חפש מאמרים:
שלום אורח
07.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חכם, מה הוא אומר? הנה דברים שחייבים לדעת לפני שבונים בית!

מאת: gal engineersבית חכם31/12/2015801 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

חכם, מה הוא אומר? הנה דברים שחייבים לדעת לפני שבונים בית!

חשמל חכם מאפשר שליטה ובקרה מלאה כמעט על כל הפעילויות החשמליות בבית, כאשר תנאי הכרחי לכך הוא שכל מערכות החשמל, תהינה מקושרות האחת עם השנייה. כך, באמצעות לחיצה על מתג אחד באמצעי הבקרה יוכלו דיירי הבית ליהנות מהטכנולוגיה ברמה הגבוהה ביותר ובד בבד, גם לחסוך בחשמל. לדוגמא, בצהריים האור יידלק במעומעם, הווילונות החשמליים יהיו פתוחים לרווחה והטמפרטורה במזגן תהיה צוננת וקרירה. לחילופין, בשעות הערב, המתג השני יעלה את רמת האור, הווילונות יוגפו, הטמפרטורה תתחמם והסאונד יתגבר.

בעזרת צוות האדריכלים, יועצי החשמל והאנרגיה שלנו ובאמצעות הכלים המתקדמים ביותר שברשותנו, אנו נתכנן לכל בית את הטכנולוגיה הרצויה בהתאם לסגנון החיים של הדיירים, שתביא בסופו של יום גם לחסכון גדול בהוצאות החשמל בבית.

הרצון לדאוג לרמת הנוחות לדיירי הבית הם מקור הפעולה של החברה ולכן נפעל בכל המישורים על מנת להביא לתוצאות האופטימליות בכל הקשור לחסכון בחשמל:

תאורה חסכונית-

בימים שטופי שמש, האור חודר מבעד לחלונות במשרד או בבית, אנו מדליקים את התאורה בעוצמתה הרגילה. אין היא יודעת לווסת את עצמה בצורה חכמה ולפעול באופן מעומעם, מה שמביא אותנו להתנהגות בזבזנית בשימוש החשמל.

חסכון באנרגיה ובהוצאות-

במבנים ציבוריים ובנייני משרדים ישנה אפשרות לבצע מיתוג חשמל לפי זמני הפעילות. מכונות הקפה, מתקנים לקירור וחימום המים, מדפסות, פקסים ואף תאורה במדרגות נשארים דולקים גם מעבר לשעות העבודה ושוב אנו הופכים בעל כורחנו לבזבזני חשמל ומגדילים את חשבון החשמל שלא לצורך.

בקרת מבנה-

בקרת מבנים מאפשרת למבניים גדולים כמו קניונים, בתי חולים ובנייני משרדים לשלוט בכל מערכות הקצה. החל ממערכות התאורה, המעליות, וכן, במערכות המיזוג, האינסטלציה והמים ועוד. בקרת המבנים תותאם ותוקם תוך שקיפות מלאה ולפי דרישות וצרכי הלקוח.

בין אם מדובר בבית הפרטי, במקום העבודה או במקומות ציבוריים, הבית החכם הוא הפתרון האידיאלי לתפוקה מקסימאלית בעלות משתלמת. אנו ב"גל מהנדסים" נעשה הכול, על מנת להפוך את הרעיון למציאות, תוך מתן שירות מקצועי, יעיל ואיכותי.

חברות השירות השונות וספקי ציוד  מערכת בית חכם אשר מוכרות בקרים לבתים חכמים, מתכנתות ומגדירות תרחישים. יש לקוחות הנוטים לחשוב ששרות זה כולל תכנון חשמלי של בית חכם . בעוד שתכנון חשמלי נעשה ע"י מהנדס חשמל שבחרתם שיעבוד בתאום עם האדריכל וחברת "בית חכם".

כשם שהאדריכל ולא קבלן השלד מתכנן את הבית, כך לא חשמלאי  או המתכנת של חברת בית חכם מתכנן את מערכות החשמל לבית, בהעדר תכנון מנוסה של משרד תכנון חשמל, התשתיות בבית עשויות לאכזב .ללקוחות בתים חכמים דרישות מיוחדות, יועץ חשמל  לבית צריך לחשוב על הלקוח ועל צרכיו המגוונים, להסתמך על ניסיון רב והכרת המוצרים הקיימים בשוק.

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Gal-engineers

תכנון ויעוץ חשמל מתקדם.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת gal engineers

מאת: gal engineersבית חכם31/12/15927 צפיות
בעבר, החשמל החכם נחשב היה לכזה הקיים בביתם של העשירים בלבד. כיום, מיתוס היוקר נופץ, הסטיגמה של בית חכם ויקר, התייחסה בעיקר למבנה עלויות היסטורי של המערכת, טכנולוגיה לא מפותחת והתייהרות של חברים.

מאת: gal engineersבית חכם31/12/15793 צפיות
בית חכם הינו מערכת שליטה חכמה בתצרוכת החשמל . מערכת ניהול חכמה המבצעת שליטה מסודרת על תצרוכת חשמל בבית ולכן זו מערכת חשובה וחסכונית ולא מערכת בזבזנית.

מאת: gal engineersבית חכם31/12/15678 צפיות
יועץ חשמל מתכנן את בקרי חשמל חכם, מנפיק אישורים לחברת החשמל- לחיבור הזמני ולקבוע , לבזק, לטלוויזיה ולכבלים, מביא לשילוב המערכות בבית, מתריסים וחימום רצפתי ועד מעלון וגנרטור חירום. מתכנן תשתיות וצנרת חשמל שיאפשרו שינויים ותוספות בעתיד ובכך דואג לבטיחות ונוחות חיי הדיירים.

מאת: gal engineersבית חכם28/12/15584 צפיות
בית חכם הינו למעשה מערכת שליטה חכמה בתצרוכת החשמל, מה שלמעשה משנה את הצורה בה מנוהל משק האנרגיה הביתי. בית חכם, הינו תהליך של שליטה על מכלול המכשירים הטכנולוגיים והחשמליים בבית בצורה ידידותית ופשוטה.

מאת: gal engineersבית חכם18/04/12701 צפיות
בעבר, החשמל החכם נחשב היה לכזה הקיים בביתם של העשירים והמיוחסים בלבד. כיום, מיתוס היוקר נופץ, והושרשה ההבנה כי כמו כל מערכת או ציוד שאנו רוכשים במשך השנים,

מאת: gal engineersייעוץ עסקי22/08/11684 צפיות
אנרגיה סולארית הינה אנרגיה מתחדשת, ירוקה, אשר מופקת מקרינת השמש במשך כל ימות השנה. קרינת השמש מומרת לאנרגיה סולארית על ידי תאים פוטו-ולטאים אשר עשויים ממוליכים למחצה (סיליקונים בדרך כלל).

מאמרים נוספים בנושא בית חכם

מאת: nash didanבית חכם07/10/18744 צפיות
חימום והסקה היה צורך בסיסי של בני אדם מאז ומעולם. בעבר בעידן איש המערות בני אדם חיממו את הבית שלהם בעזרת מדורות. עם התקדמות הטכנולוגיה אמצעי החימום של האדם השתכללו והפכו להיות טכניות יותר כמו למשל חימום באמצעות קיטור, חימום באמצעות גז וגם חימום באמצעות אנרגיה חשמלית.

מאת: טלבית חכם22/04/18454 צפיות
כמה פעמים קרה לכם שיצאתם מהבית ולא הייתם בטוחים אם סגרתם את הדוד החשמלי, את האורות בחדר השינה או את תנור האפייה? עם מערכת בית חכם לא תיאלצו לשוב על עקבותיכם כדי לבדוק האם אתם צודקים או טועים.

מאת: טלבית חכם04/03/18441 צפיות
בשנים האחרונות, צמד המילים החמות ביותר בתכנון האדריכלות ועיצוב הבתים הוא "בית חכם".

מאת: טלבית חכם11/02/18436 צפיות
מערכות בית חכם מנצלות את הטכנולוגיות החדישות ומאפשרות שליטה, ניהול ובקרה מהטלפון החכם.

מאת: שלום כהןבית חכם03/01/18560 צפיות
כיום רבים מבינים כי חיבור של תריסי גלילה לבית חכם זהו דבר מובן מאליו. אף על פי כן, עד לא מזמן רבים לא ידעו כיצד לפעול בעניין. לפיכך כל אחד מכם צריך לוודא כי מתבצעת בחירה טובה יותר בכל הנוגע לדבר.

מאת: רוני הכהןבית חכם01/01/18528 צפיות
העניין של הנוחיות מוטל בספק כאשר צריכים בכל פעם לתפעל מכשיר אחר, מפני שדבר שכזה יוצר בזבוז של זמן יקר בהתעסקות בכל אחד מאלה. את כל זאת אמור לשפר השימוש עם מערכת של בית חכם כאשר מחיר בית חכם נעשה למשהו שבר השגה עבור כל אדם בעידן המודרני.

מאת: רוני הכהןבית חכם27/11/17740 צפיות
מדובר במערכת שמאפשרת חיים אחרים שבהם ישנו חיסכון של זמן יקר, ומכאן גם חיסכון אדיר בכסף שהולך לטמיון ללא תכנון נכון ויעיל יותר על ניהול הבית. האם מחיר בית חכם הוא כזה שמגיע רק לעשירי הארץ? כבר לא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica