חפש מאמרים:
שלום אורח
10.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה כולל הסכם הורות

מאת: מערכת בייבי ליהורות29/03/20101624 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מה כולל חוזה הורות?

חוזה הורות  הוא הסדרת היחסים בין שניים המעוניינים להביא ילד יחד.

למעשה הפתיחה של החוזה היא שכיוון שההורים אינם מתכוונים לנהל משק בית אחד משותף,וכיוון שאין ביניהם חיי שיתוף וחיי אהבה הם מסכים על נושאים שונים.

ההורים קובעים כי ההתקשרות שלהם היא אך ורק לשם יצירת מסגרת מוסכמת להורות משותפת לגבי הבאת ילד על מנת להבטיח את טובת הילד, וזה הנושא העיקרי שיש להסדיר.

ההורים קובעים כי לא יהיה לאף אחד מהם רצון או כוונה לחיי שיתוף וכל ההסדר הזה הוא לטובת הבאת ילד לעולם,נושא חשוב מאוד בהצהרה ובקביעה הזו היא ההפרדה במערכות החיים שלהם.

לכל אחד מההורים יש את הזכות המלאה לבחור לו בן זוג ולפתח מערכות יחסים זוגיות כרצונו, ולהתחייב, בכפוף לאמור בהסכם זה כלפי בן זוגו או בת זוגו בהתחייבויות שונות


 ההורים קובעים לפעול בכל עניין הנוגע לילדיהם המשותפים כפי שהורים נורמטיבים ואחראים היו נוהגים, תוך שיתוף פעולה והבנה, נכונות להתגמש זה כלפי זו ולהגיע לפשרות כדי שישמרו טובתו של הילד. ההורים מתחייבים לקיים אוירה טובה ונעימה ביניהם ולעשות כל שביכולתם על מנת שהילדים לא יפגעו בשום אופן  נוכח המסגרת המשפחתית שאליה נולדו ובה יגדלו.

סוג החינוך שבו יחנכו את הילד יקבע ביניהם..

ההורים קובעים את שם משפחתו של כל הילד.


 ההורים קובעים כי כל ההחלטות הנוגעות לחינוכם וגידולם של הילדים המשותפים, לרבות טיפולים רפואיים ואחרים להם יזדקקו, החלטות באשר למוסדות החינוכיים בהם ילמדו, החלטות בענייני כספים ורכוש הנוגעות לילדים – יתקבלו על ידי שני ההורים במשותף לאחר התייעצות ביניהם, והכל תוך שמירה על טובת הילדים.
 ההורים קובעים כי יעניקו לילדיהם המשותפים חינוך חילוני-יהודי וככל שהדבר יהא תלוי בהורים.

החוזה מדבר על גובה המזונות שינתן לילד ועל המשמורת שבו יהיה,הנושאים הללו הם החשובים ביותר

לסיכום,כמו כן בחוזה מצוין המרחק שבו יגורו ההורים זה מזה ומה יקרה במצב בו אחד מהם רוצה לעבור דירה או לחילופין לנסוע עם הילד לחו"ל לחופשה או פרק זמן ארוך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מערכת בייבי לי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מערכת בייבי לי

מאת: מערכת בייבי ליהורות20/08/10881 צפיות
לכל מודל משפחתי יש יתרונות וחסרונות, אבל מה שבטוח - היום כבר אין דרך אחת למימוש הורות ולהקמת משפחה. אם בחרתם לעשות זאת ביחד וליישם הורות משותפת, חשוב שתדעו שהשותפות והחברות ביניכם יהיו המתכון להצלחה.

מאת: מערכת בייבי ליהורות20/08/10844 צפיות
לתרומת זרע בישראל והורות יחידנית עשויות להיות השלכות משמעותיות. מהן ההשלכות וכיצד ניתן להימנע מהן ובכל זאת, להיות הורים?

מאת: מערכת בייבי ליהורות20/08/10938 צפיות
כדי להיות היום הורים כבר לא חייבים זוגיות ונישואים. הורות משותפת מאפשרת לגברים ולנשים להגשים את חלומם להיות הורים, ולגדל יחד ילד שיש לו אבא ואמא, בבתים נפרדים. איך עושים זאת נכון?

מאת: מערכת בייבי ליהורות20/08/10763 צפיות
כשבוחרים בהורות משותפת, צריך למצוא פרטנר מתאים, אדם שניתן לבנות איתו שותפות אמיתית עם תקשורת פתוחה למען טובת הילד. גמישות היא מילת מפתח ביחסים אלה.

מאת: מערכת בייבי ליהורות20/08/10873 צפיות
יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון כשמחליטים על הורות משותפת - הרבה דברים להתמודד, לתכנן ולחשוב עליהם מראש. את כל ההסכמות צריך לעגן בהסכם משפטי שיסייע למנוע אי הבנות בעתיד.

מאת: מערכת בייבי ליהורות20/08/10818 צפיות
אחת האלטרנטיבות ליצירת משפחה חדשה, שלא בדרך התא הקונבציונלי, היא הורות משותפת - שני הורים המגדלים את הילד בשני בתים נפרדים. למודל כזה יתרונות בולטים.

מאת: מערכת בייבי ליהורות29/03/10797 צפיות
מדינת ישראל כמדינת חוק שומרת על הצדדים להורות משותפת-המאמר מדדגיש זאת ומסביר

מאמרים נוספים בנושא הורות

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"הורות05/02/20269 צפיות
איך נבלה עם מספר נכדים, שהם בני 4, 7, 8, 10? מה יכול להתאים לכולם, לשעשע, להצחיק, להפעיל אותם ולהצחיק את כולנו עד דמעות? הנה רעיון נחמד. תיהנו!

מאת: בתיה כץהורות11/09/19843 צפיות
קיימים מנהגים שונים הקשורים למאכלי השבת. ישנם יוצאי ארצות שונות, עדות, בני קהילות שונות, אשר אצלם מקפידים עד מאד על מאכלים מסוימים בסדר שולחן השבת. רבות כתבו על מאכלי השבת שמקורם ושורשם במנהגי קדמונים ויתדם תקועה באורחות צדיקים, ורומזים הם לעניינים שבסוד חכמים.

מאת: Droxitהורות23/05/191290 צפיות
לרוב, סבתא היא דמות משמעותית מאוד בחיי הנכדים שלה. היא מפנקת, מבלה איתם זמן איכות וכמובן שומרת עליהם לא פעם כשעולה הצורך. אלא שגם לסבתא יש סידורים משלה, אולי גם תחביבים ואפילו תכניות לטוס לחופשה קצרה בחו"ל מפעם לפעם. אז נכון, שירותי סבתאות לא מהווים תחליף לאהבה העצומה שרק סבתא יכולה להעניק, אבל הם לכל הפחות מספקים פתרון נהדר – גם לילדים וגם להורים.

מאת: Droxitהורות02/05/191326 צפיות
כל סבתא מכירה את הסיטואציה הזו היטב. אחרי שנים של עבודה וגידול ילדים, דווקא כשהחלה ליהנות מהימים שבהם המטלות כבר לא נערמות בקצב והחופש נראה באופק, הן נקראות לשירות "מילואים" אצל הילדים שהתבגרו והפכו להורים בעצמם. עכשיו הן מתבקשות לשמור על הנכדים, לבלות איתן בחופשות הקיץ ובחגים, ואפילו לשמש כאחות רחמנייה כשהתינוק חולה בזמן שההורים חייבים לחזור לעבודה. אז נכון, מבחינת סבתא הזמן עם הנכדים מבורך והאהבה עצומה. אלא שגם הן רוצות ליהנות מהחיים ומהפנסיה.

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"הורות11/03/191467 צפיות
רעיון לבילוי עם הנכדים: שינסו לספר על כל סימני הדרך שיש בהליכה היומית לבית הספר או לגן.

מאת: Droxitהורות28/02/191585 צפיות
בדרך כלל אתם מסתדרים לא רע. בין אם אתם זוג שמנהל יחד את משק הבית ובין אם אדם אחד מנצח על התזמורת עם עזרה מחברים טובים או קרובי משפחה, הכול עובד בדיוק כמו שצריך. יש תמיד מי שישמור על הילדים כשישיבה מתארכת וגם יש מי שידאג לכביסה או לסידור הבית בזמנים הלחוצים ביותר. אלא שיש גם לא מעט מצבים שבהם העזרה זמינה קצת פחות. בן או בת הזוג נוסעים או מוקפצים לשירות מילואים, ההורים יוצאים לחופשה או שמישהו מרגיש קצת פחות טוב – ומספק פחות עזרה מהרגיל. במצבים מעין אלה שירות עזרה למשפחות של פאן-פאן מספק את המענה.

מאת: SEONET קידום אתריםהורות02/12/181965 צפיות
למה חשוב להקריא ספרים לילדים בגיל הרך? האם צריך להקריא לתינוק בן שנה סיפור או שזה מיותר, גם ככה הוא לא מבין את כל המילים ובטח שלא יכול לעקוב אחר העלילה. אבל הקראת סיפורים לתינוקות חשוב מאוד ובעל יתרונות רבים במאמר הבא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica