חפש מאמרים:
שלום אורח
24.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גוגל,מנוע החיפוש המועדף עלינו

מנוע החיפוש ברשת המועדף עלינו הוא גוגל. לגוגל רובוטים קטנים שמבקרים בעמודים בכל רחבי הרשת והם מדווחים על מה שראו. גוגל יוצר מדריך ענקי של המילים המופיעות שוב ושוב בעמודים אלה, כאשר אתם מחפשים משאו, הוא בוחר עמודים מהמדריך המכיל את המילים שביקשתם.גוגל משתמש במערכת דירוג מתוחכמת, המבוססת על מספר הפעמים שאתרי רשת אחרים מפנים זה לזה במדריך. בדרך כלל,הדירוג של גוגל מעמיד את העמודים הטובים ביותר בראש הרשימה.

השימוש בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר הוא תרגיל בקריאת מחשבות מרחוק. עליכם לנחש מילים שיופיעו בעמודים שאתם מחפשים. לעתים זה קל – אם אתם מחפשים משאו לתקן את המחשב שלכם, טכנאי מחשבים הן מילות חיפוש טובות, כי אתם יודעים מה אתם מחפשים. לעומת זאת, אם שכחתם שבירת צרפת היאפריז, קשה להוציא עמוד מועיל ממנוע החיפוש כי אינכם יודעים אילו מילים לחפש.אם תנסו בירה צרפת, תמצעו מידע על בירה צרפתית. נראה שאנשים רבים שאלו שאלה זו, שכן גוגל מרחם עליכם ואומר לכם כבר בהתחלה: "בירה:פריז".

אם שתי מילים או יותר אמורות להופיע יחד, שימו אותן במרכאות , כגון "אלביס פרסלי". עליכם לעשות גם בחיפוש תל אביב, "תל אביב" טכנאי מחשבים תל אביב, שכן אחרי הכול זוהי מחרוזת אחת ולא שתי מילים. זאת על אף שגוגל חכם מספיק כדי להבין שזהו ביטוי נפוץ והוא מעמיד פנים שהקלדתם את המרכאות הדרושות.

נסו כמה חיפושי גוגל, הקלידו מונחי חיפוש כלשהם וגוגל ימצא את העמודים המתאימים ביותר למונחים שלכם. כן, המתאימים ביותר ולא המתאימים – אם גוגל אינו יכול למצוא התאמות לכל המונחים, הוא מוצא עמודים עם ההתאמה הטובה ביותר. גוגל מתעלם ממילים המופיעות לעתים קרובות מכדי שניתן יהיה להשתמש בהן כמילות מפתח, כגון מילות קישור ומילים שגרתיות כגון אינטרנט ודואר. כללים אלה נשמעים אולי מייאשים במקצת, אבל למעשה עדיין לא קשה להשיג תוצאות מיעלות מגוגל. עליכם פשוט לחשוב על מונחי חיפוש טובים.

הקישורים בעמודה השמאלית הם "קישורים ממומנים" – כלומר פרסומות בתשלום, המדורגות על פי הסכום שהמפרסם היה מוכן לשלם. לעתים תכופות הן שוות לחיצה, אך זכרו כי הן פרסומות.

לחצו "יותר מזל משכל" מחפש ולוקח אתכם ישירות לקישור הראשון שפועל כאשר יש לכם יותר מזל משכל.

השלמה אוטומטית – גוגל מציע סדרת אתרים המתחילים באותיות שהקלדתם וכן את כמות האתרים שבהם מופיעות מילים אלה.שירות זה מאפשר למצוא בקלות יתרה אתרים שכיחים ללא הקלדת כל מילות החיפוש.

כתיב בשפה לא נכונה – במקרה שהתכוונתם לכתוב בעברית ומצב הכתיבה היה באנגלית ולהפך, גוגל מנסה למצוא אתרים שמתאימים לאותיות העבריות. לדוגמה: אם התכוונתם לכתוב – טכנאי מחשבים, אבל יצא לכם בטעות אותיות באנגלית, גוגל ייתן לכם פתרונות עבור טכנאי מחשבים ובנוסף ינסה לחפש את המילה באנגלית.

גוגל מקל עליכם לשכלל את החיפוש שלכם כדי להתמקד בעמודים שאתם רוצים למצוא.לאחר כל חיפוש יופיעו מונחי החיפוש שלכם בתיבה בחלק העליון שנית. הנה כמה עצות כיצד אתם יכולים לשנות את מונחי החיפוש שלכם:

השתמשו ב + וב – כדי לציין מילים שצריכות להופיע או לא להופיע כגון +אלביס +קסטלו – פרסלי אם אתם מחפשים אחר אלביס המודרני ולא הקלאסי.

ליועץ טכנאי מחשבים תל אביב חינם התקשרו - 0544509979 אור.

באתר טכנאי מחשבים תקרוא מאמרים והסברים כפורטל לעולם המחשבים, רכישת מחשבים, הגנת מידע, פני העתיד, ועוד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אור טכנאי מחשבים נותן שירות בבית הלקוח, ליעוץ חינם בתחום המחשוב: התקשרו 054-4509979, שעות פעילות בין 08:00 ל-20:00

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אור מחשבים

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/182588 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: אור מחשביםאיכות הסביבה21/03/171610 צפיות
שימוש באנרגיה סולארית חשוב מאד, הן מבחינה סביבתית, הן מבחינה כלכלית והן מבחינות רבות נוספות. אנרגיה סולארית מופקת מן השמש. השמש היא מקור אינסופי לאנרגיה מתחדשת – בניגוד למשאבי טבע אחרים אשר משמשים לייצור אנרגיה, השמש היא משאב בלתי נדלה, היא נמצאת שם תמיד על מנת לספק לנו אנרגיה ירוקה.

מאת: אור מחשביםראיית חשבון24/10/162563 צפיות
הדוח השנתי הוא הדיווח שמידי שנה כל עצמאי מחויב בו הבסיס בדוח שמיחד אותו אצל עצמאי אל מול שאר מגישי הדוח הוא נספח א שבו רשומות כלל ההכנסות החשבוניות שבעל העסק הוציא באותה שנה ללקוחותיו ,מתחת לשורת ההכנסות רשומות כלל ההוצאות שבעל העסק הוציא.

מאת: אור מחשביםאיכות הסביבה 24/10/161765 צפיות
מה היא אנרגיה סולארית? אנרגיה, או חשמל, מיוצרת בדרך כלל מנפט, גזים, ופחם, וכל החומרים האלה פולטים פחמן דו-חמצני ופוגעים בסביבה, בכדור הארץ כולו, וכן בבריאות שלנו ושל בני משפחתינו. בנוסף לכל זה, האנרגיה הזו לא מתחדשת – ברגע שנגמר הנפט בעולם, לא נמצא עוד, וכשנגמר הפחם, ייקח אלפי שנים עד שהוא יתחדש בכמויות שאנחנו צורכים כיום. במקומות שונים בעולם, החומרים האלה כבר נגמרו, והיום אנחנו בדרך צלחה לגמור את מה שנשאר באיזורים שעוד יש בהם את החומרים האלה.

מאת: אור מחשביםתוכנה26/02/151036 צפיות
פרמוט מחשב זה תהליך של מחיקת כל הקבצים בכונן הקשיח, כולל קבצי וידאו, תמונות, מסמכים וקבצי מערכת ההפעלה. פרמוט מחשב זה חלק מהתקנת מערכת הפעלה מחדש וחלוקת דיסק הקשיח.

מאת: אור מחשביםמחשבים וטכנולגיה - כללי01/04/102193 צפיות
כיוון שהאינטרנט הוא רשת מחשבים, הדרך היחידה להתחבר לאינטרנט היא באמצעות מחשב. איך מחשבים מתחילים להופיע בכל מיני צורות, והם כבר עשויים להימצא בביתכם בין אם אתם מודעים לכך ובין אם לאו.

מאת: אור מחשביםתוכנה09/03/101644 צפיות
לפני שנים, צץ במוחו של גאון אחד הראיון ליצור אתר רשת שניתן יהיה להירשם בו לקבלת חשבון דוא"ל, ואז להתחבר ולקרוא ולשלוח הודעות.

מאמרים נוספים בנושא מחשבים וטכנולגיה - כללי

מאת: yoni romמחשבים וטכנולגיה - כללי14/11/195913 צפיות
מה הם שירותי IT - ולמי הם מתאימים? איך מנהלים מידע עסקי במאה ה-21?

מאת: nirמחשבים וטכנולגיה - כללי28/10/189115 צפיות
מה הם החסרונות והיתרונות של טכנאי מחשבים, האם כדי בכלל להתחיל להתעסק בזה?, כל התשובות בפנים

מאת: אשר אלבזמחשבים וטכנולגיה - כללי11/05/183058 צפיות
כיום קשה מאד לתאר את החיים שלנו ללא מחשב- המחשב הפך לחלק מאיתנו- החל מהעבודה ועד לחיים האישיים שלנו. אותן תקלות המתרחשות במחשב מזמינות איש מקצוע כגון טכנאי מחשבים לצורך תיקון המחשב- בין אם מדובר בירושלים או בין אם מדובר באזור אחר.

מאת: נריה שמואלימחשבים וטכנולגיה - כללי25/02/181960 צפיות
מידע על ספקי כוח

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171668 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר מטען למחשב נייד בזול? כיצד מומלץ לבחור מטען למחשב נייד?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171767 צפיות
האם מומלץ לרכוש מטענים אשר לא מיוצרים על ידי החברה של המחשב הנייד שלך? היכן ניתן לרכוש מטענים למחשבים ניידים במחירים טובים? כיצד ניתן למצוא ספק איכותי ואמין של מטענים למחשבים ניידים?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171777 צפיות
מהי טכנולוגיית ג'ל בהקשר של ייצור מצברים לרכב? איזה יתרונות יש למצברים החדשים? מה אפשר לעשות עם המצברים השונים?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica