חפש מאמרים:
שלום אורח
20.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גרפולוג לימי הערכות – חווית משתפת דרך האותיות

מאת: יובל בן בסטגרפולוגיה29/07/20128593 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ימי הערכות לגננות ולמורות

רגע לפני פרויקט אופק חדש בגנים וקצת לפני שנת הלימודים יום ההערכות הפך לחוד החנית במסגרת ההכנות לשנת הלימודים תשע"ג. כאשר ליום ההערכות יש שני תפקידים. העיקריים. הראשון הוא עדכון פדגוגי על החידושים המקצועיים של משרד החינוך ואילו השני הינו חידוש החיבור של צוות המורים והמורות ושאר העובדים/ות בבית הספר בכדי להתחיל את השנה בצורה מיטבית.

גרפולוג ליום הערכות

הזמנת גרפולוג ליום הערכות תהפוך את האירוע להרבה יותר מסקרן. כיוון שדרך כתב היד ניתן להכיר את המורים והמורות בצורה קצת....שונה. המורות יצטרכו לשרבט ציור המסמל  אופטימיות רק שלאחר מכן הן יקבלו טיפים גרפולוגים על הציורים שלהם. אם הגיעו מורים או מורות חדשים/ות נבקש מכל אחד ואחת לספר על עצמו דרך כתב היד ולאחר מכן ניקח דוגמאות של אותיות "סקסיות" במיוחד ונדגים את פירושן. את הרושם הראשוני נקבל דרך החתימות ודרך הברכות האחת תעצים את השנייה.

גיבוש דרך משחקי צוות

אחת מהדרכים לעודד שיתוף פעולה הוא דרך משחקים. מסתבר כי לילדים ולמורים/ות יש מכנה משותף. אהבה לשמוע סיפורים מרתקים ואהבה למשחקים משעשעים ומחברים. ניתן להזמין סדנת עבודת צוות שתתמקד בתקשורת שבין הצוות בבית הספר או בתיכון. תחרויות בזוגות ובקבוצות, מעגלים מעולם היוגה צחוק, חשיפת סגנונות טיפוסי אישיות לצד משחקי עבודת צוות משותפים יוכלו לתת אנרגיה מחודשות להיכנס לשנת הלימודים תשע"ג.

גרפולוגיה ועבודת צוות

עוד דרך מיוחדת לפתוח את שנת הלימודים היא לערוך סדנה שתשלב בין עבודת צוות ותקשורת בין אישית לבין גרפולוגיה. כך ניתן לחלק לשני חלקים את הפעילות. אפשר לפתוח עם משחקי חברה משעשעים להכרות ולחיזוק הקשר, להמשיך עם הפעלה קבוצתית לעידוד שיתוף הפעולה כשהחלק השני יוקדש לגרפולוגיה להנאה ולקבלת יגע מעצים למשל ניתן לקבל טיפים על סימנים שצריכים להדליק "נורה אדומה" למורים ולמרות. כדאי לכן למהר כיוון שתחום הגרפולוגיה ברבות השנים הולך ומצטמצם בעקבות כניסתם של המחשבים. אם אתם מהסתדרות המורים או מארגון המורים מובטח לכם חוויה מיוחדת ושונה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גם את תקבלו הצעה זולה יותר באופן נקודתי אם תזמינו אותי תרוויחו ותהנו הרבה יותר. יובל בן בסט מנחה קבוצות וגרפולוג. התקשרו 050-5711160 או ל-03-5590868 www.graphologia.net

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יובל בן בסט

מאת: יובל בן בסטאימון מנהלים23/07/202731 צפיות
סדנאות גיבוש וסדנאות לחץ ושחיקה לעובדים הן כלי מעולה לקבלת כלים להתמודדות, לגבש ובכך לעזור ולהיעזר בעובדים בכדי לצאת לדרך חדשה.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים23/07/201851 צפיות
דמיינו שהייתה לך אפליקציה שבה ניתן היה לכוון את מכשיר האיפון / האנדרואיד לערב צוות מושלם. או למצוא היכן יש מסעדות ואולמות אירועים עם חדרי אירוח קרובים. הצלחת ערב גיבוש תלויה במיקום, בתכנים, בציפיות ובתקשורת בין העובדים. להלן רעיונות לערב גיבוש איכותי:

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים02/09/191997 צפיות
מה הופך ערב גיבוש עובדים לאירוע בלתי נשכח? אווירה משוחררת, אוכל טעים, הפעלה מתאימה וקונספט שמוביל את הערב למקומות מפתיעים. ערב גיבוש יווני יכול להפוך לטוויסט מעניין.

מאת: יובל בן בסטטלוויזיה19/05/191137 צפיות
לראות את קובי מרימי בוכה מעל הבמה בסיום זה היה מרגש. ערב גיבוש משפחתי יכול להיות בכל סידרה אפשרית. ההבדל בין ערב גיבוש לעובדים לבין ערב גיבוש משפחתי יכול להיות משהו מאוד מאוד קטן. אירווזיון הוא ברמה לכידותית של עם שלם. רק לחשוב איזה רגשות שמחה פרצו כאשר ישראל זכתה במקום הראשון בשנת 2018.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים06/02/191360 צפיות
שנת 2019 משופעת באירועי לילה כמו חוגי בית לגיבוש בזמן בחירות, ערבי גיבוש משפחתיים עם הכלה מאיסטנבול ואירועים כמו הקמתו של מפעל אינטל החדש. הרצאה מצחיקה לערב גיבוש קבוצת עובדים היא חלק חשוב מאוד משמירת התלכיד הקבוצתי ושמירה על הצביון הייחודי של צוות עובדים.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים28/01/191149 צפיות
הפקת יום כיף לעובדים בדרום מפסטיבל "דרום אדום" ועד ים המלח -אילת. זאת הזדמנות לשלב בין ערכי ציונות לבין אטרקציות לעובדים, פעילות גיבוש בשטח, טיולים ולינה.

מאת: יובל בן בסטאטרקציות28/01/192185 צפיות
הלן גרינר ייסדה את IROBOT בזכות פיתוח של רובוטים לשימוש צבאי ואזרחי. סדנאות גיבוש הינם אחד מהגורמים החברתיים החשובים ביותר לשיפור יחסי הגומלין ושיתוף הפעולה בין העובדים/ות.

מאמרים נוספים בנושא גרפולוגיה

מאת: יובל בן בסטגרפולוגיה06/10/143041 צפיות
הלהיט שכובש את ערבי הבידור בארץ ! ערב גרפולוגי לחברה שבו נצחק, נשתף, נעצים, נחבר דרך כתב היד. החברה יצאו עם ידע חדש ופרקטי וטעם של עוד בדיוק כמו הפעם הראשונה שמתנשאים במשהו שלו מכירים.

מאת: יובל בן בסטגרפולוגיה05/08/143279 צפיות
קבלו רעיון פשוט כיצד לערוך פעילות כיף לעובדים. מזמינים גרפולוג לערב צוות. כל עובד מקבל 3 דפים חלקים מגלגל והופך לכדור. השלישי שמצליח לג'אנגל למשך 5 שניות מקבל אבחון גרפולוגי ראשוני של כתב היד.

מאת: יובל בן בסטגרפולוגיה12/06/144338 צפיות
מכירה מישהי שלא אוהבת לגלות על עצמה דברים ?חברת יוקו פיתחה את התערובת הכימית להחלקה יפנית. הזמנת גרפולוג לערב גיבוש הינה פעילות מתאימה לעשירון העליון מסביון ועד לעשירון התחתון מרמת אביב ג

למרות שישי לנו את הנטיה להגיב של כתבים כגברי או נשי למעשה לא ניתן לראות את מינו של הכותב. כתב היד משקף לנו את השילוב של הזהות החיצונית שלנו עם זו הפנימית. הכתב משקף, בין היתר, את האנימה והאנימוס, כלומר – את החלק הגברי שבאישה והיחס שלה אליו ואת החלק הנשי אצל הגבר והיחס שלו אליו.

איכות קו כתיבה היא אלמנט חשוב בתורת הגרפולוגיה ואותו לא ניתן ללמוד או לזייף. הגר וולטר היה גרפולוג צרפתי אשר הוציא ב-1938 ספר בשם "הגרפולוגיה של הקו". בספר זה הוא פיתח שיטה ייחודית אשר מתבססת על ארבעה סימנים של קו הכתיבה. סימנים אלו מייצגים את טמפרמנט האדם, את הליבידו שלו ואת אופן הליכתו אל מטרות.

תיאוריית האישיות של רנה לה-סן כוללת שמונה טיפוסים. מאמר זה מסכם את המושגים הבסיסיים של התיאוריה, את הטיפוסים ואת המאפיינים הגרפולוגיים של כל טיפוס.

מאת: ערןגרפולוגיה19/06/1216810 צפיות
בעידן המודרני לא נרשמים לאוניברסיטה סתם אלא בודקים קודם מה רוצים ללמוד ומה נקבל מזה. על מנת להבין מה רוצים ללמוד ולמה אנחנו מתאימים מומלץ להתייעץ ואפילו לעבור הכוונה מקצועית. רבים מאיתנו בגיל הבגרות חשים צורך בשינוי וחושבים על קריירה שנייה. גם בצומת הזו מומלץ לפנות להכוונה מקצועית בעזרת ניתוח גרפולגי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica