חפש מאמרים:
שלום אורח
15.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לעבוד בעיצוב תעשייתי – זו הרבה מעבר לעבודה רגילה

מאת: moraleעיצוב תעשייתי 30/07/2019678 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ישנם תחומי מקצוע מסוימים בחיים, שהעבודה אותה אנחנו מבצעים במסגרת המקצוע, נשארת במסגרת שלה, כלומר, מדובר בשירות או עבודה שאנחנו מבצעים עבור לקוחות מסוימים, בין אם זה מהתחום הפרטי או העסקי.

לעומת זאת, יש עבודות שגם אם אנחנו מבצעים אותם עבור לקוחות מסוימים, ספציפיים, הרי שזה הרבה מעבר לכך, מדובר בעבודה שאנחנו יכולים לקבל עליה הכרה לאומית ואפילו בינלאומית, אנחנו יכולים לקבל עליה פרסים, פרסום ועוד. אחת הדוגמאות לעובדות כאלה, זה עיצוב תעשייתי.

כשאנחנו, בתור לקוחות, רואים מוצר מסוים אשר מעוצב באופן כזה או אחר, אנחנו יכולים להתרשם, אנחנו יכולים להניח שבוצעה כאן עבודה מאוד מרשימה של המעצבים, בוודאי אם מדובר במוצר שמספק חווית שימוש ברמה גבוהה, אז סביר להניח שחלק נכבד מכך קשור לאופן בו המעצבים של המוצר תכננו ועיצבו אותו. אך כאמור, יש דברים שהם מעבר לכך.

שכן, יש מקרים שלא רק אנחנו רואים את זה אלא גם בתחרויות מקומיות או בינלאומיות שמים לב לכך, ואותם מעצבים אכן זוכים להכרה בזכות המוצר שהם תיכננו ועיצבו. זה לא פשוט ולא כל אחד מגיע לרמה הזאת, בוודאי שלא כל אחד גם זוכה בפרסים, אך עצם זה שקיימת אפשרות כזו, זה דבר לא מובן מאליו, שכן לא בכל תחום מקצועי זה קיים.

לפני שנסביר כיצד מעצב תעשייתי מגיע לנקודה בה הוא יכול לזכות בפרסים, חשוב להדגיש, זה לא המהות שלו וזה גם בוודאי לא המהות של סטודיו לעיצוב תעשייתי. להבדיל מספורט נניח, שם המהות היא להשיג תארים, הרי שבעיצוב מכל סוג ובפרט עיצוב תעשייתי, המטרה היא לעצב מוצר ברמה הגבוהה ביותר, המטרה היא לענות לצרכים של הלקוחות שפונים אל אותם מעצבים.

כיצד מעצבים יכולים לזכות בפרסים

בשביל שמעצב תעשייתי יזכה בפרס בינלאומי, הוא צריך להיות מוכר, הוא צריך לעבוד בחברה או בסטודיו מוכר, שתשומת הלב מופנה אליו.

אנחנו יכולים להניח שלא מעט מעצבים תעשייתיים שעובדים בחברות או במקומות לא מוכרים, גם הם מתכננים ומעצבים מוצרים ברמה מאוד גבוהה, אך מאחר והזרקור לא מופנה אליהם ואין להם את הקשרים המתאימים, אז ייתכן מאוד שהם לא זוכים לחשיפה כמו מעצבים אחרים.

עם זאת, מעצב תעשייתי שרוצה להיחשף ורוצה להתחרות בתחרויות שונות, יכול פשוט לשלוח דוגמאות של עיצובים שלו לכל תחרות אפשרית, ייתכן מאוד שלחלק מהן הוא יצליח להיכנס ואז יש סיכוי שישימו לב אליו והוא גם יזכה.

כמובן שבשביל לזכות בפרסים, צריך להציג עיצוב חדשני, מיוחד, יוצא דופן במקוריות שלו ויחד עם זאת, אפקטיבי ויעיל. כל מעצב צריך לזכור, גם המעצבים המצליחים והמוכרים ביותר, התחילו את דרכם בנקודת האפס ומשם הם טיפסו כלפי מעלה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת morale

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/181640 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאת: moraleעסקים - כללי16/09/181173 צפיות
בכל תהליך בחירה שאנחנו עושים, בין אם כאנשים פרטיים ובין אם כבעלי עסקים או אנשי מקצוע, יש שורה של נקודות שאנחנו צריכים לשים לב אליהן. אלה נקודות שישפיעו על הבחירה שלנו ועל איכותה. אם אנחנו לא נפספס בשום נקודה, אז מהר מאוד אנחנו נגלה שהבחירה שלנו היא טובה, איכותית, משרתת את המטרות שלנו ומעניקה לנו ערך נוסף.

מאת: moraleאדריכלות פנים30/08/18754 צפיות
מי שמעוניין לעצב את הבית שלו, לא יתקשה למצוא היום מגוון רחב של אתרים ומדריכים מצולמים אשר יכולים לעזור לו. זה נכון, בין אם מדובר בעיצוב בתים פרטיים או בעיצוב דירות מגורים וכל סוג אחר של מבנים. זה גם נכון כמובן בלי קשר לשאלה היכן ממוקם המבנה והוא רוצה לעצב אותו.

מאת: moraleעיצוב פנים07/08/18712 צפיות
אחת הבעיות שעומדות לפנינו כשאנחנו רוצים לעצב את הבית שלנו היא, כיצד אנחנו מתחילים, כיצד אנחנו יכולים לעצב את הבית בצורה תכליתית ויפה, באופן כזה שגם ישרת אותנו נאמנה וגם הבית ייראה יפה כמו שאנחנו רוצים, מעוצב בצורה מרשימה ומיוחדת.

מאת: moraleבריאות הנפש24/07/18700 צפיות
לא אחת, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו ליד אנשים שחווים התקף חרדה. זה יכול להיות בן או בת משפחה, חבר קרוב או אפילו אדם זר. אנחנו נדע לזהות התקף כזה, במספר צורות, בין אם זה בגלל שהם נמצאים במצב של "שיתוק", כלומר הם לא זזים ולא אומרים מילה, הרבה פעמים הנשימה שלהם תהיה מואצת, יש מקרים בהם נרגיש שהם רועדים ולא מגיבים למרות שברור לנו שהם בהכרה מלאה, נושמים ואין שום בעיה פיזיולוגית שאמורה למנוע מהם להגיב.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18560 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאת: moraleעיצוב פנים11/06/18743 צפיות
אנשים אוהבים שינויים, הם לא אוהבים להיתקע במקום, הם לא אוהבים לעשות כל הזמן את אותו הדבר, הם לא אוהבים שהדברים מולם מסודרים כל הזמן באותה צורה, הם לא לאכול אותו דבר, או לצפות כל הזמן באותה תוכנית, הם אוהבים שינויים. בין אם מדובר בשינויים לטווח קצר או לטווח ארוך, שינויים של דברים יומיומיים או דברים חודשיים ושנתיים.

מאמרים נוספים בנושא עיצוב תעשייתי

מאת: רוני הכהןעיצוב תעשייתי 10/05/18751 צפיות
מה הם היתרונות של שימוש באבקות צבע על פני שימוש בריסוס או במרקם הנוזלי המוכר? קראו את הדברים הבאים והיכנסו אל עולם של צבע שלא כל אחד מכיר בכלל.

מאת: amir@b-focus.comעיצוב תעשייתי 15/10/171245 צפיות
המאמר מתאר את היתרונות והחסרונות בלקדם מיזם/ בלעצב מוצר באופן עצמאי, או להשתמש בגורמים חיצוניים לקידום מיזם/ לעיצוב מוצר.

מאת: רוני הכהןעיצוב תעשייתי 13/10/171247 צפיות
חלק ניכר מהעניין הוא תלוי עיצוב חללים מסחריים שאיתו יכולים לעורר את העסק לחיים ולהכניס את כל המסרים האלה שמכוונים בדיוק לסגירה של עסקאות רווחיות.

מאת: טל כדוריעיצוב תעשייתי 08/03/151451 צפיות
עם הוזלת מחירי הטאבלטים ועלייה בכמות החברות המסוגלות לתפור לעסקים אפליקציות המתאימות בדיוק לצרכי האירגון הפנימיים או לקוחות החברה. אנו רואים יותר עמדות משולבות טאבלט ככלי אירגוני שהשימוש בו רחב.

מאת: outdoordesignעיצוב תעשייתי 08/02/151246 צפיות
זהבי פלדות היא חברה ותיקה המספקת ללקוחותיה את כל פתרונות הפלדה האפשריים בצורה בטוחה, אמינה ומקצועית

מאת: ריילגייטעיצוב תעשייתי 21/01/147623 צפיות
במאמר זה נספק לכם פריטי מידע על מעקות ברזל. חשוב להבין כי סוגה כמו מעקות ברזל היא סוגה רחבה אשר יש לדון בה לפרטי פרטים בטרם תבחרו מעקות ברזל איכותיים.

מאת: עיצוב תעשייתי - אב טיפוסעיצוב תעשייתי 25/04/131180 צפיות
אחד התחומים שנהנים מהפופולאריות הגבוהה ביותר בין מסלולי הלימוד השונים בימינו הוא עיצוב מוצר. מתברר שהביקוש לתחום עולה משנה לשנה לא רק בישראל אלא בעולם כולו. מדובר על אחד הסממנים המובהקים ביותר של המהפכה התעשייתית שאת השלכותיה אנחנו חווים מדי יום ביומו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica