חפש מאמרים:
שלום אורח
19.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם הייתם רוצים לשדרג את התפקוד המוחי שלכם?

מאת: אילה פינקוייסייעוץ עסקי14/02/2016651 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

6 שינויים פשוטים שיגרמו למוח שלכם לעבוד ביעילות רבה יותר ב-2016אם תקיימו המלצותינו בכתבה זו- תקבלו תוצאות מדהימות!בחמש השנים האחרונות, תחום הנוירוסיינס צבר תאוצה משמעותית ונכנס לתחום הניהול החדשני. חברת Coachvision מביאה ללקוחותיה את החידושים האחרונים ומשלבת אותם בפיתוח אישי וארגוני. במאמר זה אנו ממליצים על שינויים קלים באורח חייכם על מנת שתוכלו לקצור הצלחות בשנה הקרובה ואנו מקווים שתהיה זו שנה יצירתית ומוצלחת במיוחד. 
האיבר השוקל קילו וחצי בין אוזנינו שולט בכל דבר שאנו עושים. אנו תלויים בו לגבי כל דבר, בין אם ההחלטה לגבי אילו מתנות חג להחזיר וכלה ביכולת שלנו לשמור על נשימה סדירה. למרות זאת רובנו לא מקדישים הרבה מחשבה ואנרגיה בשמירה על מוחנו. שמירה על המוח היא הדבר החשוב ביותר כדי להבטיח שנה מאושרת ופרודוקטיבית. אז מה הם התנאים האופטימאליים הנדרשים לכך? 
1. נקו את הראש מחקרים הראו כי מדיטציה משפרת את תפקוד המוח ומעלה את תחושת אושר. מדיטציה קצרה של 5 דקות באמצע יום העבודה תעשה לכם את ההבדל. קחו זמן לעצור ולהתבונן פנימה, התמקדו בנשימה שלכם ונקו את הראש. 
2. למדו משהו חדש 2016 זה הזמן ליצור קשרים ומסלולים מוחיים חדשים: אם תמיד רציתם ללמוד איך לגלוש בים, ללמוד סינית או ללמוד אימפרוביזציה, הקדישו שעה ביום לתחביב החדש שלכם. כל פעם שאתם לומדים משהו חדש המוח שלכם נעשה גמיש יותר ותפקודו משתפר כתוצאה מכך. 3. תנו לעצמכם לישון מחקרים מוכיחים שחוסר שעות שינה עלול אף לשנות את ה-DNA של המוח ולהפוך אותו פגיע יותר לדיכאון. גם בטווח הקצר, חוסר שעות מסיט קשרים מוחיים ממסלולם. לכן התעקשו על זמן שינה מספק. מומלץ אף לתת לעצמכם זמן ביום למנוחה. תנומה של 10 דק' לא תפצה על חוסר שעות שינה אך תשפר את התפקוד המוחי שלכם בטווח הקצר. 4. אכלו נכון מזון העשיר באומגה שלוש ופלבונואידים הוכח כמשפר תפקוד מוחי. ניתן למצוא אומגה שלוש באגוזים, ביצים ועלים ירוקים בין היתר. פלבונואידים נמצאים בקפה, פירות יער, עלים ירוקים ושוקולד מריר. דרך טובה להתמודד עם לחצי היום יום ולהעלות את התפקוד המוחי לאכול כל 4 שעות ולהקפיד על ארוחת בוקר. הימנעו ממזונות העתירים בשומן וסוכר וממזון מעובד. הכינו בקבוק מים ושקית אגוזים על שולחנכם. 5. הפעילו את גופכם הוכח כי התפקוד המוחי משתפר גם באמצעות אימון קצר שגרתי. הליכה של 2 קילומטר ביום מחזקת את הגוף והמוח. נצלו הזדמנויות: אם משהו הכעיס אתכם או שאתם בלחץ לקראת מצגת חשובה, קחו מס' דק' לרוץ במדרגות או לקפוץ במקום. פרץ ההתעמלות הקצר יספק את האינסטינקט המוחי של בריחה או לחימה (flight-or-fight).
6. קחו פסק זמןבניסוי לקחו צוות עבודה שהיה רגיל לעבוד 7 ימים בשבוע וביקשו מהם לעבוד רק 6 ימים. התוצאות הראו כי למרות קיצור ימי העבודה הצוות סיים יותר דברים - היה יותר פרודוקטיבי וחש יותר גאווה על ההישגים שהשיג בשבוע העבודה הקצר יותר. זו דוגמא טובה לכך שלשיפור התפקוד המוחי יש השפעה ממשית על הפרודוקטיביות. אבל אל תעצרו שם, חופשות הכרחיות לתפקוד מוחי ברמה גבוהה ואין זו טעות שאנשים חושבים הכי יצירתית בזמן שהם בחופשה, זאת ועוד שחופשה של שבוע פעמיים בשנה נמצאה כמאריכה חיים.
במאמר זה הצגנו בפניכם "מתכון" לשיפור תפקודי המוח שלכם בשנה הקרובה. האם תיקחו את הזמן ותיישמו שינויים פשוטים אלו? אם כן המוח שלכם יודה והשגת המטרות שלכם קרובה מאי פעם. 

בהצלחה ! 

אילה פינקוייס וצוות היועצים של Coachvision 

מבוסס על כתבה שנכתבה ע"י MINDA ZETLIN התפרסמה ב- inc.comבברכה,

איילה פינקוייס וצוות היועצים של coachvision
אסטרטגיה, יעוץ, פיתוח אישי וארגוני (.P.M.A)מייל: Cvorg1@gmail.com

לקבלת מאמרים הרשמו באתר שלנו:

www.coachu.org

טלפון: 09-7655592 פקס: 09-7660640

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אילה פינקוייס

מאת: אילה פינקוייסאימון מנהלים05/01/171882 צפיות
כתבנו בעבר על כך שאושר ארגוני מהווה מרכיב קריטי להצלחתו של הארגון. ארגון מאושר הינו ארגון שיש בו עובדים יצירתיים יותר, בריאים יותר, הישגיים ומצליחים י

מאת: אילה פינקוייסייעוץ עסקי01/09/16957 צפיות
בשבוע שעבר הצגנו בפניכם הוכחות מחקריות כי עובדים מאושרים:  פרודוקטיביים יותר ב-31%  המכירות שלהם גבוהות ב-37%  והיצירתיות שלהם גדולה פי 3 לעומת עובדים לא מאושרים. כמו כן, הצגנו בפניכם 5 תרגילים פשוטים באמצעותם עובדיכם יכולים לפתח את תחושת ה- well-being שלהם ולמקם את עצמם (ואת ארגונכם) בדרך להצלחה. במאמר האחרון שלנו בסדרת המאמרים בנושא "יצירת תרבות אושר ארגוני" בחרנו להציג בפניכם אסטרטגיה נוספת להגברת אושר: רוצים להיות מאושרים יותר ? שנו את היחס שלכם ללחץ.

מאת: אילה פינקוייסייעוץ עסקי04/08/16773 צפיות
עבור ארגונים, עובדים מאושרים משמעותם תוצאות טובות יותר בשורה התחתונה! אז, איך יוצרים עובדים מאושרים? בסדרת המאמרים הבאה נציג בפניכם 3 דרכים פשוטות ליצירת עובדים מאושרים אשר יגדילו את הרווחים. השבוע: הגברת תמיכה חברתית.

מאת: אילה פינקוייסאימון עסקי20/04/161588 צפיות
חג האביב מביא עמו תחושות של התחדשות והתרעננות במישור האישי. במאמר הקודם הצגנו בפניכם מה קורה במוחנו במהלך תהליך היצירתיות ואת הרשתות המוחיות שמופעלות בעת עיסוק בפתרון בעיות יצירתי. במאמר זה, כפי שהבטחנו, נציג בפניכם מדריך פשוט, הכולל 6 הנחיות פשוטות להגברת יצירתיות ועידוד החדשנות בארגונכם

מאת: אילה פינקוייסאימון עסקי25/02/162325 צפיות
אם אתה אדם מן השורה, כמו רוב האנשים, שלא פיתח אסטרטגיה מתי הוא הזמן הטוב ביותר כדי להתמודד עם כל משימה . הנה התשובה לשאלה למה אתה צריך!

מאת: אילה פינקוייסייעוץ עסקי14/02/16701 צפיות
אם חשבתם שהיותנו מחוברים כל הזמן לסמארטפון מביא תועלת, חשבו שנית. ההשלכה הגדולה ביותר של המהירות החדשה שלנו היא ההשפעה על חיינו, ויותר מכך על מוחנו. להלן כמה דרכים שיאפשרו לכם לשמור על מוח בריא ופרודוקטיבי בעבודה. הצעצועים החדשים המהירים של היום, הסמארטפונים והטאבלטים , עוזרים לאנשים לעבוד מתי, היכן ואיך שהם רוצים. נרגשים מן החירות שזה עתה זכו, אנשים נשארים מחוברים 24/7 , ועובדים מהר ככל האפשר.

מאת: אילה פינקוייסייעוץ עסקי14/02/16794 צפיות
אף התערבות טכנית לא תספק, אלא אם כן אנחנו מוכנים לעבוד על עצמנו. רגשות הם בלב הדינמיקה הזאת, ההתרגשות והחרדה הנוצרות על ידי מידע חדש הם הדלק שמניע אותנו לקטוע את עצמנו שוב ושוב, וכל שינוי שאנו מבקשים לעשות יהיה תלוי ביכולת שלנו לגשת, להבין ולמנף רגשות אלה ולא להיות מונעים על ידם באימפולסיביות. אין מרשם פשוט לניהול רגש, אבל יש צעדים שאנו יכולים לנקוט : פעילות גופנית סדירה ושינה מספקת הן קריטיות. הרהורים על החוויות שלנו דרך כתיבה ביומן או אימון אישי או קבוצתי יכול לעזור לנו להבין את התגובות הרגשיו

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20193 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191030 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18362 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18461 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

מאת: מאירייעוץ עסקי08/01/18528 צפיות
תחום המשא ומתן הינו תחום יותר מורכב ממה שבעלי עסקים נוטים לחשוב. כאשר ישנו הידע כיצד להתכונן, לנהל ולבצע משא ומתן יעיל, הסיכוי להגדלת התוצאות העסקיות גדל באופן משמעותי. נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם יעדים ספציפיים ומאתגרים השיגו תוצאות טובות יותר לעומת נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם רמות אחרות של יעדים או ללא יעדים מוגדרים. להלן מספר נקודות להתייחסות כשמתחילים במשא ומתן:

מאת: ליאורייעוץ עסקי07/11/17768 צפיות
מכונות שרינק מעולות במיוחד, מסייעות לשפר תוצאות של עסקים שונים. מכונת שרינק, היא סוג של מכונת אריזה. כדאי לרכוש מכונת שרינק, מחברה בעלת מוניטין בתחום מכונות האריזה.

מאת: מאירייעוץ עסקי29/09/17576 צפיות
חוכמת ההמונים – על מנת לפתור בעיה באופן המדויק ביותר נשתמש בממוצע של אוסף הדעות של ההמון, אשר יניב את הפתרון המלא, המקיף והמדויק ביותר ביחס לקבוצה של מומחים. מיקור המונים - עקרון של ביצוע שירותים, העלאת רעיונות או כתיבת תוכן על ידי קבוצה גדולה של אנשים (ההמון) בעלי מוטיבציה כלשהי וזאת במקום שהיחיד יבצע את אותה המשימה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica