חפש מאמרים:
שלום אורח
18.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דיור מוגן עם מטפלת

מאת: נינה כהןגיל הזהב04/11/2015739 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

דרך ייחודית יותר להגיע לדיור מוגן

מאחר ואנו חיים בעולם יצירתי מאוד שבו אנשים מעלים לא מעט רעיונות טובים, הרי שאנו יכולים לראות כיצד בלא מעט מצבים אנו יכולים ליהנות מדבר שנגדיר אותו כ"גם וגם". בכל הקשור למצבו של קשיש סיעודי אנו מזהים היום כיצד ניתן ליהנות יותר במסגרת של דיור מוגן עם מטפלת שמהווה חלק משמעותי בניהול אורח חייו התקין של הקשיש.

הגדרה של "גם וגם" בעניין שבו אנו דנים מציגה כיצד הקשיש יכול ליהנות גם ממתקן ברמה גבוהה שמציע לו דיור מוגן וגם ממטפלת צמודה שאותה בד"כ שוכרים כשרוצים להצמיד לקשיש מישהו שיהיה איתו קבוע בביתו. אם אפשר ליהנות משני העולמות גם יחד, הרי שדרך ייחודית זו שווה בדיקה מצדם של רבים שמגיעים למצב סיעודי ולפרק לא פשוט בחייהם הבוגרים.

מדובר בשילוב מתבקש

אם נבחן מעט יותר לעומק את ההצעה ליהנות גם מדיור מוגן וגם ממטפלת אישית, הרי שנבין די מהר עד כמה מדובר בשילוב מאוד מתבקש. אחרי הכול, כל אדם ישמח לקבל טיפול שהינו גם נרחב וגם אישי, וע"י כך להבין עד כמה דיור מוגן עם מטפלת הוא משהו שיוצר אפשרות טובה הרבה יותר להתנהל בצורה יומיומית מספקת ולעשות הרבה יותר פעולות בצורה קלה ובטוחה יותר.

ההצעה של דיור מוגן עם מטפלת היא זו שמצביעה על כיוון עדכני מאחר ומצבם של קשישים סיעודיים נבחן כל הזמן במטרה להציע להם דרכים קלות יותר לנהל את חייהם. אם בעבר היו אנשים אלו סובלים מבעיה קשה ומגבילה כל כך ונאלצים להתפשר על אפשרויות סבירות ולא יותר מכך, הרי שהיום שילוב כזה הוא בהחלט דרך נכונה יותר לשדרג את הנוחות ואת איכות החיים.

העתיד יציע כנראה אפשרויות אישיות יותר

אם ציינו קודם לכן עד כמה אנו חיים בעולם יצירתי יותר שבו רעיונות רבים פורחים להם ומציגים לנו אפשרויות טובות יותר, הרי שלא קשה להבין עד כמה העתיד יציג לנו רעיונות עוד יותר ייחודיים ועוד יותר מספקים. היצירתיות בכל הקשור להגדלת טווח הנוחות וההנאה של אנשים במצב סיעודי, תבוא לידי ביטוי בסיוע נוסף ומקורי שישנה עוד יותר את דרך הטיפול שאנו מכירים היום.

עבור לא מעט קשישים, הרי שהאפשרות של דיור מוגן עם מטפלת היא לא פחות מאשר דבר שכדאי לממש אותו. בל נשכח כי מי שמגיע למצב קשה כל כך ואינו מצליח לבצע פעולות פשוטות בעצמו, ירצה מאוד לראות כיצד עומדות לצדו כל המערכות האפשריות כדי שימשיך בחייו בלי חששות רבים או קשיים מעיקים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/187787 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/181594 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/187752 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/185317 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/183513 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/181424 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/181235 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא גיל הזהב

מאת: simply smartגיל הזהב01/04/216253 צפיות
בתי אבות ודיור לגמלאות עומדים בפני אתגרים, אך הביקוש למוצרים אלה רק יגדל ככל שאוכלוסיית המדינה מתבגרת בכתבה הבאה נרחיב על כך:

מאת: רוני הכהןגיל הזהב04/12/171867 צפיות
יותר ויותר מבוגרים מוצאים כי רכישת קלנועית למכירה היא פעולה שעומדת בכל התנאים לעולם חדש של תנועה עצמאית למדי עבורם.

מאת: שרון צרפתיגיל הזהב28/09/162033 צפיות
חשוב תמיד להיות מעורים בנעשה ולא להזניח מצב נפשי שהחל מדכדוך קל והתקדם אל עבר דיכאון של ממש שממנו כבר קשה לצאת. עבור הגיל השלישי מומלץ להתקדם בעזרת פסיכוגריאטר שמכיר את העולם הזה מקרוב ויכול בצורה מקצועית להקל על הכניסה וההשתלבות בתוכו.

מאת: רועי כץגיל הזהב11/09/162152 צפיות
מכירות חיתולים למבוגרים במבצע מקדמות סטטיסטיקה שאומרת שאחד מתוך ארבעה אנשים עשוי להזדקק לשימוש באחד הסוגים הנפוצים.

מאת: רועי כץגיל הזהב28/07/162069 צפיות
הזדקנות עשויה להיות תהליך מורכב. אתה חווה כתמים כבדים על העור, תנועתך איטית יותר, ואתה לוקח יותר כדורים מאשר ג'ניס ג'ופלין במיטב שנותיה.

מאת: נינה כהןגיל הזהב27/12/152053 צפיות
אם היינו בודקים את מצבם של קשישים בישראל של לפני כשלושה או ארבעה עשורים, היינו מקבלים תמונה שונה לגמרי מזו שאנו רואים היום.

מאת: נינה כהןגיל הזהב27/12/151732 צפיות
בנים ובנות של הורים רבים רואים כיצד מגיע הרגע שבו האדם שיקר להם כל כך אינו מסתדר לבד בחייו. כלומר, שלעתים גם אדם צלול לא מצליח לבצע בעצמו פעולות שלכל אדם אחר נראות שגרתיות ופשוטות מאוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica