חפש מאמרים:
שלום אורח
21.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דיור מוגן תומך בשרון

מאת: נינה כהןגיל הזהב04/11/20151066 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

הרבה מעבר לשהות שגרתית בבית אבות

תמיכה באדם מבוגר שמצבו הבריאותי מאוד לא פשוט היא דבר חשוב מאוד, והדבר ברור לכל בר דעת. אך יש להבין כי אין מה להתייחס להגדרה של תמיכה כמשהו כללי, אלא שאם אנו מדברים על דיור מוגן תומך בשרון למשל, הרי שיש להבין עד כמה מגוון השירותים מהם יכול ליהנות הקשיש הוא כזה שבאמת מציג תמיכה מיוחדת ואפשרות ליהנות מאורח חיים מלא וממצה.

מוסדות שונים כמו בתי אבות ודיור מוגן מציגים שירותים שונים מהם יכול ליהנות הקשיש הישראלי בימינו. אך לגבי תמיכה, הרי שמסגרת דיור מוגן כזו מציעה לא רק חוגים שונים, הרצאות מרתקות, מבחר סרטים, שמירה ואבטחה סביב השעון, רמת ניקיון גבוהה, ספרייה, מסעדה וכיו'. דיור תומך מציג עוד תוספות חשובות שכל קשיש במצב מסוים ישמח ליהנות מהן כמה שיותר זמן.

השירותים מהם ניתן ליהנות בדיור תומך

היכרות עם הדיור התומך בישראל בכלל ובשרון בפרט, מראה כיצד יש לא מעט דוגמאות אותן ניתן להציג אם רוצים להדגיש את השוני בין דיור כזה לדיור בסיסי יותר. המגיעים למסגרת כזו רואים מיד כיצד הם יכולים ליהנות מעזרה אמיתית בפעולות היומיומיות שלהם ומתכנית טיפול שנתפרת אישית עבורם. כך מודגשת יכולתו של דיור מוגן תומך בשרון לתמוך באמת בכל קשיש שמציג צרכים שונים.

בנוסף על הסיוע שהוצג לעיל, הקשישים במסגרת כזו ייהנו גם מסידור וחלוקה של התרופות שלהם, מהשגחה ברמה מוגברת יותר וממעקב רפואי שרק דיור מוגן תומך בשרון יכול להציע. יחד עם ארוחות מסודרות, מגוון רחב של פעילויות חברתיות, אפשרויות תעסוקה מיוחדות בהתאם למצב הבריאותי, ושירותים חשובים של כביסה וניקיון, מדובר במעטפת חשובה ומועילה מאוד.

דיור שמיועד לאוכלוסיה מסוימת

קשישים רבים בישראל נחלקים לקטגוריות בריאותיות שונות בהתאם למצבם ולנתונים הרפואיים שהם מציגים. אחרי הכול, לא כל קשיש אינו מסוגל לבצע פעולות בסיסיות בעצמו, ולא תמיד שני קשישים שמוגדרים כסיעודיים נמצאים באותו המצב. לכן יש להבין כי דיור מוגן תומך בשרון מציג מסגרת המתאימה לאוכלוסיה מסוימת של קשישים. זאת על מנת להיטיב עימם בצורה ממוקדת.

מסגרת ממוקדת זו מתאימה במיוחד לקשישים שמצבם מציג ירידה קשה ביכולת לתפקד עצמאית. זאת בין אם מדובר בסיבות כמו מחלה קשה, ניתוח מסוים, אשפוז, או תהליך החלמה לאחר אשפוז או מחלה. בהתאם לתנאים שמציג כל דיור מוגן כזה, יכולים רבים לבדוק האם הם יכולים להתקבל למסגרת כזו ולנהל את חייהם בצורה מיטבית הרבה יותר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/187790 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/181596 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/187754 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/185321 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/183519 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/181426 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/181236 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא גיל הזהב

מאת: simply smartגיל הזהב01/04/216263 צפיות
בתי אבות ודיור לגמלאות עומדים בפני אתגרים, אך הביקוש למוצרים אלה רק יגדל ככל שאוכלוסיית המדינה מתבגרת בכתבה הבאה נרחיב על כך:

מאת: רוני הכהןגיל הזהב04/12/171867 צפיות
יותר ויותר מבוגרים מוצאים כי רכישת קלנועית למכירה היא פעולה שעומדת בכל התנאים לעולם חדש של תנועה עצמאית למדי עבורם.

מאת: שרון צרפתיגיל הזהב28/09/162035 צפיות
חשוב תמיד להיות מעורים בנעשה ולא להזניח מצב נפשי שהחל מדכדוך קל והתקדם אל עבר דיכאון של ממש שממנו כבר קשה לצאת. עבור הגיל השלישי מומלץ להתקדם בעזרת פסיכוגריאטר שמכיר את העולם הזה מקרוב ויכול בצורה מקצועית להקל על הכניסה וההשתלבות בתוכו.

מאת: רועי כץגיל הזהב11/09/162156 צפיות
מכירות חיתולים למבוגרים במבצע מקדמות סטטיסטיקה שאומרת שאחד מתוך ארבעה אנשים עשוי להזדקק לשימוש באחד הסוגים הנפוצים.

מאת: רועי כץגיל הזהב28/07/162071 צפיות
הזדקנות עשויה להיות תהליך מורכב. אתה חווה כתמים כבדים על העור, תנועתך איטית יותר, ואתה לוקח יותר כדורים מאשר ג'ניס ג'ופלין במיטב שנותיה.

מאת: נינה כהןגיל הזהב27/12/152054 צפיות
אם היינו בודקים את מצבם של קשישים בישראל של לפני כשלושה או ארבעה עשורים, היינו מקבלים תמונה שונה לגמרי מזו שאנו רואים היום.

מאת: נינה כהןגיל הזהב27/12/151738 צפיות
בנים ובנות של הורים רבים רואים כיצד מגיע הרגע שבו האדם שיקר להם כל כך אינו מסתדר לבד בחייו. כלומר, שלעתים גם אדם צלול לא מצליח לבצע בעצמו פעולות שלכל אדם אחר נראות שגרתיות ופשוטות מאוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica