חפש מאמרים:
שלום אורח
24.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה זה אינטרנט

האינטרנט – הידוע גם כרשת – הוא רשת המחשבים הגדולה ביותר בעולם. רשת מחשבים היא קבוצת מחשבים המקושרים ביניהם. זה משהו כמו רשת רדיו או טלוויזיה המקשרת בין תחנות רדיו או טלוויזיה כדי שיוכלו לשדר את הפרק האחרון של " אח הגדול" .

אל תיסחפו עם ההשוואה. רשתות טלוויזיה מפיצות מידע זהה לכל התחנות בעת ובעונה אחת , מה שנקרא רשת שידור, ברשתות מחשבים, כל מסר נבחר מנותב למחשב מסוים, כך שמחשבים שונים יכולים להציג דברים שונים, בניגוד לרשתות טלוויזיה, רשתות מחשבים הן דו סטריות: כאשר מחשב אי שולח מסר למחשב בי, מחשב בי יכול לשלוח תשובה בחזרה למחשב אי.

חלק מרשתות המחשבים כוללות מחשב מרכזי ועמדות מרוחקות כפופות , לדוגמה מחשב מרכזי להזמנות כרטיסי טיסה עם אלפי מסכים ומקלדות בנמלי תעופה ובסוכנויות נסיעות. רשתות אחרות, לרבות האינטרנט, שוויוניות יותר ומאפשרות לכל מחשב ברשת לתקשר עם כל מחשב אחר. מכשירים אלחוטיים חדשים רבים – טלפונים ניידים, מחשבים כף יד, אייפוניםוכדומה – מרחיבים את האינטרנט עד לכיסיכם ממש.

אינטרנט, למעשה, אינו רשת אחת – זוהי רשת של רשתות, שכולן מחליפות ביניהן בחופשיות מידע. מדובר ברשתות גדולות של תאגידי ענק ועד לרשתות זעירות .רשתות של מוסדות להשכלה גבוהה היו חלק מאינטרנט זה זמן רב. בתי ספר תיכונים ויסודיים מצטרפים כעת אף הם. לאחרונה הפך האינטרנט לנפוץ כל כך שבבתים רבים יש יותר ממחשב אחד, והם יוצרים רשתות קטנות משלהם שאותן הם מחברים לאינטרנט.

בכל אשר תפנו תוכלו למצוא את אינטרנט. מוצרים לבית, כרטיסי ביקור, תוכניות רדיו וסרטים מציינים את כתובת אתר האינטרנט שלהם וכתובת הדואיילשלהם. אנשים חדשים שאתם פוגשים מעדיפים לתת לכםאת כתובת הדואייל מאשר את מספר הטלפון שלהם. נראה כי כולם "מקוונים .

האינטרנט משפיע על חיינו כמו הטלפון והטלוויזיה. בכל הקשור להפצת מידע, האינטרנט הוא ההמצאה החשובה ביותר מאז מכבש הדפוס. אם אתם משתמשים בטלפון, כותבים מכתבים, קוראים עיתון או כתב עת, עושים עסקים או מחקר כלשהו, האינטרנט יכול לשנות את השקפת עולמכם מקצה לקצה.

דואר אלקטרוני נעשה ללא ספק השימוש הרב ביותר – אתם יכולים להחליף דואר עם מיליוני אנשים בכל רחבי העולם.אנשים משתמשים בדואר אלקטרוני במקום בנייר.רשימות דיוור אלקטרוניות מאפשרות לכם להצטרף לדיונים קבוצתיים עם אנשים שיש להם תחומי התעניינות דומים ולהיפגש עם אנשים ברשת.

אתרי אינטרנט יכולים לספק לכם מידע על נושאים שונים ומגוונים מטיולים ועד גידול תרנגולות. אתם יכולים גם לצפות בקטעי וידאו, להאזין למוזיקה, לקנות, למכור ולשחק משחקי וידאו.

התוכנה המשתמשתלניווט ברשת היא דפדפן. הדפדפנים הנפוצים ביותר הם אינטרנט אקספלורר ופיירפוקס.

ניתן לקרוא עוד מאמרים בנושא מחשבים באתר טכנאי מחשבים, כיצד להתקין ווינדוס 8, איך מגדירים דואר אלקטרוני בתוך אאוטלוק 2010, התקנת אנטיווירוס בחינם ועוד..

הדרכות ע"י טכנאי מחשבים בעל ניסיון רב בתחום מחשוב ותוכנות הפעלה.

ליועץ טכנאי מחשבים תל אביב חינם התקשרו - 0544509979 אור.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אור טכנאי מחשבים נותן שירות בבית הלקוח, ליעוץ חינם בתחום המחשוב: התקשרו 054-4509979, שעות פעילות בין 08:00 ל-20:00

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אור מחשבים

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/182588 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: אור מחשביםאיכות הסביבה21/03/171610 צפיות
שימוש באנרגיה סולארית חשוב מאד, הן מבחינה סביבתית, הן מבחינה כלכלית והן מבחינות רבות נוספות. אנרגיה סולארית מופקת מן השמש. השמש היא מקור אינסופי לאנרגיה מתחדשת – בניגוד למשאבי טבע אחרים אשר משמשים לייצור אנרגיה, השמש היא משאב בלתי נדלה, היא נמצאת שם תמיד על מנת לספק לנו אנרגיה ירוקה.

מאת: אור מחשביםראיית חשבון24/10/162562 צפיות
הדוח השנתי הוא הדיווח שמידי שנה כל עצמאי מחויב בו הבסיס בדוח שמיחד אותו אצל עצמאי אל מול שאר מגישי הדוח הוא נספח א שבו רשומות כלל ההכנסות החשבוניות שבעל העסק הוציא באותה שנה ללקוחותיו ,מתחת לשורת ההכנסות רשומות כלל ההוצאות שבעל העסק הוציא.

מאת: אור מחשביםאיכות הסביבה 24/10/161765 צפיות
מה היא אנרגיה סולארית? אנרגיה, או חשמל, מיוצרת בדרך כלל מנפט, גזים, ופחם, וכל החומרים האלה פולטים פחמן דו-חמצני ופוגעים בסביבה, בכדור הארץ כולו, וכן בבריאות שלנו ושל בני משפחתינו. בנוסף לכל זה, האנרגיה הזו לא מתחדשת – ברגע שנגמר הנפט בעולם, לא נמצא עוד, וכשנגמר הפחם, ייקח אלפי שנים עד שהוא יתחדש בכמויות שאנחנו צורכים כיום. במקומות שונים בעולם, החומרים האלה כבר נגמרו, והיום אנחנו בדרך צלחה לגמור את מה שנשאר באיזורים שעוד יש בהם את החומרים האלה.

מאת: אור מחשביםתוכנה26/02/151036 צפיות
פרמוט מחשב זה תהליך של מחיקת כל הקבצים בכונן הקשיח, כולל קבצי וידאו, תמונות, מסמכים וקבצי מערכת ההפעלה. פרמוט מחשב זה חלק מהתקנת מערכת הפעלה מחדש וחלוקת דיסק הקשיח.

מאת: אור מחשביםמחשבים וטכנולגיה - כללי17/04/101603 צפיות
בעבר היו באינטרנט הרבה מנועי חיפוש ומדריכים שכולם נאבקו ביניהם כדי לראות מי יהיה הטוב מכולם.נראה כי מלחמת מנועי החיפוש הגדולה הראשונה חלפה מהעולם כאשר גוגל ויאהו יצאו וידם על העליונה – לפחות לעת עתה.

מאת: אור מחשביםמחשבים וטכנולגיה - כללי01/04/102193 צפיות
כיוון שהאינטרנט הוא רשת מחשבים, הדרך היחידה להתחבר לאינטרנט היא באמצעות מחשב. איך מחשבים מתחילים להופיע בכל מיני צורות, והם כבר עשויים להימצא בביתכם בין אם אתם מודעים לכך ובין אם לאו.

מאמרים נוספים בנושא מחשבים וטכנולגיה - כללי

מאת: yoni romמחשבים וטכנולגיה - כללי14/11/195913 צפיות
מה הם שירותי IT - ולמי הם מתאימים? איך מנהלים מידע עסקי במאה ה-21?

מאת: nirמחשבים וטכנולגיה - כללי28/10/189115 צפיות
מה הם החסרונות והיתרונות של טכנאי מחשבים, האם כדי בכלל להתחיל להתעסק בזה?, כל התשובות בפנים

מאת: אשר אלבזמחשבים וטכנולגיה - כללי11/05/183058 צפיות
כיום קשה מאד לתאר את החיים שלנו ללא מחשב- המחשב הפך לחלק מאיתנו- החל מהעבודה ועד לחיים האישיים שלנו. אותן תקלות המתרחשות במחשב מזמינות איש מקצוע כגון טכנאי מחשבים לצורך תיקון המחשב- בין אם מדובר בירושלים או בין אם מדובר באזור אחר.

מאת: נריה שמואלימחשבים וטכנולגיה - כללי25/02/181960 צפיות
מידע על ספקי כוח

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171668 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר מטען למחשב נייד בזול? כיצד מומלץ לבחור מטען למחשב נייד?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171767 צפיות
האם מומלץ לרכוש מטענים אשר לא מיוצרים על ידי החברה של המחשב הנייד שלך? היכן ניתן לרכוש מטענים למחשבים ניידים במחירים טובים? כיצד ניתן למצוא ספק איכותי ואמין של מטענים למחשבים ניידים?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171777 צפיות
מהי טכנולוגיית ג'ל בהקשר של ייצור מצברים לרכב? איזה יתרונות יש למצברים החדשים? מה אפשר לעשות עם המצברים השונים?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica