חפש מאמרים:
שלום אורח
15.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דיקור סיני לילדים עם בעיות של תולעים

מאת: moraleרפואה סינית29/11/20171138 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לא מעט ילדים מתמודדים עם בעיות עיכול מסוגים שונים. בעיות אלו נובעות מסיבות שונות, בין אם זה בגלל שהמערכת החיסונית עדיין לא בנויה כראוי ולכן הם רגישים למאכלים ומרכיבי מזון שונים, יש מקרים בהם מערכת העיכול לא התפתחה לגמרי ולכן קשה להתמודד עם מזונות מסוימים, בפרט כאלה שהם מעולם לא צרכו, דברים חדשים ולכן הם מתקשים לעכל אותם.

כתוצאה מכך, אותם ילדים מוצאים את עצמם מתמודדים תולעים, תופעה מאוד נפוצה בקרב ילדים עד גיל שבע. מדובר על מצב בו הם מתגרדים ללא הפסקה באזורים מסוימים בגוף וחשים אי נוחות בבטן. תולעים אצל ילדים זו רק תופעה אחת איתה מתמודדים ילדים שיש להם בעיות במערכת העיכול, מוכרים מקרים בהם ילדים מוצאים את עצמם מתמודדים עם גזים, עצירות, כאבי בטן ומצבים אחרים שמשפיעים עליהם, בין מבחינה גופנית ובין אם מבחינה נפשית.

הרפואה המערבית לא מצאה פתרון הולם לבעיות אלה, ולכן בדרך כלל רופאים מציעים תרופות מסוגים שונים, גם אם הן משפיעות לעיתים בצורה חיובית, עדיין, הן יכולות להשפיע גם בצורה שלילית, למשל, יש בהן כימיקלים וחומרים אחרים שיכולים להיות בעייתים. לכן ההמלצה היא להשתמש ברפואה סינית לצורך טיפול בבעיות אלה, בין היתר, בדיקור.

כיצד דיקור סיני עוזר בטיפול בילדים עם תולעים

במהלך השנים האחרונות, אנחנו רואים יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לעבור טיפולים בסגנון הרפואה הסינית בשביל להתמודד עם בעיות שונות, בין היתר, בשביל שלא לצרוך תרופות וכן מתוך הבנה, שהרפואה הסינית לא מסתכלת על סימפטום מסוים וזהו, אלא היא מסתכלת על המכלול, על כל מה שאנחנו חווים. בין אם זה בהקשר של מצבים פיזי או מצב נפשי, תזונה, אלרגיות וכדומה.

הורים רבים פונים עם הילדים שלהם לטיפולים של רפואה סינית במטרה להתמודד עם בעיות שונות, דוגמא בעיות של תולעי מעיים ובעיות אחרות במערכת עיכול, מתוך הבנה שהמטפל יסתכל על הילד ועל בעיותיו באופן ייחודי וכולל ולא באופן נקודתי.

אחרי האבחון הראשי, הוא יתחיל בתהליך הדיקור, זאת על מנת למצוא את הנקודות המחזקות, אלא שיכולות לעזור בחיזוק המערכת החיסונית ומערכת העיכול של הילד. למשל, אם יש חסימת מזון אצל הילד במערכת העיכול, הרי שהדיקור יוכל לפתוח אותה.

צריך לציין, להבדיל ממבוגרים הרי שדיקור סיני לילדים הוא הרבה יותר קצר, ככל שהילד קטן יותר כך הטיפול קצר יותר, וכן הטיפול הרבה יותר פשוט ומתבצע עם מחטים דקים יותר. כמובן שזה לא כואב ולא פוצע.

דיקור סיני הוא רק שלב אחד בטיפול, שכן אחריו ימליץ המטפל להורה על תזונה נכונה וכן שימוש בצמחי מרפא שיכולים לעזור לו.

הטיפול יימשך לאורך תקופה מסוימת, על מנת לוודא שאכן יש התקדמות והילד הבריא לגמרי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת morale

מאת: moraleרפואה סינית18/03/20865 צפיות
כשאנחנו חולים, חווים תחושת כאב או כל דבר אחר, הרבה פעמים אנחנו ממהרים ללכת לרופא המשפחה או רופא מומחה. כך לימדו אותנו. הרופא יבדוק אותנו, ישלח אותנו לצילומים, יעשה בדיקות דם, ויחליט איזה טיפול נכון לנו, תרופתי, ניתוח או כל דבר אחר

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/201022 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: moraleתיאטרון17/03/201216 צפיות
הרבה פעמים אנחנו קוראים ושומעים על כך שהופעות ופעילויות תרבותיות הן הרבה יותר ממה שנראה, הרב יותר ממה שנתפס בעין או באוזן. במילים אחרות, מדובר בכלי, אמצעי, שיכול לעזור בתהליכי ריפוי שונים. לכן אנחנו יכולים לראות, למשל, מטפלים באומנות או בעלי מקצוע בתחום הטיפול שמשתמשים בשיטות אומנותיות שונות בעבודה מול מטופלים, בפרט כשמדובר על ילדים ובני נוער.

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/191089 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/191013 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: moraleעיצוב תעשייתי 30/07/191842 צפיות
בשביל שמעצב תעשייתי יזכה בפרס בינלאומי, הוא צריך להיות מוכר, הוא צריך לעבוד בחברה או בסטודיו מוכר, שתשומת הלב מופנה אליו. אנחנו יכולים להניח שלא מעט מעצבים תעשייתיים שעובדים בחברות או במקומות לא מוכרים, גם הם מתכננים ומעצבים מוצרים ברמה מאוד גבוהה, אך מאחר והזרקור לא מופנה אליהם ואין להם את הקשרים המתאימים, אז ייתכן מאוד שהם לא זוכים לחשיפה כמו מעצבים אחרים.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/182107 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאמרים נוספים בנושא רפואה סינית

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית24/11/20291 צפיות
טיפולי דיקור סיני מפעילים נקודות שממוקמות לאורכם של ערוצי זרימת האנרגיה. המחט שמוחדרת אל הנקודה מעוררת בגוף את התגובה הרצויה לשיקום תפקוד של איבר מסוים, שיכוך כאב, ריפוי דלקות ועוד

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית14/10/20409 צפיות
טיפולי דיקור סיני למחלת כרוהן הפכו בשנים האחרונות נפוצים ופופולריים מאוד בגלל היעילות והאדר תופעות לוואי

מאת: moraleרפואה סינית18/03/20865 צפיות
כשאנחנו חולים, חווים תחושת כאב או כל דבר אחר, הרבה פעמים אנחנו ממהרים ללכת לרופא המשפחה או רופא מומחה. כך לימדו אותנו. הרופא יבדוק אותנו, ישלח אותנו לצילומים, יעשה בדיקות דם, ויחליט איזה טיפול נכון לנו, תרופתי, ניתוח או כל דבר אחר

מאת: ורד דינאירפואה סינית24/02/191086 צפיות
פריחת האביב אינה רק פרחים ועצי שקדיה מלבלבים, זוהי התקופה בה העור פורח ובעיקר אסטמה של העור המאופיינת בגרד חזק ועור יבש.

מאת: moraleרפואה סינית21/03/18649 צפיות
סבוריאה זו מחלת עור שתוקפת אנשים בכל הגילאים, ולרוב מצביעה על בעיות פנימיות שמתרחשות בגוף וחוסר תפקוד תקין. בכדי לטפל במחלה הזו באפקטיביות בעזרת טיפול טבעי, חשוב ללכת לפיו הקווים המנחים הבסיסיים ביותר. כך למשל, ההמלצה שלנו תהיה לשנות את התפריט התזונתי ולעשות שימוש במגוון דרכי טיפול טבעיות.

מאת: moraleרפואה סינית24/10/173413 צפיות
אנשים רבים בגילאים שונים, נאלצים להתמודד עם מחלת פסוריאזיס, מדובר על נשים וגברים בגילאים שונים. מחלה זו נוצרת כתוצאה מכך שהמערכת החיסונית תוקפת את העור במקום להגן עליו ויוצרת תאי עור חדשים על גבי תאי עור ישנים, עוד בטרם היא נושרים..

מאת: עידן שלומןרפואה סינית15/05/171461 צפיות
מחקרים אחרונים מראים כי הלחץ שהחברה המערבית מעבירה לילדים, מתבגרים ומבוגרים רבים משפיע עליהם בצורה ישירה וגורם לחרדות, פחדים ומחסומים רגשיים חמורים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica