חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עיצוב מחדש לבתים פרטיים – למה להישאר עם העיצוב הישן אם אפשר לחדש

מאת: moraleעיצוב פנים11/06/2018836 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנשים אוהבים שינויים, הם לא אוהבים להיתקע במקום, הם לא אוהבים לעשות כל הזמן את אותו הדבר, הם לא אוהבים שהדברים מולם מסודרים כל הזמן באותה צורה, הם לא לאכול אותו דבר, או לצפות כל הזמן באותה תוכנית, הם אוהבים שינויים. בין אם מדובר בשינויים לטווח קצר או לטווח ארוך, שינויים של דברים יומיומיים או דברים חודשיים ושנתיים.

לכן אין זה מפתיע שאנשים מחפשים כל הזמן דרכים חדשות כיצד לעצב את הבית שלהם. הם עושים את זה בשביל ליהנות לא רק מהעיצוב החדש, אלא גם בשביל לייצר להם תחושה אחרת, במקום לקנות בכל פעם בית חדש שזה דבר בלתי אפשרי מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות, הרי שהם משתמשים באופציה של עיצוב מחדש. כך הם משיגים אפקט דומה במובן מסוים.

מה עוד שעיצוב בתים פרטיים או בתים רגילים בכל פעם מחדש, משפר מאוד את יכולת השימוש במבנה, את היעילות, זה מאפשר לסדר את הפריטים השונים בבית בצורה הרבה יותר נוחה, במילים אחרות, זה הופך את השימוש במקום ליותר נוח וקל.

אנחנו יכולים למצוא היום לא מעט מקצוענים בעיצוב בתים פרטיים ובתי מגורים אחרים, בעיצוב בסגנונות שונים, כולל עיצוב מחדש בסגנון מודרני וכן בסגנונות אחרים. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של דוגמאות עיצוב אשר יכולים להתאים לנו בהתאם למבנה הבית מצד אחד, ומצד שני בהתאם לאופן בו אנחנו רוצים לעצב אותו באופן כללי, כלומר כיצד אנחנו רוצים לראות את הבית.

איך אנחנו מעצבים את הבית שלנו מחדש

תחילה נציין, לצורך עיצוב מחדש, אנחנו יכולים להשתמש בשירותיה של מעצבת פנים מקצועית במרכז וכן במקומות אחרים, על פי מה שנראה לנו נכון, על פי מה שנראה לנו מתאים, ביחס למה שאנחנו מחפשים ולעלויות שאנחנו מוכנים להשקיע בתהליך העיצוב.

סביר להניח שתחילה אנחנו נייצר לעצמנו תוכנית בסיס, סקיצה כיצד אנחנו רוצים לעצב את המקום, בין אם זה בעיצוב מחדש בסגנון מודרני או עיצוב מחדש בסגנון אחר על פי מה שמתאים לנו. בשלב הבא, אנחנו נשכור את שירותיה של מעצבת פנים והיא גם תעזור לנו לשפר את התוכנית ולהפוך אותה למציאותית, וגם תיישם את זה בפועל, בשטח, כך שאנחנו נוכל ליהנות מכל הפרטים שלה.

חשוב להדגיש, תכונית עיצוב מחדש לבתים פרטיים ובתים אחרים, צריכה להתבצע לא רק ביחס לאופן בו אנחנו רוצים לעצב את המקום אלא מעבר לכך, היא צריכה להתייחס לתנאים שונים, בין אם זה תנאי השטח, תנאי המבנה, התקציב שעומד לרשותנו, מה בדיוק אנחנו זקוקים, מאפיינים שקשורים לאופי השימוש במבנה. כל הפרטים ביחד ייצרו את תוכנית העיצוב ויביאו אותנו ליישם אותה על הצד הטוב ביותר עבורנו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת morale

מאת: moraleרפואה סינית18/03/20277 צפיות
כשאנחנו חולים, חווים תחושת כאב או כל דבר אחר, הרבה פעמים אנחנו ממהרים ללכת לרופא המשפחה או רופא מומחה. כך לימדו אותנו. הרופא יבדוק אותנו, ישלח אותנו לצילומים, יעשה בדיקות דם, ויחליט איזה טיפול נכון לנו, תרופתי, ניתוח או כל דבר אחר

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/20273 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: moraleתיאטרון17/03/20277 צפיות
הרבה פעמים אנחנו קוראים ושומעים על כך שהופעות ופעילויות תרבותיות הן הרבה יותר ממה שנראה, הרב יותר ממה שנתפס בעין או באוזן. במילים אחרות, מדובר בכלי, אמצעי, שיכול לעזור בתהליכי ריפוי שונים. לכן אנחנו יכולים לראות, למשל, מטפלים באומנות או בעלי מקצוע בתחום הטיפול שמשתמשים בשיטות אומנותיות שונות בעבודה מול מטופלים, בפרט כשמדובר על ילדים ובני נוער.

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/19738 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/19728 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: moraleעיצוב תעשייתי 30/07/191674 צפיות
בשביל שמעצב תעשייתי יזכה בפרס בינלאומי, הוא צריך להיות מוכר, הוא צריך לעבוד בחברה או בסטודיו מוכר, שתשומת הלב מופנה אליו. אנחנו יכולים להניח שלא מעט מעצבים תעשייתיים שעובדים בחברות או במקומות לא מוכרים, גם הם מתכננים ומעצבים מוצרים ברמה מאוד גבוהה, אך מאחר והזרקור לא מופנה אליהם ואין להם את הקשרים המתאימים, אז ייתכן מאוד שהם לא זוכים לחשיפה כמו מעצבים אחרים.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/181922 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאמרים נוספים בנושא עיצוב פנים

מאת: גיא רונאלעיצוב פנים14/05/2081 צפיות
הדפסה על זכוכית הינה טרנד עולה בעולם עיצוב הבית והמשרד. בשנים האחרונות חלו התפתחויות טכנולוגיות המאפשרות שימושים רבים שלא התאפשרו קודם להדפסות מסוג זה. לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות ומכאן את השימושים המומלצים עבורה

מאת: דוד כהןעיצוב פנים02/04/20211 צפיות
הבאנו לכם כמה טיפים איך לתחזק את השטיח שלכם בצורה הנכונה כדי שתישמר לאורך זמן במראה המקורי

מאת: דוד כהןעיצוב פנים11/03/20325 צפיות
גם היום בעידן המודרני או הפוסט המודרני, בעידן בו אנחנו מחפשים עיצובים מינימליסטיים, עיצובים שמתאימים יותר לרוח התקופה ובוודאי למאה ה-21, הרי שיש תחומים מסוימים בהם אנחנו דווקא מעדיפים להיצמד לעיצובים קלאסיים, עיצובים ישנים וטובים, כאלה שאנחנו מכירים וכמו שטיחים קלאסיים.

מאת: ניב אבןעיצוב פנים08/11/19812 צפיות
איך יודעים ליצור את המראה המעוצב עבור חדר של ילד או ילדה ללא עיכובים מיותרים?

מאת: רוני הכהןעיצוב פנים31/10/19846 צפיות
איך בוחרים את הצבע הנכון?

מאת: אבי דוידיעיצוב פנים16/10/19898 צפיות
עצות שימושיות לבחירה נכונה של מיטה זוגית נוחה לחדר שינה מסודר ונוח לצעירים ומבוגרים. מחירים אטרקטיביים.

מאת: ניב אבןעיצוב פנים31/07/191243 צפיות
זה חשוב לבחור רהיטים שהם אינם יתר על המידה גדולים ובהם ניתן לבצע יותר משימוש אח

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica