חפש מאמרים:
שלום אורח
24.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טכנאי מחשבים מסביר את השימוש בדוא"ל

מאת: אור מחשביםתוכנה09/03/20101643 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

. תיבת הדוא"לשלכם שוכנת בשרתי הדואר של אתר הרשת, ואתם משתמשים בדפדפן שלכם במקום בתוכנית דוא"ל רגילה כדי לקרוא ולשלוח הודעות.מערכת דואר רשת הראשונה הייתה הוטמייל, שנקנתה בהמשך על ידי מיקרוסופט. מערכת דואר רשת נפוצות נוספות הן וואלה מייל וגוגל מייל.

ניתן לבקש עזרה בהגדרת הדואר אלקטרוני מטכנאי מחשבים בתל אביב או לחפש ברשת סרטונים ומדריכים על תהליך הגדרה.

וואלה מייל הוא שירות דואר מבוסס רשת. לאחר התקנת חשבון חינם תקבלו תיבת דואר וגישה לעוד שירותים אחרים של וואלה – ממשקים מקוונים ועד לייעוץ קהילתי – חשבון וואלה למיסור מיידי,ועידות קוליות או ועידות וידאו.אותם שירותים משתנים משבוע לשבוע, שכן אנשי וואלה משנים את אתר הרשת שלכם. נכון להיום, החשבון בחינם כל עוד אתם בודקים את הדואר שלכם מדי ארבעה חודשים לפחות ולא אכפת לכם להשתמש בדפדפן שלכם לקריאת דואר. אם אתם מצטרפים לשירות של חשבון דואר בתשלום, אתם מקבלים תכונות מדליקות נוספות, לרבות היכולת להשתמש בתוכנית דוא"ל לגישה להודעות שלכם.

הוטמייל וגימייל פועלים באופן דומה לוואלה: פשוט בקרו באתריהם וקראו את ההוראות. אם יש לכם חשבון אצל ספקי שירותי אינטרנט המספק גם דואר רשת, הוראות אלה ייתנו לכם מושג כללי כיצד אתר הרשת פועל לשליחה ולקבלת הודעות.להתקנת תיבת דואר של וואלה, היכנסו לאתר וואלה והקליקו על "לחץ כאן לפתיחת חשבון בחינם". במסך הבא יש למלא את הפרטים כולל שם משתמש וסיסמה. כל שיש לעשות בעתיד זה להיכנס לוואלה ולהקליד שם משתמש וסיסמה.

תכונה מדליקה במערכות דואר רשת היא שאתם יכולים לקרוא ולשלוח הודעות מכל מחשב ברשת. תיבת הדואר שלכם מאוחסנת בשרתי הדואר של וואלה וניתן לגשת אליה מכל מחשב עם דפדפן רשת. כמובן, איש אינו יכול לקרוא את הודעותיכםאו לשלוח הודעות בשמכם מבלי להקליד את סיסמתכם. חיסרון אחד הוא שקריאה ושליחה של הודעות בדרך כלל איטית יותר בדואר רשת מאשר בתוכנית דוא"ל, שכן עליכם להמתין לעמוד רשת חדש בכל פעם שאתם מקליקים על הודעה חדשה.

גם אם אתם משתמשים בדרך כלל בתוכנית דוא"ל כגון אאוטלוק או אאוטלוק אקספרס לקריאת הודעותיכם, בדקו האם לספק שירותי האינטרנט שלכם או לספקי תיבות דואר אחרים יש מערכת דואר מבוססת רשת.לדוגמה, אם יש לכם חשבון של בזק בינלאומי, אתם יכולים להשתמש באתר האינטרנט שלו כדי לקרוא ולשלוח הודעות בכל מחשב ברשת.לכו אל אתר של בזק והקליקו על קישור תיבת דוא"ל.

כדי לגלות אם ספק שירותי האינטרנט שלכם מספק דואר רשת, בדקו באתר של הספק או כתבו לכתובת הדוא"ל של שירות התמיכה שלו.לרוב ספקי שירותי האינטרנט יש דואר רשת או קישור דומה בעמודי הבית שלהם.אתם מתחברים עם אותו שם תיבת דואר וסיסמה שרשמתם.

הדרכות ע"י טכנאי מחשבים בעל ניסיון רב בתחום מחשוב ותוכנות הפעלה.

ליועץ טכנאי מחשבים תל אביב חינם התקשרו - 0544509979 אור.

באתר טכנאי מחשבים תקרוא מאמרים והסברים כפורטל לעולם המחשבים, רכישת מחשבים, הגנת מידע, פני העתיד, ועוד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אור טכנאי מחשבים נותן שירות בבית הלקוח, ליעוץ חינם בתחום המחשוב: התקשרו 054-4509979, שעות פעילות בין 08:00 ל-20:00

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אור מחשבים

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/182588 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: אור מחשביםאיכות הסביבה21/03/171610 צפיות
שימוש באנרגיה סולארית חשוב מאד, הן מבחינה סביבתית, הן מבחינה כלכלית והן מבחינות רבות נוספות. אנרגיה סולארית מופקת מן השמש. השמש היא מקור אינסופי לאנרגיה מתחדשת – בניגוד למשאבי טבע אחרים אשר משמשים לייצור אנרגיה, השמש היא משאב בלתי נדלה, היא נמצאת שם תמיד על מנת לספק לנו אנרגיה ירוקה.

מאת: אור מחשביםראיית חשבון24/10/162563 צפיות
הדוח השנתי הוא הדיווח שמידי שנה כל עצמאי מחויב בו הבסיס בדוח שמיחד אותו אצל עצמאי אל מול שאר מגישי הדוח הוא נספח א שבו רשומות כלל ההכנסות החשבוניות שבעל העסק הוציא באותה שנה ללקוחותיו ,מתחת לשורת ההכנסות רשומות כלל ההוצאות שבעל העסק הוציא.

מאת: אור מחשביםאיכות הסביבה 24/10/161765 צפיות
מה היא אנרגיה סולארית? אנרגיה, או חשמל, מיוצרת בדרך כלל מנפט, גזים, ופחם, וכל החומרים האלה פולטים פחמן דו-חמצני ופוגעים בסביבה, בכדור הארץ כולו, וכן בבריאות שלנו ושל בני משפחתינו. בנוסף לכל זה, האנרגיה הזו לא מתחדשת – ברגע שנגמר הנפט בעולם, לא נמצא עוד, וכשנגמר הפחם, ייקח אלפי שנים עד שהוא יתחדש בכמויות שאנחנו צורכים כיום. במקומות שונים בעולם, החומרים האלה כבר נגמרו, והיום אנחנו בדרך צלחה לגמור את מה שנשאר באיזורים שעוד יש בהם את החומרים האלה.

מאת: אור מחשביםתוכנה26/02/151036 צפיות
פרמוט מחשב זה תהליך של מחיקת כל הקבצים בכונן הקשיח, כולל קבצי וידאו, תמונות, מסמכים וקבצי מערכת ההפעלה. פרמוט מחשב זה חלק מהתקנת מערכת הפעלה מחדש וחלוקת דיסק הקשיח.

מאת: אור מחשביםמחשבים וטכנולגיה - כללי17/04/101603 צפיות
בעבר היו באינטרנט הרבה מנועי חיפוש ומדריכים שכולם נאבקו ביניהם כדי לראות מי יהיה הטוב מכולם.נראה כי מלחמת מנועי החיפוש הגדולה הראשונה חלפה מהעולם כאשר גוגל ויאהו יצאו וידם על העליונה – לפחות לעת עתה.

מאת: אור מחשביםמחשבים וטכנולגיה - כללי01/04/102193 צפיות
כיוון שהאינטרנט הוא רשת מחשבים, הדרך היחידה להתחבר לאינטרנט היא באמצעות מחשב. איך מחשבים מתחילים להופיע בכל מיני צורות, והם כבר עשויים להימצא בביתכם בין אם אתם מודעים לכך ובין אם לאו.

מאמרים נוספים בנושא תוכנה

מאת: ליאורתוכנה05/10/162648 צפיות
לימודיו של הנדסאי תוכנה, מאפשרים לעבוד בתחום התוכנה, ומתקיימים בבית ספר להנדסאים. בית ספר להנדסאים, שנמצא בתל אביב יפו, מספק הזדמנות לתושבי תל אביב והסביבה, ללמוד בו. תכנית הלימודים מתעדכנת, בהתאם לשינויים שחלים במקומות העבודה העתידיים.

מאת: אריה הרשקותוכנה19/07/152275 צפיות
"אני יודע מה מצב העסק שלי" זהו אחד מהמשפטים שכל בעל עסק אמור לדעת להגיד ואני שומע זאת לא מעט. ואז אני שואל, "ואיך אתה יודע מה המצב"? הבנת התשובה לשאלה זו תעזור להבין מה משמעות התאמת תוכנה לניהול עסק.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151859 צפיות
חברות רבות ברחבי העולם וכמובן גם בישראל עוסקות במלאכה המעניינת אך גם המאתגרת של פיתוח מוצרים אשר יש בהם אלמנטים טכנולוגיים. חלקן שייכות לצוות המו"פ של חברות אשר עוסקות גם בייצור בפועל של המוצרים, בעוד שחלקן נותנות את שירותי הפיתוח והתכנון לחברות יצרניות שונות ומגוונות.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151784 צפיות
מדענים כגון ניוטון, מקסוול ואחרים העניקו לנו את המודלים המתמטיים, "חוקי המדע" שהופכים לאפשרי את החיזוי המדויק של התפתחות מערכות ועצמים פיזיקליים בחלל ובזמן בהינתן תנאי שפה מסוימים ותנאי התחלה. מתמטיקאים יישומיים המציאו שיטות נומריות המסוגלות לייצר מספרים ושרטוטים המסייעים לתאר במדויק כיצד מערכות ועצמים יתפתחו בחלל ובזמן. הדבר מאפשר לנו לבצע סימולציות, להתאים פרמטרים, ובסופו של דבר לבצע תכנון טוב יותר, אם לא הטוב ביותר.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151800 צפיות
בארבע כתבות הספקנו להכיר את שיטת התכנון והייצור בעזרת מחשב, למדנו מי עושה בה שימוש ואילו שימושים נרחבים קיימים בעזרתה. בכתבה האחרונה בסדרה נבין מהי הטכנולוגיה העומדת מאחורי השיטה.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151797 צפיות
בשלושת הכתבות הקודמות למדנו מהי טכנולוגיית תכנון וייצור בעזרת מחשב, סקרנו את המשתמשים בשיטה ומהם השימושים הרבים שנעשים בה ברחבי העולם. בכתבה רביעית זו נצלול יותר פנימה ונציג את סוגי ה- CAD הקיימים ומי עשוי למצוא שימוש בכל אחד מהם.

מאת: מעיין סבןתוכנה16/04/151666 צפיות
בשתי הכתבות הקודמות הכרנו את תחום התיב"ם – תכנון וייצור בעזרת מחשב, ולמדנו מהי חשיבותו הגדולה בעולם תכנון המוצרים בענפי ההנדסה, הפיזיקה והמדע. נגענו גם במשתמשים העיקריים בטכנולוגיה זו, ובכתבה זו נרחיב אודות השימושים ב CAD ומי מנצל זאת לטובתו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica