חפש מאמרים:
שלום אורח
20.10.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מאפייני עיצוב משרדים בסגנון הייטק

מאת: shlomy עסקים - כללי29/07/2018785 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כיום תחום ההייטק מאוד נרחב ומבוקש והוא רק ממשיך להתעצם. אי לכך, אין זה מפליא שתחום העיצוב בתחום כולל נישה ייחודית, וזאת כי טעות לחשוב שניתן לעצב מתחם זה כמו שלל מתחמי עבודה אחרים, ולו כי מדובר במיצוב שונה לגמרי ובטריטוריה בה ניתן למצוא מגוון אנשי עבודה בעלי התמחויות ספציפיות, מגוון אנשי עבודה שלא פעם צרכים לשתף כוחות על מנת ליצור את המוצר המוגמר. אם כן במה מדובר? עברו על הרשימה הבאה:

אינטימיות לצד זרימה

משרדים להשכרה בסגנון הייטק כוללים מגוון נישות פרטיות אשר מאפשרות לכל עובד לחוש בטוח, אך יחד עם זאת הן אינן כוללות קירות מוגבהים, אלא ישנה תחושה של שולחן עבודה אחד גדול, כלומר המחיצות קיימות, אך בעת הצורך ניתן להתעלם מהן ולייצר את האינטראקציה שכה חשובה בסוג עבודה מעין זה. אי לכך משרדי עיצוב בסגנון הייטק ידועים במחיצות נמוכות, במחיצות שקופות וכדומה, כאשר תמיד ניתן להוסיף עניין באמצעות משחק עם זרימה, חלוקה, צבעים, גבהים, תאורה, מרקמים, אלמנטים עיצוביים משלימים, צמחייה וכדומה.

יצירתיות

אמנם תחום ההייטק עשוי להיתפש כתחום מאוד רציני, אך אין לשכוח שמאחוריו יש לא מעט יצירתיות. אי לכך על העיצוב הכולל לגרות את הדמיון, לפרוץ מחוץ לקופסה ולהפתיע, אך בו בזמן גם עליו להיות מוקפד, פשוט וחכם - ממש כמו הרעיונות הטובים ביותר בתחום.

איכות לצד נוחות

תחום ההייטק נחשב כיום למאוד יוקרתי, ועל כן כאשר נכנסים משקיעים ולקוחות לבית העסק, העיצוב צריך לעשות את העבודה - צריך להרשים לטובה, כלומר על העיצוב הכולל לשדר איכות ברמה מאוד גבוהה. כמו כן, לא רק את המשקיעים והלקוחות יש להרשים, אלא גם את העובדים עצמם יש להרשים באמצעות העיצוב, ולו כיהם משקיעים לא מעט שעות במתחם. אי לכך יש לוודא שכלל האלמנטים יעניקו לעובד את התנאים הטובים ביותר - כולל פינות מנוחה אינטימיות וחברתיות, וזאת כי כאשר העובד יותר מרוצה, בסופו של יום גם המעביד יותר מרוצה, וכאמור לעיצוב נכון יש בכך חלק לא קטן.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת shlomy

מאת: shlomy עסקים - כללי13/10/20824 צפיות
בייחוד בזמנים מאתגרים שכלכלות רבות בעולם מתמודדות, ישנם משקיעים רבים שמחפשים אפיקים שבבוא העת יוכלו לקבל תשואות גבוהות מהרגיל, יובל זיו וחברת פסיפיק הולדינגס עם דוגמה אחת לחברות שמתמחות בדיוק במקומות אלו.

מאת: shlomy מתכונים ואוכל - כללי22/01/202201 צפיות
מתכננים אירוע בקרוב? רוצים לבחור את הקייטרינג הנכון ביותר עבור האירוע, וזה שיתרום להצלחה שלו בצורה הטובה ביותר? אם כן כדי לכם לקרוא את המאמר הבא:

מאת: shlomy שיפוצים27/03/191457 צפיות
אם בניתם בית חדש, אתם עומדים להיכנס לדירה מקבלן או עומדים לרכוש בית מיד שניה, בוודאי שמעתם על המושג "בדק בית". בדק בית הינה בדיקה יסודית ובה בודקים את הבית על כל חלקיו השונים והמטרה של הבדיקה היא לאתר ליקויים שונים במבנה ובבניה ולאפשר לכם לדעת את מצבו האמיתי של המבנה.

מאת: shlomy בריאות נשים13/03/191156 צפיות
יובש נרתיקי הינו מצב בו אין רטיבות בנרתיק, ומדובר במצב שכיח מאוד אצל נשים בגיל המעבר, אך ניתן לראות זאת גם פעמים רבות אצל נשים בגילאים צעירים.

מאת: shlomy בריאות נשים24/02/193513 צפיות
נשים רבות סבורות כי מדובר בניתוח נדיר, אך לא כך. בישראל מבוצעות כ 5000 כריתות רחם בכל שנה, ומדובר בניתוח מוכר ושכיח ברוב העולם. אמנם מדובר בניתוח המלווה בחששות רבים, אך אחוזי ההצלחה שלו גבוהים.

מאת: shlomy בריאות נשים24/02/191163 צפיות
המושג היסטרוסקופיה אבחנתית אולי נשמע לכם כמו שם מפוצץ וקצת מלחיץ, אך בפועל זה ממש לא ככה. היסטרוסקופיה אבחנתית הינה בדיקה אשר מבוצעת בנשים לצורך איתור בעיות בתוך חלל הרחם. מדובר בבדיקה פשוטה יחסית אשר מבוצעת במקרים רבים של בעיות בחלל הרחם, או חשש לבעיות כאלו ואחרות.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/191066 צפיות
בדיקת בדק בית הינה בדיקה המחולקת לכמה בדיקות, וכך מרכיבים את הדו"ח הסופי הכולל התייחסות לכל היבט במבנה, חיצוני ופנימי, וכולל ליקויי בניה אם קיימים, בניה שאינה תואמת לתכנון או כל בעיה אחרת. אם אתם עומדים לרכוש בית מיד שניה, בניתם בית חדש או עומדים להיכנס לדירת קבלן חדשה, מדובר בבדיקה שאסור לכם לוותר עליה.

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: tiloniעסקים - כללי03/10/2182 צפיות
כיול משקלים נעשה על ידי מעבדת כיול מוסמכת, אשר ברשותה קיימים כל האמצעים והציוד המקצועי הנדרש לביצוע כיול מדוייק של משקלים עד כמה שניתן.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי29/06/21462 צפיות
1. מהו רישוי הבנייה? תהליך רישוי הבנייה מלווה את הבונה משלבי תכנון הבנייה ועד לסיום הבנייה. התהליך מתבצע מול הועדה המקומית לתכנון ובנייה. ועדות לתכנון ובנייה נמצאות בפריסה ארצית, לכל ישוב ועדה מקומית לתכנון ולבנייה אליה הוא שייך. לרשימת הועדות והיישובים לחץ כאן תהליך רישוי הבנייה מרכב מ 5 אבני דרך מרכזיות: התקשרות עם עורך בקשה - קבלת מידע להיתר- תכנון - קבלת היתר בנייה - מהלך הביצוע האם תמיד צריך לבצע את כל תהליך הרישוי? לרוב עבודות הבנייה יש לבצע את כל תהליך הרישוי ולקבל היתר בנייה, המהווה

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי04/01/21556 צפיות
חוק רישוי עסקים, תשכ"ח – 1968​ (להלן: "חוק הרישוי") מטרת החובה בקבלת רישיון עסק בהתאם לחוק הרישוי הינה, בין היתר, לשמור על בריאות הציבור, על בטחונו, בטיחות ואיכות החיים של התושב. מהו רישיון לניהול עסק ? ​רישיון עסק בא להבטיח כי ננקטו כל האמצעים והסידורים המתאימים להפעלתו התקינה של העסק.

מאת: רוני הכהןעסקים - כללי24/11/20768 צפיות
יש לדעת איך בדיוק מבצעים את התהליך הזה של הדפסת וחלוקת העלונים, הקרואים גם פליירים בעגה העסקית של אנשים שמזמינים אותם.

מאת: shlomy עסקים - כללי13/10/20824 צפיות
בייחוד בזמנים מאתגרים שכלכלות רבות בעולם מתמודדות, ישנם משקיעים רבים שמחפשים אפיקים שבבוא העת יוכלו לקבל תשואות גבוהות מהרגיל, יובל זיו וחברת פסיפיק הולדינגס עם דוגמה אחת לחברות שמתמחות בדיוק במקומות אלו.

מאת: kereninaעסקים - כללי15/09/20807 צפיות
תקנות הגנת הפרטיות חלות על כל עסק שמנהל לקוחות או רשומות אחרות המנהל בעצם מאגר מידע. האם אתם יודעים מה הם כוללות ועל מי הן חלות?

מאת: kereninaעסקים - כללי08/09/20718 צפיות
מדוע חברות צריכות לקחת בודק שכר מוסמך ואיך הוא יכול לתרום להם? כל התשובות במאמר

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica