חפש מאמרים:
שלום אורח
20.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עוזרי בית גברים לא מגהצים, עוזרות בית נשים נרתעות מבעלי חיים

לא חסרות סיבות להיפרד מעוזרת הבית שלך – היא לא מנקה מספיק טוב, מאחרת, לא עושה אבק או סתם שוכחת לקרוא לך 'גברתי אשת ראש הממשלה'. הבעיה, כמו תמיד, היא למצוא עוזרת חדשה. בימים אלה עולה לאוויר קמפיין חדש לאתר www.ozeret4u.co.il מבית דפי זהב תחת הסלוגן "שרה, העוזרת עושה לך בעיות? ozeret4u.co.il עוזרת לבית שלך".

אתר ozeret4u.co.il מקבוצת דפי זהב מהווה את מאגר המידע הגדול והאמין ביותר בארץ לעוזרי ועוזרות בית. באתר רשומים אלפי עובדים במקצועות משק הבית, כש-694 מהם זמינים לעבודה מיידית. כולם, רואיינו בסינון מקדים טרם אישור הרשמתם לאתר. באתר מידע רחב הכולל מידע למעסיקים, טיפים לניקיון הבית, לתחזוקתו ועוד.

כצפוי, לפי נתוני האתר נשלט מקצוע עוזרת הבית ע"י נשים. רק 11.5% מהרשומים באתר הם גברים, מרביתם בגילאי ה-20 (45.33%). בגילאי ה-30 פוחת מס' הגברים שעובדים במקצוע ל-36% מקרב עוזרי הבית ובגילאי ה-40 ומעלה הוא אף מצטמצם יותר ל-13.33%.

כ-30.65% מהנשים בתחום עוזרות הבית הן בשנות ה-20 לחייהן, כ-30% הן בגילאי ה-30 ועוזרות בית בגילאי ה-40 ומעלה מהוות 23.47% בלבד. מנתוני האתר עולה כי הסיבולת של גברים לעבודה זו פוחתת עם הגיל ובעשור ה-5 לחייהם יעבדו רק 5.33% מהגברים לעומת 9.81% מהנשים.

לפי נתוני ozeret4u.co.il התשלום לשעת עבודה לעוזרת הבית הוא תלוי אזור מגורים. בתל אביב תשלמו בין 40 ש"ח בדרום ועד 50 ש"ח בצפון. שיאנית השכר היא שוהם, בה משולם לעוזרת הבית שכר ממוצע של 46.15 ש"ח לשעת עבודה, אחריה נתניה (44.98 ש"ח) וסביון (44.7 ש"ח). סוגרת את הרשימה כרמיאל עם שכר של 31 ש"ח לשעה. הנתונים אגב מתייחסים לגברים ונשים כאחד, דבר המצביע על שוויון בתנאי התעסוקה, למרות הרב הנשי.

עוד מידע שחשוב שתדעו: קרוב למחצית מהגברים (47%) לא יבצעו עבודות כביסה. גיהוץ בכלל לא בא בחשבון אצל 59% מהגברים. אצל הנשים הגמישות גדולה יותר רק 33% יסרבו לכבס את בגדיכם ו-44% לא יגהצו.

אם יש לכם בבית בעל חיים, ככלל, תתקלו בקשיים למצוא עוזרת בית – 43.6% יסרבו לעבוד אצלכם. הנשים יגלו הסתייגות גדולה יותר מבעלי החיים שלכם (45%) לעומת הגברים (32%). ביחס לימי העבודה דווקא יום ראשון נחשב ליום שבו עוזרת הבית תעדיף להגיע אליכם 84%. יום חמישי מעט פחות נוח 77% ובשישי רק 39% יסכימו לעבוד. בשבת יש סיכוי קטן למציאת עוזרת – 11%. בכל ימות השבוע 92.5% מעוזרות הבית יעדיף לעבוד לפחות 4 שעות, לא פחות.

הקמפיין, שימשך כשבועיים ילווה במודעות ע"ג אוטובוסים בתל אביב ובגוש דן ובאתרי קבוצת דפי זהב. בנוסף, יגובה הקמפיין בקבוצת תמיכה באתר facebook שם יתבקשו הגולשים לסייע לאשת ראש הממשלה לאתר עוזרת חדשה ומתאימה. העוזרת הנבחרת תזכה בפרס.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

משרד יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי ושיווקי הוקם באוקטובר 2005 ומשרת מאז חברות טכנולוגיה מובילות וסטארטאפים בראשית דרכם המקצועית. המשרד מתבסס על ראייה שיווקית רחבה המחברת בין כל פעילויות השיווק והתקשורת הנדרשות לארגון. את המשרד מנהלת עינת מירון, בעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-18 שנים בכל ערוצי המדיה השונים.

עינת מירון

יחסי ציבור, יעוץ תקשורת ושיווק

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עינת מירון

מאת: עינת מירוןיחסי ציבור11/03/12842 צפיות
לקשת עוצמה גדולה שאסור לזלזל בה, אבל הפעם נדמה שהציבור תופס את העוצמה הזו כזלזול בו ובשכל הישר שלו וקשת עלולה למצוא את עצמה במשבר מתגלגל

מאת: עינת מירוןאינטרנט - כללי25/01/10874 צפיות
בהתאם להסכם שיתוף הפעולה, חברת waze תעשה שימוש במידע ובמפות של Location World ובתמורה תספק עדכוני מפות בזמן אמת, בהתאם למצב התנועה. המהלך יאפשר ל- Location World לספק ללקוחותיה שירות מפה עדכני, בזמן אמת, הראשון מסוגו באקוודור ובהמשך בשאר מדינות אמריקה הלטינית

מאת: עינת מירוןצילום27/08/09848 צפיות
מתחילים בעכו ב-2.9.09, יתר תושבי הארץ מוזמנים להתעדכן באתר החברה www.karat.co.il

מאת: עינת מירוןיחסי ציבור22/07/09849 צפיות
השבוע, עם תחילת ההשקה שלך בסלקום התקשורת הגיבה בקרירות יחסית. כן, התייחסו. סיקרו. צילמו וציטטו אותך בהרחבה, אבל כותרות מפרגנות כבר לא היו. ברשת לעומת זאת כמות האזכורים עם הכותרת השלילית "מדוע אני לא אוהב את מודו" היתה עצומה (בסדר, במונחי נישה ישראלים).

מאת: עינת מירוןיחסי ציבור16/01/09992 צפיות
אז מה השתנה המשבר הזה מהמשבר הקודם? כמו כל דבר גם כאן הניסיון משחק תפקיד. משבר, קשה ככל שיהיה, מתישו יסתיים. בנקודה מסוימת בזמן ארגונים ירצו, יצטרכו ויידרשו לחזור לאותה עוצמת פעילות שאפיינה אותם קודם למשבר ואולי אפילו גדולה יותר.

מאת: עינת מירוןיחסי ציבור16/01/09962 צפיות
לא פשוט להיות איש יחסי ציבור של חברה שמנכ"לה עומד בפני ועדת ביקורת. מטבע הדברים, איש יחסי הציבור הוא איש סודו של המנכ"ל. הוא נושא בתפקיד אמון. המנכ"ל מינה אותו ולכן הקשר ההדוק מתבצע מולו. איש יחסי ציבור טוב יתחבב מקצועית ואולי אפילו אישית, גם על בעלי תפקידים אחרים, גם בכירים בחברה, אבל כשתדרש תגובה על מהלך עסקי או על אירוע חדשותי המנכ"ל ולא הבכירים שתחתיו, יקבל את הבכורה. המנכ"ל הוא המזוהה. ברב המקרים הוא-הוא המיתוג.

מאת: עינת מירוןיחסי ציבור16/01/09882 צפיות
כדי להיות אופרטיביים אני מציעה ליח"צני מלם-תים שאמורה עוד לנהל את מערכת הבחירות המקדימות של מפלגת קדימה לשנות אסטרטגיה ומהר.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/19505 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/191419 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי20/03/182575 צפיות
כנס מקצועי של מתרגלי טאי צי בכל הרמות שיועבר על ידי מיטב מורי הטאי צ'י בארץ . מטרתו של הכנס היא תרגול משותף של מספר סגוננות שכל משתתף יחווה ושיתוף מספר רב ככל הניתן של אנשים באורח החיים הבריא פיזי ונפשי וקידום הטאי צי בארץ.

מאת: בנימין קלינגרהודעות לעיתונות - כללי29/12/165027 צפיות
תכנית המתאר הראשונה לעיר תל-אביב-יפו, תא/5000, אושרה למתן תוקף על ידי הועדה המחוזית ונחתמה בתאריך 18.12, על ידי ראש העירייה רון חולדאי. התכנית, אשר חלה על כל שטחה המוניציפלי של העיר, קובעת את מגמות התכנון ואופן התפתחותה של העיר, עד לשנת היעד 2025. כותרת אושרה תכנית המתאר החדשה של תל-אביב-יפו תקציר תכנית המתאר הראשונה לעיר תל-אביב-יפו, תא/5000, אושרה למתן תוקף על ידי הועדה המחוזית ונחתמה בתאריך 18.12, על ידי ראש העירייה רון חולדאי. התכנית, אשר חלה על כל שטחה המוניציפלי של העיר, קובעת את מגמות התכנון ואופן התפתחותה של העיר, עד לשנת היעד 2025.

מאת: tiloniהודעות לעיתונות - כללי20/10/165901 צפיות
האם ניתן לערער על סירוב לויזה לארה"ב? אכן ניתן לערער על סירוב לויזה לארה"ב אם אתם חושבים שלא הייתה לכך סיבה מוצדקת. אם הסיבה לסירוב היא על פי סעיף 214b)) לחוק ההגירה האמריקאי, אין זו סיבה מספקת לסירוב. במקרה הזה תוכלו לערער על הסירוב באופן מידי ולא לחכות חצי שנה כמו שנדרש בסעיף

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/04/165876 צפיות
מורי בילדינג חושפת שלושה פרויקטי פיתוח שמובילים ל-2020 ומעבר לה

מאת: רועי בן עמיהודעות לעיתונות - כללי05/04/167817 צפיות
ב-2002 עשו על מני נחמן כתבה כלבוטק. בה התוכנית שפטה את האופן בה הוא נתן שירותים לחברת אקווהנט שהיה אז הבעלים שלה. האמת היא שהתוכנית טענה שמהירויות האינטרנט נמוכות יותר בפועל מאשר מה שצויין בחבילה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica