חפש מאמרים:
שלום אורח
15.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שמירה על היגיינה במוסדות ממשלתיים: המוצרים שיגשימו את המשימה

מוסדות ממשלתיים, מעצם המהות שלהם, צריכים להיות המכובדים וה"רשמיים" ביותר שיש. עקב העובדה שמדובר באחד מכרטיסי הביקור המובהקים של המדינה כולו, ממוסדות אלה נדרש להיות נקיים, ללא דופי - ורצוי מאד גם לעמוד בדרישות ההיגיינה הגבוהות ביותר.

הגם שכל מוסד ממשלתי עובר ניקיון תדיר, אין ספק כי ההיגיינה יכולה להישמר רק כאשר בשטח המוסד ישנם מספר פריטים חיוניים, שלוקחים על עצמם מספר תפקידים מרכזיים. המאמר הבא סוקר כמה מהמוצרים המרכזיים ביותר, מהבחינה הזו.

מתקן לסבון קצף, ברז ומה שביניהם

לא ניתן לחשוב על שמירה על היגיינה, במקום ציבורי או פרטי, מבלי להכניס לתמונה את מלאכת שטיפת הידיים. זו צריכה להתבצע לאחר ביקור בשירותים, לפני ארוחות או אפילו "סתם" אחת למספר שעות, כאשר הידיים מתלכלכות. מתקן לסבון קצף יהפוך את משימת רחיצת הידיים לפשוטה פי כמה, ולו מכיוון שהוא כולל בתוכו מנגנון המאפשר הוצאה של סבון קצף איכותי, אנטי בקטריאלי ובעל ניחוח נעים, בלא יותר מאשר לחיצת כפתור בודדה.

כיום, ניתן למצוא מתקנים לסבון קצף הכוללים מיכלים בנפח מרשים במיוחד, מה שמאפשר לבצע את המילוי שלהם רק לאחר פרקי זמן מרשימים - דבר שמקל על מנהלי המוסד הממשלתי. המתקנים מגיעים בשלל עיצובים נאים, המשתלבים היטב בכל מוסד ואף עשויים להצעיד אותו קדימה, מהבחינה הזו.

ואגב, יש להדגיש כי ניתן למצוא פתרונות מתקדמים גם כשזה נוגע לברזים, עם אפשרות להפעלה אוטומטית של ברז המים, למשך מספר שניות, לאחר שהחיישנים מזהים ידיים המוכנסות תחת הברז. הדבר מקל על המשתמשים ואף כולל בתוכו היבט תברואתי מסוים, שעה שהוא מונע נגיעה ישירה בפריט שבו פוטנציאל חיידקים - ידית הברז.

מתקנים לניגוב ידיים

סוג אחר של מתקנים, מרכזי לא פחות, הוא מתקנים לניגוב ידיים, אשר לוקחים על עצמם גם את תפקיד ייבושן לאחר פעולת הרחיצה. החדשות הטובות הן שגם כאן ניתן למצוא שורה ארוכה של מוצרים איכותיים בכל קנה מידה. זה מתחיל עם הגרסאות הבסיסיות יותר של המתקנים, כלומר, כאלה הכוללים גלילי נייר או מפיות, אשר המשתמש מוציא במהלך פעולת הניגוב. ישנם מתקנים בהם המשתמש מפריד בין גלילי הנייר בעת השימוש, ולעומתם כאלה המוציאים כבר מפיות נייר נפרדות. פתרון זה נחשב לזול באופן יחסי ומקל מאד על אלה שעתידים להשתמש בחדר השירותים או המטבח של המוסד הממשלתי.

עם התפתחות הטכנולוגיה הנוכחית, לא מפתיע מדוע מתקן לניגוב ידיים חשמלי מקבל חשיבות מכרעת לא פחות. מתקן זה, אשר אנחנו מכירים בעיקר מהקניונים ואתרי הבילוי האחרים, נפוץ במיוחד גם במוסדות ממשלתיים. המתקן כולל בתוכו חיישנים מיוחדים, המזהים הנחה של ידיים בשטח המתקן ומביאים להזרמת אוויר חם.

לאחר מספר שניות  של שימוש (ויש גם מתקנים הכוללים ספירה של הזמן הנדרש לשימוש הלכה למעשה), צפויות הידיים להיות יבשות לחלוטין. מתקן שכזה מקל גם על מלאכת השמירה על הניקיון של המקום בו הוא מוצב, ולו מכיוון שאין כאן מפיות נייר שאמורות להיות מושלכות בפח האשפה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

באמצעות פילוח נכון של קהל היעד, כותבי תוכן מקצועיים ושיטות קידוםמתקדמות, תביא החברה את האתר שלך למקומות הראשונים ב"גוגל". והמשמעות? פניות רבות והגדלת קהל הלקוחות הפוטנציאלים שלך! בוא להרגיש את ההבדל וקדם את העסק שלך עם חבילות קידום האתרים שלנו.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת DSD STUDIO

מאת: DSD STUDIOאחסון אתרים17/04/162549 צפיות
האם אתה משתמש בפלאש כדי לבנות את אתר האינטרנט עבור העסק שלך? אתה רוצה להיות בטוח שהאתר שלך ירוץ בצורה חלקה כמו שצריך? אז כדאי לך לבחון את האפשרות של אחסון פלאש.

מאת: DSD STUDIOשיקום והידרותרפיה10/04/161014 צפיות
גיל הזקנה מתאפיין בלא מעט שינויים גופניים, שינויים שעלולים לגרום ללא מעט בעיות רפואיות. מתי יש צורך בשיקום גריאטרי אצל קשישים? התשובה במאמר הבא.

מאת: DSD STUDIOבריאות ורפואה כללי10/04/16593 צפיות
בעיות בדיבור הן חלק מקטגוריה רחבה יותר של לקויות, המכונות בשם הכולל הפרעות שפה. הן מתבטאות בקושי להתנסח בצורה נכונה, כתוצאה מגורמים גנטיים או נסיבתיים. כיצד לטפל? בואו לגלות.

מאת: DSD STUDIOהדברה10/04/16766 צפיות
כאשר עונת החורף מסתיימת והאביב בפתח, הנחשים מתחילים להתעורר ולחפש מזון. הנחשים אוהבים להסתתר במקומות חמימים, חבויים ונסתרים מהעין ולכן המפגש עמם עלול להיות קטלני, מאחר וקשה לראות אותם מראש. מה לעשות במקרה ונתקלתם בנחש? התשובות כאן!

מאת: DSD STUDIOניקיון13/04/15645 צפיות
שירותי ניקיון נדרשים בשורה ארוכה של מצבים - כי מי לא מעוניין שהמבנה בו הוא נמצא שעות ארוכות מדי יום, אם לא בכל שעות היממה, יהיה הנקי ביותר האפשרי? מה שרבים לא נותנים עליו את הדעת הוא שתחום זה נחשב למורכב לכל הדעות, עם שורה ארוכה של שירותים אפשריים המרכיבים את המשוואה. המאמר הבא ינסה לעשות לכם קצת סדר בבלאגן.

מאת: DSD STUDIOאדריכלות24/10/14755 צפיות
כאשר מבקשים ליצור סביבת מגורים או עבודה באיכות הגבוהה ביותר צריך להיות מוכנים להשקיע. ההשקעה איננה רק במונחי כסף כי אם גם בזמן ולעיתים גם בהשקעה של מאמץ מסוים.

מאת: DSD STUDIOבעלי חיים - כללי10/08/141079 צפיות
האמרה הידועה גורסת כי ניתן ללמוד לא מעט מהנמלים. ובכל זאת, כשהן מופיעות בבית שלנו, הן אף פעם לא מתקבלות בברכה. נכון, בניגוד למזיקים אחרים הן לא מהוות מטרד בריאותי, אך בוודאי מטרד אסתטי – וזה עוד בלי להזכיר את יכולתן להיכנס לאוכל שלנו ולהפוך אותו לבלתי שמיש בעליל. ברור, לכן, כי מצבים רבים מחייבים אותנו לבצע הדברת נמלים, ורצוי מוקדם ככל האפשר. איך בדיוק עושים זאת? וכיצד מוצאים פתרון הדברת נמלים בצפון שיהיה היעיל ביותר?

מאמרים נוספים בנושא עסקים קטנים ובינוניים

מאת: בנימין קלינגרעסקים קטנים ובינוניים04/01/21325 צפיות
משרדנו סייע במחקר בסיוע להפחתת הנטל הבירוקרטי על בעלי העסקים. בקרוב עלויות הרישוי יקוצצו משמעותית. התיקון לתקנות רישוי עסקים יאפשר להתחיל לעבוד עם המסלולים המקוצרים. עסקים ברמת סיכון נמוכה יוכלו לקבל רישיון עסק על בסיס תצהיר, ללא תהליך האישורים המלא הקיים עד כה.

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים03/05/20270 צפיות
בכל תהליך של פתוח עסקי או תכנון אסטרטגי ,מתבצע תהליך של ניתוח יכולות עסקיות, במטרה לזהות את נקודות החוזק והחולשה של העסק. באותה נשימה מתבצעת הערכה של ההזדמנויות העסקיות, והאיומים הנשקפים מסביבת התחרות הקרובה (מתחרים, לקוחות, ספקים תחליפים, חודרים חדשים) והסביבה הרחבה ( פוליטית, כלכלית, חברתית, רגולציה, טכנולוגית, שמירת הסביבה).

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים05/04/20377 צפיות
כל בעל עסק ללא קשר לגודל העסק, חייב לבחון ולהעריך מנקודת ראות של "ועדת חקירה עצמית" איך הוא ועסקו חוו את האירוע הזה, ולהיזכר באירועים שליליים נוספים שחוו בעבר, בתהליך ניהול העסק שלהם, לקבל תובנות חדשות בניהול עסקי וליישמם בעסק שלהם.

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים05/04/20304 צפיות
כל בעל עסק ללא קשר לגודל העסק, חייב לבחון ולהעריך מנקודת ראות של "ועדת חקירה עצמית" איך הוא ועסקו חוו את האירוע הזה, ולהיזכר באירועים שליליים נוספים שחוו בעבר, בתהליך ניהול העסק שלהם, לקבל תובנות חדשות בניהול עסקי וליישמם בעסק שלהם.

מאת: רונית אלפסיעסקים קטנים ובינוניים02/08/191101 צפיות
האם לעבוד מהבית או לשכור משרד? לחלקנו התשובה ברורה, יש המעדיפים לעבוד מהבית ויש שעבורם הנושאר טאבו והם חייבים משרד. להלן טיפים שיסייעו לכם לבחור את המשרד האולטימטיבי עבורכם.

ענף שירותי האחסנה הוא תחום רחב של אחסון ציוד לעסקים, אחסון תכולת דירה, השכרת מכולות או אחסנה במכולות. היכן, כמה ומה כדאי לבדוק קודם.

מאת: gal ganonעסקים קטנים ובינוניים01/07/18571 צפיות
כאשר אנחנו נוסעים נסיעה ארוכה או נסיעה ליעד קרוב יותר הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיקרה הוא שיהיה לנו תקר בגלגל. תקר בגלגל יכול לשבש את לוח הזמנים שלנו ולהפוך את סדר היום שלנו לכזה שיש בו הרבה אי נעימות ועיכובים. במקרה שיש לנו תקר בגלגל אנחנו לא צריכים להתאמץ ולהזיע עד שנצליח להחליף לבד את הגלגל ולתקן אותו. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להזמין שירות החלפת גלגל כזה שאנשי מקצוע יבואו לכל מקום בו אנחנו תקועים ויחליפו לנו באופן מהיר ומאוד נוח את הגלגל עם התקר לגלגל קבע חדש שיוכל לשמש אותנו במשך זמן רב.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica