חפש מאמרים:
שלום אורח
24.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חיבור לאינטרנט

כיוון שהאינטרנט הוא רשת מחשבים, הדרך היחידה להתחבר לאינטרנט היא באמצעות מחשב. איך מחשבים מתחילים להופיע בכל מיני צורות, והם כבר עשויים להימצא בביתכם בין אם אתם מודעים לכך ובין אם לאו.

כמעט כל מחשב אישי שיוצר מאז 1980 מספיק לחיבור לאינטרנט כלשהו. מחשבים חדשים מצוידים בתוכנות אינטרנט מותקנת ותצורתם מותאמת לחידושים האחרונים בטכנולוגיית הרשת. אם כבר מצוי ברשותכם מחשב ישן, תצטרכו להקדיש הרבה יותר זמן ומאמץ – ובסופו של דבר אותו סכום כסף – כדי להפעילו כרצונכם. עדיף לכם לקנות מחשב חדש.

רוב משתמשי האינטרנט מתקשרים דרך חיבור פס רחב.כאשר אתם מפעילים לראשונה את המחשב החדש שלכם, או כאשר אתם מריצים את אחת מתוכניות האינטרנט שכבר מותקנות, המחשב שלכם מציע שתפנו אל ספק שירותי אינטרנט ותגדירו מיד חשבון אינטרנט.

בפניכם עומדות כמה אפשרויות להתחבר לאינטרנט: חיבור דרך קו טלפון מהיר וחשבון אינטרנט. חיבור דרך חברת הכבלים שלכם, המספקת בנוסף לשידורי טלוויזיה גם חשבון אינטרנט, חיבור דרך ספק שירותי אינטרנט

.הדרך הנפוצה ביותר להתחבר לאינטרנט והזמינה כיום כמעט בכל מקום היא חיבור הפס הרחב( עתיד המהירות ). חיבור פס רחב יכולים לספק רוחב פס גדול יותר – כלומר, יותר נתונים בפרק זמן מסוים – מאשר חיבור באמצעות קו טלפון רגיל. חיבורים אלה עשויים להיות מהירים מאוד. אם יש לכם חשבון אינטרנט כבלים, אתם זקוקים למודם כבלים. חברת הוט בדרך כלל מספקת את המודם כחלק מהשירות .מודם די-אס-אל נועד לחיבור לקווי די-אס-אל עתירי מהירות. אל תקנו מודם די-אס-אל או כבלים בעצמכם. בקשו מחברת הכבלים או הטלפונים שלכם לספקו ולהתקינו.

מודם די-אס-אל או כבלים מתחבר למחשב שלכם באחת משתיים וחצי דרכים: - מתאם רשת: מתאם רשת או כבל ממשק רשת תוכנן במקור לחיבור מחשבים לרשתות. אם יש לכם יותר ממחשב אחד בבית או במשרד שלכם, אתם יכולים להשתמש במתאמי רשת כדי לחבר את המחשבים לרשת תקשורת מחשבים מקומית.- מתאם רשת אלחוטית: אם המחשב שלכם אינו מצוי בקרבת שקע טלפון או כבלים, או שיש לכם מחשב נייד שאתם נושאים עמכם בבית, אתם יכולים להשתמש ברשת אלחוטית . רשת זה פועלת במידה רבה בדומה לרשת מחווטת, רק ללא החוטים. רוב המחשבים הניידים שנבנו בחמש השנים האחרונות כוללים כרטיס  רשת אלחוטית מובנה.

כדי לפתוח חשבון אינטרנט בכבלים, פנו אל חברת הוט. אם לא תחליטו להתקינו בעצמכם וזה לא כל כך קשה, טכנאי יבוא ויתקין חיבור לרשת . היא יתקין כרטיס רשת במחשב שלכם, אם אינו קיים, יביא מודם מיוחד ויחבר אותם יחד.חיבור מודם די-אס-אל אינו משימה כה קשה. צד אחד מתחבר לקו הטלפון ואילו הצד השני מתחבר למחשב שלכם.

הדרכות ע"י טכנאי מחשבים בעל ניסיון רב בתחום מחשוב ותוכנות הפעלה.

ליועץ טכנאי מחשבים תל אביב חינם התקשרו - 0544509979 אור.

באתר טכנאי מחשבים תקרוא מאמרים והסברים כפורטל לעולם המחשבים, רכישת מחשבים, הגנת מידע, פני העתיד, חיבור לאינטרנט ועוד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אור טכנאי מחשבים נותן שירות בבית הלקוח, ליעוץ חינם בתחום המחשוב: התקשרו 054-4509979, שעות פעילות בין 08:00 ל-20:00

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אור מחשבים

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/182588 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: אור מחשביםאיכות הסביבה21/03/171609 צפיות
שימוש באנרגיה סולארית חשוב מאד, הן מבחינה סביבתית, הן מבחינה כלכלית והן מבחינות רבות נוספות. אנרגיה סולארית מופקת מן השמש. השמש היא מקור אינסופי לאנרגיה מתחדשת – בניגוד למשאבי טבע אחרים אשר משמשים לייצור אנרגיה, השמש היא משאב בלתי נדלה, היא נמצאת שם תמיד על מנת לספק לנו אנרגיה ירוקה.

מאת: אור מחשביםראיית חשבון24/10/162562 צפיות
הדוח השנתי הוא הדיווח שמידי שנה כל עצמאי מחויב בו הבסיס בדוח שמיחד אותו אצל עצמאי אל מול שאר מגישי הדוח הוא נספח א שבו רשומות כלל ההכנסות החשבוניות שבעל העסק הוציא באותה שנה ללקוחותיו ,מתחת לשורת ההכנסות רשומות כלל ההוצאות שבעל העסק הוציא.

מאת: אור מחשביםאיכות הסביבה 24/10/161765 צפיות
מה היא אנרגיה סולארית? אנרגיה, או חשמל, מיוצרת בדרך כלל מנפט, גזים, ופחם, וכל החומרים האלה פולטים פחמן דו-חמצני ופוגעים בסביבה, בכדור הארץ כולו, וכן בבריאות שלנו ושל בני משפחתינו. בנוסף לכל זה, האנרגיה הזו לא מתחדשת – ברגע שנגמר הנפט בעולם, לא נמצא עוד, וכשנגמר הפחם, ייקח אלפי שנים עד שהוא יתחדש בכמויות שאנחנו צורכים כיום. במקומות שונים בעולם, החומרים האלה כבר נגמרו, והיום אנחנו בדרך צלחה לגמור את מה שנשאר באיזורים שעוד יש בהם את החומרים האלה.

מאת: אור מחשביםתוכנה26/02/151036 צפיות
פרמוט מחשב זה תהליך של מחיקת כל הקבצים בכונן הקשיח, כולל קבצי וידאו, תמונות, מסמכים וקבצי מערכת ההפעלה. פרמוט מחשב זה חלק מהתקנת מערכת הפעלה מחדש וחלוקת דיסק הקשיח.

מאת: אור מחשביםמחשבים וטכנולגיה - כללי17/04/101603 צפיות
בעבר היו באינטרנט הרבה מנועי חיפוש ומדריכים שכולם נאבקו ביניהם כדי לראות מי יהיה הטוב מכולם.נראה כי מלחמת מנועי החיפוש הגדולה הראשונה חלפה מהעולם כאשר גוגל ויאהו יצאו וידם על העליונה – לפחות לעת עתה.

מאת: אור מחשביםתוכנה09/03/101643 צפיות
לפני שנים, צץ במוחו של גאון אחד הראיון ליצור אתר רשת שניתן יהיה להירשם בו לקבלת חשבון דוא"ל, ואז להתחבר ולקרוא ולשלוח הודעות.

מאמרים נוספים בנושא מחשבים וטכנולגיה - כללי

מאת: yoni romמחשבים וטכנולגיה - כללי14/11/195913 צפיות
מה הם שירותי IT - ולמי הם מתאימים? איך מנהלים מידע עסקי במאה ה-21?

מאת: nirמחשבים וטכנולגיה - כללי28/10/189115 צפיות
מה הם החסרונות והיתרונות של טכנאי מחשבים, האם כדי בכלל להתחיל להתעסק בזה?, כל התשובות בפנים

מאת: אשר אלבזמחשבים וטכנולגיה - כללי11/05/183058 צפיות
כיום קשה מאד לתאר את החיים שלנו ללא מחשב- המחשב הפך לחלק מאיתנו- החל מהעבודה ועד לחיים האישיים שלנו. אותן תקלות המתרחשות במחשב מזמינות איש מקצוע כגון טכנאי מחשבים לצורך תיקון המחשב- בין אם מדובר בירושלים או בין אם מדובר באזור אחר.

מאת: נריה שמואלימחשבים וטכנולגיה - כללי25/02/181960 צפיות
מידע על ספקי כוח

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171668 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר מטען למחשב נייד בזול? כיצד מומלץ לבחור מטען למחשב נייד?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171767 צפיות
האם מומלץ לרכוש מטענים אשר לא מיוצרים על ידי החברה של המחשב הנייד שלך? היכן ניתן לרכוש מטענים למחשבים ניידים במחירים טובים? כיצד ניתן למצוא ספק איכותי ואמין של מטענים למחשבים ניידים?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171777 צפיות
מהי טכנולוגיית ג'ל בהקשר של ייצור מצברים לרכב? איזה יתרונות יש למצברים החדשים? מה אפשר לעשות עם המצברים השונים?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica