חפש מאמרים:
שלום אורח
23.07.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מדוע כדאי לפנות לטיפול אלטרנטיבי בפסוריאזיס

מאת: moraleרפואה סינית24/10/20172554 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנשים רבים בגילאים שונים, נאלצים להתמודד עם מחלת פסוריאזיס, מדובר על נשים וגברים בגילאים שונים. מחלה זו נוצרת כתוצאה מכך שהמערכת החיסונית תוקפת את העור במקום להגן עליו ויוצרת תאי עור חדשים על גבי תאי עור ישנים, עוד בטרם היא נושרים. התוצאה היא, שאנחנו יכולים למצוא את עצמנו עם נגעי עור באזורים שונים בגוף, אשר לא פעם גורמים לדימום, גרדת ולמאפיינים אחרים שמשפיעים, הן על התנהגות העור והן על היבטים אחרים.

כמו בלא מעט מקרים, אנחנו יכולים למצוא טיפול קונבנציונאלי לבעיה, קרי טיפול על פי מאפיינים של הרפואה המערבית, ולצד זה טיפול על פי מאפיינים אלטרנטיביים. קרי טיפול בסגנונות שונים, בין אם מדובר על צמחים, מלחים, ומאפיינים טבעיים אחרים.

לפני שנסביר מדוע משתלם לפנות לטיפול אלטרנטיבי בפסוריאזיס ולא דווקא לטיפול רגיל, נציג בקצרה מספר סוגי טיפולים שיכולים לעזור במקרה זה. חשוב לומר, כל אחד מהטיפולים חייב להתבצע על ידי מטפל מוסמך, שכן אם נפנה למטפלים שאינם כאלה, אנחנו עלולים להינזק והבעיה עלולה להחמיר.

אילו סוגי טיפולים טבעיים אנחנו יכולים לקבל להתמודדות עם המצב

כפי שאפשר להבין מהכותרת, כמו שהרופאה המערבית איננה יכולה לפתור את הבעיה לגמרי, אלא רק לצמצם את ההשפעות שלה, כך גם הרפואה האלטרנטיבית לא יכולה לפתור את הבעיה אלא להקטין את עוצמת הכאב ואי הנוחות, ולהקל עלינו בהתמודדות עם הבעיה.

בין היתר אנחנו יכולים להשתמש במאפיינים לצורך טיפול טבעי למחלת הפסוריאזיס, כגון, מלחים מים המלח אשר מקטינים באופן ניכר את השפעות הנגעים על העור והופכים אותו ליותר נעים, שימוש במלחי אמבט שמנקים את הנגעים ומצמצמים את תחושת הכאב, ניתן להשתמש במשחות סיניות וצמחי מרפא שונים שאף הם מקלים באופן ניכר על תחושת אי הנוחות, וכן ישנם טיפולים פיזיולוגיים שונים שיכולים להקל על המקום בו נמצא הנגע.

שוב, כמו שציינו קודם לכן, כל אחד מהטיפולים חייב להתבצע בצורה מבוקרת, קפדנית, על ידי גורם מוסמך שמכיר את הבעיה ויודע איזה סוג טיפול נכון להעניק למטופל.

מדוע משתלם לעבור טיפול אלטרנטיבי

יש לכך שלוש סיבות עיקריות, הראשונה היא, טיפולים מערביים לא יכולים בהכרח לטפל בבעיה, לעומת זאת טיפולים בחומרים טבעיים שנוגעים ישירות בעור, יש להם הרבה יותר השפעה על המבנה שלו וכן על התחושה שלנו. טיפול רגיל לא בהכרח מתעסק עם העור עצמו אלא עם הדברים מסביב, טיפול אלטרנטיבי בפסוריאזיס, נוגע ישירות בנגעים השונים.

שנית, טיפול טבעי אלטרנטיבי מונע מאיתנו את הצורך להכניס אל תוך הגוף חומרים שאנחנו לא היינו רוצים להכניס, בין היתר, כי הם לא תמיד ישפיעו עלינו לטובה.

שלוש, טיפול טבעי מתייחס למספר רבדים ולא רק לבעיה עצמה, כמו למשל טיפול הומאופתי אשר משלב מאפיינים נוספים לאלה של המחלה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת morale

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/181480 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאת: moraleעסקים - כללי16/09/181120 צפיות
בכל תהליך בחירה שאנחנו עושים, בין אם כאנשים פרטיים ובין אם כבעלי עסקים או אנשי מקצוע, יש שורה של נקודות שאנחנו צריכים לשים לב אליהן. אלה נקודות שישפיעו על הבחירה שלנו ועל איכותה. אם אנחנו לא נפספס בשום נקודה, אז מהר מאוד אנחנו נגלה שהבחירה שלנו היא טובה, איכותית, משרתת את המטרות שלנו ומעניקה לנו ערך נוסף.

מאת: moraleאדריכלות פנים30/08/18711 צפיות
מי שמעוניין לעצב את הבית שלו, לא יתקשה למצוא היום מגוון רחב של אתרים ומדריכים מצולמים אשר יכולים לעזור לו. זה נכון, בין אם מדובר בעיצוב בתים פרטיים או בעיצוב דירות מגורים וכל סוג אחר של מבנים. זה גם נכון כמובן בלי קשר לשאלה היכן ממוקם המבנה והוא רוצה לעצב אותו.

מאת: moraleעיצוב פנים07/08/18668 צפיות
אחת הבעיות שעומדות לפנינו כשאנחנו רוצים לעצב את הבית שלנו היא, כיצד אנחנו מתחילים, כיצד אנחנו יכולים לעצב את הבית בצורה תכליתית ויפה, באופן כזה שגם ישרת אותנו נאמנה וגם הבית ייראה יפה כמו שאנחנו רוצים, מעוצב בצורה מרשימה ומיוחדת.

מאת: moraleבריאות הנפש24/07/18649 צפיות
לא אחת, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו ליד אנשים שחווים התקף חרדה. זה יכול להיות בן או בת משפחה, חבר קרוב או אפילו אדם זר. אנחנו נדע לזהות התקף כזה, במספר צורות, בין אם זה בגלל שהם נמצאים במצב של "שיתוק", כלומר הם לא זזים ולא אומרים מילה, הרבה פעמים הנשימה שלהם תהיה מואצת, יש מקרים בהם נרגיש שהם רועדים ולא מגיבים למרות שברור לנו שהם בהכרה מלאה, נושמים ואין שום בעיה פיזיולוגית שאמורה למנוע מהם להגיב.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18499 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאת: moraleעיצוב פנים11/06/18699 צפיות
אנשים אוהבים שינויים, הם לא אוהבים להיתקע במקום, הם לא אוהבים לעשות כל הזמן את אותו הדבר, הם לא אוהבים שהדברים מולם מסודרים כל הזמן באותה צורה, הם לא לאכול אותו דבר, או לצפות כל הזמן באותה תוכנית, הם אוהבים שינויים. בין אם מדובר בשינויים לטווח קצר או לטווח ארוך, שינויים של דברים יומיומיים או דברים חודשיים ושנתיים.

מאמרים נוספים בנושא רפואה סינית

מאת: ורד דינאירפואה סינית24/02/19594 צפיות
פריחת האביב אינה רק פרחים ועצי שקדיה מלבלבים, זוהי התקופה בה העור פורח ובעיקר אסטמה של העור המאופיינת בגרד חזק ועור יבש.

מאת: moraleרפואה סינית21/03/18370 צפיות
סבוריאה זו מחלת עור שתוקפת אנשים בכל הגילאים, ולרוב מצביעה על בעיות פנימיות שמתרחשות בגוף וחוסר תפקוד תקין. בכדי לטפל במחלה הזו באפקטיביות בעזרת טיפול טבעי, חשוב ללכת לפיו הקווים המנחים הבסיסיים ביותר. כך למשל, ההמלצה שלנו תהיה לשנות את התפריט התזונתי ולעשות שימוש במגוון דרכי טיפול טבעיות.

מאת: moraleרפואה סינית29/11/17859 צפיות
לא מעט ילדים מתמודדים עם בעיות עיכול מסוגים שונים. בעיות אלו נובעות מסיבות שונות, בין אם זה בגלל שהמערכת החיסונית עדיין לא בנויה כראוי ולכן הם רגישים למאכלים ומרכיבי מזון שונים, יש מקרים בהם מערכת העיכול לא התפתחה לגמרי ולכן קשה להתמודד עם מזונות מסוימים, בפרט כאלה שהם מעולם לא צרכו, דברים חדשים ולכן הם מתקשים לעכל אותם.

מאת: עידן שלומןרפואה סינית15/05/171150 צפיות
מחקרים אחרונים מראים כי הלחץ שהחברה המערבית מעבירה לילדים, מתבגרים ומבוגרים רבים משפיע עליהם בצורה ישירה וגורם לחרדות, פחדים ומחסומים רגשיים חמורים.

מאת: דרוררפואה סינית04/07/16702 צפיות
הרבה פעמים אנחנו תוהים בינינו לבין עצמנו, האם מצב נפשי מסוים משפיע על מצב פיזי ולהיפך, כלומר האם העובדה שאנחנו מתמודדים עם כאב פיזי משפיע על מצב רוחנו והאם העובדה שאנחנו מתמודדים עם מצב נפשי לא מוכר לנו, משפיע גם על מצב פיזי.

מאת: חגי קורןרפואה סינית18/06/151780 צפיות
איך תוכלו לשרוד את מסיבת החג בעבודה, את הסעודה בבית ואת הארוחה החגיגית אצל הורי האישה מבלי שתזדקקו לתרופות טיפול והקלה על הצרבת? קראו את הטיפים הבאים ותבינו.

מאת: ורד דינאירפואה סינית02/10/142155 צפיות
ברפואה הסינית שלבקת חוגרת לא נראית ומטופלת באותה הצורה אצל כל החולים... מה ההבדלים? וטיפים למניעת צלקות ולמניעת הופעת השלבקת שוב שוב...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica