חפש מאמרים:
שלום אורח
02.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משיגים סעד משפטי

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי05/03/2019484 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לכל אזרח יש את האפשרות במדינה מתוקנת לפעול על מנת לקבל סעד משפטי בסיוע של הגשה של עתירות שהן מנהליות. עתירות מעין אלה מוגשות לבתי משפט לעניינים מנהליים, ולא יכולות להידון בכל בית משפט "רגיל" והכתב עצמו חייב להכיל בצורה נכונה את כל הנדרש, כאשר יש את הפירוט של כל מה שהכרחי להופיע על הכתב בטופס לדוגמא שמופיע באתר של משרד המשפטים לנוחיות של כל אדם.

כל מידע על גבי עתירה מנהלית שהוגש בחוסר אחד מן הפרטים הללו או עתירה שהיא כזו שאינה עומדת בדרישות הסף, תסתיים בכתב של דחייה על הסף, או עד לאחר שיושלם כל המידע ההכרחי על ידי האדם שעותר ומגיש עתירה מנהלית לבית המשפט.


לא מגישים עתירה לבד

מכיוון שכתב של עתירה מנהלית הוא כזה אשר חייב להיות מפורט בצורה הנכונה, זה חייב להיות ערוך על ידי אדם אשר שולט יש לו ניסיון בתחום הספציפי הזה של המשפט, כדי לקדם בהצלחה את העניין שעל הפרק ועבורו מוגשת העתירה.

סדרי הדין בעניין הם דבר מאוד מורכב, והגשה של עתירה ללא כל טעות מצריכה בקיאות בענייני משפט ובמועדים שבהם ניתן להגיש את העתירה מבלי שזו תיחשב להגשה שעברה את הזמן להגשה שלה לבית המשפט. מה העניין עם המועד להגשה? יש כאן דגש מאוד חשוב שכדאי שלא לפספס אותו, כי למרות שמצוין בכתב כי ניתן להגיש עתירה עד 45 יום, אולם בפועל הזמן שבו מומלץ להגיש כל סוג של עתירה כזו הוא בטווח של שבועיים שהוא המועד האפקטיבי לכך.

זו הסיבה אשר בגינה עורכי דין מטפלים בכאלו עניינים, ומביאים לתוצאות יותר אפקטיביות בשטח במידה והם עוסקים בתחום הזה של משפט מינהלי באופן פרטני ורב שנים.

 תגיות המאמר: עתירה מנהלית


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אני דוגל בכתיבה צרכנית שבודקת את מהות וטיב השירות.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רוני הכהן

מאת: רוני הכהןשיפוצים30/12/19738 צפיות
יש סוגים רבים של צבעים לרכישה ולצביעה, וכניסה אל חנות כזו תהיה חוויה מבלבלת ומעצימה כאחד.

מאת: רוני הכהןאופנה07/11/19907 צפיות
היכן רוכשים שמלות ערב לחתונה בתל אביב שגדולה עד מאוד? כאן התשובות

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/19594 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: רוני הכהןעיצוב פנים31/10/19947 צפיות
איך בוחרים את הצבע הנכון?

מאת: רוני הכהןשיפוצים28/08/19705 צפיות
לבחור את צבע השליכט הכי נכון,

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19679 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/07/19786 צפיות
הבעיה היחידה של מתכת היא האפשרות שתיווצר עליה חלודה במידה ומתפתחת קורוזיה, אך גם את זה ניתן לפתור על ידי אקט חכם של מניעה.

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי16/06/2083 צפיות
צו הריסה ללא הליך פלילי לפי סעיף 239 כן יש הליך כזה! סעיף 239 לחוק התכנון והבנייה, תשכ"ה-1965 מקנה לבית המשפט את הסמכות להורות על מתן צו להריסת בנייה בלתי חוקית גם ללא קיום של הליך פלילי והגשת כתב אישום וזאת בעיקר בנסיבות שבהן לא ניתן להעמיד לדין פלילי את מי שאחראי לאותה בנייה בלתי חוקית וכן על מנת לאפשר למוסדות התכנון ולרשויות האכיפה להתמודד עם עבירות בנייה שהתיישנו וכדי למנוע את הנצחתן.

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי13/04/20319 צפיות
הרבה אזרחים תמימים בנו פרגולה בחשיבה שעמדו בתקנות הפטור והופתעו כאשר קבלו צו הריסה בעקבות קרוי של הותקן נגד הגשם בעיקר. הוצאו אלפי צווי הריסה בנושא זה שסוף סוף מקבל מענה הולם בתיקון תקנות הפטור.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי13/04/20283 צפיות
כשאתה מתמודד עם סוגיה זו, הצעד הראשון שלך הוא להכיר את תקנות פשיטת הרגל המקומיות שלך. מדינות שונות משתמשות בחוקים שונים הנוגעים לפשיטת רגל. לדוגמה, במדינות מסוימות אתה יכול להחזיק את הבית ואת המכונית שלך, אבל באחרים לא. עליכם להכיר את החוקים לפני הגשתם לפשיטת רגל.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/03/20340 צפיות
נדל"ן יכול לספק לך אפשרות השקעה נהדרת. ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים נכס להשקעה. המידע הבא יעזור לכם למצוא הצלחה.

בית המשפט העליון מחק בימים אלו עתירה שהגיש ח"כ אביגדור ליברמן נגד הרבנות הראשית

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי14/09/19578 צפיות
הסוגיה משפטית בעניין צו הריסה 1. האם מהנדס הוועדה המקומית לתכנון ולבניה (להלן: מהנדס הוועדה המקומית) רשאי להאציל את הסמכות הנתונה לו בסעיף 221 לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965 (להלן: חוק התכנון והבניה או החוק) לחתום על צווי הריסה מינהליים? הרקע לבקשה והחלטות הערכאות הקודמות 2. ביום 13.11.2017, ניתן צו הריסה מינהלי לגבי בנייה ללא היתר של תקרות בטון ובריכת שחייה בדירת הדופלקס של המשיב בתל-אביב. צו ההריסה המינהלי (להלן: הצו) הוצא מכוח סעיף 221 לחוק התכנון והבני

מאת: אברהם פכטרחוק ומשפט - כללי21/03/19360 צפיות
שרת המשפטים שקד מציגה תכנית מהפכנית לבניית בית-משפט העליון, ביטול הוועדה למינוי שופטים ושימוע בכנסת בנוסח ארה"ב. אם אכן יבוא שינוי – בג"צ יכול להאשים את עצמו כי פסיקותיו וחוסר האיזון תוך התערבות בנושאים לא שפיטים, הם תוצר הביקורת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica