חפש מאמרים:
שלום אורח
29.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה מבצעים חשמלאים בפרויקט שיפוצים?

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/2020275 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

חשמלאים בחיפה מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

עבודות חשמל בחיפה כוללות:

  • חיווט של חוטיחשמל בתוך הקירות והתקרה
  • התקנה שלשקעים ומפסקים, הגדלה ל 3 פאזות או החלפת לוח החשמל כולו
  • החלפת גופיחימום לדוד
  • הקמה שלנקודות כוח למזגנים
  • התקנה של קוויהתקשורת הביתית

אלו רק חלק מהעבודות היותר נפוצות במסגרת שיפוץ בית על ידי קבלן שיפוצים בצפון.

מי מבצע עבודות חשמל בבית במסגרת שיפוץ?

במידה והחלטתם על שיפוץ יסודי של הבית שלכם, בין אם מדובר על בית בו אתם גרים, כזה שחושבים לגור בו או אפילו בית שישמש להשקעה בלבד, הרי שעליכם לשכור שירות של בעלי מקצוע לביצוע הטוב ביותר של השיפוץ.

מעבר לכך שחובה עליכם לבדוק היטב קבלני שיפוצים בחיפה שיבצעו את עבודת הצבע, גבס וריצוף של הבית, הרי שתצטרכו לשכור במקרים רבים בעלי מקצוע שמומחים בתחום האינסטלציה או החשמל לביצוע העבודות הספציפיות הללו, אלא אם קבלן שיפוצים בחיפה שבחרתם הוא גם בעל הסמכה וניסיון בביצוע העבודות הללו או אחת מהם לפחות.

במרבית המקרים קבלן שיפוצים שוכר חשמלאי שיעבוד עבורו על הפרויקט שלכם ולכן תוכלו לפעול בדרך זו או לבחור חשמלאי שמתאים עבורכם בבחירה ישירה. יש לתכנן זאת מראש.

כיצד תבחרו חשמלאי מוסמך לשיפוץ שלכם?

לביצוע עבודות חשמל בחיפה  ראשית כל חשוב לבחור חשמלאי מהעיר חיפה. חשמלאי מקומי יהיה זמין יותר לביצוע העבודה ונגיש יותר לטיפול בכל צורך שלכם גם בהמשך הדרך במסגרת אחריות לעבודה שלו.

מעבר למיקום חובה לוודא שמדובר על חשמלאי מוסמך עם תעודות ועם ניסיון מוכח בפרויקטים דומים לזה שלכם. כאשר מדובר בשיפוץ יסודי מדובר על חיווט חוטי חשמל ותקשורת והתקנה שחייבת להיות מבוצעת ברמה גבוהה ולא עוד התקנה של מנורה או החלפת פיוז. לכן חשוב שהכול יהיה ידוע מראש מבחינת יכולות ביצוע.

כעת יש את שלב ההמלצות כמובן ותעזרו במי שאתם מכירים ויודעים שעברו קבלת שירות דומה מחשמלאי חיפאי לאחרונה. לא לקבל המלצות על בן דוד של שכנה או חבר מהמילואים של גיס. רק מניסיון אישי של התנהלות מול בעל מקצוע שביצע כבר עבודות חשמל בחיפה והלקוחות שאתם מכירים היו מרוצים וממליצים עליו.

כעת נותר לכם לדון בפרטי העבודה, היקף העבודה וגם שילוב שלו עם קבלן השיפוצים הראשי של הפרויקט. תקבלו הצעת מחיר ותכנון של לוח זמנים לעבודה. אם הכול מקובל עליכם אז חותמים ויוצאים לדרך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןנדל"ן ומקרקעין23/11/19359 צפיות
כל קבלן שיפוצים יודע שענף הבניה איננו פשוט והתחרות גבוהה על כל פרויקט, בעיקר כיום שיש אתרים המדרגים בעלי מקצוע שונים, אפליקציות שמאפשרות העברת הפניות עבודה למנויים משלמים ובכלל סף הכניסה איננו גבוה וכל מי שקנה ארגז כלים וצבע דירה לקרוב משפחה יכול להתהדר בתואר קבלן שיפוצים.

מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191300 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191374 צפיות
אחד התחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי הוא זה של תביעות נזיקין ותאונות דרכים. הסיבה לכך די פשוטה, והיא כיוון שכולנו עלולים להיקלע לסיטואציה בה אנו נפגעים במזיד או בשוגג ויש מי שניתן לתבוע על מנת שייתן על כך את הדין.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191357 צפיות
שכירים רבים תופסים במחשבתם שהם רשאים לתבוע מקרה של תאונת עבודה או פגיעה מהעבודה רק כאשר מתרחש אירוע נקודתי ספציפי שברור (לפחות עבורם) שהוא זה שגרם להם לנזק גופני. לא כך הדבר וכדאי שתכירו מושג "חדש" יחסית בתביעות של תאונות עבודה – מיקרוטראומה.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191413 צפיות
ההגנה על זכויות העובדים מתרחבת כל הזמן ככל שאנו למדים יותר ויותר על גורמים הפוגעים בעובדים במהלך עבודתם. חלק מפגיעות אלו נחשבות בתור מחלת מקצוע על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית של משרד הכלכלה, ולעובד שנפגע באופן זה יש זכויות תביעה מול ביטוח לאומי.

מאת: עידן שלומןשיער08/04/192416 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאת: עידן שלומןנזיקין18/02/191244 צפיות
אמצעי המדיה הרבים שזמינים לכל אחד ואחת מאיתנו הביאו בשנים האחרונות לעלייה משמעותית באלימות שעולה בטקסטים רבים שנכתבים בערוצי התקשורת השונים. חלק מאותם תכנים, בין אם במסגרת כתבה, מאמר, פוסט או מסרון הם בבחינת לשון הרע והוצאת דיבה מבחינה חוקית ונכנסים תחת הגדרות חוק לשון הרע במדינת ישראל.

מאמרים נוספים בנושא שיפוצים

מאת: רוני הכהןשיפוצים30/12/19402 צפיות
יש סוגים רבים של צבעים לרכישה ולצביעה, וכניסה אל חנות כזו תהיה חוויה מבלבלת ומעצימה כאחד.

מאת: רוני הכהןשיפוצים28/08/19640 צפיות
לבחור את צבע השליכט הכי נכון,

מאת: shlomy שיפוצים27/03/191020 צפיות
אם בניתם בית חדש, אתם עומדים להיכנס לדירה מקבלן או עומדים לרכוש בית מיד שניה, בוודאי שמעתם על המושג "בדק בית". בדק בית הינה בדיקה יסודית ובה בודקים את הבית על כל חלקיו השונים והמטרה של הבדיקה היא לאתר ליקויים שונים במבנה ובבניה ולאפשר לכם לדעת את מצבו האמיתי של המבנה.

מאת: Droxitשיפוצים21/03/19953 צפיות
לא תמיד יש לנו את הזמן או את הסבלנות לנסות, לטעות ולתקן. כך, גם אם הרכבת רהיטי איקאה נתפסת כמשימה לא-מאוד-מורכבת, היכולת להאציל סמכויות ולפנות את הזמן למשימות אחרות היא ככל הנראה עדיפה.

מאת: Droxitשיפוצים28/02/19709 צפיות
במקרים רבים אתם בוודאי מזמינים חשמלאי, אינסטלטור או כל הנדימן אחר שיעזור לכם עם תקלה או בעיה, עם התקנת רשת חדשה או עם חיזוק הריהוט. שיחת טלפון קצרה מגלה לכם שהמחיר תלוי בסוג העבודה, ואם יש כמה מטלות על הפרק, הרי שכל אחת מהן תעלה לכם בנפרד.

מאת: רוני הכהןשיפוצים27/01/19552 צפיות
שטיח pvc לא מוגבל מבחינת הדוגמא שמודפסת עליו,

מאת: רוני הכהןשיפוצים13/01/19534 צפיות
אנשים שאר כבר מכירים את העולם הזה על בוריו, יודעים היטב את הכמות וכיצד לנווט בתוכה, ואחרים לומדים על בשרם כי המיון של הכמות נעשה לפי שני שלבים בסיסיים טרם האקט של הרכישה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica