חפש מאמרים:
שלום אורח
24.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מדוע כדאי לפנות לטיפול אלטרנטיבי בפסוריאזיס

מאת: moraleרפואה סינית24/10/20173419 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנשים רבים בגילאים שונים, נאלצים להתמודד עם מחלת פסוריאזיס, מדובר על נשים וגברים בגילאים שונים. מחלה זו נוצרת כתוצאה מכך שהמערכת החיסונית תוקפת את העור במקום להגן עליו ויוצרת תאי עור חדשים על גבי תאי עור ישנים, עוד בטרם היא נושרים. התוצאה היא, שאנחנו יכולים למצוא את עצמנו עם נגעי עור באזורים שונים בגוף, אשר לא פעם גורמים לדימום, גרדת ולמאפיינים אחרים שמשפיעים, הן על התנהגות העור והן על היבטים אחרים.

כמו בלא מעט מקרים, אנחנו יכולים למצוא טיפול קונבנציונאלי לבעיה, קרי טיפול על פי מאפיינים של הרפואה המערבית, ולצד זה טיפול על פי מאפיינים אלטרנטיביים. קרי טיפול בסגנונות שונים, בין אם מדובר על צמחים, מלחים, ומאפיינים טבעיים אחרים.

לפני שנסביר מדוע משתלם לפנות לטיפול אלטרנטיבי בפסוריאזיס ולא דווקא לטיפול רגיל, נציג בקצרה מספר סוגי טיפולים שיכולים לעזור במקרה זה. חשוב לומר, כל אחד מהטיפולים חייב להתבצע על ידי מטפל מוסמך, שכן אם נפנה למטפלים שאינם כאלה, אנחנו עלולים להינזק והבעיה עלולה להחמיר.

אילו סוגי טיפולים טבעיים אנחנו יכולים לקבל להתמודדות עם המצב

כפי שאפשר להבין מהכותרת, כמו שהרופאה המערבית איננה יכולה לפתור את הבעיה לגמרי, אלא רק לצמצם את ההשפעות שלה, כך גם הרפואה האלטרנטיבית לא יכולה לפתור את הבעיה אלא להקטין את עוצמת הכאב ואי הנוחות, ולהקל עלינו בהתמודדות עם הבעיה.

בין היתר אנחנו יכולים להשתמש במאפיינים לצורך טיפול טבעי למחלת הפסוריאזיס, כגון, מלחים מים המלח אשר מקטינים באופן ניכר את השפעות הנגעים על העור והופכים אותו ליותר נעים, שימוש במלחי אמבט שמנקים את הנגעים ומצמצמים את תחושת הכאב, ניתן להשתמש במשחות סיניות וצמחי מרפא שונים שאף הם מקלים באופן ניכר על תחושת אי הנוחות, וכן ישנם טיפולים פיזיולוגיים שונים שיכולים להקל על המקום בו נמצא הנגע.

שוב, כמו שציינו קודם לכן, כל אחד מהטיפולים חייב להתבצע בצורה מבוקרת, קפדנית, על ידי גורם מוסמך שמכיר את הבעיה ויודע איזה סוג טיפול נכון להעניק למטופל.

מדוע משתלם לעבור טיפול אלטרנטיבי

יש לכך שלוש סיבות עיקריות, הראשונה היא, טיפולים מערביים לא יכולים בהכרח לטפל בבעיה, לעומת זאת טיפולים בחומרים טבעיים שנוגעים ישירות בעור, יש להם הרבה יותר השפעה על המבנה שלו וכן על התחושה שלנו. טיפול רגיל לא בהכרח מתעסק עם העור עצמו אלא עם הדברים מסביב, טיפול אלטרנטיבי בפסוריאזיס, נוגע ישירות בנגעים השונים.

שנית, טיפול טבעי אלטרנטיבי מונע מאיתנו את הצורך להכניס אל תוך הגוף חומרים שאנחנו לא היינו רוצים להכניס, בין היתר, כי הם לא תמיד ישפיעו עלינו לטובה.

שלוש, טיפול טבעי מתייחס למספר רבדים ולא רק לבעיה עצמה, כמו למשל טיפול הומאופתי אשר משלב מאפיינים נוספים לאלה של המחלה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת morale

מאת: moraleרפואה סינית18/03/20874 צפיות
כשאנחנו חולים, חווים תחושת כאב או כל דבר אחר, הרבה פעמים אנחנו ממהרים ללכת לרופא המשפחה או רופא מומחה. כך לימדו אותנו. הרופא יבדוק אותנו, ישלח אותנו לצילומים, יעשה בדיקות דם, ויחליט איזה טיפול נכון לנו, תרופתי, ניתוח או כל דבר אחר

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/201057 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: moraleתיאטרון17/03/201248 צפיות
הרבה פעמים אנחנו קוראים ושומעים על כך שהופעות ופעילויות תרבותיות הן הרבה יותר ממה שנראה, הרב יותר ממה שנתפס בעין או באוזן. במילים אחרות, מדובר בכלי, אמצעי, שיכול לעזור בתהליכי ריפוי שונים. לכן אנחנו יכולים לראות, למשל, מטפלים באומנות או בעלי מקצוע בתחום הטיפול שמשתמשים בשיטות אומנותיות שונות בעבודה מול מטופלים, בפרט כשמדובר על ילדים ובני נוער.

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/191098 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/191023 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: moraleעיצוב תעשייתי 30/07/191849 צפיות
בשביל שמעצב תעשייתי יזכה בפרס בינלאומי, הוא צריך להיות מוכר, הוא צריך לעבוד בחברה או בסטודיו מוכר, שתשומת הלב מופנה אליו. אנחנו יכולים להניח שלא מעט מעצבים תעשייתיים שעובדים בחברות או במקומות לא מוכרים, גם הם מתכננים ומעצבים מוצרים ברמה מאוד גבוהה, אך מאחר והזרקור לא מופנה אליהם ואין להם את הקשרים המתאימים, אז ייתכן מאוד שהם לא זוכים לחשיפה כמו מעצבים אחרים.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/182118 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאמרים נוספים בנושא רפואה סינית

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית24/01/2112 צפיות
דיקור סיני למחלת כרוהן - להיות עם ולהרגיש בלי!

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית24/01/2111 צפיות
דיקור סיני למחלת כרוהן - להיות עם ולהרגיש בלי!

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית24/11/20327 צפיות
טיפולי דיקור סיני מפעילים נקודות שממוקמות לאורכם של ערוצי זרימת האנרגיה. המחט שמוחדרת אל הנקודה מעוררת בגוף את התגובה הרצויה לשיקום תפקוד של איבר מסוים, שיכוך כאב, ריפוי דלקות ועוד

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית14/10/20440 צפיות
טיפולי דיקור סיני למחלת כרוהן הפכו בשנים האחרונות נפוצים ופופולריים מאוד בגלל היעילות והאדר תופעות לוואי

מאת: moraleרפואה סינית18/03/20874 צפיות
כשאנחנו חולים, חווים תחושת כאב או כל דבר אחר, הרבה פעמים אנחנו ממהרים ללכת לרופא המשפחה או רופא מומחה. כך לימדו אותנו. הרופא יבדוק אותנו, ישלח אותנו לצילומים, יעשה בדיקות דם, ויחליט איזה טיפול נכון לנו, תרופתי, ניתוח או כל דבר אחר

מאת: ורד דינאירפואה סינית24/02/191091 צפיות
פריחת האביב אינה רק פרחים ועצי שקדיה מלבלבים, זוהי התקופה בה העור פורח ובעיקר אסטמה של העור המאופיינת בגרד חזק ועור יבש.

מאת: moraleרפואה סינית21/03/18656 צפיות
סבוריאה זו מחלת עור שתוקפת אנשים בכל הגילאים, ולרוב מצביעה על בעיות פנימיות שמתרחשות בגוף וחוסר תפקוד תקין. בכדי לטפל במחלה הזו באפקטיביות בעזרת טיפול טבעי, חשוב ללכת לפיו הקווים המנחים הבסיסיים ביותר. כך למשל, ההמלצה שלנו תהיה לשנות את התפריט התזונתי ולעשות שימוש במגוון דרכי טיפול טבעיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica