם רוצים! שרפו את הספינות-בצעו פעולה שלא תאפשר לכם לסגת או לדחות את הרעיון. זהו כלי מצוין שעובד תמיד! אולי תצטרכו לבצע שיחת טלפון, לדבר עם מישהו, להירשם לקורס\סדנא, לנקוט עמדה מול הבוס, בן\בת הזוג או מול המשפחה.

הרעיון הוא פשוט, ישים באופן מידי ותמידי! בצעו פעולה מיידית שלא תאפשר לכם אופציה אחרת מלבד התקדמות, אין דבר כזה נסיגה או דחייה. גם אם:"אין לכם כוח", זה "לא ניראה לכם אפשרי" ועוד מהאוסף האמונות של כל אחד ואחת לעצמו. שרפו את הספינות ונצחו בקרב! ממש כמו המפקד שלנו.

נ.ב: אם שאלת את עצמך במהלך המאמר מהו הקול הקטן שדיברתי עליו, זהו בדיוק הקול הקטן שבראש שלך.

מאחלים לכם הגשמה והצלחה.

ספריית ההצלחה

 

בקרו בעמוד הפייסבוק הרשמי שלנו לעוד תכנים

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ספריית ההצלחה-מומחים ביצירת שינויים מידיים, הגשמה אישית והצלחה כדרך חיים-הצטרף אלינו למסע של הגשמה, התפתחות אישית והצלחה. צור את החיים שתמיד חלמת עליהם-תהיה התסריטאי, הבמאי והשחקן הראשי בחייך! תהליכים משני חיים המבוססים מידע אישי וניסיון חיים של מנטורים, מורים רוחניים ומומחים רבים. צור הצלחה בכל תחומי החיים. חייה חיים בעלי משמעות והגשמה אישית.

ספריית ההצלחה-הכול אפשרי! לקרוא, לפעול, להצליח

http://www.yoursuccessbooks.com/sqpnv/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ספריית ההצלחה

מאת: ספריית ההצלחהאימון אישי - כללי09/02/15882 צפיות
אנשים רבים חושבים שמזל הוא מה שגרם למצליחנים להגיע לאן שהם הגיעו. הם חושבים שלהיוולד להורים עשירים משפיע על מידת ההצלחה בחיים, כמו שהם חושבים שמיקום גאוגרפי משפיע עליו. הם חושבים שמזל הוא מה שמביא אנשים להצלחה והאמת היא שהם טועים ובגדול!

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי - כללי

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/19408 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי26/03/191407 צפיות
כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/172000 צפיות
אחת החברות המעניינות ביותר בישראל בעיני היא חברת שבט זבולון, החברה בבעלות יעקוב שאול עוסקת באחד התחומים המעניינים ביותר בעולם הנדל"ן. כלומר מה שהיא עושה, זה לספק ציוד חסר עבור אתרי בנייה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/171979 צפיות
אנחנו נתחיל עם רונית מרום, שהנה אדריכלית מובילה בכל הקשור לדירות יוקרה באשדוד בעיקר, אך גם ברחבי ישראל השונים. רונית נחשבת לחברה באותוו חוג של מעצבי פנים מובילים, שיכולים לקבוע בון טון בעולם הנדל"ן של דירות יוקרה.

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי30/11/161435 צפיות
אחד הנושאים המרתקים ביותר בעבודה עם אנשים, ילדים ובכלל בכל מערכת יחסים, זה הנושא של הרגש האנושי, ויותר מכך - הידיעה שלכל אחד מאיתנו יש את היכולת להפוך למאסטר ברגשות, שזה אומר לדעת להתחבר לכל אדם, לשדרג את כל מערכות היחסים שלנו ושל האנשים שאנחנו מקדמים, ולהרגיש באופן אמיתי הרגשה של שמחה ואהבה.

מאת: ברסלב מאיראימון אישי - כללי28/10/161125 צפיות
בראשית ברא אלוקים את השמים ואת הארץ... והוא חובה על כל אדם ונברא להתחדש בכל בוקר שזוכה לקום משינתו, כי לא כולם קמים ואם קמים קמים עם העצבות של האתמול במקום השמחה והתקווה של המחר !

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי07/10/161289 צפיות
בתחילתה של כל שנה כולנו נוהגים לאחל ולהבטיח לעצמנו שינויים פעמים רבות זה פשוט להתנתק מהרגלי עבר שאנחנו מושכים בחיינו ולא ממש מרוצים מהם או שהם לחלוטין אינם משרתים אותנו. והרבה פעמים אנחנו מגיעים לסיומה של שנה שנה חדשה מתחילה ושוב אנחנו מבטיחים לעצמנו את אותן הבטחות מייחלים להיפטר מאותם דפוסים שמעכבים אותנו לצמוח בחיים מי שאנחנו באמת ! רב הדפוסים שאנחנו מנסים לשנות מקורם בדפוסים שהוקנו לנו בגילאי הילדות הצעירים חיים שם בתוך התת מודע שלנו ומעכבים אותנו לחיים שאותם היינו רוצים לחיות !

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica