חפש מאמרים:
שלום אורח
25.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קואצ'ינג גרפולוגי למחפשי עבודה

אתה מובטל, מחפש שעות באינטרנט, שולח עשרות, מאות קורות חיים, יושב ומחכה לטלפון, מגיע לראיונות עבודה, למרכזי ההערכה, נלחם לבלוט בין 70 או 700 מועמדים אחרים, מרגיש שזה אצלך ביד ומגלה שזה זלג בין האצבעות, מקבל שוב ושוב תשובה מנומסת של "תודה, אבל לא תודה" או התעלמות מוחלטת...

ואתה יודע. אתה יודע שאם המצב היה מעט שונה, אם היית פחות נלחץ, או אם היו פחות מועמדים, או אם המראיין היה מעט יותר קשוב - הוא היה רואה אותך. רואה אותך באמת ומעניק את המשרה המיוחלת – לך. לא לאחרים.

לוותר. להרים ידיים, לפול את תהומות הייאוש, לרחם על עצמך, להאשים את העולם שלא רואה אותך ולא מבין אותך או להמשיך במרוץ העכברים, להמשיך את מה שעשית עד היום, בדרך שעשית עד היום ולקוות שהתוצאה תהיה שונה, או, לעשות אחרת.

אם בחרת באפשרות השלישית עומדות בפנייך המון אפשרויות. המון מכונים מסוגים כאלו ואחרים, פסיכולוגיים תעסוקתיים, "סתם" מומחים.. כל אלו מציעים לך עזרה. רוצים ללמד אותך כיצד להתלבש, איך "לשדר" ביטחון, מלמדים אותך לדקלם את "התכונות הטובות שלי.." וגם את "והשליליות הן..."

חלקם עושים עבודה מקצועית וטובה באמת. חלקם מלמדים אותך להיות מי שאתה לא.

ב"חנה קורן – מכון גרפולוגיה" עובדים באופן שוטף מול מעסיקים שמחפשים את האדם המתאים ביותר לתפקיד. מסייעים במיון מועמדים לעבודה, בראיונות עבודה ובעיקר במחקר של כתבי יד לשם כתיבת חוות דעת למעסיק.

בתהליך הכוונה מקצועית, אנחנו עובדים הרבה שנים עם אנשים המגיעים לשלב בחיים בו הם מבינים כי הגיע הזמן לשינוי או לקבלת החלטה - למצוא את העיסוק המתאים להם ביותר, העיסוק שאינו כולל רק "ללכת לעבודה על מנת להתפרנס" אלא זה שמכיל בתוכו את ההנאה, המיצוי העצמי ואז את העבודה והפרנסה.

תהליך הקואצ'ינג הגרפולוגי כולל אבחון מעמיק ומקיף של כתב היד – של אישיותך. בין פגישה אחת לשלוש, בהתאם לצורך ובמהלכן, חיבור מחודש בינך לבין האני האמיתי שלך, בינך לבין כוחותייך וחולשותייך, יתרונותייך וחסרונותייך, חיבור שבעקבותיו נוכל לבחון ביחד, מחדש, את המטרות שהצבת לעצמך ואת האופן שבו נהגת לנסות להשיגן.

מטרת הקואצ'ינג הגרפולוגי היא למקם אותך על המסלול הנכון, להציב את המטרה הריאלית וללמד אותך את הדרך הנכונה לך להגיע למטרה המיועדת.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חנה קורן הינה גרפולוגית ומנהלת חנה קורן - מכון לגרפולוגיה, המספק שירותי ייעוץ לקבלת עובדים וקידומם, הרצאות וסדנאות, לימודי גרפולוגיה בכל הרמות בפריסה ארצית, מומחית להשוואת מסמכים מטעם בתי המשפט בארץ ובעולם, גרפולוגיה משפטית

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חנה קורן - מכון לגרפולוגיה בע"מ

למרות שישי לנו את הנטיה להגיב של כתבים כגברי או נשי למעשה לא ניתן לראות את מינו של הכותב. כתב היד משקף לנו את השילוב של הזהות החיצונית שלנו עם זו הפנימית. הכתב משקף, בין היתר, את האנימה והאנימוס, כלומר – את החלק הגברי שבאישה והיחס שלה אליו ואת החלק הנשי אצל הגבר והיחס שלו אליו.

למסור חוות דעת לנבדק או למי שמיועד להיות המעסיק שלו זו עבודה מאד אחראית שיכולה להשפיע על המשך דרכו של המועמד...

האדם ככל שהוא יצור חברתי מתעניין בעצמו. איך הוא נראה בעיני אחרים, מה התכונות האמיתיות שלו ואיך הוא מקרין החוצה את אישיותו.

בתהליך הכתיבה לוקחים חלק המוח, העין והיד. רק שיתוף פעולה בין שלושת האברים החשובים האלה יכולים להביא את תוצאת הכתיבה. המח הוא זה שנותן ליד את פקודת הכתיבה והעין מפקחת על התהליך. ללא פקודה כזאת מהמוח היד לא תנוע ושום דבר לא יישאר על הניר. כשאנחנו כותבים אנחנו משאירים מאחורינו עקבות, ובדיוק כמו שגשש יכול לתאר את מי שצעד והשאיר עקבות, כך גם הגרפולוג שיכול לתאר מי היה מאחורי העט בזמן הכתיבה.

גרפולוגיה נמצאת בשימוש שנים רבות בניתוח אישיותי של אנשים, עם השנים טווח התכונות שניתן ללמוד באמצעות גרפולוגיה גדל והתפתח משמעותית, אחד התחומים הנפוצים של גרפולוגיה הוא בחינת ההתאמה של בני זוג או כיצד יתפקדו שני אנשים במערכת יחסים.

מה עדיף להיות? רופא משפחה או רופא לבוהן כף הרגל הימנית? מה עדיף – גרפולוג או מומחה לבדיקת גיל הדיו על מסמכים החשודים כמזויפים?

ציורי ילדים, מעבר למשמעותם הנאיבית כאמצעי משחק, או כעוד אופציה לפעילות אחר הצהריים קלילה עם הילדים, מהווים דרך תקשורת חשובה ביותר דרכה ניתן לקבל הצצה אל חיי הילד, דרך להכיר את תחושותיו, רגשותיו ועולמו הפנימי.

מאמרים נוספים בנושא גרפולוגיה

מאת: יובל בן בסטגרפולוגיה06/10/143021 צפיות
הלהיט שכובש את ערבי הבידור בארץ ! ערב גרפולוגי לחברה שבו נצחק, נשתף, נעצים, נחבר דרך כתב היד. החברה יצאו עם ידע חדש ופרקטי וטעם של עוד בדיוק כמו הפעם הראשונה שמתנשאים במשהו שלו מכירים.

מאת: יובל בן בסטגרפולוגיה05/08/143257 צפיות
קבלו רעיון פשוט כיצד לערוך פעילות כיף לעובדים. מזמינים גרפולוג לערב צוות. כל עובד מקבל 3 דפים חלקים מגלגל והופך לכדור. השלישי שמצליח לג'אנגל למשך 5 שניות מקבל אבחון גרפולוגי ראשוני של כתב היד.

מאת: יובל בן בסטגרפולוגיה12/06/144323 צפיות
מכירה מישהי שלא אוהבת לגלות על עצמה דברים ?חברת יוקו פיתחה את התערובת הכימית להחלקה יפנית. הזמנת גרפולוג לערב גיבוש הינה פעילות מתאימה לעשירון העליון מסביון ועד לעשירון התחתון מרמת אביב ג

למרות שישי לנו את הנטיה להגיב של כתבים כגברי או נשי למעשה לא ניתן לראות את מינו של הכותב. כתב היד משקף לנו את השילוב של הזהות החיצונית שלנו עם זו הפנימית. הכתב משקף, בין היתר, את האנימה והאנימוס, כלומר – את החלק הגברי שבאישה והיחס שלה אליו ואת החלק הנשי אצל הגבר והיחס שלו אליו.

איכות קו כתיבה היא אלמנט חשוב בתורת הגרפולוגיה ואותו לא ניתן ללמוד או לזייף. הגר וולטר היה גרפולוג צרפתי אשר הוציא ב-1938 ספר בשם "הגרפולוגיה של הקו". בספר זה הוא פיתח שיטה ייחודית אשר מתבססת על ארבעה סימנים של קו הכתיבה. סימנים אלו מייצגים את טמפרמנט האדם, את הליבידו שלו ואת אופן הליכתו אל מטרות.

תיאוריית האישיות של רנה לה-סן כוללת שמונה טיפוסים. מאמר זה מסכם את המושגים הבסיסיים של התיאוריה, את הטיפוסים ואת המאפיינים הגרפולוגיים של כל טיפוס.

מאת: יובל בן בסטגרפולוגיה29/07/128572 צפיות
גרפולוג ליום הערכות המשלב תכנים מעולם עבודת צוות והנחיית קבוצות הינו פתרון מצוין. מי שעוקבת אחרי הישרדות יכולה לשים לב שבמועצת השבט מצלמים את כתב היד והשם שכל אחד/ת בחר/ה להדיח.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica