חפש מאמרים:
שלום אורח
23.07.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דיקור סיני לילדים עם בעיות של תולעים

מאת: moraleרפואה סינית29/11/2017856 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לא מעט ילדים מתמודדים עם בעיות עיכול מסוגים שונים. בעיות אלו נובעות מסיבות שונות, בין אם זה בגלל שהמערכת החיסונית עדיין לא בנויה כראוי ולכן הם רגישים למאכלים ומרכיבי מזון שונים, יש מקרים בהם מערכת העיכול לא התפתחה לגמרי ולכן קשה להתמודד עם מזונות מסוימים, בפרט כאלה שהם מעולם לא צרכו, דברים חדשים ולכן הם מתקשים לעכל אותם.

כתוצאה מכך, אותם ילדים מוצאים את עצמם מתמודדים תולעים, תופעה מאוד נפוצה בקרב ילדים עד גיל שבע. מדובר על מצב בו הם מתגרדים ללא הפסקה באזורים מסוימים בגוף וחשים אי נוחות בבטן. תולעים אצל ילדים זו רק תופעה אחת איתה מתמודדים ילדים שיש להם בעיות במערכת העיכול, מוכרים מקרים בהם ילדים מוצאים את עצמם מתמודדים עם גזים, עצירות, כאבי בטן ומצבים אחרים שמשפיעים עליהם, בין מבחינה גופנית ובין אם מבחינה נפשית.

הרפואה המערבית לא מצאה פתרון הולם לבעיות אלה, ולכן בדרך כלל רופאים מציעים תרופות מסוגים שונים, גם אם הן משפיעות לעיתים בצורה חיובית, עדיין, הן יכולות להשפיע גם בצורה שלילית, למשל, יש בהן כימיקלים וחומרים אחרים שיכולים להיות בעייתים. לכן ההמלצה היא להשתמש ברפואה סינית לצורך טיפול בבעיות אלה, בין היתר, בדיקור.

כיצד דיקור סיני עוזר בטיפול בילדים עם תולעים

במהלך השנים האחרונות, אנחנו רואים יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לעבור טיפולים בסגנון הרפואה הסינית בשביל להתמודד עם בעיות שונות, בין היתר, בשביל שלא לצרוך תרופות וכן מתוך הבנה, שהרפואה הסינית לא מסתכלת על סימפטום מסוים וזהו, אלא היא מסתכלת על המכלול, על כל מה שאנחנו חווים. בין אם זה בהקשר של מצבים פיזי או מצב נפשי, תזונה, אלרגיות וכדומה.

הורים רבים פונים עם הילדים שלהם לטיפולים של רפואה סינית במטרה להתמודד עם בעיות שונות, דוגמא בעיות של תולעי מעיים ובעיות אחרות במערכת עיכול, מתוך הבנה שהמטפל יסתכל על הילד ועל בעיותיו באופן ייחודי וכולל ולא באופן נקודתי.

אחרי האבחון הראשי, הוא יתחיל בתהליך הדיקור, זאת על מנת למצוא את הנקודות המחזקות, אלא שיכולות לעזור בחיזוק המערכת החיסונית ומערכת העיכול של הילד. למשל, אם יש חסימת מזון אצל הילד במערכת העיכול, הרי שהדיקור יוכל לפתוח אותה.

צריך לציין, להבדיל ממבוגרים הרי שדיקור סיני לילדים הוא הרבה יותר קצר, ככל שהילד קטן יותר כך הטיפול קצר יותר, וכן הטיפול הרבה יותר פשוט ומתבצע עם מחטים דקים יותר. כמובן שזה לא כואב ולא פוצע.

דיקור סיני הוא רק שלב אחד בטיפול, שכן אחריו ימליץ המטפל להורה על תזונה נכונה וכן שימוש בצמחי מרפא שיכולים לעזור לו.

הטיפול יימשך לאורך תקופה מסוימת, על מנת לוודא שאכן יש התקדמות והילד הבריא לגמרי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת morale

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/181480 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאת: moraleעסקים - כללי16/09/181120 צפיות
בכל תהליך בחירה שאנחנו עושים, בין אם כאנשים פרטיים ובין אם כבעלי עסקים או אנשי מקצוע, יש שורה של נקודות שאנחנו צריכים לשים לב אליהן. אלה נקודות שישפיעו על הבחירה שלנו ועל איכותה. אם אנחנו לא נפספס בשום נקודה, אז מהר מאוד אנחנו נגלה שהבחירה שלנו היא טובה, איכותית, משרתת את המטרות שלנו ומעניקה לנו ערך נוסף.

מאת: moraleאדריכלות פנים30/08/18711 צפיות
מי שמעוניין לעצב את הבית שלו, לא יתקשה למצוא היום מגוון רחב של אתרים ומדריכים מצולמים אשר יכולים לעזור לו. זה נכון, בין אם מדובר בעיצוב בתים פרטיים או בעיצוב דירות מגורים וכל סוג אחר של מבנים. זה גם נכון כמובן בלי קשר לשאלה היכן ממוקם המבנה והוא רוצה לעצב אותו.

מאת: moraleעיצוב פנים07/08/18667 צפיות
אחת הבעיות שעומדות לפנינו כשאנחנו רוצים לעצב את הבית שלנו היא, כיצד אנחנו מתחילים, כיצד אנחנו יכולים לעצב את הבית בצורה תכליתית ויפה, באופן כזה שגם ישרת אותנו נאמנה וגם הבית ייראה יפה כמו שאנחנו רוצים, מעוצב בצורה מרשימה ומיוחדת.

מאת: moraleבריאות הנפש24/07/18649 צפיות
לא אחת, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו ליד אנשים שחווים התקף חרדה. זה יכול להיות בן או בת משפחה, חבר קרוב או אפילו אדם זר. אנחנו נדע לזהות התקף כזה, במספר צורות, בין אם זה בגלל שהם נמצאים במצב של "שיתוק", כלומר הם לא זזים ולא אומרים מילה, הרבה פעמים הנשימה שלהם תהיה מואצת, יש מקרים בהם נרגיש שהם רועדים ולא מגיבים למרות שברור לנו שהם בהכרה מלאה, נושמים ואין שום בעיה פיזיולוגית שאמורה למנוע מהם להגיב.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18498 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאת: moraleעיצוב פנים11/06/18699 צפיות
אנשים אוהבים שינויים, הם לא אוהבים להיתקע במקום, הם לא אוהבים לעשות כל הזמן את אותו הדבר, הם לא אוהבים שהדברים מולם מסודרים כל הזמן באותה צורה, הם לא לאכול אותו דבר, או לצפות כל הזמן באותה תוכנית, הם אוהבים שינויים. בין אם מדובר בשינויים לטווח קצר או לטווח ארוך, שינויים של דברים יומיומיים או דברים חודשיים ושנתיים.

מאמרים נוספים בנושא רפואה סינית

מאת: ורד דינאירפואה סינית24/02/19592 צפיות
פריחת האביב אינה רק פרחים ועצי שקדיה מלבלבים, זוהי התקופה בה העור פורח ובעיקר אסטמה של העור המאופיינת בגרד חזק ועור יבש.

מאת: moraleרפואה סינית21/03/18370 צפיות
סבוריאה זו מחלת עור שתוקפת אנשים בכל הגילאים, ולרוב מצביעה על בעיות פנימיות שמתרחשות בגוף וחוסר תפקוד תקין. בכדי לטפל במחלה הזו באפקטיביות בעזרת טיפול טבעי, חשוב ללכת לפיו הקווים המנחים הבסיסיים ביותר. כך למשל, ההמלצה שלנו תהיה לשנות את התפריט התזונתי ולעשות שימוש במגוון דרכי טיפול טבעיות.

מאת: moraleרפואה סינית24/10/172554 צפיות
אנשים רבים בגילאים שונים, נאלצים להתמודד עם מחלת פסוריאזיס, מדובר על נשים וגברים בגילאים שונים. מחלה זו נוצרת כתוצאה מכך שהמערכת החיסונית תוקפת את העור במקום להגן עליו ויוצרת תאי עור חדשים על גבי תאי עור ישנים, עוד בטרם היא נושרים..

מאת: עידן שלומןרפואה סינית15/05/171150 צפיות
מחקרים אחרונים מראים כי הלחץ שהחברה המערבית מעבירה לילדים, מתבגרים ומבוגרים רבים משפיע עליהם בצורה ישירה וגורם לחרדות, פחדים ומחסומים רגשיים חמורים.

מאת: דרוררפואה סינית04/07/16702 צפיות
הרבה פעמים אנחנו תוהים בינינו לבין עצמנו, האם מצב נפשי מסוים משפיע על מצב פיזי ולהיפך, כלומר האם העובדה שאנחנו מתמודדים עם כאב פיזי משפיע על מצב רוחנו והאם העובדה שאנחנו מתמודדים עם מצב נפשי לא מוכר לנו, משפיע גם על מצב פיזי.

מאת: חגי קורןרפואה סינית18/06/151779 צפיות
איך תוכלו לשרוד את מסיבת החג בעבודה, את הסעודה בבית ואת הארוחה החגיגית אצל הורי האישה מבלי שתזדקקו לתרופות טיפול והקלה על הצרבת? קראו את הטיפים הבאים ותבינו.

מאת: ורד דינאירפואה סינית02/10/142155 צפיות
ברפואה הסינית שלבקת חוגרת לא נראית ומטופלת באותה הצורה אצל כל החולים... מה ההבדלים? וטיפים למניעת צלקות ולמניעת הופעת השלבקת שוב שוב...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica