חפש מאמרים:
שלום אורח
25.02.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהם החיתולים למבוגרים הטובים ביותר?

מאת: רועי כץגיל הזהב28/07/20161502 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הזדקנות עשויה להיות תהליך מורכב. אתה חווה כתמים כבדים על העור, תנועתך איטית יותר, ואתה לוקח יותר כדורים מאשר ג'ניס ג'ופלין במיטב שנותיה.

אך הכאב אינו פיסי בלבד. גם כבודך עשוי להתחיל להתאדות. יש את המראה המתנשא מהמלצר כשאתה נאבק לקרוא תפריט, וחוסר היכולת לבצע משימות פשוטות, שבוצעו פעם בקלות. עצמאותך נשחקת בעדינות.

בעיות אלו מחריפות כשאתה סובל מבריחת שתן

במצב זה, אתה מתחיל לרכוש בגדים פחות מתוך התאמת סגנון ויותר מתוך שיקולי נוחות והסתרת כתמים. באירועים חברתיים, אתה מסמן לעצמך את המסלול לחדר השירותים, וכל נסיעה ארוכה במכונית הופכת למטלה.

חיתולים למבוגרים – נוחות בכל מקום

לבישת חיתולים למבוגרים היא אחת השיטות הטובות ביותר המיועדות למבוגרים שאינם מסוגלים להתאפק, ויכולים לחוש בנוח לצאת בפומבי. מוצרי ספיגה למבוגרים הם בדיוק מה שהם נשמעים – מרופדים, וכוללים תחתונים ופדים סופגים.

חיתולים למבוגרים מיוצרים משתי שכבות עיקריות, כשהחלק הפנימי מורכב מחומר הידרופילי המושך נוזלים, בעוד שהחלק החיצוני מורכב מחומר הידרופובי, המונע את חלחול הנוזל.

איכות מוצרי ספיגה למבוגרים

מוצרי ספיגה למבוגרים נבדקים בהתאם לנוחותם, יכולת הספיגה שלהם, עמידותם וסגנונם. למרות שלעולם לא תרגיש באמת בנוח עם חיתולים למבוגרים, חלקם לבישים יותר מאחרים. כשאתה בודק את ערך החיתולים, עליך לבדוק את עמידותם.

כיצד בוחרים חיתולים ומוצרי ספיגה למבוגרים?

כשאתה בוחר תחתונים סופגים, עליך לבדוק אם הם מרגישים כמו תחתונים אמיתיים, שאינם מגרדים במפשעה ומתאימים היטב. עליך לבדוק לאיזה פרק זמן תוכל לצאת לפומבי עם החיתול, כשאתה שוכח שהוא בכלל שם.

עמידות מוצרי ספיגה למבוגרים

חיתולים למבוגרים אמורים לספוג היטב נוזלים. עליך לבדוק כמה נוזל יכול להחזיק החיתול, וכמה הוא נוח, שומר על יובש, נוטה לדליפות, ובאיזה שלב הוא מתחיל להתבלות.

הסתמכות על מוצרי ספיגה למבוגרים מבוססת על יכולת לבישתם גם לאחר שהם מתלכלכים. בנוסף, לא ניתן לשאת ערכה חלופית של חיתולים למבוגרים, ולא ניתן לצאת עימם למסיבה. לכן עליך להבין את פרק הזמן בו תוכל ללבוש חיתול משומש בנוחות, ובאיזו נקודה תצטרך להחליפו במהירות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

רועי כץ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רועי כץ

מאת: רועי כץקייטרינג16/12/181724 צפיות
בחיים ישנם אירועים רבים - ברית מילה, זבד הבת, בר מצוה, בת מצוה, חתונה, חנוכת בית, יום נישואים, ימי הולדת , הכנסת ספר תורה ולצערנו גם אזכרות.

מאת: רועי כץעסקים משפחתיים16/12/181404 צפיות
סבא חיים וסבתא יונה לבית משפחת בדיחי עלו לארץ ישראל מתימן בשנת 1942 - לא במבצע מרבד הקסמים כפי שנהוג לחשוב. הם חיו בירושלים ולפרנסתם מכרו פלאפל בעגלת מזון. טיגנו את הפלאפל על פרימוס ותושבי ירושלים מספרים שהטעם עד היום נשאר בפה...

מאת: רועי כץעסקי מזון16/12/185127 צפיות
מעוניינים באוכל מוכן לשבת? מתגעגעים לטעמים של בית? את ארוחת השבת הקרובה שלכם כבר תרכיבו מאוכל ביתי מוכן, טעים להפליא, אוכל עם טעם של בית. את התחושה החמימה הממלאת את הלב עם כל ביס בארוחה המתבססת על אוכל ביתי קשה לתאר במילים. גם כאשר ישנן עשרות מסעדות גורמה המציעות מנות מודרנית מעוצבות, רוב האנשים עדיין מתגעגעים יותר מכל לאוכל של בית כי אחרי הכל מאין כמו אוכל של בית.

מאת: רועי כץבריאות גיל הזהב13/06/18593 צפיות
מבוגרים סיעודיים זקוקים לטיפול רב יחד עם השגחה ברוב שעות היממה. טיפול ביתי באדם סיעודי כרוך בלא מעט אתגרים, הכנות, שעות עבודה וקשיים. לא כל אחד יוכל לטפל באדם סיעודי ולא בכל בית הדבר מתאפשר. פנייה לטיפול ביתי עולה על הפרק כאשר האדם הסיעודי אינו מוכן להכניס לביתו מטפל סיעודי, אינו מסכים לקבלת טיפול במוסד סיעודי וכאשר ישנה נכונות ויכולת לבני המשפחה לספק את הטיפול הדרוש.

מאת: רועי כץבריאות גיל הזהב13/06/18694 צפיות
טיפול סיעודי ביתי ניתן בהיקף מלא של 24 שעות ביממה או בהיקף חלקי של כמה שעות בכל יום. היקף הסיוע לו זקוק האדם המבוגר נקבע בהתאם למצבו הנפשי והמנטלי. ישנם מקרים בהם מספיקה עזרה של כ-3 שעות בכל יום מול מקרים בהם נדרשים סיוע מלא והשגחה 24 שעות ביממה.

מאת: רועי כץבריאות גיל הזהב13/06/18617 צפיות
רולטורים הם פתרון הניידות הטוב ביותר בעבור אותם מבוגרים שזקוקים רק למעט תמיכה במהלך הליכה בבית או בחוץ. המתקן מהווה תוספת של יציבות ואפשרות למנוחה קלה במהלך ההליכה. רולטור 4 גלגלים או 3 גלגלים מתאים למבוגרים עצמאיים המתהלכים באופן עצמאי וזקוקים לתמיכה חלקית בלבד. חשוב להבהיר כי רולטורים הם אינם תחליף לכסאות גלגלים ואינם מספקים תמיכה מלאה כמו כיסא גלגלים.

מאת: רועי כץבריאות גיל הזהב13/06/18595 צפיות
התחלת שימוש בכיסא גלגלים כרוכה ברוב המקרים בקושי נפשי ופיזי. על האדם המשתמש בכיסא להתרגל למצבו החדש, ללמוד להכיר את הסביבה שלו מחדש ולהתרגל לתפעול הכיסא באופן עצמאי או עם סיוע. כסאות גלגלים נדרשים בשלב בו האדם כבר אינו מסוגל להתנייד בכוחות עצמו בשל חולשה זמנית, החלמה מניתוח, פציעה, קטיעת גפיים או מחלה.

מאמרים נוספים בנושא גיל הזהב

מאת: רוני הכהןגיל הזהב04/12/171316 צפיות
יותר ויותר מבוגרים מוצאים כי רכישת קלנועית למכירה היא פעולה שעומדת בכל התנאים לעולם חדש של תנועה עצמאית למדי עבורם.

מאת: שרון צרפתיגיל הזהב28/09/161420 צפיות
חשוב תמיד להיות מעורים בנעשה ולא להזניח מצב נפשי שהחל מדכדוך קל והתקדם אל עבר דיכאון של ממש שממנו כבר קשה לצאת. עבור הגיל השלישי מומלץ להתקדם בעזרת פסיכוגריאטר שמכיר את העולם הזה מקרוב ויכול בצורה מקצועית להקל על הכניסה וההשתלבות בתוכו.

מאת: רועי כץגיל הזהב11/09/161610 צפיות
מכירות חיתולים למבוגרים במבצע מקדמות סטטיסטיקה שאומרת שאחד מתוך ארבעה אנשים עשוי להזדקק לשימוש באחד הסוגים הנפוצים.

מאת: נינה כהןגיל הזהב27/12/151336 צפיות
אם היינו בודקים את מצבם של קשישים בישראל של לפני כשלושה או ארבעה עשורים, היינו מקבלים תמונה שונה לגמרי מזו שאנו רואים היום.

מאת: נינה כהןגיל הזהב27/12/151200 צפיות
בנים ובנות של הורים רבים רואים כיצד מגיע הרגע שבו האדם שיקר להם כל כך אינו מסתדר לבד בחייו. כלומר, שלעתים גם אדם צלול לא מצליח לבצע בעצמו פעולות שלכל אדם אחר נראות שגרתיות ופשוטות מאוד.

מאת: נינה כהןגיל הזהב27/12/151154 צפיות
מאחר ואנו חיים בעולם יצירתי מאוד שבו אנשים מעלים לא מעט רעיונות טובים, הרי שאנו יכולים לראות כיצד בלא מעט מצבים אנו יכולים ליהנות מדבר שנגדיר אותו כ"גם וגם".

מאת: נינה כהןגיל הזהב27/12/151129 צפיות
אדם מבוגר שהגיע למצב סיעודי הוא כזה שמצריך חיפוש אחר מסגרת מתאימה. חשוב לציין זאת מאחר ולקשישים בישראל מחכות מסגרות שונות ומגוונות בהתאם למצבם ולהעדפתם האישית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica