חפש מאמרים:
שלום אורח
19.09.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פירוק שיתוף בדירה - לדעת בדיוק למה אתם נכנסים

מאת: yoni romנדל"ן ומקרקעין04/08/2019254 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
כאשר מדובר על ענייני משפחה ומקרקעין זה לא הזמן לקחת סיכונים מיותרים ולא הזמן לנסות וללכת למערכה בגפכם, בהחלט עדיף לשכור איש מקצוע שמכיר את כל רזי התחום ויידע להעניק לכם את המענה הנכון והמתאים ביותר עבורכם. כל טעות יכולה להיות כואבת מאוד, גם בכיס וגם בלב ולכן בוחרים בעורך דין ומשאירים את הצרות האלו לאנשים אחרים. פירוק שיתוף בדירה – מה כדאי לעשות ומה לא כדאי לעשות

כאשר מדובר על נושא של פירוק שיתוף בדירה מומלץ מאוד ללכת צעד אחר צעד וכמובן לא לעשות שום פעולה, לרבות חתימה על מסמך כזה או אחר ללא ייעוץ מעורך דין שמכיר את התחום על כל רבדיו. עסקאות בתחום המקרקעין הן מורכבות לרוב וכל עסקה כזו מכילה בתוכה אין ספור סעיפים קטנים שיכולים להיות משמעותיים מאוד ברגע האמת.

פירוק שיתוך בדירה הוא לא רק נושא מקצועי נטו, מדובר לרוב במקרים שמעורבים בהם לא מעט רגשות ולעיתים האמוציות יכולות לגרום לנו לעשות טעויות ולכן אסור לערבב בין הרגשות להחלטות הרציונאליות.

אז מה כן מומלץ לעשות?

 • קודם כל, לשכור את שירותיו של איש מקצוע שיוכל להכווין אתכם צעד אחר צעד, עורך דין שיראה לכם את התמונה הגדולה ויסביר לכם את הרציונאל מאחורי כל פעולה שאתם עושים.
 • בשלב השני, עד כמה שזו משימה קשה יש לפעול מהראש ולא מהלב, במקרים רבים היצר והאמוציות משתלטים על שיקול הדעת ותפקידו של עורך דין מנוסה בתחום הוא לנתק את שני הדברים האלו.
 • לבסוף, יש לנהל משא ומתן מול הצד השני ולמעשה לדעת להתמקח ולהתעקש על מה שמגיע לכם. פירוק החבילה שכולל בתוכו גם פירוק של השותפות בדירה הוא מהלך לא פשוט, אל תצאו לבד למלחמה הזו.
 • להתעסק בביורוקרטיה זה התפקיד שלנו – תנו לעורך הדין לעשות את העבודה

  רישום מקרקעין זו משימה לא פשוטה בכלל עבור מי שאינו מבין בתחום, למחוק שותף מהמקרקעין זו כבר משימה ששמורה רק לעורכי הדין המבינים בתחום. יש ביורוקרטיה שאף אחד מאיתנו לא רוצה להתעסק בה, מדובר במקומות שאף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע אליהם וזה עוד אחד מתפקידיו של עורך הדין.

  עו"ד לא ניחן רק ביכולות מקצועיות מרשימות ולא רק בניסיון עצום בתחום אלא גם ביכולת לנתח את המצב מבחינה רגשית וזו משימה שרק מעטים יכולים לעשות על הצד הטוב ביותר. כשאתם בוחרים בעו"ד אתם למעשה בוחרים בהצלחה בטוחה ואתם יכולים להיות רגועים שאתם תוציאו את המקסימום מהמאבק שאתם הולכים להיכנס אליו.

   

   
       
       
       
     
   
  אודות כותב המאמר:

  בנייה וקידום אתרים באינטרנט, אתרים לדוגמה

  אלגנט

  ניקוי ספות בד

   
       
     
   

  מאמרים נוספים מאת yoni rom

  מאת: yoni romניקיון22/07/19289 צפיות
  מחפשים שירות ניקוי ספות בכפר סבא? מומלץ לכם להכיר מעט יותר את עולם הטקסטיל. חשוב גם להכיר את סוגי הכתמים והריחות שנוצרים על הספות. כאשר תכירו את סוגי הבדים השונים, תדעו מה לצפות מצוות הניקיון.

  מאת: yoni romדיני ירושה03/07/19335 צפיות
  כשאדם קרוב אלינו נפטר זו בשורה לא נעימה במיוחד, לפעמים אפילו מכאיבה מאוד במידה ומודבר בבן משפחה קרוב או בן משפחה שנפטר בטרם עת. בנוסף לכאב הגדול על האובדן עצמו לעיתים מתעוררות בעיות נוספות שגורמות לכאב נוסף - בעיות הירושה שהותיר אחריו המנוח.

  מאת: yoni romיבוא ויצוא15/07/18262 צפיות
  המפעלים של היום הם לא המפעלים של פעם, היום המפעלים נראים יותר טוב, עובדים בשיטות יותר מתקדמות,  איכות העובדים גבוהה יותר וכפועל יוצא מכך גם המכונות שאנו משתמשים בהן צריכות להיות חזקות ועוצמתיות יותר.

  מאת: yoni romניקיון11/07/18808 צפיות
  נוחות, עיצוב, שלווה. מה עוד אפשר לבקש מהספה העומדת בסלון? פעמים רבות איננו מתייחסים לספה שלנו בהגינות. בעוד היא מאפשרת לנו להתרפק עליה בסיומו של עוד יום עבודה עמוס, הרי שאנחנו נוטים לזלזל מעט בניקיונה

  מאת: yoni romניקיון25/06/18514 צפיות
  ניקוי הבית נחשב לאחד המשימות המורכבות ביותר המצריכות שימוש בשואב אבק איכותי. בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי אשר חל במוצרים לניקיון הבית .

  מאת: yoni romיעוץ פנסיוני25/06/181264 צפיות
  מלגזה נחשבת לאחד מהכלים המשמעותיים ביותר איתה אנחנו יכולים לעבוד. זהו כלי רכב המהווה כלי עבודה חשוב ביותר.

  מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18296 צפיות
  מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

  מאמרים נוספים בנושא נדל"ן ומקרקעין

  מאת: בנימין קלינגרנדל"ן ומקרקעין13/04/18585 צפיות
  היתר בנייה הוא רישיון לעשות שינוי /בניה בנכס, שניתן בהתאם לחוק התכנון והבנייה, ובהתאם לזכויות הבנייה שנקבעו בתכנית הבנייה.אם אתם רוצים לעשות שינוי בבית/ בדירה שכרוך בשינוי שדורש היתר בנייה – לדוגמה, אתם רוצים לבנות על הגג, אזי אתם צריכים לפנות לוועדה המקומית לתכנון ובנייה (לרוב פונים עם תוכנית שמאושרת על ידי אדריכל) ואז מחכים לאישורה. האישור ניתן בהסתמך על החוק, על הבקשה הספציפית, ועל האזור בכלל (לרבות התחשבות במתנגדים). היתר הבנייה הוא מסמך פורמלי שאליו מצורפים תכניות המבנה ורשימת דרישות.

  מאת: orya peryנדל"ן ומקרקעין22/01/18502 צפיות
  תל אביב הינה העיר המבוקשת ביותר בארץ לרכישת או שכירות נדל"ן. אם הסטודנטים שמעוניינים ללמוד ולעבוד בעיר המרכזית ביותר בארץ, או זוגות צעירים שמעוניינים לגור בעיר בגלל הקרבה למקום עבודתם. גם משקיעים בנדל"ן מעוניינים למצוא דירות ישנות שתכנית תמ"א 38 חלה עליהן. מי שמוצא עסקה מסוג זה, יצא מורווח, היות ומדובר על עסקה שתהיה שווה בעשרות אחוזים יותר, כאשר מדובר על פינוי בינוי והערך של הדירה יהיה שווה הרבה יותר, כשהיא חדשה לחלוטין וגדולה הרבה ממה שהייתה בעת רכישתה לפני הבנייה.

  מאת: בנימין קלינגרנדל"ן ומקרקעין18/12/16935 צפיות
  האם כאשר לא ניתן להרשיע אדם בביצוע עבודות בנייה ללא היתר בשל התיישנות, ניתן להרשיעו בעבירה נמשכת של שימוש בנכס שנבנה ללא היתר? ביהמ"ש לעניינים מקומיים משיב על כך בשלילה. כנגד קטן שושנה ויוסף (להלן: "הנאשמים") הוגש כתב אישום המייחס להם עבירות של ביצוע עבודות ושימוש במקרקעין ללא היתר כדין ביחס למבנים מסוימים. כתב האישום הוגש לביהמ"ש לעניינים מקומיים בחולון, ונדון בפני השופטת ריבי צוק.

  מאת: בנימין קלינגרנדל"ן ומקרקעין22/11/16682 צפיות
  יש לכם מסעדה קטנה, מכבסה, מספרה, מכון קעקועים ופירסינג, אטליז או חדר כושר? אתם צפויים לקבל הקלות ברישוי פתיחת העסק. במסגרת רפורמה של האוצר בחוק ההסדרים תבוטל חובת אישור כבאות האש לסוגי עסק מסויימים והיא תוחלף בהתחייבות עצמית. לידי ynet הגיעה רשימת 120 סוגי העסקים שיהיו פטורים מהאישור המדובר בדרך לרישיון העסק.

  בעלי דירות להשקעה פנו למשרד המשפטים בטענה כי היוזמה למיסוי דירה שלישית ומעלה היא לא חוקית ■ בתשובה, הבהירו במשרד כי היוזמה כבר נבחנה על ידי היועץ המשפטי לממשלה ואושרה

  מאת: מנחם כהןנדל"ן ומקרקעין26/10/161553 צפיות
  מכירת זכות במקרקעין בישראל חייבת במס שבח, מכוח סעיף 6 לחוק מיסוי מקרקעין. חובה זו אינה חלה על קבלן המוכר מקרקעין שהם מלאי עסקי, הנתון לשומה על פי פקודת מס הכנסה[1], שכן, מכירה כזו היא הכנסה פירותית. לעניין זה, סעיף 16(א)(2) לחוק מיסוי מקרקעין קובע, כי הרישום בפנקס המקרקעין (בטאבו) ייעשה רק אם אישר המנהל שהמכירה פטורה ממס שבח. כדי למנוע עיכוב הרישום בפנקס המקרקעין, אם טרם הוצאה שומה על ידי המנהל, או שהמס ששולם הוא פחות מ-20% משווי התמורה, תירשם המכירה רק אם ניתנה ערבות בנקאית או ערובה אחרת לדעת המנהל לגבי ההפרש בין 20% משווי התמורה לבין המס ששולם, להבטחת המס שיגיע על פי השומה. עולה מן האמור, כי קבלן לא יוכל לרשום את הנכס בפנקס המקרקעין על שם הרוכש, באם הוא לא יקבל אישור משלטונות מס שבח, כאמור בסעיף 16(א)(2) לחוק מיסוי מקרקעין.

  מאת: מנחם כהןנדל"ן ומקרקעין26/10/16788 צפיות
  מכירת זכות במקרקעין בישראל חייבת במס שבח, מכוח סעיף 6 לחוק מיסוי מקרקעין. חובה זו אינה חלה על קבלן המוכר מקרקעין שהם מלאי עסקי, הנתון לשומה על פי פקודת מס הכנסה[1], שכן, מכירה כזו היא הכנסה פירותית. לעניין זה, סעיף 16(א)(2) לחוק מיסוי מקרקעין קובע, כי הרישום בפנקס המקרקעין (בטאבו) ייעשה רק אם אישר המנהל שהמכירה פטורה ממס שבח. כדי למנוע עיכוב הרישום בפנקס המקרקעין, אם טרם הוצאה שומה על ידי המנהל, או שהמס ששולם הוא פחות מ-20% משווי התמורה, תירשם המכירה רק אם ניתנה ערבות בנקאית או ערובה אחרת לדעת המנהל לגבי ההפרש בין 20% משווי התמורה לבין המס ששולם, להבטחת המס שיגיע על פי השומה. עולה מן האמור, כי קבלן לא יוכל לרשום את הנכס בפנקס המקרקעין על שם הרוכש, באם הוא לא יקבל אישור משלטונות מס שבח, כאמור בסעיף 16(א)(2) לחוק מיסוי מקרקעין.

   
   
   

  כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
  השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

  christian louboutin replica