חפש מאמרים:
שלום אורח
22.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דיקור סיני לטיפול בחרדות

מאת: עידן שלומןרפואה סינית15/05/20171240 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מחקרים אחרונים מראים כי הלחץ שהחברה המערבית מעבירה לילדים, מתבגרים ומבוגרים רבים משפיע עליהם בצורה ישירה וגורם לחרדות, פחדים ומחסומים רגשיים חמורים.

חרדות באות לידי ביטוי בקרב ילדים, מתבגרים ומבוגרים כאחד. בדרך כלל, ניתן לחלק את החרדות ל – 5 סוגים עיקריים : חרדה כללית, התקפי חרדה בדרגות שונות, חרדה בעקבות טראומה ( פוסט טראומה בשפה המקצועית ), היפוכונדרייה (חרדה לבריאות) ו – OCD,  הפרעה טורדנית-כפייתית.

דיקור סיני בחיפה לטיפול בחרדות – טבעי, ללא תופעות לוואי ובטוח !

דיקור סיני בחיפה יכול לעזור לך להתגבר על פחדים, חרדות וחסמים מסויימים שונים. בין הפחדים העיקריים שניתן לפתור בצורה קלה, יעילה ופשוטה ניתן למצוא :

1. פחד במה –  מבוגרים רבים מתקשים להופיע בפני קהל למרות שהם יודעים, מכירים ו"שוחים" בחומר הרלוונטי. בעיה זו היא בעיה נפוצה מאוד אשר יכולה לעכב אותך מבחינה מקצועית.

2. חרדת בחינות – מתבגרים, תלמידים וסטודנטים רבים סובלים מחרדת בחינות אשר גורמת לכישלון או לשחיקה נפשית לפני המבחן.

3. חרדות טיסה – פחד טיסה משפיע על ילדים קטנים, מתבגרים ומבוגרים כאחד. אדם אשר סובל מחרדות טיסה מתקשה לתפקד כראוי ומוגבל ובניידותו.

4. חרדות בעקבות טראומה – טראומה היא זעזוע, משבר ונזק נפשי קשה אשר מתרחש בעקבות סיטואציה קיצונית אשר עברה על האדם. טיפול הומאופתי נכון יכול לשחרר אותך מהפחדים, החרדות והחששות בנושא.

5. היפוכונדרייה – היפוכונדרייה היא חרדת בריאות קיצונית אשר גורמת להיפוכונדר לחוסר שקט נפשי. ביסוד, ההיפוכנדר חושב כי הוא סובל ממחלות רציניות, אך גם כאשר אין ממצאים רפואיים שיאששו זאת הוא אינו יכול להירגע. כיום, על פי הערכות עדכניות כ – 4%-6% מהאנשים אשר פונים למרפאות בריאות סובלים מתסמיני היפוכונדרייה.

6. הפרעת OCD  - הפרעה טורדנית-כפייתית (OCD) היא הפרעה נפשית אשר מסווגת כהפרעת חרדה קשה אשר מאופיינת בביצוע פעולות טקסיות בצורה אובססיבית במטרה לגרש את המחשבות הבלתי רצנוליות אשר עולות בקרב הסובלים ממנה.

דיקור סיני לטיפול בחרדות הוא טיפול טבעי, ללא תופעות וחומרים כימיים אשר בטוח ב – 100%.  אחוזי ההצלחה של דיקור סיני בחרדות עומד על יותר מ – 80% ומתאים לילדים, מתבגרים ומבוגרים כאחד.

לפרטים נוספים על טיפול בחרדות באמצעות רפואה סינית בחיפה ניתן להכנס לאתר ריפוי במגע.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןנדל"ן ומקרקעין23/11/19282 צפיות
כל קבלן שיפוצים יודע שענף הבניה איננו פשוט והתחרות גבוהה על כל פרויקט, בעיקר כיום שיש אתרים המדרגים בעלי מקצוע שונים, אפליקציות שמאפשרות העברת הפניות עבודה למנויים משלמים ובכלל סף הכניסה איננו גבוה וכל מי שקנה ארגז כלים וצבע דירה לקרוב משפחה יכול להתהדר בתואר קבלן שיפוצים.

מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191213 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191230 צפיות
אחד התחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי הוא זה של תביעות נזיקין ותאונות דרכים. הסיבה לכך די פשוטה, והיא כיוון שכולנו עלולים להיקלע לסיטואציה בה אנו נפגעים במזיד או בשוגג ויש מי שניתן לתבוע על מנת שייתן על כך את הדין.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191210 צפיות
שכירים רבים תופסים במחשבתם שהם רשאים לתבוע מקרה של תאונת עבודה או פגיעה מהעבודה רק כאשר מתרחש אירוע נקודתי ספציפי שברור (לפחות עבורם) שהוא זה שגרם להם לנזק גופני. לא כך הדבר וכדאי שתכירו מושג "חדש" יחסית בתביעות של תאונות עבודה – מיקרוטראומה.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191264 צפיות
ההגנה על זכויות העובדים מתרחבת כל הזמן ככל שאנו למדים יותר ויותר על גורמים הפוגעים בעובדים במהלך עבודתם. חלק מפגיעות אלו נחשבות בתור מחלת מקצוע על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית של משרד הכלכלה, ולעובד שנפגע באופן זה יש זכויות תביעה מול ביטוח לאומי.

מאת: עידן שלומןשיער08/04/192051 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאת: עידן שלומןנזיקין18/02/191113 צפיות
אמצעי המדיה הרבים שזמינים לכל אחד ואחת מאיתנו הביאו בשנים האחרונות לעלייה משמעותית באלימות שעולה בטקסטים רבים שנכתבים בערוצי התקשורת השונים. חלק מאותם תכנים, בין אם במסגרת כתבה, מאמר, פוסט או מסרון הם בבחינת לשון הרע והוצאת דיבה מבחינה חוקית ונכנסים תחת הגדרות חוק לשון הרע במדינת ישראל.

מאמרים נוספים בנושא רפואה סינית

מאת: ורד דינאירפואה סינית24/02/19858 צפיות
פריחת האביב אינה רק פרחים ועצי שקדיה מלבלבים, זוהי התקופה בה העור פורח ובעיקר אסטמה של העור המאופיינת בגרד חזק ועור יבש.

מאת: moraleרפואה סינית21/03/18434 צפיות
סבוריאה זו מחלת עור שתוקפת אנשים בכל הגילאים, ולרוב מצביעה על בעיות פנימיות שמתרחשות בגוף וחוסר תפקוד תקין. בכדי לטפל במחלה הזו באפקטיביות בעזרת טיפול טבעי, חשוב ללכת לפיו הקווים המנחים הבסיסיים ביותר. כך למשל, ההמלצה שלנו תהיה לשנות את התפריט התזונתי ולעשות שימוש במגוון דרכי טיפול טבעיות.

מאת: moraleרפואה סינית29/11/17920 צפיות
לא מעט ילדים מתמודדים עם בעיות עיכול מסוגים שונים. בעיות אלו נובעות מסיבות שונות, בין אם זה בגלל שהמערכת החיסונית עדיין לא בנויה כראוי ולכן הם רגישים למאכלים ומרכיבי מזון שונים, יש מקרים בהם מערכת העיכול לא התפתחה לגמרי ולכן קשה להתמודד עם מזונות מסוימים, בפרט כאלה שהם מעולם לא צרכו, דברים חדשים ולכן הם מתקשים לעכל אותם.

מאת: moraleרפואה סינית24/10/173172 צפיות
אנשים רבים בגילאים שונים, נאלצים להתמודד עם מחלת פסוריאזיס, מדובר על נשים וגברים בגילאים שונים. מחלה זו נוצרת כתוצאה מכך שהמערכת החיסונית תוקפת את העור במקום להגן עליו ויוצרת תאי עור חדשים על גבי תאי עור ישנים, עוד בטרם היא נושרים..

מאת: דרוררפואה סינית04/07/16756 צפיות
הרבה פעמים אנחנו תוהים בינינו לבין עצמנו, האם מצב נפשי מסוים משפיע על מצב פיזי ולהיפך, כלומר האם העובדה שאנחנו מתמודדים עם כאב פיזי משפיע על מצב רוחנו והאם העובדה שאנחנו מתמודדים עם מצב נפשי לא מוכר לנו, משפיע גם על מצב פיזי.

מאת: חגי קורןרפואה סינית18/06/151870 צפיות
איך תוכלו לשרוד את מסיבת החג בעבודה, את הסעודה בבית ואת הארוחה החגיגית אצל הורי האישה מבלי שתזדקקו לתרופות טיפול והקלה על הצרבת? קראו את הטיפים הבאים ותבינו.

מאת: ורד דינאירפואה סינית02/10/142237 צפיות
ברפואה הסינית שלבקת חוגרת לא נראית ומטופלת באותה הצורה אצל כל החולים... מה ההבדלים? וטיפים למניעת צלקות ולמניעת הופעת השלבקת שוב שוב...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica